Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#83451) dfsz34


dfsz34
őstag

Megcsináltam a HT-11-t úgy, hogy a parancsnokot meg kellett gyógyítanom és a lánctalpat is meg kellett javítanom, de megadta a küldetést a végén. Tehát amelyiknél kiírja, hogy a csata végén ne legyen sérült modul vagy legény, annál a küldetésnél engedi a javítást és a gyógyítást.

Most leszek gondban, mert a HT-12-re nincs igazán alkalmas tankom, talán a wz-111 beforgatva vagy tornyozva tud annyit hárítani.

[ Szerkesztve ]

(#83452) Vitiris válasza csaba17 (#83433) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A V6-t kell letölteni. A questek szövege módosult a micropatchben csak.
Ha nem akarod a v6 statmódot újbol rakni akkor...

Csak ez a file változott!
\World_of_Tanks\res_mods\0.9.5\text\lc_messages\potapov_quests.mo

Élég az is hogy ha átmásolod a \World_of_Tanks\res\text\lc_messages\ alól ezt a file-t a fenti könyvtárba.

Ezekhez a filokhoz nincs nyúlva. Ha tehát valahol fordítási hibák vannak az sajnos WG.

[ Szerkesztve ]

(#83453) csaba17


csaba17
senior tag

ettől a stug 4től vagy mitől nem dobom el az agyam, full felszerelve, 300mről, becélozva meg minden 4ből 1x vertem le a láncát a kv1nek, átütésről meg csak álmodhattam, tigris oldaláról is pattantam pedig nem volt nagy szögben...
persze ez mind lehet az rng, a kv1 am is elég op a maga szintjén, plusz ha egy 100-200pontos ül benne akkor meg pláne :D

(#83452) Vitiris válasza csaba17 (#83433) üzenetére
köszönöm, arra nem is gondoltam hogy a te módod a hibás és most sem gondolok ilyet.
ezek szerint akkor a wg-nél van/volt a hiba. köszi az infót, már töltöm is a v6-ot :)

[ Szerkesztve ]

(#83454) Vitiris válasza h1mpi (#83414) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ugyan nem teljesen világos hogy mi szerint kaptál 2700-t! Én azt gondolom hogy a csata közbeni wn8 számláló. Az pld nem számolja a felderítéseket stb.. csak a sebzés alapján próbál megközelitő wn8-t számolni.
A stat mód ezzel ellentétben pedig a csata után mindent beleszámol.

(megjegyzem wn8 számolásból is 3 féle verzió létezik, a stat mód azt az egyenletet használja amit az XVM is.)

(#83455) Akcok94


Akcok94
senior tag

ez most miért nem kaptam meg?

kilőttem egy gw.panther és 1337 sebzés

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#83456) edari válasza Akcok94 (#83455) üzenetére


edari
őstag

önjáró = spg.
Jót lőttél ki.

(#83457) Akcok94 válasza edari (#83456) üzenetére


Akcok94
senior tag

azt tudom de mégse adta meg.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#83458) edari válasza Akcok94 (#83457) üzenetére


edari
őstag

jaa. nem olvastam el elég jól amít írtál.

Nem tudom. Mondjuk ezt a küldit sokán mondják h bugos. Valaki azért kapta meg mert medet lőtt ki...

(#83459) sequator válasza Akcok94 (#83455) üzenetére


sequator
senior tag

Mondjuk a képen nem látszik, hogy te lőtted ki a GWt.
Egyébként az angol verzió szerint tank destroyert kell kilőni.

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-01/22/7058_wfnd9nafy4xvykqp_shot_001.jpg

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#83460) [HUN]Dani válasza Akcok94 (#83455) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

TD-t kell nem artyt. Elírás.. :(

magyarsrac

(#83461) Remus389


Remus389
veterán

nincs valakinek kedve szakaszban jönni velem?

le kéne nyomni a TD szakasz küldit

Panzerknacker_1944

10-zes TD-im vannak, de vannak 9-es és 6-os is (Jagdpanzer E100, WT E100, AT7, Foch)

privibe majd

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#83462) dfsz34


dfsz34
őstag

Nem vagyok egy nagy artysta, de basszus a fordulókörét futó teljes gázzal repesztő elc-t kikaptam a sarokból prokhorovkán. Az elc a házak között repesztett a síneken túl egy tankot akart flankelni, de nem jutott el oda. Az ilyen lövéseknél én mindig arra gondolok, hogy ezt tuti vezeti egy algoritmus, egyszerűen durva, ahogy pontosan célra tart. Az ok, hogy úgy kb igyekeztem belőni, hova fog érkezni, de ilyen távolságból és ekkora sebesség mellett? Ez mintha már a lövés pillanatában eldőlne, hogy be fog találni. Furcsa mindenesetre.

A másik érdekes dolog amit csináltam, hogy középen futott egy m4 easy, ráálltam TD-módban autoaimmel mert pont felment a középső dombra és látszódott. Végig spotolták, szóval szűkült a célkereszt, de futott és úgy nem esélyes eltalálni. Odaért a sínekhez, ott leállt pár másodpercre és bumm, ahogy volt kikaptam TD módban, több száz méterről a dombon túl.

Ez az autoaim elég szigorú eszköz az artyk kezében. Volt, hogy három egymás után rám rohanó tankot szedtem ki vele.

Érdekes azért az az RNG, egyik másik csatában szó szerint mindent bead, máskor meg az elefántot nem lehetne eltalálni 10m-ről.

A kettős sebzés nem jön össze sehogyan sem, pedig aranyat is töltöttem már, azzal 4,5m a splash, de majd a guta megüt, amikor egymáshoz dörgölődzködnek az ellenfelek én meg töltök éppen :W

(#83463) edari


edari
őstag

Remusz911: Repült pü.

[ Szerkesztve ]

(#83464) sequator válasza dfsz34 (#83462) üzenetére


sequator
senior tag

Ezt az artyval autoaimet nem értem.
Ahhoz, hogy bekapcsoljam, elég jól rá kell húzni a célkeresztet a célra. Ha már ott vagyok, akkor meg már lőhetek is ha be van töltve. Ha meg nincs töltve, akkor a következő pillanatban már végem.

Tennél fel replayt arról a 3 TDmód+autoaimes killről?

Előre is köszi.

sautia

sequator

(#83465) dfsz34 válasza Remus389 (#83461) üzenetére


dfsz34
őstag

Csatlakozom én is, hagyom az spg küldetést a francba, nem fog ez menni ezzel a kicsi artyval.

Ha valaki akar light, td vagy heavy szakaszt, még pár óráig játszom. Letolhatjuk a szakaszos küldetéseket. Név: mrkts

Itt a link az spg-ről, elc kiszedve a fordulókörében, meg az m4 easy autoaim.
[link]

A 3td módos az már korábban volt, azt nem tudom feltölteni. Mindig az utolsót tartom csak meg, mert tele van az ssd így is. Közelre ugyanígy működik, jön a manus, szépen kizoomolsz, a kurzort ráviszed (nem a célkereszted, az akárhol lehet, hanem a képernyő közepén levő célzót) és jobb gomb. Utána vársz annyit, amennyit a bátorságod megenged és bumm.

[ Szerkesztve ]

(#83466) jano_77 válasza dfsz34 (#83451) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért is ne engedné? Világosan le van írva, hogy a csata végén NE legyen kilőtt modulod vagy legénységi tagod! Én eddig is így értelmeztem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#83467) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

9.6 changes list:

Removed the Dragon Ridge map from the game entirely.

:( Én szerettem azt a mapot, komolyan reméltem, hogy visszakerül (Gyakorlatilag ezen a mapon tanultam meg artyzni...). Miért lett kivéve, mi volt vele a baj?

Igaz, valószínűleg bennem van a hiba. Én Port-ot is szerettem.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#83468) dfsz34 válasza jano_77 (#83466) üzenetére


dfsz34
őstag

Van olyan küldetés, hogy hiába javítod, nem adja meg, csak azért.

(#83469) Cseri0058


Cseri0058
őstag

eléggé viccesre sikeredett a vége :D
nagyot nevettem rajta :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#83470) Remus389


Remus389
veterán

Mindenkinek köszönöm, sikerült 3 WT E100-zal letarolni a küldit elsőre, végül a játékon belüli fórumon találtam egy német gyereket aki pont társat keresett :), és ugye WT-vel akart jönni

3 kill és a 30% dmg kell(a csapatod dmg-ének 30%-a), hát 3 WT-vel nem nehéz :D

de sokan jelentkeztetek, úgyhogy respekt! :R ha kell segítség szóljatok majd, állok rendelkezésre!

replay: [link]

mondjuk őnekik több lett jóval a dmg, mert jobb helyet választottak

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#83471) sequator válasza dfsz34 (#83465) üzenetére


sequator
senior tag

Kösz a replayt. Nekem az autoaim bekapcsolása nem szokott sikerülni még lighttal sem, pedig ott nagyon kéne, mikor táncolok 1-2 másik scouttal. :( Kattingatok rá mint az eszement, de mindig elhibázom a célzóval. Valahogy nem áll rá a kezem, meg jobban szeretek saját kezűleg célozni.
Egyébként a kiszámítható pályán állandó sebességgel mozgó scoutot több-kevesebb gyakorlás után simán ki lehet lőni artyval. Rá lehet érezni, illetve segítenek a lövedék útját, repülési idejét kijelző modok. Én érzésre szoktam elé lőni, ismerem már annyira a járműveket, hogy nem kell stopper hozzá.

sautia

sequator

(#83472) szbalogh válasza sequator (#83471) üzenetére


szbalogh
őstag

Az Aslains-ban most próbáltam ki azt a modot, ami kiírja a célkereszt alá, hogy ha be van fogva egy tank és azt is, hogy mi az. Arról nem írtak, hogy azt is megoldja, hogy nem csak akkor tudsz befogni valakit ha a körvonalán belülre viszed a célzót, hanem elég csak a közelébe igaztani. Néha nagyon jól jön. Próbáld ki! Szerintem hasznos.

Azt hiszem ez lenne külön.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83473) edari


edari
őstag

Kész, feladom ezt a sz*r light küldit. Kiakaszt. T44 hamarabb észrevesz álcahálóval (on), mint én őt. Kicsit felidegelt mára. (LT-6)

Am csak én kapok idióta béna teameket? Most 2 td nyomta le a fél team-et, és egyik se került fél hp alá.... Eszméletlen ez a játék néha, komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#83474) Simi37


Simi37
őstag

Jó látni h nem csak velem történik ilyen :C (bár a velem és ellenem aránya 10/1)


Persze magamhoz képest foch voltam mert a küldire mentem de 5en voltam a basen becéloztam az arty jó közelről és vártam h lelophassam közben közelebb jöttek a basecamperek de csak forgatták a tornyukat xD
9k csatából ez a 2. 95%os meccsem

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#83475) jano_77


jano_77
nagyúr

azt hittem a HT-15 küldi sosem lesz meg.....meg lett számomra nem is akár hogyan! Majdnem csak a páncél által felfogott sebzésből meg lett a 8K dmg. Maus hála istennek csök lőtt, de nem nagyon sebzett, ellenben én szépen faragtam a HP-ját a "pofikáján" keresztül :D


Így most már meg van a TD - MT - HT küldi, még a LT kellene abszolválni vhogy.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#83476) csaba17 válasza dfsz34 (#83462) üzenetére


csaba17
senior tag

tegnap én is láttam egy érdekes dolgot: 6os fv arty, lila gémer, vmi kisebb, asszem 5ös medünket úgy szedte ki hogy a lövedék nem is találta el. pont rajta álltam mert kilőttek és láttam hogy szedte ki, a lövedék full elszállt mellette de kiszedte, nem splashből! egyszerűen a lőszer, ahogy mi láttuk nem találta el, a szerver szerint igen.
lehet sok ilyen van, nemtom mert ha meghalok megyek egyből csatába, nem szeretem nézni a kis tomatokat hogyan nem csinálnak semmit sem...

én a sebezz 2 tankot spalshbőlt t92vel, golddal csináltam meg, úgy van szegénynek szolid 11,6m köre, pont volt is 2 tank amik nem bújtak ki egymás seggéből :D

(#83477) rlazol válasza Akcok94 (#83455) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - én kiváncsi lennék az előzményre. bár a reakciója alpári és nincs rá mentség, azért tanulságos lehet, mivel érted ezt el?

szallasi007 - azért megnézem , h alacsony tierben h szedsz össze 4k spot dmg-et. vki már írta, és igaza van: az egyes küldikre máés-más járművek ideálisak, azonos osztályon belül.

Akcok94 - a képből nem derül ki, h ki lőtte ki az SPG-t? Mert csak akkor ér, ha Te. De amúgy ahogy mások is írják és a fórumban is szerepel: TD-t kell kinyírni az SPG7-ben, hibás a felirat. Aztán h mit javítottak most a hotfixben... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83478) dfsz34 válasza sequator (#83471) üzenetére


dfsz34
őstag

Az autoaim használata amúgy egy jó titkos fegyver. Ha nagy távolságra kell lőni álló, forgó nmy-re, akkor simán benyomom, mert ott már olyan mindegy hova célzol, megy ahova az RNG viszi. Ha valamiért mozognom kell, de a célpont statikus, akkor egyértelmű, hogy autoaim mindegy mekkora a távolság.

Közelharcnál szintén nagyon melegen ajánlott, mert igaz, hogy gyenge pontot csak helyezkedéssel tudsz célozni vele (oldal, hát, oda kell menni), de a lényeg, hogy így tudsz a mozgásra figyelni.

A másik dolog, hogy közelharcnál nagyon gyakori a szerver lag, mégha nem is nagy, amolyan mikro lag, de pont elég, hogy mögé/elé lőjél. Igen dühítő dolog. Autoaim-et a szerver számolja, úgyhogy az be fog találni, a lag ilyen szempontból nem tud megcumiztatni.

(#83476) csaba17 Lehet, az autoaim miatt volt. Azt ugye a szerver neki gyönyörűen számolja, közben meg lehet akkora lag, mint a ház. Nem azt mondom, hogy minden pro használja az autoaim-et, de nagyon sokan közülük igen. Az egy óriási előny, hogy a szerver szépen mindig a célra állítja az ágyúdat, egy arty esetében főleg, meg -mivel finoman mozgatja- szűkül a célkereszt is, ahogy követi a célpontot. Ezt kézzel csak a nagyon gyakorlott kezűek tudják megcsinálni, nekem mondjuk az soha nem menne ennyire simán, mindig rántok kicsit nagyot rajta és ugrik szét.

[ Szerkesztve ]

(#83479) rlazol válasza dfsz34 (#83478) üzenetére


rlazol
addikt

nekem még sose volt mirkolagom vagy csak nem veszem észre? :F mit értesz ez alatt a kifejezés alatt, h derül ki, miből látom?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83480) jano_77 válasza rlazol (#83477) üzenetére


jano_77
nagyúr

mint mondtam azzal indított, hogy NIGGER és asshole....szerinted egy ilyennek mit kell mondani, ami így felhúzza? De annyit mondtam, ha ennyire érdekel, hogy mennyire szép szájú és miután lenoobozott, mert instant kilőttek elmondtam neki, hogy nála még mindig jobb játékos vagyok és nem nagy kunszt KV-85-el top tankként hátul álldogálni.

(#83472) szbalogh: és ez a mod mit is csinál pontosan? Elmagyaráznád nekem, ha megkérlek? thx

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#83481) dfsz34 válasza rlazol (#83479) üzenetére


dfsz34
őstag

kerülgeted az ellenfelet és meglövöd, aztán szépen a segge mögött fél méterrel elszáguld a lövés, a tornyod meg az ágyúd pedig ránéz :F

nem is tudom mi a jó szó erre, mert ez nem is biztos, hogy rendkívüli lag, csak amolyan "üzemi" lag, ami mindig ott van, néha nagyon bosszantó tud lenni, sőt mindig, ezért hacsak tehetem, benyomom az autoaim-et ilyenkor és akkor nem kell még az ágyúval is szórakoznom

az autoaim kb középre céloz, tehát az még mozgás közben is el fogja találni célt közelre, persze nem 80-al száguldó pz1c-ről van szó, hanem amikor egymás körül forognak a tankok

azt ki lehet tapasztalni, hogy mikor nem szabad lőni ha autoaim aktív, ha körbefutok tankot, akkor az elejét nem szoktam lőni, hanem amikor az oldala és az ágyúm bezár újra egy szöget, persze a lag még ilyenkor is megtréfálhat, de csak nagyon ritkán, ez már nem zavaró egyáltalán

[ Szerkesztve ]

(#83482) fradi81 válasza dfsz34 (#83481) üzenetére


fradi81
veterán

A szerver oldali célkereszt mindig később ér oda, így lőhet nagyon mellé mikor hirtelen fordulásból lősz. mint nálam amit linkeltem régebben itt: [link]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#83483) szbalogh válasza jano_77 (#83480) üzenetére


szbalogh
őstag

Azt amit írtam. Kiírja, hogy melyik tank van befogva sárgával a célkereszt alá.
Plussz, nem kell a tankra vinni a célkeresztet, elég ha közelében megnyomod a jobb gombot már rá is ugrik a cső. Távoli vagy kis célpontoknál nagyon hasznos, vagy ha egy kis futrinka köröz melletted.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83484) Jolet


Jolet
őstag

a tesztszerveren jól néz ki az előbombázás
de mi az az arty és légitámadás gomb?
még nem jöttem rá hogy működik

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#83485) Bingisz válasza Jolet (#83484) üzenetére


Bingisz
addikt

Randomban elméletileg sehogy. Ezek SH felszerelések.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#83486) benvolio


benvolio
őstag

Megvan a 10. Kolobanov medálom, amit a 11éves fiamnak köszönhetek. :) Megvan neki engedve, hogy játszhat az account-omal és ma mikor haza értem ezzel a képpel fogadott: [link]. Vele volt az erő és az RNG: videó. Azt mondta, hogy az elején azért afk, mert kiment WC-re! :DDD
Üdv!

(#83487) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Most azért sajnálom, hogy relatíve későn kezdtem el a francia nehéz vonalat, mert egyrészt elég jó fun tank ez az 50 100 (nemrég lett csak fullos, bár a 90mm-es löveggel is szerettem), másrészt meg az 50B most igencsak jól jönne a rammolós küldetésnél. Hiába erőlködtem eddig, nem jött össze egyik heavy tankkal sem. Kérhetem én a társakat, hogy engedjék lerammolni, csak azért is kilövik előlem pár méterre :N
Szerintem szakaszban fogom megpróbálni, mert úgy legalább 2 emberre biztosan számíthatok.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#83488) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok! Van-e valamilyen mód arra hogy a teszt szerver ne 8,5 gigát töltsön le hanem kevesebbet? Ha átmásolom a játékot a teszt szerver mappájába vagy valahogyan?

(#83489) csaba17


csaba17
senior tag

akinek van obj 261 artyja az elárulná, hogy hol van azon 299mm páncél?
előbb jpg e100al lepattantam kb 10mről a felső lemezéről, még tuti töltött mert belém rammolt, persze nem élte túl de akkor is, ez az rng?
mostanában nem volt ilyen "mesés" találatom... ezért is érdekelne.
a jelentésben is ott van az artynál hogy páncél által felfogott sérülés 1050...

[ Szerkesztve ]

(#83490) Jolet válasza Bingisz (#83485) üzenetére


Jolet
őstag

egy csatát mentem randomban és ott voltak a gombok, még látszólag csináltak is valamit
de ezekszerint akkor csak egy bent maradt bug

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#83491) Jolet válasza csaba17 (#83489) üzenetére


Jolet
őstag

ott szinte minden pattam, főleg ha az ágyút találod el
mostanában én is beleestem abba a hibába, hogy felül akartam kapásból ellőni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#83492) szbalogh


szbalogh
őstag

T95E2 küldi mérleg. Emil nagy ágyúhoz 30k xp kell. Innen még kb 550k xp a wt e100. Eddig kb 200k xp-be került az ág. Azaz durván a negyedét csináltam meg eddig :O

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83493) jano_77 válasza benvolio (#83486) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ügyes volt a fiad, grat!
Milyen mod és honnan szedhető le, ami megmutatja, hogy milyen tank van a közeledben 100m-en belül?
Ugyan ezt a célzót használom én is, nagyon jó szerintem.

(#83492) szbalogh: én is azt az ágat kezdtem el kihúzni, én a Nashorn-nál járok még. Viszont olvastam, hogy elveszik majd a WT E100, szuper! Megint egy tank, amit mire elérek, vagy nem is lesz vagy annyira lenerfelik, hogy nem lesz értelme játszani vele. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#83494) csaba17 válasza Jolet (#83491) üzenetére


csaba17
senior tag

biztosan nem az ágyút találtam el, hirtelen lőttem de akkor is, hihetetlen hogy egy artynak annyi páncélja van ott...
bár ruszki szóval...

(#83495) benvolio válasza jano_77 (#83493) üzenetére


benvolio
őstag

Azaz igazság, hogy én az egyszerű letisztult célzó mod-ot szerettem régen, de az egész játék hangulata a kezdetiektől elég ellaposodott és azért használom ezt a színesebb célzást és xvm-et, hogy változatosságot hozzak magamnak a játékba. A 100m-es figyelmeztetés az az Aslains-ba az "ATAC! ...." opcioba lehet bejelölni, de úgy tudom külön is feltehető.
Üdv!

(#83496) echterion válasza szbalogh (#83492) üzenetére


echterion
nagyúr

Váááá...minek számoltál utána? :O
Nekem még 10k kell a nagy csúzliig, de valahogy igazat kell adjak neked, hosszú távon a stock gunnal szenvedés az a tank. Remélem, a nagy csúzlival élvezetesebb lesz.

**********

(#83497) jano_77 válasza benvolio (#83495) üzenetére


jano_77
nagyúr

esetleg külön modként leszedhető vhonnan? Nekem ASLAIN-ból elég volt 1x, mindenféle szart feltesz akkor is, ha 1 vmit jelölök csak be. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#83498) fradi81


fradi81
veterán

Melyik fájl tárolja az alap célkereszt beállításait?

moto g72, Ninebot d28e

(#83499) benvolio válasza jano_77 (#83497) üzenetére


benvolio
őstag

Én Aslains-t használok de rákeresve úgy láttam, hogy ezt az ATAC! mod-ot lelehet szedni máshonnan, de én nem próbáltam.

(#83500) Remus389


Remus389
veterán

[link]

szbalogh-gal jól lealáztuk a népet :C

DMG szerint kell rendezni, ezzel megvan az utolsó előtti TD küldi is :D

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.