Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58101) yarsley válasza yarsley (#58100) üzenetére


yarsley
aktív tag

Gyorsan fel is toltottem egy replayt tesztelni az oldalt. Valami gubanc azert biztos van az oldallal, mert a mai 42 db feltoltott replay nagyon alacsony...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#58102) Patrick76496 válasza SoulReaver (#57852) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#58103) Tomi0703 válasza #43783936 (#58098) üzenetére


Tomi0703
őstag

Üzenjük a WoT-nak:
Tiszteletet a magyaroknak! :C

Ezen besírtam... :C :DDD Épp nemrég volt a kezem között egy szórólap, amit a Főnök küldött.

(#58104) Simulacrum válasza Diarmand (#58097) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Brutális kör volt.
Számomra az a furcsa, hogy ha lőni nem is tudnak és tegyük fel aranyra is pénzük (bár olyan ritka az ilyen, hogy öröm látni, hogy van még arany nélkül játszó), azért HE-t ismerhetnék.

(#58105) Angel1981 válasza iwu (#58036) üzenetére


Angel1981
veterán

De legalább nem az van, hogy minden újabb ág, amit betesznek, erősebb a már meglévő ágaknál. :P
(Merthogy pl. a 2. német TD ágról ez anno ordított - most már azért kicsit finomítottak rajta, az igaz.)

(#58106) jano_77 válasza #35692544 (#58020) üzenetére


jano_77
nagyúr

Haverral mentünk 7végén szakaszban és én T4-es Chi-He vittem, Ő pedig T5-öst. Betett minket olyan csatában, ahol rajtunk kívül csak T6-7 tankok voltak. Értem én, hogy bekerülhet a T5-ös tank T7 csatába, de a másik oldalra még csak vele egy szinten lévőt sem tett be! Szerintem ez sem fer. De az MM-el nincs semmi gond, úgy jó ahogyan van.....ezt SerB is megaszondta!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58107) Zeratul válasza SoulReaver (#58024) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha már tudnak írni egy ilyen randomfaktor-t, hogy mikor hány % esélye legyen átütni a lövedéknek, akkor miért ne lehetne ezt egy egész meccs alá, vagy sajnos egy egész napra beiktatni? Ha rosszat dob a gép neked arra a napra, akkor bizony egésznap pattanni, mellé lőni fog bármelyik tankod...

Majdnem így működik. Saját megfigyelés alapján néhány órás időközönként változik hogy a mit dob neked a RND az adott tankra. Főleg sniper tank és arty módban feltűnő hogy a szóráskép és a pen hogy tud változni.

[ Szerkesztve ]

(#58108) jano_77 válasza yarsley (#58101) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem sem enged be - be vagyok logolva a hivatalos EU-s oldalra - nem reagál a Login gombra. :F

(#58109) Departed: ok, persze igazad van. Le akartam duplázni a tankot, Neki viszont már csak az 5-ös volt. Viszont szerintem akkor sem volt fer és normális a beosztás. Ha lett volna a másik csapatban legalább egy 5-ös, mint a haverom, akkor ok, de még csak vele azonos tierű sem volt.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58109) Departed válasza jano_77 (#58106) üzenetére


Departed
őstag

Világosan tudtotokra adta ezzel a játék, hogy eltérű tier-ű platoon-t csak nagyon indokolt esetben alkossatok. :P
Viccen kívül mi max akkor csinálunk ilyet, ha az egyikünk erős de kisebb tier-ű arty-val vagy pedig scout-tal szeretne menni.
Utóbbira jó mókás példa volt amikor én T9-es ST-I-vel, holland haver pedig T5-ös Chaffee-vel ment Himmelsdorf-ra harcolni, én a szokásos heavy folyosón pusztítottam az ellent, ő pedig hátuk mögé kerülve zavarta/figyelemmegosztotta/csipkedte őket ---> sikerrel, szép xp-nk és győzelmünk lett. :C

(#58110) Diarmand válasza Simulacrum (#58104) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerintem nagyon jó az AT7. Kicsit pályafüggő az tény, de én azt mondom, hogy majdnem egy szinten van a Jagdpantherrel. Városban kegyetlen halálosztó. Ami a lőszereket illeti... nem is azzal volt a baj, hogy a repeszt nem ismerik, hanem azzal, hogy nem mernek támadni, kezdeményezni az emberek. Oda kell menni és szét kell csapni, ennyi a történet.
Megnéztem a Cromwelles körödet, hát, voltak benne epic pillanatok :C Én is ki akartam húzni, de a lassú célkeresztszűkülés/szétesés kicsit elvette a kedvem és ez itt is kijött az artyvadászatnál. Konkrétan ezen múlt a hatodik kilövésed. Ettől eltekintve szép meccs volt :R

(#58111) Simulacrum válasza Diarmand (#58110) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igen, de ha még az ágyúja is jobb lenne a Cromwellnek, akkor brutálisan OP lenne. Senki nem menne Hellcattel. :) Amúgy gyanús, hogy az eljövendő Hellcat nerf miatt beindul majd a Cromwell statpadderkedés. :)

(#58112) jano_77 válasza Simulacrum (#58111) üzenetére


jano_77
nagyúr

Annyi dicséretet olvastam már itt a Cromwellről - és a Cometről is -, hogy emiatt vissza vettem az angol tier 2-es Cruiser IV-et a 7végén és elkezdtem vele játszani. :B Már az 5-ös Crusader-nél tartok, nem sokára elérem a Cromwellt.....nagyon kíváncsi vagyok rá, remélem nekem is be fog jönni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58113) dfsz34


dfsz34
őstag

Az első lopakodó kitüntetésem. Nincs hatodik zérzékem, úgyhogy nem számítottam rá, de ezek szerint mégsem spotoltak korábban, a bokor eltakart. Elmentem balra fel és befoglaltam, sima liba, még 400 sebzés is belefért.

Egyébként én mindig ugatom a chat-ben a nyomorultaknak, ha fontos a foglalás (ebben az esetben 38% nyerési esélyünk volt, szóval fontos volt), akkor lapuljanak és ne ugráljanak ki a fedezékből, ne lövöldözzenek, hanem simán csak fejezzék be. Annyi az ostoba, aki még ilyen helyzetben is, amikor tényleg fontos a foglalás, egyszerűen nem bírja ki, kiugrál, lövöldöz vagy csak simán ott marad és figyel és bekap egy lövést, reset és már nincs idő befejezni a foglalást, a csatát meg elbukjuk. Ezeket akkor sem érdekli, de tényleg, hogy ennyit még a legprimitívebb ember is beláthat(na), hogy ha tényleg fontos foglalni, akkor lapítok, aztán mégsem értik.

Győzelem!
Csata: Fjords
Jármű: Type 5 Ke-Ho
Szerzett tapasztalat: 960 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 15 816
Csatában elért Achievement: Megszálló, Lopakodó

(#58114) jano_77 válasza jano_77 (#58112) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy a Cromwell mennyire használható stock-ként? Érdemes, javallott rá free XP-t gyűjteni? Mennyi kell hozzá pontosan, hogy használható legyen és mik az ajánlott felszerelések (töltésgyorsító+venti+vert.stab vagy esetleg más?)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58115) Bad Pritt válasza dfsz34 (#58113) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Töltés-, célzásgyorsító plusz szerintem szerszámkészlet, stabi nem megy rá.
Stockként ratyi, ha Churchillről megvan az ágyú, az már félsiker.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#58116) sith7


sith7
nagyúr

Cérnára milyen felszerelést szoktatok rakni ?

(#58117) Bad Pritt válasza sith7 (#58116) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Töltésgyorsító, távcső és vizes lőszer. Mivel 1.7 alatt céloz sa csúcs löveg, szerrintem felesges rá célzásgyorsító vagy stabi, legalábbis érzékelhető különbség nem lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#58118) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na kezdek ráérezi a S.Pershingre!

(#58119) jano_77 válasza Bad Pritt (#58115) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt inkább nekem szántad, jól érzem? Ha igen, köszönöm. Mivel semmi más tankom nincs angol vonalon, így semmi nincs meg hozzá. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58120) sith7 válasza Bad Pritt (#58117) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ, pont a célzásgyorsító miatt kérdeztem :K
Vizes lőszer ? :F
Olyan robbanékony ?

GaburroSan
Jó lesz az , told csak, ha jól tudsz helyezkedni, megy ez a dmg feljebb is :K
Illetve a spot - ot is jól jutalmazza, nekem van rajta távcső is

(#58121) Bad Pritt válasza jano_77 (#58119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sorry, félrement. Az ágyú prioritás legyen mindenképp. Jók az angol ágyúk, könnyűek, nem mindig kell a jobb felfüggesztés.

sith7: ellövik sokszor, szar helyen van ( elöl, alsó lemez bal oldalán).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#58122) jano_77 válasza Bad Pritt (#58121) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon köszönöm. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58123) #43783936 válasza GaburroSan (#58118) üzenetére


#43783936
törölt tag

Grat! :C
Dobj rá egy csigaszemet, meghálálja.
Ha kihasználod a toronypáncélt, akkor elég jól lehet szórakozni.
Tegnapelőtt Sand riveren nettó 40000-et kerestem leadott lövés nélkül. :D
Eddig ezzel a vassal a legjobb az átlagspottom.

(#58124) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt kellene követnem nekem is a WoT-ban....de jó lenne, ha sikerülne. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58125) Departed válasza GaburroSan (#58118) üzenetére


Departed
őstag

Ezen milyen különlegességet kell nézni, hogy belinkelted? Én már az Ászaimat se rakom be, ilyen 1st class meccsekből meg sokunknak tele a padlás szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

(#58126) sith7 válasza Departed (#58125) üzenetére


sith7
nagyúr

gondolom most lett meg neki az event miatt, és elsőre nem olyan egyszerű 100k - s köröket futni vele, ki kell ismerni stb. és most ez egy jó köre lett, és örül neki :R

szerk.:

HáGé
ok :R

[ Szerkesztve ]

(#58127) jano_77


jano_77
nagyúr

EZT láttátok már? 2 replay-ben, a Foch mennyire szánalmas, agyhalott már, hogy menekül egy arty elöl!? :Y
ISU lövés Erlenbergen? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58128) Simulacrum válasza jano_77 (#58127) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Szomorú vagyok, hogy artyreklám az egész...

(#58129) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#58124) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Majd megtanulod, padawan. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58130) Bingisz


Bingisz
addikt

Ennek a Superpershingnek de jó a credit szorzója...
Kategóriákkal jobb, mint a T34-3-é....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58131) jano_77 válasza Bingisz (#58130) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az lehet, de szerintem mása sincs....egy hulladék. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58132) sith7 válasza Bingisz (#58130) üzenetére


sith7
nagyúr

Bizony :K

jano_77
A jólneveltségem tiltja, hogy erre most őszintén reagáljak :((( ...... :)

[ Szerkesztve ]

(#58133) jr1994 válasza Bingisz (#58130) üzenetére


jr1994
addikt

IS-6-hoz képest milyen?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#58134) Mister_X válasza Bingisz (#58130) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Plusz a T-34-3-ba a skuló is vagy 3x drágább.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58135) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na, megint belefutottam... Bemegyek egy csatába 60FPS-sel, és mikor elkezdenek lőni rám megáll a kép. Csak a hang jön a becsapódásokról, meg a jelentés, hogy lánc, sofőr, mittudomén, a képernyőn meg 1-2mp-enként jön némi új anyag. :W

Aztán a tank felrobban, és visszaáll minden, 60FPS-sel nézhetem tovább a csatát. :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58136) Mister_X válasza TESCO-Zsömle (#58135) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én light tankokkal szeretem ezt, tudom mikor spotolok fel valakit, mert akkor fagy be a program ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58137) jano_77 válasza jr1994 (#58133) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem IS-6 sokkal jobban használható, még ha nem is keres annyit mint a Super P. Igazán jó körrel viszont azzal is lehet 100K-t összehozni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58138) yarsley válasza sith7 (#58132) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mondjuk nem hulladek, de kozelharcban kicsit jobb jatekosok nem fognak hagyni ervenyesulni, es siman belovik a kupolat.... Viszont a paradicsomokat orom nezni, hogy panikszeruen keresik a hullon, hogy hova kene loni. :DD

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#58139) TESCO-Zsömle válasza Mister_X (#58136) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még visszajátszáson is látszik. Nem követi a célkereszt az irányzékot, hanem ugrál.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58140) sith7 válasza yarsley (#58138) üzenetére


sith7
nagyúr

:D

mondjuk kérdés mennyire közelharc az a közelharc ...mert ha nagyon közel, akkor már annyira nem egyszerű :N ... meg ha az a jobb játékos +200 penes ágyúval rendelkezik, és nincs beforgatva, akkor azzal már simán belőheti a hasát :O .... tudom, mert teszteltük gyakorló szobában

(#58141) sith7 válasza yarsley (#58138) üzenetére


sith7
nagyúr

Már nem tudtam szerkeszteni az előzőt, így ebben linkelem a képeket ... szóval be lehet lőni azt a hasat ... :O

[link]
[link]
[link]

(#58142) biacsia válasza TESCO-Zsömle (#58139) üzenetére


biacsia
tag

Amatőr kérdés, nem olvastam vissza, de segíteni próbálok:
Modok off megvolt?
A célkereszt rezgés nekem pl rossz sorrendben felrakott modokkal volt még 8.9 ben.
Próbáltad frissen telepített játékkal?
Proci tuning van/volt ?

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#58143) Angel1981


Angel1981
veterán

Hírcsokor #69

Ez mekkora már!
"Veider azt mondja a fejlesztési ágakban található vacak járművek (Chi-Ri, Leopard Prototype) a bevétel növelése miatt vannak (többet költsenek az emberek free XP-re), de azt mondja átnézik a legrosszabb eseteket. "

Végre bevallották a nyílt titkot! :C

[ Szerkesztve ]

(#58144) dfsz34 válasza Angel1981 (#58143) üzenetére


dfsz34
őstag

Mondjuk az az igazság, hogy az is egy irreális elvárás, hogy 10 kiváló tank legyen a sorban, szóval ha 1-2 rosszabb becsúszik, akkor azt el lehet fogadni simán. Emellett persze a járulékos hatás nyilván az, hogy a statpadderek meg a türelmetlenebbek szépen átugorják és nem biztos, hogy ők teszik rosszul.

Arról nem is beszélve, hogy tier1-4 tankok legnagyobb része valami iszonyat, persze gyenge legénység, modul nélkül stb, de akik kezdők, azok így élik meg a low tier-t. Legszívesebben átugornák és hát sokan meg is teszik. Ha statot akar valaki húzni, akkor meg low tier ugye wn8 miatt egyre kevésbé vonzó, úgyhogy szépen átugorják és fullos legénységgel kezdenek tier5-6-ban, akár még feljebb. Persze ehhez kell egy jó prém tank, amivel kifarmolják a kreditet meg a szükséges xp-t.

Egy más kérdés, megváltoztatom az email címem, de még csak ott tartok, hogy elküldtem nekik az adatokat. Valakinek van tapasztalata, hogy ez mennyi időt vesz igénybe, mire módosítják?

(#58145) PaJa1 válasza Angel1981 (#58143) üzenetére


PaJa1
őstag

a Chi-Ri, elég jó tank, bár csak az ágyúja teszi azzá.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#58146) jahrn válasza PaJa1 (#58145) üzenetére


jahrn
senior tag

5 Chi-Ri-t dicsero emberre jut 95 aki szidja. Ezzel onmagaban nincsen baj, de en nem talaltam pozitivumot abban a badogdobozban. Ha az agyu a fontos akkor a Panther a jobb, ha a gun depression akkor a Comet. Mozgekonysagban sem egy bajnok es emellett a pancelzata nem letezo (szal a gun depressionnak se sok ertelme) raadasul akkora mint az AMX M4... Hivjuk talan a szegeny ember Bat-chan-janak?

[ Szerkesztve ]

(#58147) TESCO-Zsömle válasza biacsia (#58142) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem volt meg. Apróbb akadások elég gyakran vannak, de ilyen komolyak és ennyire kritikus helyzetben 20-30 csatánként csak egyszer. A legtöbb csatám úgy zajlik, mintha mi se történne.

Nincs és soha nem is volt célkereszt rezgésem, nem tudom ezt honnan vetted.

Nem próbáltam.

Van, és csakis a WoT miatt. Az eset után emeltem 3.5-ről 4.2GHz-re. Alapon 3.0 lenne.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58148) PaJa1 válasza jahrn (#58146) üzenetére


PaJa1
őstag

Meglepetés tanknak jó, ellenfeleket kivégezni. Más játékmódot igényel, mint a legtöbb tank. Közel kell lenni a tűzhöz, hogy tudjunk vele sebezni, de annyira ne, hogy minket is.
Ágyúja ehhez a harcmodorhoz jobb, mert 390et köp, és ehhez kell 2 mp.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#58149) jahrn válasza PaJa1 (#58148) üzenetére


jahrn
senior tag

Ettol meg nem egy jo tank. En meg imadom a Jpz4-et, az attol meg nem egy b@szott jo TD...

(#58150) joergie válasza jahrn (#58146) üzenetére


joergie
őstag

Speciel hozzá tudok szólni, hétvégén lett meg rá az ágyú, első kör tier7 csatában 3,5k dmg. Azzal a csúszómászó stratégiával, amivel addig mentem, mert másképp nem lehetett vele 1k+ dmg-et leosztani. Nekem is tetszik, szénbe lehet szivatni vele a tier7 heavyket. mást nem, de azt nagyon :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.