Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#4401) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Kv-5 VIII szintű premium tank mennyire szívós mostanában? Vagy Is-6 kenterbe veri a döntött páncéljával?

(#4402) vhw


vhw
addikt

Értem én, hogy azért van ez a fórum, hogy lehessen kérdezni, megbeszélni dolgokat.
De 10es tank magasságában, feltehetőleg több ezer csata után, miért nem lehet már kitapasztalni, hogy milyen mutatóit is érdemes plusz felszerelésekkel fejleszteni egy-egy bizonyos tanknak?

A felszerelések adottak, hatásaik ismertek, ahogy a tankok adatai is elérhetőek. Abből a kettőből ki lehet kombinálni, hogy mire lehet szükség. Csökkenteni a töltés időt? Növelni a látótávot? Gyorsítani a célzást? stb. Olyan nehéz ez?

Ismétlem, azért merem ezt szóvá tenni, mert itt már egy T10es tankról beszélünk. Nem egy pár száz csatás kezdőről, aki éppen ismerkedik a felszerelésekkel és hasznosságukkal.
Akkor van értelme ezeknek a sok százezres felszereléseknek, ha az illető tisztában is van bele mit miért rak fel - érti a játék mechanikáját. Ha más mondja meg a tutit, akkor ugyanmindegy van-e felszerelés a tankon vagy se, a tized-század javulásokat nem fogja észrevenni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4403) SirAlo válasza PR0JECTNR56 (#4396) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Azigen:) en is ma vettem meg de meg nem vagyok ilyen jo:) hany killed volt?

(#4404) atis123


atis123
tag

Lehet hogy túl sokat WoT-ozok mostanában. Kocsimosáshoz a kocsit az utcafront felé beforgatva állítottam le :D.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#4405) Chris0321


Chris0321
addikt

Győzelem!
Csata: Live Oaks 2013. május 11. 16:33:16
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 7 165 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 58 305
Csatában elért Achievement: Spártai, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

[link]

[link]

[link]

(#4406) PR0JECTNR56 válasza SirAlo (#4403) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Köszönöm, de nálam sokkal jobban is játszottak már ezzel a járművel. :)
Hat embert sikerült kiszedni, bár az elején kicsit elszúrtam az időt, szóval lehetett volna jobb is a végkifejlet.

(#4407) Patrick76496 válasza Account1995 (#4310) üzenetére


Patrick76496
őstag

A Churchill mondom, hogy nem sokkal hoz többet a többi T5-ösnél. Van egy Type-om, azzal ha 2000 körül sebzek, akkor prém nélkül hoz már kb 60k-t. Bár ez attól is függ, hogy miket sebzek, mennyit spotolok, ölök, stb.

(#4375) jahrn: Akit zavar, az ne menjen E-100-al. De már csak azért sem, mert az E-100 a legrosszabb T10-es tankok egyike.

(#4400) nemethpityu: Ha nem zavar a lassú célzás, akkor venti, vert. stab és töltésgyorsító, ha zavar, akkor ugyan ez, csak venti helyett célzásgyorsító.

Más: Elkezdtem játszani az 59-16-al, eddig nem nagyon megy. Mit lehet tenni, hogy a csapattársaim sebezzék, amit spotolva tartok nekik?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4408) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#4407) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nehéz fába vágtad a fejszéd az 59-16-al. A mostani játékosállomány jó része nem tudja kihasználni hogy spottolsz nekik, az ágyúja pedig kevés ahhoz, hogy sok direkt sebzést kiossz vele. Én stock ágyúval használtam és rengeteg goldot lőttem el vele, így voltak 2500 direkt sebzéses köreim, de nem jellemző.

Az utódja, a WZ-131 viszont már rendelkezik olyan ágyúval, amivel ki tudsz tolni annyi direkt sebzést, hogy befolyásold a csatát.

(#4409) octopus666


octopus666
tag

Sziasztok ! farmolás szempontjából SP vagy T34 a jobb választás :)

(#4410) nyunyu


nyunyu
félisten

Hulye kerdes:
Regi tutorialert jaro Stuart LL-t vagy a most karacsonyi T1E6-ot erdemes visszakerni?

Mindkettovel negativ a WN6 ertekem :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4411) vhw válasza nyunyu (#4410) üzenetére


vhw
addikt

Háááát... mindkettő igen harmatos. Inkább az döntsön milyen ágon mozogsz, hogy valamennyire lehessen legénységet húzni (illetve meglévő 100asat belerakni, mert anélkül a holdat fogod lőni :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4412) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#4408) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor valakit kellene keresni mondjuk arty-val vagy normál tankkal mellé. Egyébként ne is mondd a játékosállományt, főleg a hazai mennyire rossz. Egy csapattársam beírja a magyar siemát: van magyar? utána 5 szmájli. Szokásomhoz híven, beírom neki, hogy nincs, ilyenkor normálisabb emberek visszaköszönnek és én is nekik. De szerintem ő még nem "ember", hanem csak egy 10 éves kisgyerek. T3-ban sebeztem 700-at, öltem ötöt, aztán miután kezdett fogyni az ellenség, ő maga kilőtt 7 hp-ról. Egész körben alig sebzett 55-öt, kr1st0fka12 a neve.

Egyébként megvettem a Marder I-et legénységképzőnek, első 2 kör után ilyen.

Visszatérve az 59-16-ra és inkább a táras löveggel szeretném majd használni, haverom rábeszélt. Elvileg piszkosul jó a sebzése táranként, csak mindig el kell vele találni a megfelelő pillanatot. A WZ már lehet nekem sem lesz akkora nagy gond, próbáltam az előző haver account-jában és jól lehet vele trollkodni a DPM miatt. Plusz a 85-ös löveg gold ammo-ja szinte bármelyik gépet viszi szemből is akár.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4413) dfsz34 válasza octopus666 (#4409) üzenetére


dfsz34
őstag

4298

kérdeztem ezt már én is tegnap, de nem lettem sokkal okosabb az az igazság
valószínüleg T34 lesz nekem, mert azzal már némi eséllyel mehetek T10 ellen is (kell a gyakorlás) és a link szerint farmolásban is jobb

(#4414) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#4412) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem azon a tankon egyedül az 57mm-es stock ágyú ért valamit, a 189mm-es gold ammo9-s átlag pennel. :)

(#4415) myckey válasza dfsz34 (#4413) üzenetére


myckey
veterán

de ez a T34 szuperpirszing mindig előjön.........

ezermilliósakárhányszor le lett már írva,hogy:

a T34 géppel egyszerűbb sebezni,mert a T28Proto ágyúja van rajta(asszem),de az újratöltési/célzási ideje gyengébb.
maga a gép pedig egy T29,több Hp-val.kb.
mehet TR 10 be is
nem olcsó mulatság.

a SuperPershing.
na ez meg egy lomha,elöl egészen jól páncélozott,szerintem szar ágyúval rendelkező(nem nézem a gold lőszert,ha farmolásról van szó) gép.
TR8-9 be mehet.
de ez jóval olcsóbb.

döntsétek el mi a jobb.
szerintem a T34 jóval egyszerűbb gép.
azzal "csak" be kell találni egy párszor,és kb ennyi.

a SzuperPirszing szerintem jóval kényesebb gép.
persze lehet mondani,hogy hát az a pen is bőven jó gyenge pontok lövésére,de hát na!
gold lőszerrel lehet FUN,de akkor meg oda a kredit.nagyjából

:R

személyes megjegyzés
mi a halál faszáért nem lehet letölteni egy teszt szerót,ha már tudjátok,hogy ilyen összeget szeretnétek a játékra költeni.
rohadjak me ha nem próbálnám ki,mielőtt ennyit beleölök ebbe a játékba.

erre nem kell válaszolni,csak ilyen olyan izé akármi... :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4416) Jolet


Jolet
őstag

8 után érek haza melóból...
mi várható a csillagozásnál?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#4417) #35692544 válasza octopus666 (#4409) üzenetére


#35692544
törölt tag

T34 egyértelműen (van mind a kettő)igaz ez ingyen volt ;)
ha 4-5 lövés betalál az prémmel kb 60k
az SP-vel ez legalább 7-8 lövés és sokkal kisebb az át ütése elég pattogós a 8-as tankokat szemből csak golddal lövöd át
a teste erős de a tornyot simán belövik
a T34 testét ha eldugod a tornya jó sok lövést kibír

(#4418) nyunyu válasza Jolet (#4416) üzenetére


nyunyu
félisten

mi várható a csillagozásnál?

Csak a szokasos hetvegi uborka szezon.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4419) homeless09 válasza Tomi0703 (#4399) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem a másikkal jobban tetszik :B :D Chris0321 köszi neked is, én is azt terveztem. :R :)

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4420) sith7 válasza #35692544 (#4417) üzenetére


sith7
nagyúr

a 8-as tankokat szemből csak golddal lövöd át

:C :C :C

(#4421) #35692544 válasza myckey (#4415) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem a t28 lövege ez a sajátja
ez volt rajta tier9-ben csak akkor 9sec alatt töltött

sith7:na jó néha bemegy a sima is :B
de 200-300m-ről ez már nem olyan egyszerű a 175-ös pennel

[ Szerkesztve ]

(#4422) myckey válasza #35692544 (#4421) üzenetére


myckey
veterán

majdhogynem egykutya,csak mondjuk hogy a T34-é le van butítva a Protohoz képest
ahogy írtam.
a töltés és a célzási sebesség

sith7
ezt írtam.
az sp kényesebb,a t34 meg egyszerűbb,szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4423) sith7 válasza #35692544 (#4421) üzenetére


sith7
nagyúr

és most senki ne sértődjön meg, de az SP - vel, úgymond ésszel kell játszani, míg a T34 - gyel mehet a közepébe, és bumm ... ennyi a titok szvsz :R

messziről már tényleg nem egyszerű, de nem lehetetlen ;)

(#4424) Chris0321 válasza sith7 (#4423) üzenetére


Chris0321
addikt

Mehetsz nyugodtan a T34-el a közepébe akkor sec perc alatt kiszednek mert puha a teste és lassan tölt újra. Hátrébb maradva kell szedegetni az ellenséget és akkor sikeres lehet vele az ember.

(#4425) sith7 válasza Chris0321 (#4424) üzenetére


sith7
nagyúr

a mehet a közepébe , azt úgy értettem, hogy nem kell órákig célozni, weak pontokat keresni, hanem kb. ott a cél , és bumm ... nem úgy értettem, hogy menj az ellen közepébe :N

(#4426) #35692544 válasza sith7 (#4423) üzenetére


#35692544
törölt tag

a legnagyobb baja mind a kettőnek, hogy bűn lassú

szvsz a legjobb kapható t8 az fcm50t gyors, jó ágyúval

(#4427) virkir


virkir
veterán

Na megvan zsolti 10 pontos csukafejese.
Végül is sikerült egy jó spotter helyet találnia, valami 4k+ spot sebzést sikerült összelopkodnia :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4428) myckey válasza virkir (#4427) üzenetére


myckey
veterán

ne baz!
feltetted? :D

és nem törte össze magát :C
milyen jó ha nem jó a gép :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4429) robogo81 válasza virkir (#4427) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szép ugrás . :C
Mit kell átírni a map módban ,hogy az utolsó helyzetét is mutassa az ellenfélnek?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4430) csapee


csapee
senior tag

Hali
Egy kerdes a premiumosoknak olcsobbak a tankok? Vagy mas egyeb akcio miatt lattam delelott sokkal olcsobban a Hellcat-ot?

Csapee

(#4431) Chris0321 válasza csapee (#4430) üzenetére


Chris0321
addikt

(#4432) virkir válasza robogo81 (#4429) üzenetére


virkir
veterán

Az xvm konfig fájlban kell lenni egy ilyen sornak vagy a map módnak kell lennie egy .xml fájl amiben tudod állítani.
"lostEnemyEnabled": true,
Szerintem itt a true engedélyezi.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4433) csapee válasza Chris0321 (#4431) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor ez a hajo elment:))

Csapee

(#4434) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Keresd a hibát

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4435) nyunyu válasza csapee (#4430) üzenetére


nyunyu
félisten

Most 950k a Hellcat, nem akcios.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4436) robogo81 válasza Stigma.HC (#4434) üzenetére


robogo81
aktív tag

Jó egyedül vagy. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4437) csapee


csapee
senior tag

Delelott viccesebb volt a matchmaking, szegeny Tier 1-es Leichttraktort berakta Tier 4-6-ig:DD

Csapee

(#4438) vhw válasza Stigma.HC (#4434) üzenetére


vhw
addikt

Bár még nem sokszor dobott be erre a pályára ilyen játékmóddal, de miért is mennének ki az útra, ha egyszer a faluban van a zászló, akörül fog zajlani a meccs?

Az útnál legfeljebb církáljon pár felderítő ( - ugye ilyenből volt pár) és spotolja ha netán jönne valami a susnyásban.
Ha komolyabb tankok jönnek ott (~IS7ek), akkor a többiek letolják a falut.
Ha csak aprólék, azt meg tudják lövöldözni a lightok is, legfeljebb besegít az arty.

csapee: feltétlenül...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4439) Macka válasza csapee (#4437) üzenetére


Macka
veterán

És hányat lőtt ki? :C

(#4440) csapee válasza Macka (#4439) üzenetére


csapee
senior tag

Nem neztem de sanszos hogy nincs olyan vekony lemez amit at tudott volna loni. Amugy azt vettem eszre, hogy ha teamkillt csinalsz buntet, siman feldob 1-2 osztallyal.

Csapee

(#4441) Chris0321 válasza csapee (#4437) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen csak szakaszban jöhet össze ha nagyobb tankkal van a szakasztársad.

(#4442) Stigma.HC válasza vhw (#4438) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Áh itt az volt a lényeg, hogy csak én vagyok szakasz nélkül :) Ez az első eset szerintem a 7000 csatámból hogy a többi 29 játékos van valakivel.

Amúgy itt a csapat nagy tagjai bevonultak a kis faluba egy scouttal, mi meg középen mutogattuk akik át akartak jönni és leszedtük őket. Majd elmentünk az artykért. Vagyis a játékosok tudták a dolgukat.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#4443) Csabi04


Csabi04
tag

(#4444) Bar123


Bar123
csendes tag

Volt már veletek ilyen? :D

[ Szerkesztve ]

(#4445) homeless09


homeless09
őstag

Hát így sose lesz meg semmi a Tiger 2-re ha folyamatosan lúzer csapatokba tesz...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4446) Rellind válasza csapee (#4437) üzenetére


Rellind
senior tag

Az semmi...az előbb T1-et rakott be, KV-1S-el voltam tier8 ellen. :D

M41-re felraktam a löveggyorsítót. Mit még? :R

Ja és szopok mint állat...elég fail... :W

[ Szerkesztve ]

(#4447) homeless09 válasza homeless09 (#4445) üzenetére


homeless09
őstag

Hát eskü eladom. Nem-tudok-nyerni-vele...pont.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4448) RAiN91 válasza homeless09 (#4447) üzenetére


RAiN91
őstag

Én is eladtam, mert felidegesített, pedig csak ~80-90 csatám volt vele :D Kár volt.

(#4449) GrooveHero válasza homeless09 (#4445) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mennyit sebzel vele körönként? :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4450) homeless09 válasza GrooveHero (#4449) üzenetére


homeless09
őstag

Stock ágyú, nem sokat, de nem is ez lenne a baj hanem, hogy már 1 perc után a csapataim fele halott.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.