Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#440) [HUN]Dani válasza SoulReaver (#434) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Több tank szerepel a vásárlási listámon, így amíg azokat nem vettem meg addig a 110 felejtős. Azt tervezem, hogy várok hétvégéig és megveszem a TigerH-t, gyorsan kifejlesztem rá a nagy motort+láncot aztán a TigerII-t és még a hétvégén azt is jó volna megvenni. TigerII-re majd torony, lánc és legnagyobb ágyú kell. Azzal tuti el leszek egy ideig. Majd ha ezt a két tankot megvettem talán szóba jöhet a 110. M103-at is szeretném megvenni végre, de amíg nincs 25k free xp-m addig felejtős. :DDD

(#437) nyunyu: Nekem sem sikerült ám ráéreznem teljesen. Mindössze 1400 körül van vele az átlag dmgm ami úgy gondolom kevés egy ilyen nagyot sebző ágyúval. 1600-1800 legalább jó lenne, de ahhoz még sok sok csata kell. Sajnos rengetegszer zárom a csatát 1-2 sebző lövéssel, de van, hogy még ennyi sem sikerül. El halluf például szerintem az egyik legszarabb map, főleg IS-2-vel. Ha megyek a többiekkel a hegyre az már szopás, mert se fentről, se pedig lentről nem tudok csipegetni az ellenfélből az ágyú kitéríthetősége miatt és szjájperkedni 300-400-500 méterekre ezzel az ágyúval elég érdekes lenne. Amikor viszont városi pálya van..hát az álom jó tud lenni, ha nem valami gyökér csapatot fogok ki. 2-2.5k sebzés alatt ritkán végzek ilyen mapokon. Kihasználva a tank gyorsaságát egyértelműen nem fogok leállni egy pl. T29-el csatázni, hanem inkább megkerülöm, amennyiben van rá lehetőségem.

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.