Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58051) dfsz34


dfsz34
őstag

A pzIII/IV ajánlható tank, de csak komoly legénységgel.

Ezt tudja 100% legénységgel és a három szabadon leszedhető modullal. Mind a 11 kör a pz-vel volt, egyet kivéve, egy vesztes csata volt az m8a1-el, az csak közepesen jóra sikerült és lehúzza az átlagot :)

Ez a tank még stat húzásra is jó, nem gondoltam volna elsőre, 75% legényekkel sokat mellé lőtt, egyáltalán nem tűnt op-nak akkoriban. A komplex modulok még dobnának rajta egy kicsit, de bino van az a legfontosabb.

WN8: 3472 (100) 4.9 (+0.8) tier
WinRate: 9/11 81.82% 1.53
Sebzés: 8920 810.91 1.76
Ölések: 25 2.27 2.23
XP: 6949 580
Kreditek: 145337 13212

A legjobb köröm vele ma, durván 1000xp-t vertem rá az engem követő tankra, de mondjuk nem is csinált semmit a csapat nagyjából. Annyit sebeztem, mint az 5 engem követő tank összesen. Ismét bebizonyosodott, hogy a bino a létező legjobb modul, nélküle esélyem nem lett volna lehozni ez a csatát, ez a modul tényleg eldöntheti a csatát, ha az ellenfélnek nincs, nekem meg van.

Győzelem!
Csata: Sand River
Jármű: Pz.Kpfw. III/IV
Szerzett tapasztalat: 1 337
Szerzett kredit: 32 732 (bírság a csapattársaknak okozott sérülésekért: 8)
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Elit lövész, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#58052) mynames válasza dfsz34 (#58048) üzenetére


mynames
senior tag

Hát ez bizony így van! Talán , ha az ágyút buffolnák akkor egy másodvonalbeli tanknak elég jó lehetne.

(#58053) Simulacrum válasza dfsz34 (#58048) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Azért a három lövésnek is van pozitívuma. Kigyújtom, eloltja és újrakigyújtom. Kellemes érzés. :)
Három lövés három modult is elvihet.
Nem tudom, nekem nagyon bejött a Chi-ri, nagyon jó köröket mentem vele.

(#58054) PaJa1 válasza dfsz34 (#58048) üzenetére


PaJa1
őstag

A Chi-Rin egyedül az ágyú jó. Nem kell azt buffolni, magát a tankot ha buffolnák akkor tényleg OP lenne.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#58055) Jakuu válasza Simulacrum (#58027) üzenetére


Jakuu
őstag

Es olyan is. A napi winratio elarul mindent.

Nezd meg peldaul Markus_X napi winratiojat. (random battlenal jol lathato, mert nem lehet a winratet manipulalni, mint mas jatekmodoknal, hogy gyengebb csapatot hivsz ki allandoan, stb.)

Szoval visszaterve Marcus_X-hez, aki az EU szerveren az 5. legjobb jatekos az effje szerint. (wotstat adatok 2782Eff)

2014-05-11 , 68.75%
2014-05-12 , 41.76%
2014-05-13 , 50%
2014-05-14 , 70%
2014-05-15 , 33.3%
2014-05-11 , 75%

Altalaban ugyanez figyelheto meg az osszes jatekosnal 1-2 nap valtozassal. Sikeres nap, majd jon egy sikertelen nap. Egyik periodus se hosszabb altalaban 2-3 napnal. Es most nem amatorokrol beszelek.

(#58056) Bingisz válasza Jakuu (#58055) üzenetére


Bingisz
addikt

Noobmeter szerint 1540 az effije a srácnak. Azért elég messze van a top playerektől. Kb. egy fél fényévnyire.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58057) jr1994 válasza Jakuu (#58055) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt a napi wr-t hol lehet megnézni?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#58058) Jakuu válasza jr1994 (#58057) üzenetére


Jakuu
őstag

Wotstat. Az utolso nap topjatekosait (10) is osszelehet vetni.
Vagy a sajatodat megnezni, ha belogolsz.

(#58059) Simulacrum válasza Jakuu (#58055) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem is vannak rossz napjaim. Ezek többsége pl. abból adódik, hogy fáradtabb vagyok, illetve a másik része pedig a gyenge csapatokból. Én olyat sosem tapasztaltam, hogy egyik nap semmi nem ment volna át, másik nap meg minden.

(#58060) Jakuu válasza Simulacrum (#58059) üzenetére


Jakuu
őstag

Hat pont eze5t van a top playerknel is ez a ingadozas ugye ? :PPPP Biztos ok is faradtabbak, meg elfelejtettek loni.

(#58061) csapee válasza dfsz34 (#58048) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig az ágyú teljesen jó a Chi-ri-n.

Csapee

(#58062) zsolthee válasza Jakuu (#58060) üzenetére


zsolthee
senior tag

Azért mert 29 pipaccsal kell játszania. Ők nem emberek szerinted?

(#58064) Pete55555 válasza zsolthee (#58062) üzenetére


Pete55555
addikt

Khmm... azért néha elgondolkodom... :U

...Szeretem leracsniztatni...

(#58065) Diarmand válasza Jakuu (#58060) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tőled is megkérdezem.

Mi lenne a normális? Egy hétig folyamatosan nyerni aztán egy hétig folyamatosan veszíteni?

Ti jöttök mindig a szopóággal, meg egyéb baromságokkal és lám, te magad hoztad a példát, hogy szopóág (ami hosszútávot feltételez) nem létezik, hisz egyik nap így sikerül a játék, másik nap úgy.

Biztos ok is faradtabbak, meg elfelejtettek loni.
Egyébként meg képzeld, senki nem tud állandóan ugyanabban a hangulatban játszani, ugyanis az élet apró-cseprő dolgai - már aki önálló -, kihatással vannak az emberre, de te ezt biztosan tudod ;)

Amúgy is nettó hülyeség csak a WR-t nézni, mert nem az számít, hanem hogy mit teszel hozzá a csatához és biz ha a csapat tízszer lehozza helyetted a csatát, akkor ugyan 100% WR-ed lesz, de a többi statod a béka segge alatt, ami sokkal jobban mutatja egy egyéni képességeidet, mint a győzelmi arány.
Ha jól játszol, akkor sokat sebzel, sokat ölsz, ami magával hozza hosszútávon a magas(abb) győzelmi arányt. Meglestem egy jó playert, TD42 (NA Server) és egyik nap 48,75% volt a WR-je, másik nap 60, aztán 40, majd 92. Neki is ugrál, de mivel jó játékos, így sokat sebez/öl és így biza több száz/ezer csata után neki 63% felett van a global WR-je. Érdekes ugye? :U

(#58067) Bingisz válasza Jakuu (#58060) üzenetére


Bingisz
addikt

De ez a csávó elég messze van a top playerektől, szóval nem tudom, mit izgulsz rá ennyire.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58068) Diarmand válasza #40993792 (#58066) üzenetére


Diarmand
senior tag

Kell, hogy legyen benne valami, mert ahogy írtam, a javuló kill/sebzés arány magával hozza a javuló győzelmi arányt is. :K

(#58070) #43783936 válasza #40993792 (#58069) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma még egy artyt se lőttem, de már megvan a 15 szerszámkészlet.
Ha eladnám kapnák érte 150000-et.
Még hajtani se kell érte, dolgozik helyettem a csigaszem. :DD

(#58071) Jakuu válasza zsolthee (#58062) üzenetére


Jakuu
őstag

Jah emberek, es biztos 2-3 napos intervallumokban esik be naluk is mint mindenki masnal.

(#58072) Jakuu válasza Bingisz (#58067) üzenetére


Jakuu
őstag

azert nalad jobb ahogy nezem, es olyanokrol nem is beszelve, mint qqbaby,roces,tacticalbest stb
Naluk ugyanez a helyzet.

(#58073) Tomi0703 válasza Jakuu (#58055) üzenetére


Tomi0703
őstag

Oszt' ez hogy 5-ik? Az én klántársamnak is ennyi! Szecska! Megtiszteltetés, hogy a szerver 5-ik legjobbjával játszhatok! :R ;]

(#58072) Jakuu: Lehet, hogy jobb nála, de akkor sem szerver 5. a csávó... Gondolkodj már egy kicsit. :W

[ Szerkesztve ]

(#58074) Bingisz válasza Jakuu (#58072) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát QQbaby igan is fényévekre van attól a játékostól akit linkeltél. QQ-nak meg itt a statja:
[link]

Én ebben nem látok semmi periodikus belenyúlást.

Lehet, hogy nem kéne ökörségeket terjeszteni. :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58075) Diarmand válasza #40993792 (#58069) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezt is írtam már. A WoT egy játék, így maradjon is meg a szórakoztatóipar eme ágazatának egy részeként. Úgy játszani, hogy muszáj, meg kell, meg szükséges, nem lehet. Aki görcsösen erőlködik, annak nem fog menni a játék, ha viszont akkor és/vagy azzal játszik, amivel élvezi, akkor messzemenően jobban megy az egész. Magamon is megfigyeltem, hogy amikor húzni kell egy tankot, de semmi kedvem hozzá, akkor olyan amatőr hibákat vétek hogy kész, mert elfog a kényszer hogy teljesíteni kell, menni kell előre, lőni, ölni, aztán putty vége. Kilőttek. Ha viszont úgy pattanok be pl a T49-be, hogy de jó lesz ezzel gurulni pár kört, akkor nincs megállás, leradírozom egymagam a fél pályát vele. Értem én, hogy mindenki más és más időt tud rászánni a WoT-ra, de ha nem megy, nem szabad erőltetni.
Nem véletlenül írták már rengetegen, hogy pár nap kihagyás után - mert pl elutazott - sokkal jobban megy neki a játék (és ez is biztos manipuláció pff :((( ) és ez milyen már. Kérem szépen ez azért van, mert várod azt, hogy bepattanhass pár kedvenc tankodba és mehess zúzni.
Nem úgy, mint nap mint nap félgőzzel robotolni az E75-ért, aztán anyázni, a bukók miatt.

(#58078) zsolthee válasza Diarmand (#58075) üzenetére


zsolthee
senior tag

Pont ezért nem hajtok egy eventre sem. Időm lenne rá, de nincs kedvem franciázni :DDD
A nemzet tankjait sem kedvelem (kivéve ELC AMX) meg a bré rosszabbik felét sem akarom benyelni sorozatba :D

(#58071) Jakuu
No comment :W

(#58081) Spenike válasza #40993792 (#58012) üzenetére


Spenike
tag

Köszi akkor ezek szerint nálam nem érdemes mert 30- max 55 Fps között ugrál nem folyamatos :(

(#58082) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#58073) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kérlek, enyém a megtiszteltetés :DDD

Amúgy ha valaki totál ellene van ezeknek az összeesküvés elméletnek a játékban az én vagyok. Ennek már többször is hangot adtam, talán itt is, de ts-en is a többieknek nem egyszer és nem kétszer.
Érdekes módon azoknak akiknek kicsit is jobb statisztikájuk van az átlagnál azok nem igen szokták a teljesítményüket ezekre fogni. Meglepő? Nem, máshogy látjuk a játékot mint a többiek aminek meg is van az eredménye. Lehetnék például én is sokkal jobb játékos,de nem leszek olyan szinten mint teszem azt QQbaby.
Ha nagy hülyeséget látok itt, már kedvem sincs beleszólni mert minek? Meggyőzni nem lehet, fejlődni nem fog. Viszont remélhetem hogy ellenem kerül randomba ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58083) Bingisz válasza Stigma.HC (#58082) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a gond, hogy én nem mindig tudok elmenni mellettük. De érzem, hogy már nem kell sok hozzá, hogy egyszerűen telibex@rjam az ilyeneket. Jó úton haladok. :B :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58085) Simulacrum válasza Diarmand (#58075) üzenetére


Simulacrum
senior tag

100%-os hozzászólás. Teljesen egyetértek vele.
Álljon is itt egy példa. Beugrottam a Cromwellbe, mert imádnivaló. Mikor ránéztem a minimapra a két KV-1S-el való harc után nagyon sajnáltam, hogy ezt elvesztjük, még véletlenül se volt senki a bázis körül, aki resetelhetne. Aztán elindultam hátha...

Izgalmas replay, ami szerintem jól bemutatja a Cromwell használatát és azt, hogy mennyire jó tank.

(#58087) Stigma.HC válasza Bingisz (#58083) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Menni fog az :D Bár azért én sem vagyok azért még olyan higgadt mint a játékbeli nickem ötletgazdája :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58088) Jolet


Jolet
őstag

tegnap kiléptem a klánomból így délelőttönként néha fogok tudni szakaszozni,
ha valakit érdekel zöldtől felfelé keressen nyugodtan...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#58089) jr1994


jr1994
addikt

De én miért nem tudok belépni a wotreplays oldalra? Loginra kattintok és nem csinál semmit :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#58090) SoulReaver válasza jr1994 (#58089) üzenetére


SoulReaver
veterán

Detto

(#58091) Simi37 válasza jr1994 (#58089) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem is... :(( Pedig már van egy csomó jó amit tolnék fel :(

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#58092) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Toljatok fel vbaddictsra, én is onnan linkeltem a sajatom

halahala

(#58093) bigobert


bigobert
tag

Sziasztok!

A wotreplays.eu-val tudjátok mi van? Nem tudok belépni! Új regisztrációt enged csak. Van valami karbantartás?
Látom már más is írta.

[ Szerkesztve ]

(#58094) yarsley válasza bigobert (#58093) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mostanaban nem jartam arra, de most proba keppen beleptem, lehet hogy egy cache takaritas esetleg segit a probleman?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#58095) SoulReaver válasza yarsley (#58094) üzenetére


SoulReaver
veterán

firefoxal vagy?

(#58096) bigobert válasza yarsley (#58094) üzenetére


bigobert
tag

Töröltem a gyorsítótárat, ha az a cache :F Viszont nincs változás. Úgy látom többeknek is ez a gondja. Na mindegy, az élet megy tovább (ha élhetek ekkora közhellyel). :)

(#58097) Diarmand


Diarmand
senior tag

Quickybaby AT7 elemzés.

Remélem a legvégén másnak feltűnt, hogy az a feltűnően nyomorék Tigris, amelyik FULL HP-val nem bír el egy egylövéses AT7-tel, nos, ő hazánk fia. :(((

[ Szerkesztve ]

(#58098) #43783936 válasza Diarmand (#58097) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem lehet mindenki siemkanoob. :D

Üzenjük a WoT-nak:
Tiszteletet a magyaroknak! :C

(#58099) zsolthee válasza Diarmand (#58097) üzenetére


zsolthee
senior tag

"Holly Molly...that was absolutly crazy" :Y

[ Szerkesztve ]

(#58100) yarsley válasza SoulReaver (#58095) üzenetére


yarsley
aktív tag

Igen, firefox noscript, adblock es ghostery addonokkal. wotreplay.com es wotreplay.eu-t probaltam es mindket helyen beengedett a WG-s loginen keresztul. Nem tudom hogy szamit valamit, de worldoftanks.eu-n is aktivan be vagyok lepve.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.