Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#4451) GrooveHero válasza homeless09 (#4450) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor nem a tank a hibás. Nehogy eladd azt a tankot!!
Egy nagyon jó tier 8-as gépről beszélünk. Nagyon jó és pontos ágyú, jó páncél. Várd meg míg fullos lesz.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4452) homeless09 válasza GrooveHero (#4451) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem is tetszik, mert pattog az orra mint az állat. De most is...hiába ölök egymagam 3at!!!(nem last-shot) stock gunnal t7-t8ból, akkor is kikapunk. Kicsit kezd már az agyamra menni.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4453) nyunyu válasza homeless09 (#4445) üzenetére


nyunyu
félisten

Pedig a KT egy jo tank, kepes pontosan loni, es sebezni is az ellenfeleket.
Csak lassan tolt, kicsi a DPMje.

Regebben anyaztam a T29/32 vonalat, hogy pontatlan, de azokkal nem szoptam annyit, mint most az IS-2-vel.
Kifejezetten jot tett neki a 8.5, most EGLDvel 5 masodperc korul celoz, aztan meg ugy is elveti az orra elott allo tankot.
Sebaj, mar csak 10k XPt kell osszeszerencsetlenkednem vele, aztan megszabadulok tole, ahogy a masik ket nemszeretem hetestol is.

Erdemes megvenni a 110-et, vagy inkabb hanyagoljam az osszes szovjet/kinai heavyt?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4454) homeless09 válasza nyunyu (#4453) üzenetére


homeless09
őstag

Szovjet IS-el én is sokat anyázok mostanság, bődület pontatlan a D25T.

Tiger2-nél egyébként meglepődtem, hogy ennyire lomha a 870-es motorral.(Lehet csak azért, mert a T32 volt az egyetlen 8asom most, az pedig elég fürge jószág).

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4455) gy-daniel válasza nyunyu (#4453) üzenetére


gy-daniel
tag

Ha belelóg az ágyújuk a másik tankba, akkor már nem szokták elvéteni a ruszki tankok sem a lövést :P. Tehát csak rosszul használod őket:P.

(#4456) bartucc


bartucc
addikt

Volt szavazás, milyen tank/tankok kapjanak bónuszt vagy féláras akciót, és ott eléggé vezetett a T29... Érdemes rá várnom, vagy inkább vegyem meg most? Nem tudom 7-es szinten mennyire költséges már egy tank feltuningolása, csak a 90mm-es van meg az M6-ról, a többi cuccot még ki kellene fejlesztenem, ill. megvennem.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4457) nyunyu válasza gy-daniel (#4455) üzenetére


nyunyu
félisten

Na jo, de mire odaerek vele, hogy 10 meterrol beledurrantsak, addigra minimum harmat kaptam, aztan marad vagy 100HP-m.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4458) nyunyu válasza nyunyu (#4453) üzenetére


nyunyu
félisten

Kifejezetten jot tett neki a 8.5, most EGLDvel 5 masodperc korul celoz, aztan meg ugy is elveti az orra elott allo tankot.

"Csak" 4.5, mire loves utan ismet osszeszukul 100-as legenyseg+EGLDvel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4459) Tomi0703 válasza homeless09 (#4450) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát akkor én mit szóljak az IS-3-ommal? Kevesebb pen (175) és sokkal vékonyabb páncél. El lehet bőven lenni a Tiger ágyújával.

(#4454) homeless09: Top motorral lesz nagyon fasza. Nekem van rajta 70%-os kuplung égető is. Med legyen a talpán aki körbetáncol. :DDD

(#4460) homeless09: Ahhoz jó helyre kell lőni és az ágyú nem a pontosságáról híres. :D

[ Szerkesztve ]

(#4460) homeless09 válasza Tomi0703 (#4459) üzenetére


homeless09
őstag

De az legalább sebez is. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4461) atis123


atis123
tag

Szakadozik másnak is a kapcsolat?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#4462) homeless09 válasza Tomi0703 (#4459) üzenetére


homeless09
őstag

A 870 lovas a top motor a Tiger 2-őn, ellenben még stock a felfüggesztés is, meg a legénység sem acélos, de nem fordul rosszul normális terepen. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4463) Tomi0703 válasza homeless09 (#4462) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, tényleg. Bocs, ezt benéztem. :B :R

(#4464) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.valakinek tapasztalata a T49 es Td vel?Lesz olyan jo,mint az elödje?Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4465) polgi803 válasza Steelheart2 (#4464) üzenetére


polgi803
őstag

Nekem az van..zsííír ;) Elitbe vagyok vele Gyors és kemény!

[ Szerkesztve ]

(#4466) Steelheart2 válasza polgi803 (#4465) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Akkor super.Az m8a1 ben már 98% on vannak az emberek.Megvárom,hogy 100% on legyenek átképzés után.Már a garázsban ven,mert a multkor akcios volt és megvettem.Tetszik az m8a1 is.Lehet meg is hagyom.Jokat lehet vele csapatni.:DAz öszes nemzet td-jét viszem.Németnél már a 8asnál tartok,de ez a legjobb 4 es szerintem

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4467) csapee válasza Steelheart2 (#4464) üzenetére


csapee
senior tag

Attol csak jobb lehet:) Amugy kicsit lassan fordul a torony, meg a pancel szinte semmi de bokorbol nagyot durrant meg piszok gyors 65 korul repeszt.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#4468) nyunyu válasza Steelheart2 (#4466) üzenetére


nyunyu
félisten

Nemreg visszavettem egy rakat kicsi TDt, hogy meglegyen veluk az asz, de pont az M8A1-et nem birtam megkedvelni.
Azon a szinten a T40 es az Alecto is sokkal jobb nala.

Viszont a T49-cel eleg jol lehet garazdalkodni, nagyon furge, gyorsan lo, bar kisse pontatlan.
Wolverinere felteheto az eggyel pontosabb agyu, de az joval lomhabb.
T6-ban a Hellcat hasonlo stilust kepvisel, mint elotte a T49, csak joval utokepesebb csuzlija van.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4469) csapee válasza nyunyu (#4468) üzenetére


csapee
senior tag

Hat a Hellcatot nagyon varom mert Tier 6 korul mar tenyleg sokat kell loni. Mikor lesz ezen az agon normalis pancel is?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#4470) nyunyu válasza nyunyu (#4453) üzenetére


nyunyu
félisten

Erdemes megvenni a 110-et, vagy inkabb hanyagoljam az osszes szovjet/kinai heavyt?

Megneztem a 110 adatlapjat, 15+15+60k XPt kene osszeszerencsetlenkedni a D-25T-vel ahhoz, hogy legyen egy ugy-ahogy hasznalhato csuzlija.

Innentol felejtos. :DDD

(Francba, feleslegesen vettem ma 2 garazshelyet :W)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4471) bartucc válasza csapee (#4469) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem, ahhoz képest, papíron mennyi, korrekt. Arról nem beszélve, hogy gyors, szóval mozgásban kell tartani, annyi a trükkje, leginkább. Ha nem találnak el, nem fáj. ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4472) Steelheart2 válasza nyunyu (#4468) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem az 5 csatára,stock állapotban, meglett az ász vele.Nagyon tetszik.2200 as effem és 60% winratem van vele.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4473) nyunyu válasza csapee (#4469) üzenetére


nyunyu
félisten

Hellcatnak nem nagyon van pancelja, Jacksonnak van valamennyi, de nem tul sok: T4-5 medek pattognak rola max, heavyk altalaban atviszik.
T25/2 kb. annyira pancelozott, mint a Jackson, de a picivel gyorsabban lovo T15E2 csuzli 170 penjevel kitorolheted, ha BT9 meccsbe dob be.
Fixtornyu agon levo T25 AT 200mm pennel biro T5E1-je viszont eleg pontatlan. :(

Komolyan veheto pancel csak a T28/Proton van, de azokkal szo szerint 5 perc, mire atersz egy palya tulso vegebe.
Na meg a csuzlijaik sem tul pontosak, 300 meternel tavolabbi celpontra eselytelen raloni.
Kozben surun imadkozol, nehogy az ellen artyja radszalljon.
Mikor felvillan a 6th sense, onnantol tudod, hogy beszoptad. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4474) nyunyu válasza Steelheart2 (#4472) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem nem volt ilyen szerencsem vele, legalabb 80 kort mentem vele visszavetel utan, mire osszejott az asz.
Pedig boven 500+ csatat ment legenyseggel probalkoztam. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4475) Steelheart2 válasza nyunyu (#4474) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem bejönnek a td-k.Szinte csak td-im vannak.Kivéve az Is és a kv4.Az at-8 ra ma tettem fel freeböl a közepes löveget és igy már használhato az is.:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4476) Patrick76496 válasza atis123 (#4461) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, néha meg-megáll a ping, szerverfüggetlenül. 25 megás net, biztos nem az a hibás. A másik meg az, hogy újonnan néha még az fps is kevesebb. Bizonyos pályákon egyszer megvan a 30-40, máskor alig van 18-25.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4477) jimmy74


jimmy74
őstag

kb 1 éve már hogy eladtam a KT-t,azóta változott valamit?

WoT:jimmbo

(#4478) csapee


csapee
senior tag

Egy láma kérdés biztos le van írva valahol, de hogy lehet a többiekkel tudatni hogy éppen kit támadok?

Csapee

(#4479) #35692544


#35692544
törölt tag

na ezért szeretem a t34-et az Sp-vel nehéz ilyen kőrt menni gold nélkül :DDD

(#4480) sith7 válasza #35692544 (#4479) üzenetére


sith7
nagyúr

mennyi volt a damage ?

(#4481) csapee válasza sith7 (#4480) üzenetére


csapee
senior tag

Damage dealt -- 6159

Csapee

(#4482) sith7 válasza csapee (#4481) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, nem láttam

(#4483) Dobi 562 válasza #35692544 (#4479) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép bevétel, gratula! :)

(#4484) munnergep


munnergep
senior tag

Ez mit jelent, a pénzen és a garázs helyen kívül mit akar meg? Miért németül válaszol???

Hallo BullsBlood,
vielen Dank dass du den Wargaming Kundendienst kontaktiert hast.

Um deinen "Löwe" wiederherzustellen brauchen wir von dir dreierlei.

1. Es ist eine Einmalige Ausnahme, das must du bedenken! Dein Okay brauchen wir.
2. Der freie Slot in der Garage
3. 2.500.000 Credits

Wenn du alles hast sag uns Bescheid und wir stellen ihn wieder her!

Wenn wir dir noch in einer weiteren Frage behilflich sein können dann wende dich bitte gerne wieder an uns.
Mit Freundlichen Grüßen

Daniel Boone
Wargaming

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4485) Sanya válasza munnergep (#4484) üzenetére


Sanya
nagyúr

kell a beleegyezésed google translate szerint :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4486) Atlantis válasza munnergep (#4484) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha megvan az üres garázshelyed és a 2,5M kredit, akkor írj nekik és visszaadják a Löwe-t.

Hja, meg a szokásos maszlag, köszönik, hogy megkerested őket és hogy jegyezd meg jól, hogy ez csak egyszeri alkalom és ha bármi gondod van még, ne habozz, sürgönyözz nekik és állnak rendelkezésedre. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4487) munnergep válasza Sanya (#4485) üzenetére


munnergep
senior tag

Tényleg, a translate... Köszi!
Atlantisz - köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4488) Chris0321 válasza csapee (#4478) üzenetére


Chris0321
addikt

Ráviszed a löveged az ellenségre, nyomsz egy Y-t é kiválasztod a megfelelő parancsot a z egérrel.

(#4489) Haart


Haart
addikt

9020 xp T1 heavy, Master tank plusz Mesterlövész badge-el :D

(#4490) Macka


Macka
veterán

Nagyon remélem, hogy az új patch-ben szétszopatják az artykat, mert ez mát undorító. :W

(#4491) v!ct0y válasza Macka (#4490) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szintén :)

(#4492) Chris0321 válasza Macka (#4490) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondolom nincs egy artyd sem egyébként nem írnál ilyet.

(#4493) Macka válasza Chris0321 (#4492) üzenetére


Macka
veterán

Nem egy van, hanem 2. Egy Grille és egy Hummel. Ezért mondom, hogy arty= trollkodás.

[ Szerkesztve ]

(#4494) Remus389


Remus389
veterán

egyébként ha pl elfogyott a lőszerem és kilépek a csatából, úgy hogy még éltem

akkor meghalok?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4495) Macka válasza Remus389 (#4494) üzenetére


Macka
veterán

Nem, csak ha kilőnek.

(#4496) Chris0321 válasza Macka (#4493) üzenetére


Chris0321
addikt

Ja persze, juss el a GwTigerhez majd rájössz. Nekem meg van de nem megyek vele mert olyan rossz a lövegkitéríthetősége, hogy az nem igaz. Ha át kell állnod egy másik célpontra mire újra összeszűkül a célkereszt megőszülsz arról nem is beszélve, hogy mennyi idő alatt tölt újra ha mellélő és mellélő összeszűkült célkereszttel is.

(#4497) Remus389 válasza Macka (#4495) üzenetére


Remus389
veterán

hát, nem tudom

azvolt hogy GW Tigerrel kiléptem mert elfogyott a lőszer, elbújtam

és az én nevem volt ott aki kilőtt :/

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4498) Chris0321 válasza Remus389 (#4494) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a helyedben nem csinálnám, ezért ki is tilthatnak. Volt már rá példa itt a fórumon is, jó ő elég sok csatából lépett ki. Ha jól emlékszem akkor meg is halsz ha kilépsz.

(#4499) Remus389 válasza Chris0321 (#4498) üzenetére


Remus389
veterán

na jó, de minek ott lenni

mindegy akkor ha ilyen van(ritkán), akkor inkább kilépek netezni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4500) Remus389 válasza Chris0321 (#4496) üzenetére


Remus389
veterán

nem olyan rossz az, megvan rá a legnagyobb ágyú?

egyébként érdemes rá venni lövegstabilizátort, töltésgyorsítót, álcahálót

most úgyis akciós, plusz azért sokáig kell, hisz hosszú az út míg végzel vele :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.