Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#4201) jano_77


jano_77
nagyúr

T43-ra milyen modulok a leginkább ajánlottak? Sajnos a wot.wikin elég sok mindent felsorol, még a vizes rekeszt is :F
Próbálom összeállítani, hogy miket is kell majd vennem a 7végén :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4202) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Azért kis időm lesz az akció alatti bevásárlásra. Csak azt nem tudom, hogy a mostani kb 3 millámból vegyem meg olcsóbban a KV-4-et és esetleg még 1-2 modult rá. Vagy mindet modulra költsem, mert azok féláron lesznek. :F

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4203) sith7 válasza AlexWolf (#4202) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem is - is ... tank is, modulok is

(#4204) jano_77 válasza jano_77 (#4201) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre vki? Illetve meg tudná mondani nekem vki, aki most be tud lépni a játékba, hogy mennyi most jelenleg az állandó álcafestés pl IS-3, IS-6, Super P tankokra? Illetve vhol nincs egy gyűjtemény, hogy mi mennyibe kerül alap áron? Jó lenne a számolgatáshoz. Modulokat megtaláltam.
Köszi előre is a segítséget :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4205) sebijani1982 válasza jano_77 (#4204) üzenetére


sebijani1982
senior tag

nem tudom, hogy különböző-e minden tankra az ár (maximum a festék ára miatt lenne :-) ), de én tegnap vettem IS-re 175 aranyért az álcafestést örökre!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4206) jano_77 válasza sebijani1982 (#4205) üzenetére


jano_77
nagyúr

a tankok mérete miatt az eltérő felület méretek miatt gondoltam, hogy nem ugyan annyiba kerül mondjuk egy VK2801 és egy T34 álcafestése....de persze lehet tévedek. :B
Köszi amúgy! :R

(#4209) Djuree: azaz holnaptól ;] Így jár az aki nem türelmes.....nem is értelek: tudtad, hogy nagy akció lesz most 7végén, mi a tökért nem tudtál várni 2 napot?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4207) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Nem lehet valahogy a depóból az összes modult eladni? Akció végett most nagyon kéne a pénz és a depóm teli van minden eddigi tankom cuccával (semmit nem adtam el).

(#4208) sith7 válasza Tomi0703 (#4207) üzenetére


sith7
nagyúr

2x kattints rá a bal egérgombbal

(#4209) Djuree válasza sebijani1982 (#4205) üzenetére


Djuree
félisten

én tegnap az is-7-et 1000 aranyért pingáltam ki, matricáztam fel. aztán láttam az 50%-os akciót mától :W :W :W vagy holnaptól?...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4210) Napfénysüti válasza Djuree (#4209) üzenetére

Te ilyenre költesz aranyat? ;]

Més que un club!

(#4211) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Hol lehet a support irni ha vissza akarom kérni az eladott premium tankomat? support.worldoftanks.eu mert itt nem találom...:S

[ Szerkesztve ]

(#4212) AlexWolf válasza Napfénysüti (#4210) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én eccer kipróbáltam az álcafestést + matricázás több 100.000 kreditért. nem tetszett. többet nem veszek ilyesmit

tegnap azon döbbentem meg, hogy a KV-5 milyen rövidlátó. Mindig azt gondoltam, hogy jó bazi magas tank, ha fölküldik a tetejére Ivánt egy távcsővel, akkor Moszkvából ellát Berlinig. erre tegnap ránéztem és csak 350 m. Még a type 59 is messzebbre lát. röhej.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4213) Napfénysüti válasza AlexWolf (#4212) üzenetére

Én pont most vettem az M103-ra egy db álcafestést. Jól mutat rajta és 90k kredit volt. De hogy 1 árva goldot nem küldenék ilyenre az is zicher. :N

Més que un club!

(#4214) jano_77 válasza Napfénysüti (#4213) üzenetére


jano_77
nagyúr

én amire vettem, arra véglegest vettem és mindhármat.....nem fogok havonta fizetgetni érte!
T-43_ra senki nem tud segíteni nekem, hogy milyen modulok az ajánlottak, mit érdemes feltenni? Érdemes feltenni a vizes rekeszt - azt olvastam a wot.wikin, hogy könnyen kigyullad - tapasztalat róla? :U
Illetve ugyan ez érdekelne Panther II-re is?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4215) csaabz válasza Napfénysüti (#4213) üzenetére


csaabz
őstag

Pedig 5%-ot ad rejtőzködésre. Hidd el, az nem rossz! :K
Nekem az "örök" tankjaimon aranyért vásárolt festés van, a többin kreditért vásárolt.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4216) Angel1981 válasza Bingisz (#4135) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm - klassznak tűnik!
Mindenesetre én maradok a tankoknál. :)

(#4217) Napfénysüti válasza csaabz (#4215) üzenetére

5% egy M103-ra vagy hasonló tankra nem hinném hogy jelentősen számítana. :B
Még egy scoutra vagy egy jól rejtőző TD-re (nem JT) oké.

Jano: Pantherre nekem ez lett: töltésgyorsítő, stabilizátor, periszkóp.
T-43-ra meg anno venti ment a periszkóp helyére mert az nem sniper tank.

Més que un club!

(#4218) Dobi 562 válasza Speedlink88 (#4211) üzenetére


Dobi 562
addikt

Itt van leírva a pontos menete.

[ Szerkesztve ]

(#4219) jano_77 válasza Napfénysüti (#4217) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R
Panther II-re én is ezt terveztem be.
T-43 akkor jó a venti+töltésgyorsító+célzásgyorsító hármas?
Super P, T32, M26 Pershing: venti+töltésgyorsító+vert.stabilizátor?
T-25: mint T-43?
T71: venti+vert.stabilizátor+célzásgyorsító?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4220) polgi803


polgi803
őstag

Nem akarom még 1x bebukni a töltésgyorsítóval ezért biztosra megyek. Szerintetek, ha megveszem a KV1-S-re akkor ha meglesz az IS,rá tudom rakni? Vagy arra megint egy új kell? Most nem azt kérdezem,hogy le tudom-e szedni ,hanem hogy jó lesz-e rá.

(#4221) Napfénysüti válasza jano_77 (#4219) üzenetére

A legtöbb tankomra amik nem speciálisak valamilyen fukcióban (pl sniper) mind a venti, célzásgyorsító, töltésgyorsító hármast teszem.
TD-knél sokszor venti helyett megy a csigaszem meg ugye a Pantherekre is mert azokkal jó messziről lövöldözni. :K

Més que un club!

(#4222) sebijani1982 válasza polgi803 (#4220) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ha leveszed akkor át tudod tenni! Én is ezt csináltam most, Amit a KV1-S -ről leszedtem, azt mindent át tudtam rakni az IS-re!

Venti, Célzás- és töltésgyorsítókat raktam át!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4223) jano_77 válasza polgi803 (#4220) üzenetére


jano_77
nagyúr

Itt meg tudod nézni, hogy milyen tankra milyen modul/felszerelés megy rá! De egyébként nyugodtan rárakhatod, mert mindkettőre a Nagy kaliberű töltésgyorsító való :K

Napfénysüti: köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4224) polgi803


polgi803
őstag

Huhh...akkor okés! Köszi! :C :R

(#4225) homeless09 válasza Bingisz (#4135) üzenetére


homeless09
őstag

imádom a csatahajókat, jöhet. :C

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4226) Djuree válasza Napfénysüti (#4210) üzenetére


Djuree
félisten

hát lett igen sok aranyam elég jó áron, sokan eladták a bónusz kódjaikat fillérekért, nem tudták mi is az amit eladnak :K most nem sajnálom az aranyat :DD ((majd fogom ha elfogy))
persze azért nem költöm mindenre, csak a 9-10-es tankokra veszek festést, azokat úgyse igen adom el. azok közül se mindre, csak amikkel játszok is.
meg váltottam 150k free xp-t is, az se árt :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4227) GaburroSan válasza malnabokor (#4151) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Na én ilyet kaptam vissza!
Hello Commander,

Thank you for telling us about your issue.

We do not normally help in cases like this, but we can grant you a one-time exception and restore your tank for you. However, please keep in mind that we will only do it once. We won't be able to do this again in the future.

Please remember that you always get a confirmation window that you have to accept before selling the tank, where you can decide if you want to dismiss the tank's crew and dismount the modules or not.

In order to bring your tank back, we will need you to have as many credits as you earned when your son sold the KV-5 (1500000) as well as a free garage slot. We will need to remove those credits and we will use the garage slot to place your newly restored tank. :)
Once you have enough credits and the free garage slot, please get back to us and confirm that you want the tank restored, and that you understand this is will be a one-time exception.

I hope you will enjoy all your future battles!

Regards,

Anthony Orwell,
EU support team

(#4228) mikron


mikron
tag

Szuper hétvége lesz :D lehet vásárolni sok mindent :U ismét tele lesz a garázs ;]

(#4229) jano_77 válasza mikron (#4228) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csináltam egy gyors-rögtönzött számítást és 7.215.600 ezüst és 10K arany körül fogok költeni
Ebben lesz 4 tank felszerelve mindennel (M26 Pershing, T32, T-25, Super P.)
3 tank felszerelése illetve 6 garázs hely és 3 tankra álcafestések.
Legénység átképzést és skill módosítást nem tudtam számolni, mert nem tudom fejből mennyibe is kerül :N
De a 10K aranyban talán az is bele fog férni. :B
Jaaa....és az S-51 artyt kifelejtettem a vételből.....de kell még hozzá elég sok XP. Ha meg lesz, akkor megveszem, már csak azért is, hogy a 8.6 után majd drágábban tudjam eladni. ;] Akkor még hozzá jön 840.000 ezüst vagyis összesen lesz 8.055.600 ezüst!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4230) Account1995


Account1995
csendes tag

Sziasztok a hétvégi akció keretében szeretném elkölteni azt az 1000 aranyamat elég jelentéktelen de egy 5-ös prémtankot szeretnék venni. Mit javasoltok t-25 vagy csörcsil??? Bocs nem tudom hogy kell írni:S kérek szépen érveket is . Előre is köszönöm.

(#4231) jano_77 válasza Account1995 (#4230) üzenetére


jano_77
nagyúr

ici-picit ha vissza olvasol, akkor megtalálod a választ, mert ugyan ezt kérdezték már. ;)

T-150-re a felszerelést és legénységet kihagytam: 8.610.100 ezüst lesz :B
Egy ideig nem veszek majd semmit. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4232) #95904256 válasza Account1995 (#4230) üzenetére


#95904256
törölt tag

T-25 jó cucc.

(#4233) Tomi0703 válasza Account1995 (#4230) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én meg abból az 1000 aranyból + 300 (jelszóváltoztatás), garázshelyet veszek. Én inkább ezt javaslom, neked, ha nem tervezed, hogy költesz a játékra ezen felül (bár ez is ingyé' volt, nekem tök jó lesz 18 helyem, úgy hogy egy fillért nem költöttem a játékra és úgy tűnik nem is kell). :DDD Bár kijön úgyis, hogy 750 lesz a T-25 + garázshely.

(#4234) bartucc válasza Account1995 (#4230) üzenetére


bartucc
addikt

5-ös szintű tankot gyorsan el lehet érni, arra nem pazarolnék el aranyat. Másra se, de ez más kérdés. Vegyél inkább garázshelyet, ahogy a kolléga is mondja, a 300 aranyamat én is arra költöm, máris kettővel több lesz. ;) Neked meg az 1000-ből kijön 6 még pluszba, hétvégén féláron lesz a garázs.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4235) Tomi0703 válasza bartucc (#4234) üzenetére


Tomi0703
őstag

+ 300 ha megváltoztatja a jelszavát és + 100 ha megadja a telószámát. Abból máris kijön 9(!) teljesen ingyen.

(#4236) jano_77 válasza bartucc (#4234) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg vehetne rajta prémuim előfizut+garázs hely(ek), talán így járna a legjobban! ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4237) Djuree


Djuree
félisten

nekem van vagy 25 garázshelyem, ebből 1-et! vettem csak :DDD mind vmi prem tankhoz vagy ajándék tankhoz járt, vagy vmilyen ingyenes bónusz kóddal adták.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4238) adrian360 válasza bartucc (#4234) üzenetére


adrian360
őstag

nekem van már tier8-as tankom is, ennek ellenére érdekel a t-25 is. az oké hogy tier5 gyorsan elérhető, de prémium tanknak vannak más előnyei is, mint az instant tier5 :)

(#4239) AlexWolf válasza Djuree (#4237) üzenetére


AlexWolf
senior tag

7x garázshelyemen van tank + van még 10 üres helyem is, hátha kell

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4240) jano_77 válasza adrian360 (#4238) üzenetére


jano_77
nagyúr

Így van...én pl a legénység húzás miatt akarom megvenni a T-25 :K
Nekem 22 garázs helyem van tankkal és van jelenleg +2 üres :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4241) mikron


mikron
tag

:D nekem is fel kell tölteni a garázshelyeket jó kis tankokkal ;] pár VIII-as befigyel majd ;] + féléves prémium :D nem győzöm majd elkölteni a sok bevételt :DDD

(#4242) GrooveHero


GrooveHero
addikt

ha már garázshelyekről van szó, akkor van a garázsban kb 15 tankom, plusz annyi üres is, ha nem több, olyan 17 körül :P

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4243) Dryman


Dryman
aktív tag

szülinapi ajándékom: az én tigrisem.....:)

[ Szerkesztve ]

(#4244) AlexWolf válasza AlexWolf (#4239) üzenetére


AlexWolf
senior tag

7x az hetvenikszet akart jelenteni. olyan 75-öt

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4245) jano_77 válasza AlexWolf (#4244) üzenetére


jano_77
nagyúr

:Y :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4246) Napfénysüti válasza AlexWolf (#4244) üzenetére

Megvetted az összes T1-2-3-4 tankot? :DDD

Més que un club!

(#4247) AlexWolf válasza Napfénysüti (#4246) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ááá az alig több 30-nál :D

a wot-os profilomban ha jól számoltam 158 tank van felsorolva...annak kb a felét tartottam meg csak

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4248) bartucc


bartucc
addikt

Egyre jobban megy az M6-al a játék, megérte csak erre, és a Jumbo-ra összpontosítani! :K Egy lövés, és megvan a Top Gun, de így is lett vele 2900 sebzésem. :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4249) bartucc válasza bartucc (#4248) üzenetére


bartucc
addikt

Jumboval is megy a játék, már a másodijára kapom meg vele ezt az medált, a win rate is már a -30-ból +2-3-as :)

Dryman: most nézem csak, nagyon ötletes! :C

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4250) Spenike válasza Diarmand (#4194) üzenetére


Spenike
tag

BDR teste xart sem ér ott lövöd át ahol akarod akár T4es járgányal is xal össze nem vethető a másik 2 tankkal azzal csak sunyiskodni lehet KV-1 TH1 meg fronton harcolni....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.