Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58701) Drenadar válasza mynames (#58699) üzenetére


Drenadar
veterán

álca?

(#58702) Cseri0058 válasza Bingisz (#58698) üzenetére


Cseri0058
őstag

miit akarsz? :DDD
tiszta menő :DD :C

(#58703) Stigma.HC válasza Bingisz (#58690) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Gratulálok hozzá, ezekre a tankokra azért picit irigykedem :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58704) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Nemrég óta van meg a Leo, de egyszerűen imádnivaló így pár csata után is. Szerintem kimondottan tudást igénylő tank, mert simán el lehet vele hullani 0 sebzéssel is a full papírsága miatt, de aki ezt fantasztikus mobilitást és nagyon jó ágyút ki tudja használni, az a játék egyik legjobb tankját kapja.

Hoztam is egy visszajátszást vele, amit most mentem. Van benne 9 arty :U, fantaszikus ellenfél, egy gyors kis kör. Mondjuk az xvmből láttam, hogy bármilyen papír is a Leo muszáj előremennem, mert nem marad majd sebzés.
A vége az lett, hogy Burdát nem tudtam szerezni, de azért hármat elkaptam az "egykezesekből", illetve a nálunk a két top sebző sebzett annyit összesen, mint az ellenfél 15-e. :F

(#58705) Bingisz


Bingisz
addikt

Ezen az átdolgozott sz@r Malinovkán ki mit csinál a déli oldalról?
A fenti oldalnak kb. instant win az a map most. :U :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58706) mcwolf79 válasza Bingisz (#58705) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát igen, ha egy scout becsúszik a K3-ba,akkor onnantól kezdve mondhatni eldőlt a csata.
/és elég soxor becsúszik ott a scout :O /

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58707) #43783936 válasza mcwolf79 (#58706) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy ideig azt csináltam, hogy beelőztem a scoutot, de mivel a csapat nagy ívbe tett rám, általában a scout után jövő 1-2 med simán kiszedett.
Persze csak akkor, ha nem az artyk inzéztek el.
Azóta már csak annyi a taktikám, hogy mielőbb elmenekülök a placcról.

(#58708) dvids válasza mcwolf79 (#58706) üzenetére


dvids
aktív tag

Azért nem egészen, ha a kemperek képesek fedezékben maradni hogy a másik oldal kemperei ne lőjék őket ripityommá akkor azért nem olyan egyszerű ott átmenni. A keleti oldalt viszont nagyon kevesen használják, a hegyre manapság szinte soha nem megy senki, max a templomig jutnak el, ha onnan az oldalukba kerül 2-3 ügyes player akkor meg lehet nyerni simán délről is.

Persze ezek a random taktikák mindig lutrik, sose tudni mikor akad egy kompetens ellenfél...

(#58709) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Hála a hétvégi akciónak, több tankot is kifejlesztettem.
Szerintetek melyiket érdemesebb előbb megvenni ?
E-75, Is-8, Jagdpanzer IV, Hellcat, M44

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#58710) dfsz34 válasza skopy (#58709) üzenetére


dfsz34
őstag

E75-t csak akkor vedd meg, ha van elég szabad xp-d, hogy ne szenvedj a fejlesztésével sokat. Az a tank stock állapotban nem jó, fullosan meg talán a legjobb nehéz tank a tier-ben, de a top között van az biztos, de addig szenvedős, lassú nagyon, kell rá a nagy ágyú stb. Ebbe érdemes szabad xp-t bedobni, különben szenvedős.

Hellcat egy jó választás lehet, az még mindig móka tank és stock állapotban is használható már.

(#58711) Simulacrum válasza #43783936 (#58707) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igen, ez a két eset van meglátásom szerint is. Vagy el kell indulni ott a déli oldalról is medekkel vagy ha azt látjuk, hogy tojik mindenki arra, akkor pedig az erdőből kell védeni a bázist és feladni a kezdőpozíciós részt. Én már nyertem úgy csatát, hogy K-J 0-ából szépen leszedtem a bázisfoglalókat vagy vadászókat.

(#58712) Enzolord


Enzolord
addikt

Kinn voltam most a HMFESTen beszélgettem a WG-s srácokkal, és úgy néz ki, év végére jön a Havoc, és így a több magos támogatás, jövő év elején meg az EU tech-tree! Lengyel és Olasz tankok biztosan lesznek benne, és valószínű Magyar Cseh és Spanyol, ami még szóba jöhet... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#58713) mcwolf79 válasza dfsz34 (#58710) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát sztem használható stock-ként is.
Ez minden tankra igaz ,hogy stock-ként nem jó (1-2 kivétel van, de a nagy többség ilyen).
Sztem az ágyúja amit a Tiger II-ről hoz az használható, a torony ami sztem necces. A full torony nagyon jó, az alap toronnyal óvatosabban kell menni,mert nem valami erős.
De mint írtam, sztem ez minden tankra jellemző: stock tank nem tank :N

Amúgy +1 az E75-re. Nagyon jó kis heavy, ahogy a kollega is írta tier-jében az egyik legjobb sztem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58714) Patrick76496 válasza #40993792 (#58691) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kezdetektől fogva gondoltam, hogy nincs vele valami rendben. A videóiban is eléggé furán beszélt. :F

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#58716) #43783936 válasza skopy (#58709) üzenetére


#43783936
törölt tag

Hellcat.
Addig élvezd ki, amíg haza nem vágják.

(#58717) PitLee válasza Enzolord (#58712) üzenetére


PitLee
őstag

Hmm valamelyik WoT-os fórumon (akár lehet itt) írta egy srác miszerint az engine továbbra is csak 1 magot fog használni csak a havok fizika megy a másik magra, ez mennyire multi nem tudom majd a valaki hozzáértő megmondja.

(#58718) Viktoár válasza Patrick76496 (#58714) üzenetére


Viktoár
addikt

Megnéztem pár videóját,az említett srácnak akit kiraktak csalás miatt.Hát nem tudom te miből szürted le hogy nem stimmel vele valami,de nekem semmi sem utalt arra hogy így viselkedik a hardveraprón.Azonkívül hogy sokszor használja a "prezentál" szót,semmi sem tűnt fel. :)

Üdv:Viktor

(#58719) Drenadar válasza PitLee (#58717) üzenetére


Drenadar
veterán

tény hogy így az első magon amit a játék minden más része használ több lesz az erőforrás, de azért ez nem igazi multi core...

(#58720) dfsz34 válasza mcwolf79 (#58713) üzenetére


dfsz34
őstag

En egy dologra emléxem, hogy az E75 esetében egyáltalán nem volt kérdés a számomra, hogy menjen bele szabad xp.

Általában nagyon megfontolom és nagyon ritkán használok szabad xp-t, de mentem talán 10-15 csatát a stock E75-el és azt mondtam, hogy nem kérdés, nyomni kell bele. A Tiger2 ágyú inkább sniper, bár jó mindenre persze, csak ahogy az ember az E75-t használja, rambónak, ott nagy különbség van a kettő között. Minél nagyobb alfa, annál jobb. Töltés közben a test meg pattogtatja a lövéseket.

Fullosan meg annyira jó, hogy megtartottam szórakozni. Az a páncél egy félelmetes valami. Komolyan mondom, hogy bátrabban bele megyek vele a sűrűbe, mint egy E100-al. Továbbá már sokadszorra jutok át Malinovkán cikk cakkban haladva a mezőn keresztül. Ok, nem a csata elején, az mondjuk öngyilkosság lenne, de ha van ott 4-5 ellen maximum és még ráadásul tömörülnek, azaz jól tudok ellenük forgatni, akkor nem kérdés, hogy meginduljak. Arra kell figyelni, hogy oldalt a dombon ne legyen nagy tank vagy messze legyen, mert az oldalba kaphat, de még ha van is, meg szoktam kockáztatni. Ha lő, akkor egyet bekapok, de majdnem biztos a spot és a társak adnak neki.

(#58721) jr1994


jr1994
addikt

Megvan mindkét accban a SuperPershing, rövid beszámoló hamarosan :K

Most csak annyit, hogy 5 vereség után jött csak össze az első győzelem, de egy első osztályt azért már szereztem :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#58722) mcwolf79 válasza dfsz34 (#58720) üzenetére


mcwolf79
veterán

De most őszintén: melyik tankra nem lenne érdemes rákölteni a freeXP-t ,hogy kihozd belőle az állatot?
Viszont az E75 stock-ként is használható. Nem úgy mint full-osan, de mint írtad is sniper-ként lehet vele jó eredményt elérni.
Pl. ott van az IS-3. Stock-ként az tényleg használhatatlan. Az a 175 pen az IS ágyújával elég gáz. Ezzel még sniper-kedni sem tudsz ,mert messzebbről egy birodalmi lépegetőt nem lehetne vele eltalálni,nemhogy egy tankot. Egy lehetőséged lenne: belemászni az ellen képébe, viszont ugyebár a stock torony ennek is gagyeszka,és simán átütik közelről (is). Szal ebbe én sem sajnáltam a feeXP-t belepumpálni, de E75 simán kifarmolható FreeXP nélkül.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58723) Patrick76496 válasza Viktoár (#58718) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem azt szűrtem le, hogy hogy viselkedik hardveraprón, csak szimplán fura volt az az ember. A videóiban érdekes volt a beszéde, itt meg az írási stílusa. Arról meg ne is beszéljünk, hogy konkrétan lefogyatékosozta azokat a játékosokat, a War Thunder topicban, akik Arcade módban játszanak, mert az túl könnyű...

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#58724) Kalos7 válasza Stigma.HC (#58687) üzenetére


Kalos7
tag

Cromwell nekem is van :)
A legjobb vele tankszázadba, mert az gyors játszma és tier 6-ban a cromwell verhetetlen.
Volt, hogy 2 hellcatre rátámadtam és egyszeresem tudtak eltalálni én meg szétszedtem őket. ;]
De volt, hogy 3 KV-1S-re is rátámadtam és szét szívattam őket.
Cromwellel nagyon gyorsan kell játszani, kikel használni a fürgeségét.

(#58725) vhw válasza mcwolf79 (#58722) üzenetére


vhw
addikt

Mondjuk amelyikben gyárilag nincs állat egyáltalán :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#58726) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Brutál elmebeteg aki ezeket csinálja de nagyon állat :DD Szét röhögtem magam :C

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#58727) 3shae


3shae
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.. Szóval unokabátyán gépében procit cseréltem (celeron 440 -> c2d e8400) és rendszert is újítottunk (xp-ről win7-re) de sajnos ez a játék nem működik. Amikor elindítom a játékot beadja azt a felületet, amelyiken a játék indítása is szerepel, aztán rákattintok a startra, fekete, és fehér képernyő, proci 50%-on dolgozik, majd visszaadja a deszktopot, proci terhelése visszaesik nullára, és ennyi.. :O

XP-n a celeronnal elindult.. Tudtok valami konkrét megoldást a problémára?

Nagyon köszönöm!

Üdv

Z.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#58728) BogyóBP válasza 3shae (#58727) üzenetére


BogyóBP
addikt

Milyen VGA van a gépben?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#58729) 3shae válasza BogyóBP (#58728) üzenetére


3shae
aktív tag

Egy geforce GTS 450 a Gainward műhelyéből.. De az a bosszantó, hogy eddig a régi procival és rendszerrel működött a játék. :R

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#58730) PitLee válasza BogyóBP (#58726) üzenetére


PitLee
őstag

Az újak nekem jobban tetszenek amit közösen csinál egy másik sráccal.
https://www.youtube.com/watch?v=GKh00NA6N_E&list=UU5oZg3AX_dLTAJH-Y0TjZHQ

Van még egy srác az is jóféléket csinál
http://www.youtube.com/watch?v=bYJ8M4qO1W4

(#58731) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Nemrég vettem meg az AMX 13 90-et az ajánlott felszerelés venti + opti + célzásgyorsító helyett, használja valaki erősített felfüggesztéssel? mintha mozgékonyabb lenne tőle....megéri inkább azt rakni rá a venti helyett?

=^-^=

(#58732) PitLee válasza 3shae (#58729) üzenetére


PitLee
őstag

Valakinek a launcher problémán az IE frissítés segített amúgy meg ajánlott a Visuál C++-ok , Net Framework, DirectX frissítés, telepítés.

(#58733) csapee válasza Enzolord (#58712) üzenetére


csapee
senior tag

Nem pislogtak surun, izzadt tenyer eseleg szapora legzes?:))
Hamarabb lesz X1-on mint tobb magon.

Csapee

(#58734) Bingisz válasza csapee (#58733) üzenetére


Bingisz
addikt

Az X1 miatt kelleni fog nekik a többmagos támogatás is, szóval nem reménytelen a dolog.
Az EU communitynek amúgy azt sem szabad elhinni amit kérdeznek. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58735) L-e-f-i-e válasza BogyóBP (#58726) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Kedvem támadt elővenni az E-25-őt a garázsból :D egy 3-as platoonban mekkora fun lehet már ezzel tolni :D

=^-^=

(#58736) dfsz34 válasza L-e-f-i-e (#58731) üzenetére


dfsz34
őstag

Erre a típusú tankra már több pro játékosnál látom, hogy bino + optika + vmi (álcaháló, célzásgyorsító, venti) felálással mennek.

QB mondta egy hasonló tank esetében, a T71 tesztnél, és igaza van nagyon, hogy könnyű tank esetében a látótáv = élet. Ő ezt annyira komolyan is gondolja, hogy a t71-re elsőnek nem is a hatodik érzéket tette, hanem a látótáv növelést. Ez nekem kicsit meredek, de nem is vagyok a QB szintjén, az én szintemen kell a hatodik zérzék.

Mivel sokat spotolok az amx1390-el, illetve nagy távolságról vadászok kilőhető ellenre, ezért nekem álcaháló a harmadik és tényleg, mint a szellem, olyan a tank. Simán kiszedek egy sebesült ellent, mire spot távolságba érne. Több ászt csináltam már vele így, úgyhogy nem lehet rossz ez a felállás a bino + optika + álca.

Használom mozgékony támadó tanknak is, azért kell rá az optika és nagyon hasznos, számtalan helyzetben én láttam meg hamarabb az ellent, mint ő engem, de az igazi hatalom akkor kezdődik, amikor a végjátékban a sérült ellenfeleket kell levadászni vele és a bino+álca megmutatja a hatékonyságát.Nem szoktak érte szeretni az ellenfelek, mert nagyon demoralizáló, ha nem látják, ki lő rájuk :)

(#58738) Simulacrum válasza Simulacrum (#58704) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Na 40. csatára meg is lett a Leo ász, az általam legjobban utált térképen. Ehhez a térképhez ész se kell, állok egy helyben és lövöm a túloldalt. Ennyi az egész és kapok érte egy tank ászt. Több ászom származik innen, de ha le lehetne tiltani egy térképet a játékban azonnal ikszelném be El Hallufot.

Ha esetleg valaki kéri adok visszajátszást, de halálunalom csak a végén csináltam érdemlegeset, de ott se volt semmi extra. A Redshire-os replay sokkal jobb élmény volt.

(#58739) BogyóBP válasza 3shae (#58729) üzenetére


BogyóBP
addikt

Csak ez az egy játék nem megy?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#58740) benvolio


benvolio
őstag

A lövés után tolatni akartam és ez lett belőle! Jó így játszani! :O ;]
Üdv!

(#58741) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Á hát ez nagyon komoly volt :) Eddigi legjobb menetem ezzel imádom ezt a tankot!

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#58742) Kean_Sorbo válasza benvolio (#58740) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Minek tettél a vezetőre kuplungégetőt? :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58743) SoulReaver


SoulReaver
veterán

undormány ez a játék... egyedül toltam kb 5 csatát, ebből 2-t nyertem, többi cumi... plattonba, 10 csata bukta+1 nyerő.. fergeteges felhozatal megint, 20-30k-s játékosok, 40% wr el... csak velük rak össze... Milyen érdekes, h pár nappal ezelőtt ment normálisan ez a csúcs játék.. 3 naponta szopat a játék... Asszem írnom kell a wg-nek..

(#58745) SoulReaver válasza #40993792 (#58744) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom, de valami gyalázót... hogy van az, h 3 naponta a feje tetejére áll a játék...

(#58746) vhw válasza SoulReaver (#58745) üzenetére


vhw
addikt

Honnan tudod, hogy nem a 3 napig állt a feje tetején és most állt helyre?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#58747) BogyóBP válasza SoulReaver (#58745) üzenetére


BogyóBP
addikt

Holocaust megemlékezés van és ugyebár Auswitz lengyelországba volt, szóval most minden tankon 2X es szorzó van független attol hogy hány csatát nyertél már vele. Nem csoda hogy előugranak a véresszájú hardcore játékosok is :/

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#58748) SoulReaver válasza vhw (#58746) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor ez a normális, h a 257 pen nem viszi át még a lorrain 40t-t vagy, h a prémium lőszer a minimumot sebzi 4ből4x(1tár) és, h 100 méter alatt hírtelen bandzsi lesz a lövész és mellé lő mindennek.. ::)

Akkor 11k csata után itt hagyom abba.. :R

(#58747) BogyóBP Nem a "véresszájú hardcore" játékosok zavarnak... hanem, h maga a játék ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#58749) robogo81 válasza BogyóBP (#58747) üzenetére


robogo81
aktív tag

CSak a nyertes csata után van 2x szorzó,a buktára nem,és csak azt adja bőven.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#58750) BogyóBP válasza robogo81 (#58749) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igen a vesztesre nem ad, de ez mindig is így volt, de most a nyert csata után nem tűnik el az X2 hanem megmarad.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.