Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#453) nyunyu válasza [HUN]Dani (#440) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem sem sikerült ám ráéreznem teljesen. Mindössze 1400 körül van vele az átlag dmgm ami úgy gondolom kevés egy ilyen nagyot sebző ágyúval. 1600-1800 legalább jó lenne, de ahhoz még sok sok csata kell. Sajnos rengetegszer zárom a csatát 1-2 sebző lövéssel, de van, hogy még ennyi sem sikerül.

Akkor te mar profi vagy, nekem ~900 az atlagom IS-2-vel. :(

El halluf például szerintem az egyik legszarabb map, főleg IS-2-vel. Ha megyek a többiekkel a hegyre az már szopás, mert se fentről, se pedig lentről nem tudok csipegetni az ellenfélből az ágyú kitéríthetősége miatt és szjájperkedni 300-400-500 méterekre ezzel az ágyúval elég érdekes lenne.

Kedvenc palyam TDvel vagy amerikai tankkal. :DDD
Tigerrel is el lehet rajta sniperkedni.

De IS-2-vel tenyleg remalom.

Amikor viszont városi pálya van..hát az álom jó tud lenni, ha nem valami gyökér csapatot fogok ki. 2-2.5k sebzés alatt ritkán végzek ilyen mapokon. Kihasználva a tank gyorsaságát egyértelműen nem fogok leállni egy pl. T29-el csatázni, hanem inkább megkerülöm, amennyiben van rá lehetőségem.

Lakeville szokott szivatni, mert altalaban a varosi keruloutakon is jon ellen tank, es tul sokszor pattanok, mig engem a medek is atlonek.

M103-at kozben eladtam, mert untam, hogy BT10-11-ben az osszes T10-es a hatso sarokban lapit, nehogy veletlenul felspotoljak oket, amig en probalkozom tamadni. :(
Nyilvan az arty engem szed le elsonek, nem ritkan egy lovessel, igy ritkan lett nyereseges a korom, atlag kb. a -10k volt. :W

Hetvegen lecsereltem par tankot (T25 AT -> T28 Prot, Panther -> Panther 2, JP -> Ferdi), meg vettem hirtelen felindulasbol egy AC Mle48-at, meg egy Pershinget, igy boven van mivel jatszanom, igy a kinaikat max a napi duplazassal szenvedes idejere veszem elo.

Elso benyomasok, tizen-huszon meccs utan:

Ferdi:
Atombunkerre szamitottam, de nem az, minden masodik meccsen ellovik a driveret, onnantol gyokkettovel fordul. :(
Baromira ki van szolgaltatva a medeknek, scoutoknak, t. csapattarsak meg szokas szerint leszarjak, ha rohan felem egy scout, de azert en vakarjam le roluk a veluk azonos kaliberu tankokat.
128mm mar megvan a JP2-rol, ugyhogy a tuzero nem okoz csalodast. :DDD

T28 Prot: elozetes varakozasokat is alulmulja lomhasagban, sik terepen max 20-szal hasit a nagyobbik motorral. (510 LE/70t, mig Ferdi alap motorja 600LE/70t...)
90mm csuzlival szivast megsporoltam azzal, hogy a T25 AT-n kifejlesztettem a 105mm-et, igy egybol a kozepsovel kezdtem.
Persze hozza a szokasos formajat, nem egy sniper gun :(
Szerencsere tobbet pattint, mint a Ferdi.

AC Mle48: sikeresen kombinalja az AC Mle46 hatranyait a JP2 gyenge loveg kiterithetosegevel :(

Pershing: amerikai, igy baromi jol hajtogathato a csuzlija, elvezet vele a dombos palya.

Panther 2: egyelore a 75 L/100 van rajta, ezen a szinten mar eleg keves a nagy dogok csipegetesere.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.