Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58201) Djuree válasza jano_77 (#58198) üzenetére


Djuree
félisten

ehh, nem mondod h még soha nem nézted játékon belül a statod h ezeket nem tudod, ill. ilyen kérdést teszel fel. :Y ehhez még progi se kell, alapból kiírja a játékon belül.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#58202) jano_77 válasza Djuree (#58201) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pedig tényleg nem nagyon szoktam.....biztos bekukkantottam már, de ennyire részletesen nem néztem át. :U

Szavazzatok kérlek a Cromwell-re....nagyon jól jönne, most épp erre hajtok. THX :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58203) Djuree válasza jano_77 (#58202) üzenetére


Djuree
félisten

pedig elég részletesen kiír mindent. következő lépésnél már külső oldal se kell majd.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#58204) dfsz34


dfsz34
őstag

Lecserélték a wn8-t, illetve mondjuk úgy, hogy szépen kiszorítják vele a korábban használt wn6/7-t. Azt valóban elérték, hogy az eddig népszerű tankokkal már nem lehet statot húzni, hanem tényleg nagyon jó játék kell hozza. Eddig ez frankó dolog.

Sajnos, azonban a wn8 is tele van anomáliákkal. Mentem a pzIII/iv-el és csodálkoztam, milyen brutális 3e, sőt most modulokkal már 4e feletti wn8-t lehet vele hozni átlagban. Arany nélkül, mert még kevés a kreditem. Megnéztem és igen, nagyon alacsonyra lőtték be ennek a tanknak a cél sebzést, már 725-től elit szint van, pedig ez a tank simán lehoz ennél többet, kicsi szerencsével akár 1-1,2e sebzést is, de átlagban is tartható a 725 szint egyáltalán nem elit játékkal, mert nem sorolom magam oda, max erős közepes. Egyszerűen nem értem, hogy mi indokolja ezt az alacsony szintet, amikor pl egy t25-nek 950 a cél, pz iv-nek meg 975.

A chi-nu-nak is mindössze 850 a cél sebzés, pedig az ágyúja a tier5 egyik legjobbja. A mozgékonyságával van baj (a pziii/iv agilisebb), de még így is hozható vele átlagban a 850.

Úgyhogy annyi van a wn8 esetében, hogy más tankok lesznek a statpadder célok, aztán ennyi.

Arról nem is beszélve, ha tényleg statpadderkedni akar valaki és beletol aranyat is a pziii/iv-be meg a chi-nu-ba. Akkor a határ a csillagos ég, amit el lehet ezekkel, főleg a pz-vel érni (158/155 átütéssel gyakorlatilag alig lesz nem sebző lövés).

Nem nézem ezt szisztematikusan, de ez a két tank feltűnt, illetve korábban a tiger, hogy annak is túl alacsonyra húzták meg a szintjét a wn8-ban. Nem tudom mennyit ér ezek után a wn8, ha ennyire könnyű húzni bizonyos tankokkal. Mondjuk azt ígérték, hogy finomhangolják a rendszert, de mióta bevezették semmihez nem nyúltak...

(#58205) Bingisz válasza jano_77 (#58202) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha nagyon kell, szólok Odinnak, hogy mindenképp a Cromvellről írjon. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58206) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Mai replayem nem nagy xp-ről, nem nagy sebzésről szól, hanem arról, hogy szerintem hogyan kell játszani egy stock tankkal két tierrel nagyobb csatában.
Full stock a jármű, csak egy optika van rajta, annyit bírt el az alap lánc. Az elején természetesen kemp van, hiszen meg kellett tudni merre tudok hasznos lenni, amint ez kiderült akcióba léptem. A replay jó példa arra, hogy stock tankkal se az MM-et kell szidni, hanem alkalmazkodva, okosan játszva lehet szépen termelni az xp-t.

(#58207) Ghostface válasza dfsz34 (#58204) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ezt hol lehet megnézni, hogy melyik tankkal mekkora sebzést kell bevinni hogy jó statot számítson?

PSN: Nifty_Ghostface

(#58208) Bingisz


Bingisz
addikt

Great European Random legújabb rész:
[link]
:C :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58209) jano_77 válasza Bingisz (#58205) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindenképp örülnék neki. ;) :K :R
Amúgy most hogy-hogy újra átjött a VTEPS-ből? 1x már jött, vissza ment? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58210) Bingisz válasza jano_77 (#58209) üzenetére


Bingisz
addikt

Én úgy tudom, hogy most jött át először. Amúgy kell neki a tank, a VTEPS meg nem indult a kampányon.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58211) Jolet válasza Ghostface (#58207) üzenetére


Jolet
őstag

ez engem is érdekelne...

Bingisz: az az M4 vajon mitől szállt el, mint a győzelmi zászló?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#58212) Bingisz válasza Jolet (#58211) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom fizika bug. Úgy tudom, hogy ha a játék úgy érzi, hogy a tank be van szorulva, akkor lövi ki. Ez csinálja azt is amikor egy házhoz hozzáragad a tank, akkor kilövi a játék a tankot, mint egy rakétát.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58213) zozyk válasza Ghostface (#58207) üzenetére


zozyk
addikt

http://www.targetdamage.com/nations/

(#58214) Simulacrum válasza zozyk (#58213) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Itt pedig azt is lehet látni mennyi spot, mennyi winrate, stb. kell a zöld wn8-hoz.

http://www.wnefficiency.net/wnexpected/

(#58215) Ghostface válasza zozyk (#58213) üzenetére


Ghostface
senior tag

Köszi! Neked is (#58214) Simulacrum! :R

PSN: Nifty_Ghostface

(#58216) jano_77 válasza Bingisz (#58210) üzenetére


jano_77
nagyúr

1 napot volt csak. :)

MÁS: érdekel-e itt vkit a foci, illetve a VB 2014? Esetleg ezzel kapcsolatosan egy tippelős játék, ami kicsit más, mint a megszokott?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58217) StaChys válasza Diarmand (#58194) üzenetére


StaChys
tag

Nekem tegnap reggeli órákban olyan 600-800 ms között ugrált. Még egy kanyart sem tudtam bevenni rendesen, nemhogy célozni.

(#58218) zsolthee


zsolthee
senior tag

A lövéskor keletkező "torkolati füstöt" (nem tudom hogy hívják :) )ki lehet valahogy úgy kapcsolni, hogy a többi extra effekt megmaradjon? (lánctalp, kipufogó, stb) :U

(#58219) Jolet válasza zsolthee (#58218) üzenetére


Jolet
őstag

vedd le az effekteket sniper nézetben

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#58220) BogyóBP válasza zsolthee (#58218) üzenetére


BogyóBP
addikt

Annak mi értelme van ha kikapcsolod? pont attól látványos. Ráadásul ha nem látsz rá az ellenfélre mert pl oldalt áll egy épület mögött csak abból látni hogy ellőtte magát ha pl 100 an lőnek még körülötted és nem hallod.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#58221) Mark_o


Mark_o
tag

Sziasztok
Azt tudja valaki ,hogy ez a legyél a csapat top 10-ben küldi meddig van?
Likolom a plusz garázshelyeket

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#58222) Dryman válasza BogyóBP (#58220) üzenetére


Dryman
aktív tag

lehet hogy csak a saját torkolati füst-jét szerette volna kikapcsolni, mert zavarja lövés után....ezt is ki lehet, de csak a többi effekttel együtt....az ellen ettől függetlenül látni fogja, csak őt nem fogja zavarni....jól is néznénk ki mikor artyzás közben "úristen nézetből" nem látnám az ellent... :) csak azért mert kikapcsolta.... :)

[ Szerkesztve ]

(#58223) BogyóBP válasza Dryman (#58222) üzenetére


BogyóBP
addikt

Artyzni szoktatok úgy hogy (ha tudjátok persze hogy a pályákon hova állnak) nézitek a torkolatuk tüzét és oda lőtök ahol keződik a "csík"? Egy csomo artyt kilőttem már így :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#58224) mrszitya válasza dfsz34 (#58204) üzenetére


mrszitya
senior tag

WN8: azért az nem egészen igaz, hogy csak általad említett két tankkal lehetne statot húzni. Egy csomó másikkal is működhet dolog, amelyikre nem tettek be korlátozást, ha valaki jól tud specializálódni egy adott stílusra, tankra.

Én most úgy fogalmaznék a WN8 nagyrészt előrelépés a WN7-tel szemben, hiszen például a cicus karmait sikerült kicsit letördelni, és a killek helyett/mellett a damage is nagyon fontos szerepet kapott az értékelésben. Ugyanakkor a light és a scoutra alkalmas gépeknél komoly hiba, hogy a spot sebzés semmit sem számít (ebben még jobb is egy kicsit az előd). Így fordulhatott elő, hogy egy Pz. 38-as csatában >5000 spot dmg-re és zéró saját dmg-re a WG adott nekem egy tank ászt, a WN8 viszont egy nagy semmit (kb. 300-ra értékelte ezt a meccset).

(#58225) Sanya válasza BogyóBP (#58223) üzenetére


Sanya
nagyúr

engem ma felbosszantott. kb 3 egymást követő pályán gwpantherral nem lőtt. volt torkolattűz, de nem repült a lőszer :) jól tud esni

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#58226) zsolthee válasza BogyóBP (#58220) üzenetére


zsolthee
senior tag

A látványnak ez a része pont nem érdekel. Fontosabb, hogy pontosan be tudjam vinni a lövést. Ha 2-3-4 HT összeverődik egy sarokharcnál, akkor zavar. TD-nél meg LT-nál annyi nem izgat.
Leginkább a fülemre hagyatkozom az általad leírt helyzetben. Ezért is jó a gun sound mod
Ha "100-an" vannak körülöttem akkor meg nem arra figyelek, hogy az az egy mikor lövi el magát. Nem fogok rárontani, hanem inkább keresem a fedezéket amíg jön erősítés. Ha nem, akkor meg kereszt. :)

(#58227) yarsley válasza Mark_o (#58221) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mission and events gomb alatt meg tudod nezni a kuldik reszleteit, aszem jovo honap elejeig.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#58228) etooo válasza zsolthee (#58226) üzenetére


etooo
senior tag

Ezzel kikapcsolhatod.

(#58229) Diarmand válasza BogyóBP (#58220) üzenetére


Diarmand
senior tag

Soha nem fogod sem meglátni, sem meghallani, hogy lőtt e az ellenfél, csak akkor, ha be is van spottolva. Ha nincs, akkor sem lövéshang, sem lövés utáni effekt sincs :U

(#58230) zsolthee válasza Jolet (#58219) üzenetére


zsolthee
senior tag

Mondjuk ez eszembe juthatott volna. :DDD Köszi!
Ha hazaérek, megnézem...

(#58228) etooo
:R

[ Szerkesztve ]

(#58231) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

(#58232) Angel1981 válasza ddt500hu (#58231) üzenetére


Angel1981
veterán

Az ilyen persze sose az MM, meg a csapat miatt van.... :P ;]

(#58233) ddt500hu válasza Angel1981 (#58232) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az MM kifejezetten jó volt. :C Az utolsó csatát is nyertük volna csak befoglaltak a tetvek. :O
Azért az 1700-as átlagsebzés 7,7-es átlagtierben nem olyan rossz. :)

(#58234) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Technikai kérdés: A WuT melyik AMD architektúrát szereti jobban? Phenom 2, vagy Piledriver?

Jelenleg egy 4.2-es P2-m van, de elvileg a deszka megeszi az AM3+-t is. Nem nagyon találtam megfelelő összehasonlító táblázatot, de ha találnék is, a WuT ugye egyedi eset a maga durung optimalizálatlansága miatt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58235) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#58234) üzenetére


Pete55555
addikt

Most olvastam logouton, hogy a P2 még jobb szálanként, mint az FX-ek, ugyanolyan Hz-en. Szóval én inkább maradnék a helyedben a P2-nél. Ha váltani akarsz, akkor csak intel a Wot-hoz.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#58236) fody73


fody73
tag

Stat húzáshoz op Chi-Nu :D . WN8: 10608

replay

(#58237) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#58235) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

a P2 még jobb szálanként, mint az FX-ek, ugyanolyan Hz-en.

Ezt én is tudom, de ha megnézed, a jelenlegi proci se olyan Hz-en jár, ahova gyárilag beállították.

Váltanék én Intel-re, ha belemenne az alaplapba, de sajnos csúszkál az LGA az AM3-as foglalat tetején. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58238) Mark_o válasza TESCO-Zsömle (#58237) üzenetére


Mark_o
tag

hasonlóképp vagyok én is.
P 2 955 (jóféle hűtővel) 970-es deszka.érik az idei gépfejlesztés.Csak egy proci kell majd.
Ez az egyszálas teljesítmény dolog viszont elriaszt.
A sok szálnak nem dőlök be, hogy majd de jó lesz az, mert lehet ,hogy igen de addigra már régiségként többet fog érni mint prociként.....Fx vonal
A magas órajelben bízom én is. Nálam is fontos szempont a wot.
Az én kiszemeltem a Fx6350.
Ha megléped a cserét mindenképp oszd majd meg a tapasztalataidat wot ügyileg.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#58239) yarsley válasza TESCO-Zsömle (#58237) üzenetére


yarsley
aktív tag

Váltanék én Intel-re, ha belemenne az alaplapba, de sajnos csúszkál az LGA az AM3-as foglalat tetején.

Ha abbol kiindulok, hogy 4,2 phenomrol i3-ra nem erdemes valtani, az i5-ok meg 50k kornyeken vannak, akkor ahhoz meg 20k-t mar nem nagy kaland felkohogni alaplapra. :P

De komolyan 4,2es phenomot le lehet cserelni ha van ra keret, de eleg koltseges moka, csak hogy full HD-ban maxon szaladgaljon a jatek...

Mark_o: random teszt amit gugli kidobott.

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#58240) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

1390-el is szépen meglehet dobni az értéket ha kicsit jobb köröket megy vele az ember. Tegnapi napon hatból öt csatát mentem vele. Csak ez az egy tankom van franciából most ami megfelelő a küldetésre.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58241) TESCO-Zsömle válasza yarsley (#58239) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

20k-t mar nem nagy kaland felkohogni alaplapra.

No igen, de nem fogom az 50k-s lapot a 25k-s hűtővel együtt kukába vágni, csakhogy Intel procim lehessen. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58242) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#58240) üzenetére


Tomi0703
őstag

Fúúúj, te gódnúúb! ;]

(#58243) L-e-f-i-e válasza fody73 (#58236) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

És akkor ezt átlagban is kérjük ;]

=^-^=

(#58244) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#58237) üzenetére


Pete55555
addikt

Akkor nincs miről beszélni :)
FX-et sem húzhatod a végtelenségig, meg azért talán a fogyasztás, meg a hang sem mindegy.
Ha meg tényleg fejlődést akarsz, akkor i5 kellene, az meg elég borsos...
Esetleg nézd meg az i3-nak milyen az 1 szálas teljesítménye, de már úgy is több mint 40k lenne a váltás (25k proc, 15k alaplap)
Nekem az x2 250-es 3600mhz-en fut, és nem használja ki, csak úgy 80%-ban a játék. Viszont ehhez a graf-ot le kell sajnos vennem alapra.
Váltani 2 magos pentiumra fogok, ahogy néztem, durván 1.7-2x-ese a teljesítménye, mint a mostani procimnak.

Szerk. Most olvasom, 50k-s lap, 25k-s hűtővel... Oda mondjuk egy FX 6300, vagy akár egy 8350 is passzolna, egy olyan hűtővel szép órajelet lehetne elérni... ;]

Bár azt is megteheted, hogy eladod a lapot, procit, meg a hűtőt, és veszel 20k körül 1155 lapot, 40-ért ivy i5öt, szorzózárast, és van egy sokkal gyorsabb procid, amit még a gyári hűtő is lehűt.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#58245) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

A hónap bukása ;]:



És a replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58246) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#58244) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Leszámítva a kérdést, amit feltettem, mert arra még nem kaptam érdemleges választ.

Természetesen nem akarom a végtelenségig húzni, de az 5GHz-es értéket mindenképp átlépném, ha bírja. Fogyasztás nem számít, mert amennyivel többet megeszik a proci, annyival kevesebbet kér a VGA. A hanggal megint csak nincs gond, két VGA-ra méreteztem a radiátort.
De mint mondtam, a lap mindenképp marad. Nem fogok egy felső-kategóriás vízhűtéses lapot lecserélni egy 15-20k-s lapra csak a WoT miatt, így kéretik leszállni az Intel vonalról, mert nem játszik.

Szerk. Most olvasom, 50k-s lap, 25k-s hűtővel... Oda mondjuk egy FX 6300, vagy akár egy 8350 is passzolna, egy olyan hűtővel szép órajelet lehetne elérni...

Az az alaplap hűtője. Azzal önmagában nem érsz el semmilyen órajelet a procin. ;)

Bár azt is megteheted, hogy eladod a lapot, procit, meg a hűtőt, és veszel 20k körül 1155 lapot, 40-ért ivy i5öt, szorzózárast, és van egy sokkal gyorsabb procid, amit még a gyári hűtő is lehűt.

Játszom én WoT-on kívül mással is. Az általad javasolt váltás elég komoly érvágás lenne.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58247) Enzolord válasza Kean_Sorbo (#58245) üzenetére


Enzolord
addikt

Az szép.. Ezt már igazán lehozhattad volna..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#58248) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#58246) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja, azt nem írtad, hogy vizezve van, azért gondoltam, hogy 25k-s hűtő egy léghűtő a CPU-ra.
Így, vízzel mondjuk nem elképzelhetetlen az 5Ghz, amivel már mindenképp előrébb lennél, mint a mostani P2.
Pláne, hogy gondolom nem 4300-at, inkább 6300, vagy 8350-et vennél, tehát ha esetleg megírják WOT-ot is több (mint4) magra, akkor még az is hozhat.

amennyivel többet megeszik a proci, annyival kevesebbet kér a VGA
Ezt nem értem hogy mondod, kifejtenéd ?

A többi meg már egyértelmű, pláne, hogy mostmár tudom milyen a hűtésed.
Mindenesetre, szerintem megérné egy 6-8-magos FX-re csere. De látogasd meg a CPU-s topikot is, ha eddig nem tetted volna meg, és érdeklődj ott is :R

...Szeretem leracsniztatni...

(#58249) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Hírek, egyéb apróságok.

A következő, azonban megragadta a tekintetem:
"Storm confirms the premium Valentine changes leaked earlier today – the armor will be nerfed to 8.11 level because in 9.0 someone overbuffed it"

Ez mégis hogyan következhet be? :D
- Szása buffolni kéne a prém' Valentine-t!
- Oké Igor, rajta vagyok. Szerinted mennyi legyen?
- Mit tudom én, adjá' neki egy értéket oszt' jóidő.

(#58250) 04ahgy válasza ddt500hu (#58233) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azért tetvek, mert befoglaltak, vagy azért, mert nem ti nyertetek? Nem lehetsz mindig a nyertes csapatban.

Nekem is sokszor fordult már elő, hogy befoglalt az ellenfél, akár úgy, hogy mi voltunk - többször jókora - előnyben, mégsem gondoltam, hogy emiatt tetvek lennének. Nyilvánosan kijelenteni meg végképp...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.