Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58654) zsolthee


zsolthee
senior tag

Ezt a térképet mikor vették ki a játékból?
Nem volt az azért olyan rossz

(#58655) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

(#58647) r1E3S3E7T, (#58650) vhw:
Köszi a válaszokat. Ismerem szerintem jó kis gém. De nemsokára már búcsúzhatunk tőle... De találtam három gémet ami jó lehet. :)

Smoke some weed nigga!

(#58656) mrszitya


mrszitya
senior tag

Linkeltem két videót a 9.1-es patch újdonságait demonstrálandó, ha valaki nem kívánja kipróbálni a tesztszerót.

Az elsőben hellcat motorhang, lövéshangok, robbanáseffektek, kipufogóeffektek, a kharkovi pálya látható. A második a Jackson motorhangját mutatja be felhangosítva.

(Képre kattintva nyílik a link.)

[ Szerkesztve ]

(#58658) olcsii válasza zsolthee (#58654) üzenetére


olcsii
aktív tag

8.11 be már nem volt benne az is biztos:)

[link]
itt a batmobilos replayem. estére elallvás előttre vagy első csata előtt ajánlom megnézni:) mindenkinek jó szórakozást:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#58659) zsolthee


zsolthee
senior tag

Akárki akár mit mond: A BlackPrince egy bitang jó tank.
Azt hittem a T29 milyen jó móka, de rá kellett jönnöm, hogy a herceg túlszárnyalja. 2000dmg-et röhögve ki lehet vele osztani az átlag 150/lövéssel...hála a magas ROF-nek.
A páncélzat még a 8-asokat is sokszor megvicceli, az ágyú sebészi pontosságú...kell ennél több :)
Ha az ellenfél kicsit is hibázik vagy a mi csapatunk jobban odafigyel, aljas módon lehet vele aprítani a népet. :)
Azt hiszem meg van az új kedvenc ágam. :))

[ Szerkesztve ]

(#58660) tigerk


tigerk
tag

Hali
A white dead tank mod tényleg illegális?Mert ha igen akkor kiveszem még mielőtt problem lesz belőle.
Üdv
Tigerk

(#58663) dvids válasza #40993792 (#58662) üzenetére


dvids
aktív tag

Én is nemrég vettem meg a T29-et, igaz még "csak" olyan 50-60 meccsen vagyok túl, de már rég nem éreztem ennyire röhejesen erősnek tankot. Brutálisan lehet gyalázni benne és elég könnyű is, egyetlen dologra kell figyelni, elrejteni a testet, onnan meg röhögsz a 9-es tankokon is.

(#58664) vhw válasza zsolthee (#58659) üzenetére


vhw
addikt

Végülis csak mozgékonyságod/végsebességed nincs, meg alphád és átütésed.
A dpm sem kiemelkedő, mondhatni átlagos:
BC 1800
Tigerp ~1580
T29 ~1680
IS,IS2,KV3 ~1900
Tiger ~2150

A páncélzat legfeljebb csak véletlenszerűen működik , ami ugyanúgy okozhat negatív meglepetést neked is mint az ellenségnek... -> szemből! Mert oldalról ezen nem nagyon van semmiféle huncut láncelnyelős trükk.

Csak ilyen jelentéktelen dolgokban van hátránya a BP-nek...
Kb összeválogatva a kategória összes hátrányos mutatója és egybepakolva egyetlen tankba.
Semmiben sem kiemelkedő, de legalább abszolút sereghajtó minimum 3 téren.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#58665) zsolthee válasza vhw (#58664) üzenetére


zsolthee
senior tag

80%-os kuplungégetővel iszonyat fordulékony
Nincs nagy végsebessége, de ez ritkán volt létfontosságú. Ésszel kell vele játszani.
12 lövés/perc már nem egyszer mentette meg az életemet a kis alpha ellenére.
A páncél lehet, hogy a véletlen műve, de 10 acélfalam van vele, míg a Tigrissel 1, a T29-el meg csak 8. Utóbbi 2 tank pedig jóval régebbi motoros nálam mint a BP.
Nem tudom, játszottál-e már vele egyáltalán, de közel sem annyira rossz mint ahogy azt Te leírod. Papíron igen, de részemről pozitív csalódás, akárcsak a T28 prototype. Mindkettőtől tartottam, most meg a kedvenceim.
Ha a sebzése kapna 15-20% buffot, OP lenne. :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#58666) vhw válasza zsolthee (#58665) üzenetére


vhw
addikt

~100 csatám van benne.

Csak azért fogtam neki az ágnak anno, hogy leváltsam a Tiger P-t, mint játszós T7 tankot valami egzotikusabb, ritkább típussal - nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#58667) Kean_Sorbo válasza olcsii (#58658) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Izgalmas volt, gratulálok! Fadin medál. Ritka mint a fehér holló. :) Jól megbosszultad azt az első ezrest. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58668) emre válasza vhw (#58666) üzenetére


emre
veterán

Játszósnak ott a Comet golddal tárazva, vagy ami tuti az az eggyel lejjebb levő Cromwell, ehhez még gold sem kell.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#58669) StaChys


StaChys
tag

Beléptem az új teszt szerverre. Nem sok játék van mögöttem, szerintetek melyik tankot fejlesszem ki "kedvcsinálónak" az adott keretből? Ez jónak tűnik arra, hogy lássam mire számíthatok, ha egyszer tényleg oda érek... ;)

(#58671) emre válasza #40993792 (#58670) üzenetére


emre
veterán

Teszt szerveren vajon mekkora a keret? :DDD
Meg egyébként nem teljesen mindegy hogy ott mit csinál, ha azt sem tudja merre induljon? :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#58672) StaChys válasza #40993792 (#58670) üzenetére


StaChys
tag

Köszönöm, kipróbálom!
Azt hittem mindenki ugyanazt kapja a teszten. 20000 arany, a többi 100000000 - 100000000. :) Úgy nézem ebből több minden is ki fog jönni, szűkösen.

Nekem a játék az játék, és nem az életem. Nem nézem a statisztikákat, és nem attól érzem magam jobbnak, ahogy itt páran. Azért játszom, hogy kicsit kikapcsolódjak és nem azért, hogy még egy stressz faktort vigyek az életembe. Hogy "merre induljak", ha akarom megkérdezem, ahogy most is ha meg nem akkor csak élvezem a játékot. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#58674) #43783936 válasza StaChys (#58669) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ami kihagyhatatlan: Fv215b 183, Cromwell, ST-1, Panther, Borsó

(#58675) Midway válasza #43783936 (#58674) üzenetére


Midway
senior tag

Cromwell az miért jó? Gyenge ágyúja van, mint a harmat.

(#58676) emre válasza Midway (#58675) üzenetére


emre
veterán

muhahahaha, a Cromwell az egyik legjobb 6-os gép, de nem akarok meggyőzni senkit

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#58677) Simi37 válasza emre (#58676) üzenetére


Simi37
őstag

Hát igen KV-2nek finom falat. ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#58678) Kean_Sorbo válasza StaChys (#58669) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szerintem olyan tankokat próbálj ki, amik viszonylag elérhető közelségben vannak számodra az éles szerveren. Aztán amelyik jobban tetszik, arra indulj majd el a fejlesztésben. Gondolom ez olyan 7-8 tier körül van. Bár érdekességképpen kipróbálhatsz tízeseket is, de valószínűleg csalódni fogsz.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58679) emre válasza Simi37 (#58677) üzenetére


emre
veterán

Na az ilyenek miatt vagyok itt egyre kevesebbszer, egyébként anyukádnak nem említették anno, hogy nyugtatóra ne igyon töményet?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#58680) #43783936 válasza Midway (#58675) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem mentél még vele eleget. :D
Papír de rendkívül fürge.
Gyors, jó camo, és az meggymagköpködő is elég hatásos.

Én a KV-2.őt tekintem finom falatnak Cromwellel.
Egy terhes bálna párosítva egy részeg vankond által irányított ágyúval. :D

[ Szerkesztve ]

(#58681) StaChys válasza Kean_Sorbo (#58678) üzenetére


StaChys
tag

Köszönöm mindenkinek, igen ez jónak tűnik a 7-8 is elég messze van még. A felsorolt tankokat ki fogom próbálni, már csak az élvezet kedvéért is. Az oroszok egyébként nagyon aprítanak a teszten.

(#58682) Kean_Sorbo válasza Simi37 (#58677) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én csak ellenfélként találkoztam mindkettővel, de egy KV-2-vel sem gyűlt meg a bajom, viszont a Cromwell sokszor okozott már meglepetést. Ha az E25-tel megkerülöm úgy, hogy lőni is tudok rá, akkor a Cromwell meg fényesre polírozza. Röviden ez a KV-2 története.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58683) v!ct0y válasza #43783936 (#58680) üzenetére


v!ct0y
veterán

(#58684) Kean_Sorbo válasza v!ct0y (#58683) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

;] ;] ;] ;] ;] A kivétel erősíti a szabályt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58685) #43783936 válasza v!ct0y (#58683) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ehhez már nem malac, hanem sertéstelep kellett. :C
Ha a KV-2 elhibázza, akkor nincs második esélye.

(#58686) olcsii


olcsii
aktív tag

Hogy hogy kitiltották a srácot aki videókat csinált?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#58687) Stigma.HC válasza Midway (#58675) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Persze, általában a gyengébb játékosok nem szeretik. Ahogy az egész ágat sem szokták ;]

Jingles videó

Egy igazi kis terminátor tud lenni ez a dög.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58688) Kean_Sorbo válasza olcsii (#58686) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Azt csiripelik a verebek, hogy Hardveraprós csaló volt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#58689) Simulacrum válasza olcsii (#58658) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Bravó, nagyon szép volt!
Annyit azért megjegyeznék, hogy nálam nagyobb artygyűlölő nem sok van, de ha valaki ebben a csatában nem érdemelte ki, hogy szidják az az artytok volt. Lőtte a T95-öt is, lőtt mindent, ami tudott és talált is. Érdemes a szakasztársadnak is megnéznie a replayt és látni fogja. Ha ő nincs, neked sincs meg ez a kör.

(#58690) Bingisz


Bingisz
addikt

Öröm és bódottság:

Benne lehettem volna a top 1000-ben is, de az utolsó napokban inkább a lemaradtak accját raktuk be a csatákba. Így a HUNS-ból 59 ember fogja megkapni a T23E3-at. :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58692) Kakumix válasza StaChys (#58672) üzenetére


Kakumix
senior tag

2-3 tesztverzió szokott lenni és mindegyiknél visszaáll a garázsod a kezdő állapotra vagyis megint 20000 aranyad és 100millió XP-d és kredited lesz. Szóval, elég sok gépet ki lehet próbálni mire jön a 9.1. Arra viszont nem árt figyelni, hogy naponta csak 5 tankot adhatsz el.

Legyen szép napod!

(#58693) TESCO-Zsömle válasza #40993792 (#58691) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak... :Y

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58694) Rolli válasza Patrick76496 (#58634) üzenetére


Rolli
aktív tag

fentvolt a win7- a win 8.1 mellett..

win8-on megy,de ez a gép gyárilag win8.1-el jött ki sajnos:)

(#58695) mynames


mynames
senior tag

E50-nél mennyire adja meg tank ászt kb? mert 4286 dmg és 4 kill, ill. kb 1000 spot dmg csak első osztály...

(#58696) Cseri0058 válasza mrszitya (#58656) üzenetére


Cseri0058
őstag

hát nem valami jó hangok szerintem. hellcatnek olyan mai autó+ egy kis traktor hang keverék. a jacksonnak meg mint egy mai kamion. érdekes :DDD

(#58697) Drenadar válasza mynames (#58695) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet 10K dameged is ha a játék mégis úgy dönt, hogy XP-ben ez nem volt teljesítmény... tudod xpre adja az ászt és nem sebzésre meg killre... azt nem írtad le hogy mennyi xp volt ez...

(#58698) Bingisz válasza Cseri0058 (#58696) üzenetére


Bingisz
addikt

Dat avatar :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58699) mynames válasza Drenadar (#58697) üzenetére


mynames
senior tag

nem nyomtam screnshoot-ot ... :( , nem tudom...tegnap este csináltam...
---

M40/43-on megvan a full BIA, mit érdemes 2. skillnek osztani?

[ Szerkesztve ]

(#58700) Simulacrum válasza mynames (#58695) üzenetére


Simulacrum
senior tag

5700 sebzés, 2 ezer spotra kaptam meg egy olyan meccsben, amiben csak 3 kilences volt, szóval kicsiket lőve. Jó mondjuk ez 1547 sima xp volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.