Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58251) 04ahgy válasza Kean_Sorbo (#58245) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen. A Maus, és tőle lefele a 9-es, 10-es járgányok sebezhettek volna többet, csak egy nüansznyival. mindegyik csak egy betaláló és átütő lövéssel többet. ;)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#58252) jr1994 válasza jr1994 (#57958) üzenetére


jr1994
addikt

Végre beengedett a wotreplays! Ennek örömére fel is töltöm a korábban említett elég izgalmas csatámat:

replay

Ezt meg csak a poén kedvéért: AMX 40 tank ász. Karelián védtünk, a chi nut az előző csatában kilőtték (nem tudtam a periszkópot feltenni másra) így gondoltam egyet és beültem a kiskacsába, azt is le kell szorzózni. Aztán amikor tier6-ba kerültem, minden mindegy alapon elindultam előre... :))

(Az új acc is megtekinthető itt, meg hogy mikkel húzom a SuperPershing küldetést.)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#58253) ddt500hu válasza 04ahgy (#58250) üzenetére


ddt500hu
veterán

Édes jó istenem. Megtennéd, hogy többé nem szólsz hozzám?

(#58254) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#58248) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt nem értem hogy mondod, kifejtenéd ?

A GPU terhelése full grafikán se éri el az 50%-ot. Minimumon (most) a 30%-ot sem éri el. Csaták alatt gyakran lekapcsol a VGA low3D-be. A GPU ilyenkor 300MHz-en ketyeg.

Az a baj, hogy a CPU-k egymáshoz való viszonyát fel tudom mérni, de a WoT egy olyan világi csoda, amivel nagyon nehéz számolni. Igazából azt kéne tudni, hogy egy 5+GHz-es FX veri-e WoT alatt a 4+GHz-es Phenom2-t annyival, hogy megérje a befektetést. Vagy hogy egyáltalán mi limitálja igazán a WoT-ot, mert nonszensz, hogy 4.2GHz-en Full Minimumon nincs fix 60FPS...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58255) zozyk válasza TESCO-Zsömle (#58254) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem 4400-on megy az Fx-4100,30-50 FPS-el...

[ Szerkesztve ]

(#58256) Kean_Sorbo válasza 04ahgy (#58251) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igazából a végét én rontottam el. Azt hittem, hogy az IS-3 lefoglalja a 110-est, de inkább elbújt a pálya szélére. Ha tudom akkor nem megyek ki, hanem azt küldöm először a mennyországba.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58257) KaLeun válasza Diarmand (#58229) üzenetére


KaLeun
senior tag

Most ugye nem a tracerről beszélsz és annak a hangeffektjéről?

Cila

(#58258) yarsley válasza TESCO-Zsömle (#58254) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mar az elobb belinkeltem Mark_o -nak, de neked is erdemes lenne megnezni ezt, mert ez alapjan el lehet donteni, hogy erdemes FX-be fektetni, vagy nem. (szerintem nem).

ddt500hu: Drama queen. :P :DD

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#58259) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#58245) üzenetére


Angel1981
veterán

Majdnem!
A honlap szerint 5. vagy! ;]

Egyébként szép munka volt!

(#58260) Diarmand válasza KaLeun (#58257) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem. Arról, hogy ha pl lő egy nem spottolt Kv1s, akkor annak se füstje, se hangja, se lángja nincs.

(#58261) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#58259) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszi mester!

Így már megnyugodtam. :DDD Akkor most bontok egy pezsgőt!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58262) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Dear Player,

This is an automated e-mail to inform you that a chat suspension will be applied to your account for the amount of 3 days. The action was taken after analysis of our in-game report system.
To avoid future action against your account, please familiarize yourself with our game rules: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum-29/announcement-26-world-of-tanks-game-rules/
Please note that these rules apply to all our games and that our decision is based on a very thorough investigation and cannot be overturned. The above action is applied immediately.
We are sorry that we had to take such action, but please note that our aim is to guarantee fun, fair play and strategic satisfaction to all our players.

Regards,
Wargaming Europe
Customer Service Team - https://eu.wargaming.net/support/

Ez talán kissé off-jellegű, és csak azért teszem be, hogy mementója legyen a WG aktivitásának.

A team-kill jelenséget hellyel-közel sikeresen orvosolták (virtuális "erőszak"), ezek szerint a játékosok közötti szociális interakciókra is odafigyelnek (verbális "erőszak").

A játékosállomány képességein, illetve minőségén ez természetesen nem változtat, de talán segít konszolidálni legalább a felszínt.

PS: A ban egyébként tényleg jogos. Azt hiszem vasárnap kissé túlerőltettem a teljesítményhajszát. Ugyan mentségül nem szolgál, de a kezdeti felindultság után sikerült egyszerre több szempontból is kifejezetten bántó, de mégis eredeti és külső szemlélő számára is szórakoztató módon inzultálni a kiszemelteket. Csak azért, hogy legalább egy kevés sikerélményem legyen... :B

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#58263) Mark_o válasza yarsley (#58239) üzenetére


Mark_o
tag

Köcce uram !
:R
Rendkívül informatív

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#58264) #95904256


#95904256
törölt tag

Most, hogy garázst lehet nyerni ahelyett, hogy visszavennék, végignéztem mik porosodnak ottan. Végül előkotortam a francia 5-ös prémium löveget, még nem játszottam vele. Öreg hiba volt. :) Nagyon mókás cucc. 7,8 mp alatt tölt újra, lövésismétlésnél ennyi idő alatt be is szűkül a célzókör. Ugyan kicsiket harap ( kb. átlag 100 hp/találat ), de ha valakit leláncolsz, akkor csak nyomva kell tartani a tűz gombot... A 42 lőszer épp elég szokott lenni egy-egy húzósabb menetre is. A krediteket jól hozza. Ha semmit nem csinálsz 19k, de több, mint 100 csata átlagában 30k/csata volt a nettó bevételem. Páncélzata sem rossz, a lövedék röppályáját sasoló ellenfelek pontatlan lövései nem nagyon okoztak kárt. Kis átütésű tankok (pl. B1) lövései meg simán lepattannak közelharcban is. Persze KV-1S kapásból taccsra tesz. Volt amikor face-to-face 1 hp-ét tudtam leszedni róla, de olyan is amikor 53-at. ;] Sajna elég lassan jöttem rá, hogy is érdemes használni. Szvsz. legjobb ha leláncolsz egy tankot aztán keresel másik célt, míg ezt a többiek megcsípkedik. Eddig csak ezzel a módszerrel lett meg a tankász, pedig volt Radley-Walter's menet is.

(#58265) KaLeun


KaLeun
senior tag

Szerencsére ma van a 3-4. napja, hogy ismét 1000x laggol a játék. Természetesen csak a WoT, minden más tökéletesen fut. Mindegy amúgy is megtalált egy E5, aki sérelmezte, hogy egész csata alatt nem tudta blokkolni a T-54-em és ezért kivégzett. Jellemző a beépített tk rendszer teljesítményére, hogy 1 lövés után én lettem kék, ő meg nyugodtan kilőtt full hp-ról. Aztán pro Petike az AMX 50 120-ban, csak a lövésembe tudott belegyalogolni és aztán végig ugatta a csatát miután otthagytam meghalni.

Ma olvastam, hogy a WG szerint minden pálya tutira kiegyensúlyozott. Biztos véletlen, hogy néhány pályán 2-3 perc után már fölényesen vezet az adott oldal.

Cila

(#58266) #95904256 válasza KaLeun (#58265) üzenetére


#95904256
törölt tag

A lemmingeknek mindegy mennyire vannak a pályák kiegyensúlyozva.

(#58267) Diarmand válasza KaLeun (#58265) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tehát a pálya miatt nyersz vagy buksz gyorsan és nem a játékosok miatt igaz? :U

(#58268) Viktoár


Viktoár
addikt

Azzal kezdenek majd valamit hogy ne dögöljünk meg ha ránk esik a felrobbant tank tornya és nem bírjuk "lerázni" magunkról? Ez így elég nagy szopatás mert a semmitől dobjuk fel a pacskert.

Üdv:Viktor

(#58269) mynames


mynames
senior tag

Azt hiszem ma beadta a szopóágat:
WN8: 1924 (74) 6.5 (+0.4) tier
WinRate: 3/11 27.27% 0.51
Sebzés: 13630 1239.09 1.38
Ölések: 11 1.0 0.96
XP: 9899 424
Kreditek: 75680 6880

11-ből 10-szer benne voltam az első 3-ban ,de a sok ostobával nem lehet nyerni..
Kicsit blefáradtam...

Vereség
Csata: Westfield
Jármű: T-34-1
Szerzett tapasztalat: 826
Szerzett kredit: 40 049
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Prémium időtartam hozzáadva: 2
Jármű hozzáadva: T26E4 SuperPershing
Férőhelyek hozzáadva: 1

[ Szerkesztve ]

(#58270) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Sziasztok! tudna valaki segíteni hogy miért akad a játék a gépemen? i5-760 asus GTX660 4gb ram
még elég kezdő vagyok a játékban, de 1280x1024-es felbontáson elég érdekesnek tartom hogy egy ilyen szintű játék néha 9fps-t produkáljon, és úgy ingadozik az fps 50-10 között hogy csak na... Már csak azért kérdem mert nem hiszem hogy a gép a gyenge, gondolom valami optimalizálatlanság lehet, de mit lehet, kell átállítani hogy játszható legyen? Érdekesség ha leveszem gyengére a grafot, akkor sem kezd el szaladni a gém, csak valamivel több lesz ugyan az fps...

(#58271) Enzolord válasza rb26dett (#58270) üzenetére


Enzolord
addikt

Memória mennyi van benne?
Elvileg itt valami más baj lesz, mert ennek a konfignak full HD ban kellene vinni normál grafon..
Nincs túlterhelve az első mag, amit a Wot is használ? Lehet, hogy az erőforrás nincs jól elosztva..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#58272) PR0JECTNR56 válasza rb26dett (#58270) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Gratulálok a névválasztáshoz, remek motor. ;)

A géped jó, a játék szar, röviden ez minden.
A 9.0-val lett olyan félelmetesen pocsék sok helyen a játék teljesítménye, hogy az hihetetlen. Továbbá a WoT csak egy magot használ, nem írták meg rá a többmagos támogatást, tehát az egy magra vonatkozó lehető legmagasabb órajelet szereti.
És ezt is tekintsd meg, sok mindent elárul a patch-ről és a videókártyádról, bár ekkora teljesítménykimaradásnak kell, hogy legyen valami oka.

(#58273) zsolthee válasza rb26dett (#58270) üzenetére


zsolthee
senior tag

Kopaszon, modok nélkül kipróbáltad? Úgy milyen?
Ilyen vassal egy 24" monitoron is szépen kéne mennie.
Nekem is ugyan ilyen CPU-m volt 3 hónapja+8Gb RAM+7850 2GB -> 35-40fps volt átlagban, modokkal.
Ha van rá lehetőséged, tuningold a CPU-t 3Ghz fölé. Kell a nagy órajel. :K

[ Szerkesztve ]

(#58274) rb26dett válasza PR0JECTNR56 (#58272) üzenetére


rb26dett
aktív tag

köszi :)
semmi mod nincs telepítve kb 1 hónapja játszom
megpróbálom újrahúzni a wint is, hátha valami azzal van, mert ettől kezd a hajam hullani :)
Én is úgy gondoltam hogy full hdba is futnia kellene szépen...
2014 ben olyan játék ami csak 1 magot használ nem semmi...

[ Szerkesztve ]

(#58275) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#58272) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tán csak nem a valaha készült legjobb autó motorjára célzol? :P
Valóban jó névválasztás. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#58276) 04ahgy válasza mynames (#58269) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Gratula! Nekem még 3 nemzetből hátravan pár tízezer XP, de haladok.Várom már az SP-t, és nem erre kell gondolni: :DDD

(#58253) ddt500hu: Megtennéd, hogy egy nyilvános fórumon
1) nem tiprod sárba más jóízlését (egyébként az Alapelvek meghatározzák a fórumon alkalmazandó hangvételt is), és nem szidod a legváltozatosabb jelzőkön az ismeretleneket. Ráadásul itt most ők voltak a jobbak, így a jelző sem volt jogos. Az utóbbi időben pedig elindultál jó irányba. Csalódnom kellett. Megfogalmazhattad volna kulturáltabban is, mondjuk kicsit Google Crhrome-osan: "A manóba, az utolsó kör is csak azért lett nukó, mert az a fránya ellenség befoglalt!"...
2) a kulturált hangnemben megejtett hozzászólást ignorálod, ha nem tetszik. Vagy moderációt kérsz, ha oda nem illőnek találod.
3) példát veszel jano_77-ről. Mostanában csak kulturált megnyilvánulását látni, ami örömteli, és szerintem hozzá is jobban illik.

Egyébként gyakori vendég a topikban Zsolt_72, kíváncsi volnék az ő, és akár a többiek véleményére!

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#58277) #43783936


#43783936
törölt tag

Überplayer úr a csata elején megnevezte azt a három embert, akit azonnal reportol, mert olyan a statjuk, hogy nem wotozhatnának, majd az első percben 0 sebzéssel elhullott.
Természetesen a csata végéig osztotta az észt, hogy kicsoda mennyire nyomorék, és hogy ő mennyire megaűber pro gémer.
Úgy látszik ez az új divat, mert ma este ez már a negyedik ilyen statnáci akivel összefutottam.

(#58278) Diarmand válasza #43783936 (#58277) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én hétvégén kaptam egy nap bant, nem megfelelő viselkedéssel elért reportok miatt.

Csupán csak egy bajom van ezzel a reportolgatással. Az, hogy bármiért feljelenthetsz valakit. Mivel a report-system full automata, így őt nem érdekli ha azért nyom el rád tíz jelentést egy full retard, mert szerinte lenyúltad a killjét vagy mert nem segítettél neki, ez a szar csak bannol. Ez a problémám ezzel.

(#58279) #43783936 válasza Diarmand (#58278) üzenetére


#43783936
törölt tag

Aki nekem valaki hülyeség miatt pampog, annak nem szólok vissza, egyszerűen csak beleugrik egy lövésembe. ;]
Ha nincs komolyabb fegyverzete, akkor láncolással bírom rá arra, hogy belémlője az automata bannhoz szükséges három skúlót. :D

(#58280) ddt500hu válasza 04ahgy (#58276) üzenetére


ddt500hu
veterán

Megtennéd, hogy a felém irányuló ellenszenvedet legyűröd és nem szólsz hozzám?

1. Senkit nem zavart rajtad kívül és nem is volt túl vulgáris. Nem azért használtam mert őket akartam szidni csak azért mert a Löwe 15 győzelmes szériája szakadt meg egy megnyert meccsen. Ezt mindenki érti akiben van empátia.
2. Nyilvánosan megkértelek, hogy ne szólj többé hozzám. Nem érdekel, hogy milyen kulturáltan szólsz hozzám mert tudom, hogy csak kötözködni akarsz. De látom, hogy ignorálod.
3. Igen bocsájtsd szavazásra a kérdést, keress szövetségeseket ha már senki nem érdekelt rajtad kívül. :C

4. Igen újfent leírom: Senkit nem zavart rajtad kívül a jelzőm annyira, hogy reagáljon rá csak téged. Valószínűleg fel sem tűnt senkinek aki nem arra hajt, hogy újra beinduljon a moderáció.

ui. Ja és nem kellenek a leereszkedő "Az utóbbi időben pedig elindultál jó irányba." megjegyzések. Majd pont te mondod meg mi a jó irány.

[ Szerkesztve ]

(#58281) Mister_X válasza rb26dett (#58274) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne húzd újra, felesleges.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58282) Angel1981 válasza Diarmand (#58278) üzenetére


Angel1981
veterán

Arról tudni valamit, hogy ha ugyanazt az embert ugyanabban a csatában ugyanazért többször is feljelented, akkor azok valóban összeadódnak, vagy nincs értelme, mert egynek veszi?

Nem szokásom az ilyen, csak gondolkodtam a témában.

(#58283) sequator válasza #43783936 (#58277) üzenetére


sequator
senior tag

Tegnap éjjel ennek volt a szezonja.
Nekem is volt egy UNICA-s csapattársam, aki a Tiger I-ben El Hallufon normál csatában a fél csatát végigkempelte (ahogy a csapatunk nagy része), amíg én a T29ben, egy Chi-Ri, egy Type T-34 és egy KV-1S társaságában próbáltuk védeni A1-A2-t a déli oldalon lentről
egy M6+AMX M4 45+Chi-Ri+T-34-1+IS+GWPanther+Bishop ellen. Az artyjaik leszedtek 95 HPra és kilőtték a többi társamat, de az ellenfél is mind ott maradt. Ekkor aktivizálta magát az unikum és elindult levadászni kb 1300 Hpval a 2 artyt és egy rejtőzködő Hellcatet. Bőszen pingelve és írogatva, hogy menjek neki segíteni. Persze én voltam a noob, mert nem indultam neki azonnal segíteni a nyílt mezőn, hogy kilövessem magam a Hellcattel vagy a tüzérséggel.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#58284) dfsz34


dfsz34
őstag

Ledupláztam a panther2-t. Két iszonyatosan buta vereség után tank ász. Első csata redshire, két zászlós mód, felmegy a mókus a középső dombra, kilövi a három borsó. Felmegy utána sorban még kettő, ugyanígy járnak, oda az előnyünk, erre beírtam neki, hogy figyeljenek már oda, ne menjen fel senki a középső dombra. Mi történik? Még három idióta felmegy, persze szigorúan egymás után, mert ott van a domb mögött két alacsony hp-s ellenfél és ölni akarnak, de ehhez ugye teljesen fel kell menni és xar gun dep-el még tovább is. A borsók csak röhögnek és mindenkit kiszednek, oda a csata. A másik meg el halluf rush volt. A lemming horda lesöpri az ellenfelet, mi a másik oldalon nagy nehezen megállítjuk őket. A lemmingek ezek után egyesével támadják az ellen bázisát, az ellen fv183 három egylövéses kill-t csinál. facepalm, komolyan mondom, miért divat ez az egyesével támadunk és a többiek addig figyelnek szisztéma, érthetetlen.

A wn8 egész jó, pedig ez a tank eléggé felülértékelt a wn8 szisztémában. Gyakorlatilag tiger ágyúja van, csak lassabban tölt. HP ugyanannyi, valamivel mozgékonyabb és 10m-el nagyobb a látótávja. Összességében alig jobb valamivel, mint a tiger, csak ez ugye már tier10 ellen is megy. A tiger cél sebzése 1350, a panther2 1750. Biztosan azért, mert a tier10 vasaknak több a hp-ja :)

Epic pillanat, hogy a foglalókörnél levő háznál vár rám az utolsó ellen, egy hummel. Kidugja az orrát, leláncolom és tolatva körbe és belelövök. Utána a hummel lő egyet előre, de minek? Vagy ennyire hülye vagy el akarta venni a top gun-t tőlem és öngyilkos akart lenni, de nem sikerült. Leláncolva van, én az oldalában, tehát semmi értelme lőnie. Megint egy rejtély, hogyan gondolkodnak a paradicsomok.

WN8: 5807 (100) 8.0 (+0.7) tier
WinRate: 1/3 33.33% 0.63
Sebzés: 8374 2791.33 2.51
Ölések: 8 2.67 2.96
XP: 5304 740
Kreditek: 117801 39267

Győzelem!
Csata: Siegfried Line
Jármű: Panther II
Szerzett tapasztalat: 3 950 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 78 254 (bírság a csapattársaknak okozott sérülésekért: 143)
Csatában elért Achievement: Top Gun, Harckocsizó-mesterlövész, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#58285) jano_77 válasza Angel1981 (#58282) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez érdekelne engem is, mert én bőszen nyomatom az idiótákra a feljelentéseimet, egy csatán belül ugyan arra a személyre többet is akár. Ha felesleges, akkor nem szórom hiába. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58286) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Kíváncsi vagyok volt-e már valakinek olyan esete, hogy adott két-három-több tank ugyanabban a tierben, ugyanabban a fajtában (mondjuk med) és az egyikkel jobban szeretsz menni, viszont másikkal van jobb statisztikád (WN8-ad, nagyobb sebzésátlagod, stb.)?
Kicsit ellentmondásos dolog ez. Érzem, hogy a másik tankkal jobb köröket megyek, mégis a kedvenccel szeretek jobban menni. Feltehetném úgyis a kérdés, a jobb statisztikákkal rendelkező kör vajon élvezetesebb is?

(#58287) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#58254) üzenetére


Pete55555
addikt

A GPU terhelése full grafikán se éri el az 50%-ot
Na, de miért nem ? Procid ilyenkor hogy áll? Mennyire van kihasználva? Lehet, hogy CPU limit van, azaz "nem hajtja ki" a GPU-dat a CPU. Ezért lenne jobb egy erősebb proci, (FX mondjuk 5GHZ-en, ami többet enne, az tuti) és akkor a VGA-d is jobban ki lenne használva, tehát az is többet fogyasztana.

Másik lehetőség, ami talán valószinűbb, pláne abból, hogy "Full Minimumon nincs fix 60FPS", hogy szimplán ilyen fos a WOT, hogy bivaly kártyával sem bír 60 FPS közelébe menni, még akkor sem, ha ki lenne hajtva CPU részről. (azaz ha most lenne még tartalék a procidban) Így viszont felesleges váltani, mert elég erős a mostani is, csak fos a WOT...
Szerintem ez az eset van. Monitorozd a CPU kihasználtságot magokra vetítve, pár pályát nézz meg, aztán meglátjuk. Windowsos feladatkezelőben a teljesítmény fül tökéletes erre, ha nincs más.

...Szeretem leracsniztatni...

(#58288) Mister_X válasza Pete55555 (#58287) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kell itt túlmisztifikálni semmit sem, egyszerűen ilyen szar a WoT motorja. Mostanában engem is felqr agyilag, de nem lehet ez ellen mit tenni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58289) Urshini


Urshini
tag

Egyszerüen vicc ez a játék és ez a cég... már 6 éve vannak 4 magos processzorok. Akkor igen csak nem nálam van a hiba ha a 4 magos, magonként 3GHZ-es processzor egyetlen magját használja 100%-on! Ez már nem is vicc hanem szánalom!
A másik. Néztem pár napja azt a WN8-as tankokra lebontott dolgot. Hát nekem az telejesen úgy tünt, mintha egyetlen ember személyes tapasztalata lenne. Rámutatott, hogy áááá ezzel, ezzel, meg ezzel a tankkal kurva jól ment a dolog akkor ezekkel 1,5 többet kell teljesíteni, mint a többi saját kategóriással. De hogyan is lehet ez ha ballanszolva vannak a szintek típusonként a WG szerint?! Vicc ez is, de legyintünk, mert fél év múlva jön a WN9, majd WN10 és így tovább. :DDD

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#58290) Diarmand válasza Angel1981 (#58282) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem tudom, de ha tippelnem kellene, akkor összeadódik, különben vagy egy lenne mindenkinek vagy végtelen mennyiségű, hisz egy embernél csak egyet venne figyelembe.

(#58291) LZs?! válasza Simulacrum (#58286) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Simulacrum

Panther 1 vs VK 3002

Miután "ráéreztem" (visszavettem) nagyon jó volt a Panther, sokáig meg is tartottam, de a VK az első - stock - pillanattól kezdve fenomenális; szerintem...

Mégis a P-rel jobb minden statom, pedig a ~300 csatából legalább a fele nettó szerencsétlenkedés volt; legalábbis most visszatekintve.

Nevermind...

(#58292) rb26dett válasza zsolthee (#58273) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Na üdv ismét! Úgy néz ki megoldódott a probléma, mivel a nagyobb órajelet írtátok meg hogy egy magot használ a játék, megnéztem a feladatkezelőt valamiért, és lám üresjáratba a gép 100% proci terhelést kapott egy dgen.exe nevezetű vírustól... kitöröltem, és mindjárt 40-50 körül van az FPS és nem szaggat a játék : ) én meg elkezdtem tuningolni a videokarit és csodálkoztam hogy semmi sem változott fps-be... a win7 gyári víruskeresője meg se mukkant rá, még akkor se, ha a konkrét mappájára böktem a vírusnak...

(#58293) csapee válasza rb26dett (#58292) üzenetére


csapee
senior tag

Win7 gyari viruskereso? Az csak vicc szinjet uti meg, az ingyenesek is csak alap vedelmi szint sztem.

Csapee

(#58294) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A Jagdpanther-t használom német TD legénységek képzésre, szerintetek mi legyen a harmadik skill?
Első variációként teljes BiA sorra gondoltam (a Jagdpanther örökös vendég a garázsomban, szerintem ezzel is ki tudom várni a 100%-ot), vagy második lehetőségként javítás, látótávolság növelő, egyéb képességek. Elképzeléseim szerint az első lenne a jobb, de hátha van valakinek más ötlete.

(#58295) athomi


athomi
veterán

T26E4-re milyen kiegészítőket használtok?:)

(#58296) csapee válasza PR0JECTNR56 (#58294) üzenetére


csapee
senior tag

Fix tornyosra szinte kotelezo a javitas, ha lelancol vki buko.

Csapee

(#58297) sith7 válasza athomi (#58295) üzenetére


sith7
nagyúr

töltésgyorsító, stabilizátor, kukker

(#58298) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#58287) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

WoT alatt full minimumon is CPU-Limitem van, mert technikailag a WoT egy kalap sz*r. Épp ezért csak a WoT miatt nem cserélek semmit, mert hülyeség.

Csináltam pár FRAPS benchmarkot a korábban említett T34-1-es Fck WG karika replay-ével.

Maximum - vSync + Mods - Avg: 33.289 - Min: 14 - Max: 49
Maximum + vSync + Mods - Avg: 36.254 - Min: 17 - Max: 50
Maximum - vSync - Mods - Avg: 41.461 - Min: 21 - Max: 61
Maximum + vSync - Mods - Avg: 42.583 - Min: 23 - Max: 62
Minimum + vSync + Mods - Avg: 51.812 - Min: 22 - Max: 63
Minimum + vSync - Mods - Avg: 58.446 - Min: 35 - Max: 63
Minimum - vSync + Mods - Avg: 62.929 - Min: 29 - Max: 93
Minimum - vSync - Mods - Avg: 80.343 - Min: 42 - Max: 110

sz: Minimumon is a megjelenítési távolság fel van húzva maximumra, illetve a minimum FPS azért csalóka egy kicsit, mert ezt az értéket a tank felrobbanásakor éri csal el.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58299) KaLeun válasza dfsz34 (#58284) üzenetére


KaLeun
senior tag

Erről az egyesével támadásról mindig ez a vicc jut eszembe:

Két cowboy áll az ivó előtt. Az egyik azt mondja a másiknak: - Joe, te menj előre, én meg majd megbosszullak.

Cila

(#58300) PR0JECTNR56 válasza csapee (#58296) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mint a képen is látható, a személyzet 3 tagja, már 100%-osan tud javítani és meglepőnek tűnhet, de nagyon ritkán lőnek láncot a Jp-n.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.