Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#58301) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#58298) üzenetére


Pete55555
addikt

Most mentem gyors én is egy teszt - csatát.
3.6Ghz-en nekem is első mag 100% körül pörög. FPS van, hogy felmegy 70-80-ra, de MSI afterburnerrel nézve, volt, hogy 0-ra esett !!!
FullHD alap grafika, texture max, terrain low, látótáv high-on... :(

Ez van... szerintem egy FX-el 5Ghz körül lehet nyernél valamennyit, de nem éri meg az egész. Esetleg a többi játék miatt. Viszont ha lesz normális optimalizáció 4 magra, akkor ezzel a procival is elleszel szerintem. Addig meg csak az intelt tudom mondani, mert az elég erős 1 szálon... Tudom, az neked nem játszik :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#58302) PR0JECTNR56 válasza Pete55555 (#58301) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mondjuk egyelőre nem kell készpénznek venni, de már többször hangoztatták, hogy a többmagos támogatás nem fogja szignifikánsan javítani a játék teljesítményét.
Legutoljára itt volt róla szó, bár ne legyen igazuk.

(#58303) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#58301) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Modokkal meg nyilván a megjelenített + információ és hangok lekezelése visz el erőforrást, ami hiányzik a grafikának, de basszus... Egy jó hangpakk annyit emel az élményen, hogy inkább az, mint +10 FPS...

SHiZUOKA: WoT-ba nagyon sokáig nem lesz multicore támogatás. Ami a közeljövőben megvalósul, az annyi, hogy a fizikát kiveszik és átrakják Havok-ra, ami rendelkezik MC támogatással. De maga a játék ettől még ugyanúgy 1 szálon fog futni, csak a fizika lesz többszálas. Ezért mondják, hogy senki se számítson komoly javulásra, mert csak az az erőforrás fog felszabadulni, amit jelenleg a fizika emészt fel. Az a fizika, melynek a zöme -WG zserint- a szerveren fut.

sz: Ez a többmagosítás legegyszerűbb formája. Így kezdődött anno az egész. Kivették a játékokból a fizikát, mert annak általában saját motorja van, így könnyen kezelhető külön is, és odatették a fő motor mellé külön szálra pórázon. Ahhoz, hogy a WoT natívan több magon fusson, új motort kellene alá írni, ami képes több magon futni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58304) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#58303) üzenetére


Pete55555
addikt

Na igen, a modok... Én a hang modoktól megszabadultam, pedig utálom a gyári hangokat, de sokkal kevesebb így a lag, mint előtte.

Ez érdekes, szóval ha mondjuk van egy 4 magos procid, és eddig ugye kb. 100/0/0/0-ban terhelte őket, akkor az első kb most is 100% lesz, a többin meg 10-10-10 ?
Gratulálok WG :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#58305) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#58304) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez érdekes, szóval ha mondjuk van egy 4 magos procid, és eddig ugye kb. 100/0/0/0-ban terhelte őket, akkor az első kb most is 100% lesz, a többin meg 10-10-10 ?

Lényegében. Max annyit tudnak tenni, hogy rágyúrnak a fizikára, hogy az eredmény 100/20/20/20 legyen, de ez általában újabb megjeleníteni való részecskéket jelent, amiket ugyanúgy a túlterhelt első szálon futó grafikus motornak kell megjelenítenie. Ezért mondtam, hogy ez nem megoldás. Ráadásul a Fizika oroszlán részét adó ballisztika állítólag a szerveren fut, szóval a felszabaduló erőforrás minimálisnak tűnik számomra.

Tomi0703: Minek neked cipő? Az aluljáróban kéregető koldusnak nincs lába. Ha menni akar valahová bőrkesztyűt húz, felül a gördeszkájára és löki magát.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58306) Tomi0703 válasza TESCO-Zsömle (#58303) üzenetére


Tomi0703
őstag

Minek a hangmod? :D En full neman jatszom. Fejhallgatoba szol, de azt nem igazan hallom, mert csak akkor veszem fel ha TS-en is fent vagyok.

(#58307) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Valaki foglalkozik itt gameplay replay youtube feltöltésével? Az lenne a kérdésem, h mivel kódol, hogy maradjon szép minőség feltöltés után? Tudom, h a YT ront rajta, de nem lehet közelebb vinni az eredeti felvételhez? (fraps)

köszi előre is.

(#58308) Pete55555 válasza Tomi0703 (#58306) üzenetére


Pete55555
addikt

Most őszintén. Ha te hang nélkül játszol, akkor honnan tudod, nekünk mennyire zavaró a gyári hangja a játéknak ?...

...Szeretem leracsniztatni...

(#58309) Bingisz válasza jano_77 (#58285) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez úgy működik, hogy ha egy reportot tolsz a játékosra, akkor figyelembe veszi a rendszer a reportodat, ha többet akkor nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58310) Mister_X válasza Bingisz (#58309) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jézus f@sza!! :Y Mi ez az új arc?

Amúgy grat, jó is, de még mindig az enyém a legjobb ;] :P

@Pete55555: szerintem semmi zavaró nincs benne. Maximum "lehetne jobb is".

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58311) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#58305) üzenetére


Bingisz
addikt

Év végére jön a valódi többmagos támogatás.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58312) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#58311) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha valódi lenne, nem írogatnák, hogy senki se számítson drasztikus javulásra egy minden szinten CPU-limites játékban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58313) PR0JECTNR56 válasza TESCO-Zsömle (#58303) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Köszönöm a részletes magyarázatot, nem ismertem a részletes felépítését a dolognak, de mindig tanul valami újat az ember. :R
Más dolog, nagyon régen még bőven 1000 csata előtti korszakomban, meg volt véve a T49, de akkor nem szerettem, eladtam.
Ma visszavettem és elképesztő menő kis gép, nagyon szórakoztató. A top löveg és maga a jármű is villámgyors, a pontosság gyalázat papíron, de a szórás élesben ehhez képest nem rossz. Mondjuk vigyázni kell rá mint a hímes tojásra, de a sebességével és némi taktikával ragyogó meglepetés tud lenni az ellenség lassabb tankjai számára.

(#58314) sith7


sith7
nagyúr

Megy valaki ? [link]
Én sajnos nem tudok :O

(#58315) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#58294) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én újra osztanám a skilleket és elsőre tenném a full BIA-t, második, harmadiknak pedig a jelenlegieket. Ezt miért veted el? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#58316) Angel1981 válasza Bingisz (#58309) üzenetére


Angel1981
veterán

Elhiszem, hogy így van, de tudnál erről valami forrást linkelni légyszi?
Köszi előre is!

#58314 sith7: sajnos én sem.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#58317) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#58315) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Elgondolkodtató, de az újraosztás során keletkező xp veszteség miatt, ez kimarad mint lehetőség. Meg volt az oka, hogy a BiA eddig nem került fel.
Alapvetően két járművet indítottam el anno, két eltérő taktikával. A Jagdpanther jelenlegi személyzete vitte ezt az utat, a Jagdpanther II korábbi személyzete, akik azóta a Jagdtiger-ben ülnek, pedig az általad javasolt konfigot kapta meg, azzal a módosítással, hogy a sofőrnek ott megelőző karbantartás volt a 2. képessége a sok leégés miatt.
Kíváncsi voltam a gyakorlatban mit tud az álca skill az általam alkalmazott taktikával (és álcafestéssel, álcahálóval a fedélzeten). Alapvetően nagyon jó. Sokszor lövés után is rejtve marad a tank, ami hatalmas előnyt jelent, bokorral kombinálva volt, hogy 4-5 lövést is leadtam mire a közelben ólálkodó könnyű tankjuk végre felspotolt és a Jagdpanther elég nagy célpont, induláskor pedig lassú. Ezért marad az álca, én nagyon szeretem.
Mindenesetre köszönöm a véleményed, 3. skillnek megy BiA és majd meglesz ez is valamikor.

(#58318) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#58312) üzenetére


Bingisz
addikt

Kell nekik a valódi, mert különben nem lesz semmi az Xbox One verzióból. Szóval lesz valódi többmagos támogatás, csak soká. :(

(#58316) Angel1981: Nincs leírva. Megkérdeztem az egyik moderátortól.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58319) Antonius1978 válasza sith7 (#58314) üzenetére


Antonius1978
addikt

Itt az ido, hogy ezen a rendezvenyen meggyozzetek a keszitoket, hogy fogjanak mar neki az EU agnak ;]
Itassatok jol le oket valami hazipalinkaval :C

(#58320) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#58318) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

X1-hez leginkább DX12 támogatás kéne...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58321) sith7 válasza Antonius1978 (#58319) üzenetére


sith7
nagyúr

mint írtam én nem tudok menni :(

de az ötlet nem rossz :N

(#58322) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#58320) üzenetére


Bingisz
addikt

Lesz X1 verzió.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58323) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt hiszem megtartom az elc amx-t, csak az a baj, hogy az amx1390 is nagyon jó és két legénységet nehéz kihúzni 2-3 skillesre, de mégis.

Korábban nem mentem vele ennyit, csak párat és szabad xp-vel tovább léptem, mert az is6 akcióhoz az amx12t kellett. Most viszont sokat megyek vele és már 100% a legénység is, modulok is rajta vannak és hát ez a gép valami félelmetesen jó, nagy mókamester és élvezetes vele a játék. Tank ászok sorban, ráadásul statot is lehet vele irgalmatlanul húzni, mert 750 a cél sebzés, az 4 betalált lövéssel megvan. Mondjuk ez azért nem annyira durván kivételes statpad tank, mint pl a pzIII/IV, de azért a 750 sebzést elég könnyen lehet vele teljesíteni, nem beszélve a wn8 által nem mért spot-ról.

Egy chi-to jött most nagy bőszen szembe el hallufon és nem értette, hogyan nem spotolt először, amikor pedig én belevágtam egyet. Pedig azt mondja optikát használ, az már közel 400m látótáv és mégsem spotolt teljesen nyílt terepen, csak mikor már kilőttem a második lövéssel. Kamo festés, álcaháló, 100% legénység és mozdulatlan helyzet, mert az elc elég nagy területet be tud fogni és bino-val én sokkal előbb spotoltam őt, mint ő engem, sőt úgy meg tudtam lőni, hogy ő nem látott meg. Mivel nincs hatodik zérzékem, ezért azt figyeltem, hogy forgatja-e a tornyát az irányomba, de nem.

Ja és még egy dolog, nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, de becélzás nélkül is meglepően pontos az elc lövege. Most már nem is várom meg vele a teljes becélzást és még így is alig hibázik a löveg. Gondolom nagyon baráti a szórása, tekintve a td jelleget és a hosszú töltés időt.

(#58324) picur10


picur10
aktív tag

Benéztem a leírást, csak új accounthoz használható fel a kód, így ha kell valakinek használja fel nyugodtan.

Congratulations on your free gift code for World of Tanks!
Your invite code is: 9BNWR-7SWXM-ZN2AP-78KK5
How to redeem your key:
1. Click HERE
2. Click the PLAY FOR FREE button
3. Create Account page: enter your email, desired in-game name, and password
4. Scroll down and click “Have an invite code?”
5. Submit your invite code
6. Click Continue button
7. Complete your registration with World of Tanks, then install and run the game. Enjoy!

Each gift key will grant you the following:
Premium T2LT Tank
3 Days Premium Time
500 Gold

[ Szerkesztve ]

(#58325) Antonius1978 válasza sith7 (#58321) üzenetére


Antonius1978
addikt

En meg annyira sem, kb 450 km-re vagyok a helyszintol.
De remelem sokan fogjak emlegetni a fejlesztoknek a dolgot :D

(#58326) picur10


picur10
aktív tag

És ERRE megy valaki?
Sajnos nem fogok tudni, de az ott kapható WoT kódért cserébe beszállnék valaki belépőjébe. :K

(#58327) Angel1981 válasza Bingisz (#58318) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!

(#58328) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#58306) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Úgy látszik csak mi jászunk hang nélkül :D Vagyis a játék hangjai nélkül, nekem valami más mindig szól alatta.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#58329) TESCO-Zsömle válasza Stigma.HC (#58328) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is a játék hangjai nélkül játszok. Nekem Gnomefather + szinkron szól alatta. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#58330) Habib[HUN] válasza picur10 (#58326) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Én valószínű hogy megyek. Bár a Wot kódokért semmi kedvem megküzdeni a sok tizenéves pattanásos Hümérkével :)

(#58331) Enzolord válasza picur10 (#58326) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is megyek..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#58332) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#58328) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat latod. Pedig itt aztan szvsz nem szamit a hang. Nem egy fps, hogy hallod merrol jonnek vagy merre lonek.
Nekem ha szol valami akkor az a ti barsonyos hangotok. ;)

(#58333) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nem értem, hogy mitől spottolnak fel a 9.0 óta rendszeresen olyan helyeken ahol azelőtt sohasem. Ráadásul olyan mapokon ahol mostanában (tudtommal) nem változtattak semmit. Érdekes módon csak artyval, most ahol spottoltak, onnan az FV-vel vígan lövöldözök.

Cila

(#58334) Bingisz


Bingisz
addikt

Eközben a hivatalos fórumon:

:O :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58335) Diarmand válasza Bingisz (#58334) üzenetére


Diarmand
senior tag

Trollszagot érzek.

(#58336) L-e-f-i-e válasza Diarmand (#58335) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Sajnos el tudom képzelni teljesen őszinte kérdésnek is..... :DDD

=^-^=

(#58337) remington2 válasza L-e-f-i-e (#58336) üzenetére


remington2
senior tag

Majd megveszi valamelyik prémet, aztán így érzi magát tőle :DDD

Úgy 15 perc erejéig . . .

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#58338) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A repesz páncél alapból növeli a legénység túlélési esélyét,vagy csak az arty-k robbanó lövedéke ellen véd?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58339) zsolthee


zsolthee
senior tag

Mi a bánatos repedt sarokért fejlesztettem ki a Rhm-en a 6. érzéket ha nem működik???
Védekezéskor húzódok a bázis felé, erre 2 lövés az artyktól mellém csapódik majd a JT kiszed 200HP-ról úgy, hogy lámpa nem is villan. A 3 lövés 15 mp alatt lezajlott viszont több mint 2 perce nem voltam felspotolva. Ja, és változtattam folyamatosan a helyzetemet, nehogy blind-shot legyen a vége.
Gondolom teljesen normális a szituáció, csak túlreagálom... :(((

(#58334) Bingisz
:Y
Csak soha ne kerüljek vele össze egy csapatba... :N

[ Szerkesztve ]

(#58340) Bingisz válasza zsolthee (#58339) üzenetére


Bingisz
addikt

Halott volt a commandered?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#58341) zsolthee válasza Bingisz (#58340) üzenetére


zsolthee
senior tag

Azt hiszem igazad lesz. :B :U

[ Szerkesztve ]

(#58342) Viktoár


Viktoár
addikt

KV3-mal betesz t9-es csatába,14 lövésből 11 talál és 3 üti át a páncélt.Nagy játékélmény ez így,még a bázis foglalókat sem tudtam nullázni. :W Ilyenkor fogalmam sincs mivel tudnék a csapat hasznára lenni. :((

Minden lepattan,az rng éppen az alacsony pent dobálja,nehéz így eredményt produkálni.

Üdv:Viktor

(#58343) Pete55555 válasza Viktoár (#58342) üzenetére


Pete55555
addikt

fogalmam sincs mivel tudnék a csapat hasznára lenni.

Arannyal...

...Szeretem leracsniztatni...

(#58344) Don Vittorio válasza Viktoár (#58342) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ilyenkor repeszre váltasz, és az esélytelenek nyugalmával összeszedsz lövésenként átlag 100 sebzést, meg a többieknek segítesz azzal, hogy láncolod a nagyokat.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#58345) Don Vittorio válasza zsolthee (#58339) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Szerintem a 8.11 óta nagyon alaposan el van baltázva a spotrendszer,

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#58346) Don Vittorio válasza mcwolf79 (#58338) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Artyk + ütközés ellen. Ha nagy dömper vagy, akkor érdemes még mellé azt a perket fejleszteni, ami jobb eredményeket ad ütközéskor, és akkor igazán állat. Nekem KV5-ön így van, és hatékony. Pláne, ha két-három KV5 van szakaszban.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#58347) Viktoár válasza Pete55555 (#58343) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam az arany nem választható opció,függetlenül attól hogy a játék része, (ki is venném a játékból) nem szeretem mert ez olyan "fizess és sebezhetsz" mentalitás a wg részéről.Nem akarok a részese lenni.

Az esetek többségében elég a sima lőszer is,amikor meg nem (az említett csata) akkor tehet egy szivességet a wg csapata. :D

Láncolgattam én az is8-at de a melettem álló löwe menekülőre fogta,az e75 meg valamiért úgy gondolta hogy ő superman és berongyolt a 3 bázisfoglaló közé.Bánatára valószínűleg kryptonit lőszerrel lőhették mert seperc alatt bedarálták.

Üdv:Viktor

(#58348) jr1994


jr1994
addikt

M5A1 Stuart Kamikaze, Őrjárat, Tank Ász :))

replay

A legviccesebb a vége volt, viszonylag sima volt a csata és úgy éreztem hogy nem hagyhatom hogy az utolsó menekülő FV304 esetleg kiszedje valamelyiket a mi FV szakaszunk tagjai közül, ezért sürgősen akcióba léptem :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#58349) mcwolf79 válasza Viktoár (#58347) üzenetére


mcwolf79
veterán

Már ezüstért is vehető a prém. lőszer, szal ez a "fizess hogy sebezhess" megállapítás nem helytálló.
(legalábbis ha úgy gondoltad, hogy a pénzes fizetős gamer-ek "kiváltsága az arany lőszer)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58350) Viktoár válasza mcwolf79 (#58349) üzenetére


Viktoár
addikt

Tudom hogy lehet venni ezüstért,de magával a lehetőséggel nem vagyok kibékülve.

Amikor már nem folyik be elég lóvé az aranylőszerek után akkor majd jöhet az "aranypáncél".Csata előtt megveszed és x%-al többet fogsz pattintani. :DDD

Inkább legyenek fizetősek a modulok/átképzések/felszerelések,de ez hogy tulajdonképpen átütőerőt veszünk a lőszerhez,ez nagyon egy agyament hülyeség.Így nincsenek különböző osztályok,(könnyű,közepes,nehéz) csak tankok és kés és az esetek többségében mindennel át tudsz lőni mindent.

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.