Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58551) Iron Funeral válasza Viktoár (#58550) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem rossz tank de iszonyú lomha.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#58552) Viktoár válasza Iron Funeral (#58551) üzenetére


Viktoár
addikt

Azt már megszoktam. :) Eddig 6 vereség zsinórban,egyértelmű hogy nincs semmi manipuláció. :DDD
Ahogy a munkatársam szokta mondani: -le van szarva még a leszarott szar is. :DDD

Üdv:Viktor

(#58553) Viktoár


Viktoár
addikt

Kikészítenek azok akik 0 sebzéssel vagy esetleg egy találattal mennek a levesbe.

Hatodik vereség:

Hetedik vereség:

Üdv:Viktor

(#58554) Stigma.HC válasza Viktoár (#58553) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tényleg nem kötekedni akarok :)) de a képességek miért így vannak elosztva? Gondolok itt a bia és álca kiosztásra.

Amúgy a két csapat teljesítménye kb megegyezik, egyik képen még több is a nulla sebzéses ellenfél. Csak pár ember 1 lövéssel többet vitt be és ennyi elég is volt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58555) PitLee válasza Viktoár (#58552) üzenetére


PitLee
őstag

Ez kb olyan mint amikor reggel 8-9 óratájt szeretnél az M1-ről áthajtani Bp-en keresztül 3 as főútra 2 órát biztos eltöltesz a kb 25 km-rel míg éjjel 1 óra tájt mindez erős izgalmi állapotban 25-30 perc.
Akik mindig reggel mennek 8-9 tájt ők azt mondják manipulálva van pedig az út és a távolság ugyanaz .

http://www.youtube.com/watch?v=sPzJBfHkpZY

(#58556) Viktoár válasza Stigma.HC (#58554) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért van így mert ezeket a fiúkat a barakkból szedtem össze és még nem állítottam össze a skilljüket.
Mivel van venti a tankon így még igazából nem 100%-os a parancsnok,addig meg nem foglalkozom a skillekkel.

De lassan ideje lesz rendbe tenni őket. :K

Pedig igyekszem de a többiek nélkül nem lehet nyerni. :(

Üdv:Viktor

(#58557) Bingisz


Bingisz
addikt

Úúú epikus csata battel.
Olyan bukót fordítottunk váá, még most is remegek.


Ripléy

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58558) olcsii válasza Viktoár (#58556) üzenetére


olcsii
aktív tag

ha 2 nél többet veszitesz egy tankal akkor ott a WG nek nem tetszik az a tank és rengeteget fogsz vele bukni. menj másikkal!:) ( ne erőltesd nem te fogsz nyerni)

Bingisz:
multkor steppes pályán maradt én 300hpn egy battel meg egy 9 bat arty. egy jépézé ellen ami nekem 2 lövés volt egy full hps 183 ellen. meg egy 2 lövéses 54e1 ellen.
utolsó golyóval utolsó tank let belőle:P
ha nem lennék lusta feltenném youtubra:!:D
a viz is levert mikor két oldaről jött rám 2 td:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#58559) Viktoár válasza olcsii (#58558) üzenetére


Viktoár
addikt

Mentem egyet a 212A-val de az is bukó lett,bár a tüzérnél fokozottan igaz hogy a csapatra van utalva.

Nyolcadikra sikerült győzelmet kicsikarni. :C

Üdv:Viktor

(#58560) Patrick76496 válasza Iron Funeral (#58551) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az még talán viselhető is, szerintem inkább a célzásidő és a látóhatár annak a tanknak a 2 leggyengébb pontja. Bár lehet csak azért nem tűnik lomhának, mert BIA-s + off road drivingos legények vannak benne.

(#58557) Bingisz: Látom az IDEALis játékos is rendesen odatette magát. ;)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#58561) Bingisz válasza Patrick76496 (#58560) üzenetére


Bingisz
addikt

Te amúgy hova tűntél? Nem kellett a tank? :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58562) dfsz34


dfsz34
őstag

Basszus, most komolyan ez a csata csak ilyen kevés xp-t ért? Komolyan nem értem ezt a játékot néha. Egyedül maradtam 4 ellen, ha nem lövik ki az ötödik tankot kicsit korábban, akkor még kolobanov is lett volna és csak ilyen kevés xp, meg másodosztály. Vicc.

Győzelem!
Csata: Live Oaks
Jármű: Type T-34
Szerzett tapasztalat: 1 185
Szerzett kredit: 36 925
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Védő, Kiváló Lövész, Kaszás, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

(#58563) Viktoár válasza dfsz34 (#58562) üzenetére


Viktoár
addikt

Jó neked hogy csak néha nem érted a játékot. :) Ez az acélfal is mekkora egy kamu medál.

Azt ugye akkor kapod ha sokat pattintottál és túléled a csatát.Persze az már más kérdés hogy erősen RNG függő a dolog mert néha olyan mintha vajtankba ülnél néha meg átlőhetetlen.Szóval ez a medál is is csak akkor jár ha játék úgy akarja.

Üdv:Viktor

(#58564) sebijani1982 válasza dfsz34 (#58562) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Sebzés és Spot eredmény kellene, hogy jobban meg lehessen ítélni. Szigorúan csak azt, hogy tényleg ilyen kevés jár érte.

A 4 elleni győzelemért pedig RESPECT és Grat! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#58565) picur10


picur10
aktív tag

Ééés megvan az a nyomorult SP! :C

(#58566) jr1994 válasza Bingisz (#58557) üzenetére


jr1994
addikt

Hát elég epikus fájtt volt a végén az E4 és a JPzE100 között, még utólag is fájdalmas volt nézni, hát még élőben milyen lehetett akkor :))

GG

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#58567) Bingisz válasza jr1994 (#58566) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha először nem pattant volna le a JagdE100 oldaláról, sokkal nyugodtabban néztem volna végig az 1v1-et.
Mondjuk a bázisvédés után már tudtam, hogy velünk van a Random Isten :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58568) v!ct0y válasza Viktoár (#58552) üzenetére


v!ct0y
veterán

De miért nem teszel javítót meg elsősegélyt a tankodba ? Nem lőttek még modulsérülést neked ? Kétlem.

(#58569) joergie


joergie
őstag

most mondja csávókám platoonban, hogy megy, inkább leduplázza a többi tankját :DDD hát mondom epic fail. ott a jó szaftos hétvégi event, a legjobb esély a grindre, de nem, ő inkább ellene játszik, a naponta amúgy is megkapott duplákat veszi ki.

EPIC

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#58570) Angel1981 válasza Bingisz (#58537) üzenetére


Angel1981
veterán

Vagy 10 csatát mentem az AMX 12t-vel, T9 volt a legmagasabb amibe bedobott - és a tesztszerveren az emberek 80%-a T10-el megy - volt, hogy 2,5 percig kellett várnom.
Szerintem stimmel a dolog.

T4 light ---> BT4-BT7
T5 light ---> BT6-BT8
T6 light ---> BT7-BT9
T7 light ---> BT8-BT10
T8 light ---> BT9-BT11 (ami eddig is így volt a BT12 kiszedésével, valszeg ezért akarják a T8 lightokat statokkal buffolni).

(#58571) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez elég jó kedv csináló... kár, hogy az első noob team vereség után el is megy a kedv XD

(#58572) FCsabi24


FCsabi24
tag

Nálatok is beragadt a x2 szorzó? Vagy ez meddig él? Már 3 kört mentem ugyanazzal a tankkal, mind győzelem és mindegyiknél megadta a x2 tapasztalatot. :Y

(#58573) Chris0321 válasza FCsabi24 (#58572) üzenetére


Chris0321
addikt

Hétvégi eventet soha nem szoktad nézni? Érdemes lenne pedig az akciók miatt.

(#58574) FCsabi24 válasza Chris0321 (#58573) üzenetére


FCsabi24
tag

Nem igazán szoktam nézni, mert leginkább hétköznap játszok, de így, hogy megnéztem már értem :))

(#58575) Chris0321 válasza FCsabi24 (#58574) üzenetére


Chris0321
addikt

Pedig hétvégéken vannak az akciók, ha van rá időd érdemes olyankor is benézni.

(#58576) Kalos7 válasza Chris0321 (#58575) üzenetére


Kalos7
tag

110-el titeket is berak állandóan tier 10-be?
10 csatából kb 3x vagyok top tank a többibe pedig magasabb szintbe rak.
Kicsit kezd elegem lenni belőle, hogy állandóan medet és háttér támogatott kell játszanom vele. :F

(#58577) #43783936 válasza Kalos7 (#58576) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én jó ha 8-10 csatánként egyszer voltam top vele.

(#58578) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

üdv.
Még mindig nem tudom eldönteni hogy a T44 en melyik ágyút vegyem rá. 100mm vagy legyen a 122 es?
Mert ahogy látom, hogy a páncél átütés kölönbség hanyagolható lenne, viszont a sebzés már a 122 es javára válna nem is kicsit. Viszont a lövések száma és pontosság is rosszabb a 122 nél. ( mint általában )

Szerintetek, melyiket lenne érdemes?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#58579) iwu válasza picur10 (#58516) üzenetére


iwu
addikt

hát nekem szvsz az is7 jobban bejön.
meglett az is4...mondom akkor st-1 módra roham a közepébe...hát izé, szemből normál ap-vel a tigris2, centurió és az is3 is átlött...nah, ilyen az is7ttel még nem volt.
nekem egyelőre nagy csalódás az is4, bár az ágyúja fasza (meg még csak kb 10 csata van vele, pár napos.) de egyelőre szívesebben megyek az st-1el a 10es csatában, mint ezzel...st1 nagyon nagy kedvencem:) az sokkal bejövősebb volt, mint az is8...meg is tartom.

SSJmeszes, meden én a gyorsabb pontosabb ágyút szeretem...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#58580) dvids válasza SSJmeszes (#58578) üzenetére


dvids
aktív tag

Teljesen egyértelműen a 100 millis. Jól hangzik a nagy alfája a 122-esnek, de a pontatlansága és a hosszú célzási ideje miatt borzalmas és a DPM is rettenet alacsony. Továbbá a 100 millisnek ha jól emlékszem a süllyedése is lényegesen jobb.

(#58581) Chris0321 válasza Kalos7 (#58576) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem nincs 110-esem de másik tier 8-as igen és előfordulnak 10-es csaták. Nem szoktam számolni mennyi és egy tankkal egy nap max. 2 csatát megyek, hogy leduplázzam kivéve a prémiummal néha. A T34 is sokszor kerül 10-esek közzé de nem zavar mert jó ágyú van rajta.

SSJmeszes: Medre a nagyobb tűzgyorsaságú ágyú a jobb egyértelműen a 100 mm-es.

[ Szerkesztve ]

(#58582) Jakuu


Jakuu
őstag

Vegre valami ertelmes event ezzel a 2x szorzos XP-vel.

(#58583) #43783936 válasza Chris0321 (#58581) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egyszerre húzom az összes heavyt, de a 110 feltűnően sokat van tizesek között.

(#58584) Kalos7 válasza #43783936 (#58583) üzenetére


Kalos7
tag

Én is ezt tapasztaltam.
IS3 Tiger 2-őt nem rak be annyiszor 10-be.
110-el is eltudok boldogulni tier 10-ben mert akkor hátulról mesterlövészkédni.
De teljesen más amikor elől vagyok :P

(#58585) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez mi volt... 33% volt az esélyünk... :D

(#58586) Jakuu válasza #43783936 (#58583) üzenetére


Jakuu
őstag

De legalabb jo damagekat tudsz ott osszehozni a sok hp miatt, 5-7k korul siman megy.
A t29-el meg alig csinalok most 4k alatt.

(#58587) Angel1981 válasza Jakuu (#58586) üzenetére


Angel1981
veterán

Megadnád a nickedet?
Hiszek Neked, csak szívesen megnéznélek, mert a fórum legjobb játékosa, diegho is büszke volt az IS-ével elért 2000-es átlagsebzésre.
Ezek szerint Te egy másik T7 heavyvel ennek majdnem a dupláját hozod, egy T8-al meg a háromszorosát.
(Még T10-es vassal is elismerésre méltó a 3000-es átlag dmg, ezért vagyok kíváncsi.)

(#58588) ddt500hu válasza Jakuu (#58586) üzenetére


ddt500hu
veterán

:Y

(#58589) Sanya válasza Angel1981 (#58587) üzenetére


Sanya
nagyúr

hol nézed meg, hogy melyik tankkal mennyi az átlagsebzésed?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#58590) Stigma.HC válasza SoulReaver (#58585) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát egy sima győzelem :) jó dolog ez az xvm esélylatolgatás csak nem tudom, hogy mire :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58591) ddt500hu válasza Sanya (#58589) üzenetére


ddt500hu
veterán

Játék/Szolgálati feljegyzés/Járművek.

(#58592) Tomi0703 válasza Sanya (#58589) üzenetére


Tomi0703
őstag

A profilodban mondjuk? Jatekon belul es kivul is.

szerk.: kestem. :D
Ja az uj szuperunikornis csavora en is kivancsi vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#58593) Balika23hun válasza SSJmeszes (#58578) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én is kifejlesztettem a 122-est is, kb 5 csata erejéig volt fenn a tankon.Úgyhogy javaslom csak a 100mm-est használd ha csak nincs felesleg 26k xp-d.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#58594) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az IS-8 tényleg annyira rossz,amennyire rossz a hírneve?
Vagy amolyan IS-3-as?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58595) SoulReaver válasza mcwolf79 (#58594) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jobb mint az is-3... A lövege olyan mint az ST-1, IS-4, forma forma... minimális eltérések vannak csak.. Jobban kezelhető mint az is-3. Én legalább is szerettem vele játszani.

(#58596) Jakuu válasza Angel1981 (#58587) üzenetére


Jakuu
őstag

Diegho a noob ? :PPP Ne nevettess

(#58597) Jakuu válasza Stigma.HC (#58590) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem szamit az xvm, hanem az szamit, hogy milyen a napi hitrate.
Vicces hogy meg nalam is ingadozik 40% es 80 kozott.

A vicces hogy egy napi extreme statot csinaltunk a winrate alapjan meccsenkent es olyan irrevelans talalati aranyok jottek ki, hogy gyoztes merkozesnel annyi ammo racket csinal egy team, mint amennyi penetrationt a masik csapat. Ez eleg sok mindent elmond a jatekrol es a 25% random effectrol.

[ Szerkesztve ]

(#58598) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#58592) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát komám ha 4k átlagsebzés t7-el meg van itt valakinek akkor én rögvest elbujdosok :D

Más, ez a stronghold játékmód elég jónak tűnik így első blikkre. Azért kíváncsi vagyok mikor fogják élesíteni a rendszert.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58599) Bingisz válasza Stigma.HC (#58598) üzenetére


Bingisz
addikt

Jó lesz. Remélem felpezsdíti a klánosdit, mert két kampány között eléggé le tud ülni a dolog.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58600) Stigma.HC válasza Bingisz (#58599) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Minket nagyon nem fog érinteni, talán éppen csak megvagyunk ennyien. A bónuszokat még be tudjuk majd zsebelni. De a nagyobb klánok egymás erődjének támadási lehetősége plusz a raid bevezetése ami felkeltette az érdeklődésemet igazán.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.