Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#219301) szbalogh válasza notika77 (#219300) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem vagyok ideges...

Nick: HE_Storm

(#219302) soo277


soo277
őstag

Nekem eddig a legnagyobb Fv el :B :B :B

BT: wersoo#21211

(#219303) szbalogh válasza soo277 (#219302) üzenetére


szbalogh
őstag

Gusztustalan...

Egyébként ki milyen tankokkal fogja tolni a rankedet? Én az STB-1-et preferálom.

Nick: HE_Storm

(#219304) po1son válasza szbalogh (#219303) üzenetére


po1son
addikt

én is stb1, mert a e100on kívül az a egyetlen 10es tankom jelenleg :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219305) Djuree válasza szbalogh (#219303) üzenetére


Djuree
félisten

én semmivel. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219306) Djuree válasza soo277 (#219302) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is7 full hp-rol, asszem az 2150 volt regen. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219307) P41N válasza szbalogh (#219303) üzenetére


P41N
senior tag

Sajnos nekem csak ST-2 illetve a 121 van meg, ST-2-vel nem vagyok kibékülve, számomra visszalépés az IS-3-2-höz képest, a 121 meg nem hiszem hogy rankedben verseny képes lenne a többi tankkal szemben, de majd megpróbálom.

(#219308) hulp01 válasza szbalogh (#219303) üzenetére


hulp01
senior tag

Az előző ranked óta kifejlesztettem és meg is vettem az összes olyan t10-es tankot, ami jónak tűnt akkor. Az előzőt amúgy obj268 4-gyel toltam általában. Most megpróbálkozok a Progetto-val. Vettem is rá most egy csomó pótkaját. Nekem az stb-vel nem sikerült összebarátkoznom sajnos. SC és 60tp is megvan már, lehet, hogy az elején megpróbálkozok velük. Az ebr-rel is jó lenne tolni, de sajnos azzal nem nagyon tudok játszani. Amúgy ezt a szerepkörnek való megfelelésért játszó xp-t igazán kivehetnék, mert egy marhaság szerintem.

(#219309) Warton válasza szbalogh (#219303) üzenetére


Warton
őstag

IS4 és STII első körben, aztán majd meglátjuk. Esetleg Progetto, Skoda.

(#219310) Geller72 válasza hulp01 (#219308) üzenetére


Geller72
veterán

Az SC qrva jó, de a 60Tp is. Én a kettő közül az SC-t preferálnám, de ez amúgy egyéni. ;).

(#219311) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Végén jóbarát gondolta hogy rámugrik. Hát mellé sikerült :D

Egyébként tök pocsékül indult a csata, egy másik walkürrel egymásnak estünk, összes lőszerünk elfogyott amíg egymást pofoztuk közvetlen közelről. Mire elindultunk mindketten másik irányba lőszer hiányában már csak 10 játékos volt a pályán :DDD


"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#219312) zozyk


zozyk
addikt

Légyszi, mondjátok hogy a cseh med ágon a T-34/100 a legrosszabb...ugye így van... :B

(#219313) Thrawn válasza zozyk (#219312) üzenetére


Thrawn
félisten

A TVP VTU sokkal rosszabb :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#219314) zozyk válasza Thrawn (#219313) üzenetére


zozyk
addikt

Neeeeee. :D :D :D
Ennél lehet rosszabb? :DDD

(#219316) jano_77


jano_77
nagyúr

Honnan tudom, hogy a stream nézésért kapott droppot hozzá adta-e a garázs készlethez a játék, ha nincs róla üzenet? Twitch-en jelezte, hogy megkaptam, Igényeltem is őket külön-külön. Még a festés van vissza, most annak az ideje pörög.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219317) po1son válasza jano_77 (#219316) üzenetére


po1son
addikt

Ha minden jól van csatlakoztatva, akkor egy pár órát kell várnod az igényléstől, én sem kaptam meg rögtön, üzenetet biztos kapsz róla majd a játékban.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219318) notika77 válasza jano_77 (#219316) üzenetére


notika77
senior tag

Megnézed mennyid van az elfogadás előtt és után, ha van különbség és az pozitív, akkor megkaptad :).
Én éppen most töltöttem vagy 10 percet a stílus keresgélésével, amit tegnap este kikértem, de nem találom. Ez egyébként nem az első eset, hogy nem kapom meg a stílust, más dropoknál nem tűnt fel, hogy nem kapom meg csak a stílusnál és a festésnél (bár sosem néztem, hogy a 1000+ tűzoltóra megkaptam-e a +2 db-ot vagy a 100+ személyes tartalékra a +1-2db-ot)

(#219319) Swinegod válasza szbalogh (#219303) üzenetére


Swinegod
őstag

Rankedre csak E3-al és Patton-nal merek menni, a többi 10-esem túl szar hozzá, ez alatt értem a batmobil artit, a batmobil maga még stock szóval az is kuka, ST 2 meg egyszerűen nem elég mobilis a szar dpm mellé

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219320) hulp01 válasza zozyk (#219312) üzenetére


hulp01
senior tag

A tvp vtu sokkal, de sokkal rosszabb. Ha tudod, ugord át. Talán a leghitványabb t8-as med. Lassú, lomha, nincs páncélja cserébe legalább van egy szar ágyúja. Ellenben a t9-es Skoda az nagyon király tank. Talán skill egyik videójában mondta, hogy a Skoda T27-nek kéne a helyén lennie, az sokkal inkább illik a sorba.

#219319 Swinegod

Az első ranked szezonomban próbáltam a batchat-et. Sajnos nagyon eljárt felette az idő. Spotolni nem nagyon lehet vele az ebr-ek miatt (amik HE-vel is tök simán beütik bárhol), rendkívül pontatlan az ágyúja, és még a töltésidők is nagyon hosszúak (intraclip és a tár újratöltése is). Mondjuk leállsz egy stb-vel csatázni, és ő háromszor lő, amíg te kitárazol (5 lövés). Csak neki utána nem kell elmennie 40mp-ig tölteni. Egyedül a sebessége jó még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#219321) Black_Sheep válasza zozyk (#219314) üzenetére


Black_Sheep
tag

Nekem mindkettő tetszett, a TVP-vel épp lemaradtam a Pool-ról. :(
Bár régiek, de ilyet is lehet velük alkotni:
TVP: [link]
T-34/100: [link]

(#219322) hulp01 válasza Black_Sheep (#219321) üzenetére


hulp01
senior tag

Szép kör a tvp-vel, de nekem ez simán azt bizonyítja, hogy milyen szar. Még t6 ellen is lőhetted a goldot. Amint t8 ellen kerültél, már gond volt. Nem sokon múlott, hogy a type kicsináljon. Plusz az arty-juk is elég béna volt. Egy-egy jó kört bármivel be lehet mákolni, de attól még a tank szar marad. Persze mindenkinek más tank jön be. :) Én minden percét gyűlöltem a vele való játéknak.

(#219323) nanus válasza Djuree (#219306) üzenetére


nanus
senior tag

(#219324) kchryss válasza notika77 (#219318) üzenetére


kchryss
addikt

Én még hajnalban átvettem az összeset és azonnal megjelentek a játékban is.

(#219325) Black_Sheep válasza hulp01 (#219322) üzenetére


Black_Sheep
tag

Azért kezdtem apcr-rel, mert a heavy dühöngőbe mentünk medekkel, aztán már nem figyeltem rá. Majdnem meg is szívtam, mert nem maradt a végjátékra.

#219323nanus: azt PCT-vel kaptad, nem HESH-sel, bármelyik tank garázsba tud küldeni ammo rack--kel.

(#219326) jano_77 válasza po1son (#219317) üzenetére


jano_77
nagyúr

Festés meg jött, akkor gondolom a többi is. Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219327) zozyk válasza hulp01 (#219320) üzenetére


zozyk
addikt

Ok, köszönöm.
Akkor legalább van remény, hogy kárpótol a IX-X tier majd... :)

(#219328) szbalogh


szbalogh
őstag

Na most beadta az utolsó lövést :DD :DD :DDD :C :C Repesz STB-1 popójába.
[link]

Nick: HE_Storm

(#219329) Balcsix válasza kraven54 (#219201) üzenetére


Balcsix
senior tag

Kicsit későn válaszolok, de igenis a WG tehet róla, hiszen mindenhol máshol rendes a pingem (és minden más Telekomosnak is, akinek ilyen problémája van). Volt már erről szó, és ki is lett tárgyalva. Röviden arról van szó, hogy publikus peeringet használ a WG a De Telekom és a szerverek között...
Visszakerestem a hsz-t. Itt megtalálod a probléma okát részletesebb.

[ Szerkesztve ]

(#219330) kchryss


kchryss
addikt

Na baszki. Életem első 3 markja 8-as tankra és nem is tudtam róla hogy gunmarkot húzok. :DDD

Rohadt alacsonyan lehet a határ a pershing-nél hogy erre a tök átlagos etapra megadta a 3 jelet. Azt se tudtam hogy a 95% közelében vagyok. Azért játszom vele mert 3 ász kéne már csak az obj279e-hez és ezzel a legkönnyebb ászoktat gyűjteni mert ahhoz is alacsony az elvárt szint.
3 vesztes csatám is volt ahol 4k körül vagy a felett lőttem. Ha abból 2-t megnyerek akkor már meg is lenne az obj279e, de mint a győzelmi arányból látni az utolsó képen elég haszontalan társakat kaptam ma magam mellé ...
Azóta már 97%-on van a jel pedig csak játszogatok, semmi tryhard.

[ Szerkesztve ]

(#219331) szbalogh válasza kchryss (#219330) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is ezzel csináltam :K

Nick: HE_Storm

(#219332) peterson79 válasza kchryss (#219330) üzenetére


peterson79
őstag

Alapjában véve sima 8-asokkal érdemes próbálkozni? Magasabb tiert többen használnak és jóval nehezebb elérni tank ászt, ugye?
Bár meg lehet nézni wotreplayt is előtte :)
Még nem tartok ott, vagy 20 küldetés van még hátra, természetesen egyre nehezebbek, főleg nekem.
Tegnap sikerült megcsinálni Udes15/16-al a legyen legtöbb killed küldit. Valahogy éreztem, hogy ezzel menni fog. Amíg grindeltem elég sok killem volt vele, meg tetszik is tank stílusa.

[ Szerkesztve ]

(#219333) po1son válasza Balcsix (#219329) üzenetére


po1son
addikt

Csak egy bizonyos időpontban rossz, este ~6tol egészen ~10ig és általában minden játék alatt + discord, twitch stb. Azt te sem gondolod komolyan, hogy ez is a wg hibaja??? :DDD
Nincs mese, vpn vagy szolgáltatót kell váltani, én jövő hónapban széles vigyorral mondom fel a telekomban a szolgáltatást és megyek a upc-hez (Vodafone).

Szbalogh - Grat hozzá

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219334) Djuree válasza szbalogh (#219331) üzenetére


Djuree
félisten

grat hozza!
bar szerintem nem olyan op mint amennyire nehez megszerezni, valahogy mindig hamar elhullik ha latok egyet. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219335) Viktoár válasza Djuree (#219334) üzenetére


Viktoár
addikt

Gondolom mert a fear faktor miatt (vagy az irigység miatt) instant fókuszt kap, de próbáld ki 1v1-be lenyomni. :DDD

Üdv:Viktor

(#219337) peterson79 válasza szbalogh (#219331) üzenetére


peterson79
őstag

Gratula :)

(#219338) po1son


po1son
addikt

no ha tudtok valami klán-t (feloszlott a régi), ahol nem basztatják az embert csak random játszani kell, akkor jöhet valami tipp. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219339) notika77 válasza szbalogh (#219328) üzenetére


notika77
senior tag

Azért, ha nem spoilerezed el az eredményt nem rád fogadtam volna a végén, mikor a Progetto és a FV TD is jóval előtted járt. Majd még később se, mikor az STB-ről kiderült, hogy 900+ HP-ja van és 1 lövésből ki tud lőni, erre mintha szeretné s..gbe, még hátat is fordít neked, mikor spoton vagy :)

:C :R

(#219340) szbalogh válasza po1son (#219338) üzenetére


szbalogh
őstag

Gyere hozzánk G0T-U-ba! :K

Djuree: Igen, azt nem írja a játékban de még két dolog jár a tankkal. Artifókusz és goldspam. :DDD Átlagsebzésem eddig 2300 de 70%wr mellett. Eddig szerencsém volt vele :B

Valaki homályosítson fel a bond felszerelésekkel kapcsolatban! A játékban azt írja, hogy ha a megfelelő helyen van több bónuszt ad. Azt hittem a bond és bounty cuccok bármelyik slotban ugyan azt a bónuszt adják.
Holnap indul a ranked, STB-re gondoltam tennék egy bond távcsövet vagy módosított elrendezést.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#219341) szbalogh válasza notika77 (#219339) üzenetére


szbalogh
őstag

Kb 5x volt hasonló helyzet, amikor ilyen szitu volt a végén de akkor mellé ment :))

Nick: HE_Storm

(#219342) Viktoár


Viktoár
addikt

Ma 13 meccsből 1 győzelem... Hatalmas élmény ez a játék, de már előre tudom hogy bukó lesz. Olyanok történnek hogy csak lesek..... :C Papírt sem ütöm át, pattogok a lightokról, az egy lövéses tankoknál low roll.... stb. Ma rajtam van a sor hogy visszafogjon a játék a BP haladással. :DDD Kicsit sem átlátszó.... :C

Üdv:Viktor

(#219343) CirrMee válasza Viktoár (#219342) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem vagy egyedül, bukó bukó hátán, mint ha senki sem tudna játszani.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#219344) kchryss válasza szbalogh (#219340) üzenetére


kchryss
addikt

Jól tudod a bond és bounty felszerelés minden slotban ugyanazt a bónuszt adja.

Grat az obj279e-hez! Csak a szövetségesek 15-ösét csináltad meg kitüntetéssel és a többit kiváltottad paranccsal vagy több nemzeten is végigmentél?

Rankedhez azt tanácsolom hogy az első pár napot érdemes kihagyni. Én van hogy az egész első hetet kihagyom. Később sokkal gyengébb a mezőny és gyenge mezőnyben jobban tudsz egyénileg érvényesülni.
Én azt szoktam csinálni hogy kb az 5. napon tryhard megcsinálom a kvalifikációt. A kvalifikáció teljesítménye nagyon sokat számít mivel az alapján kapsz szorzós csatákat ráadásul ezt minden divízió elején megkapod vagyis 3x is. Aztán a kvali után minden nap csak a 3-4 kedvenc tankomat szorzózom amikkel a legjobban tudok játszani. Ha jól csinálod akkor szinte csak a szorzókkal végig lehet szaladni az egészen.

#219332 peterson79
Igen wotreplays alapján és az újabban előkerült stat oldalak szerint is ott érdemes próbálkozni.
tomato.gg egész jó stat oldal. Van benne napi stat, ász határ és kiválósági jel határ adatok is.
Lehet rendezni az ász követelményeket xp sorrendbe. Amit érdemes észben tartani hogy hiába alacsony az xp határ a 10-es tankoknál azok jóval kevesebb xp-t szoktak kapni. Hiába 1100 az ász határ egy 10-essel, azt jóval nehezebb elérni mint az 1200-at egy 8-assal. Ugyanez igaz az artykra is, hiába alacsony velük a határ, sokszor kevés xp-t kapnak a csatára ráadásul arty-val rá vagy szorulva a csapat segítségére hogy lőjék a stunod illetve jó pálya és jó szituáció is kell hogy érvényesülni tudj, nehéz velük konzisztensen ászt kapni.
Fejlesztési fában lévő 8-asoknál jellemzően nagyon alacsonyan van az elvárt xp mivel sokan stock-ként húzzák őket és a gyengébb játékosok is könnyen hozzájuk jutnak.
Én ezeket ajánlom ász vadászathoz: pershing, bulldog, centurion i, charioteer - ezeknél alacsony a határ pedig egész jó tankok és mindegyik elég sokoldalú, rugalmas tank, nem annyira pálya és szitu függőek.

(#219345) po1son válasza kchryss (#219344) üzenetére


po1son
addikt

"Rankedhez azt tanácsolom hogy az első pár napot érdemes kihagyni. Én van hogy az egész első hetet kihagyom. Később sokkal gyengébb a mezőny és gyenge mezőnyben jobban tudsz egyénileg érvényesülni.
Én azt szoktam csinálni hogy kb az 5. napon tryhard megcsinálom a kvalifikációt. A kvalifikáció teljesítménye nagyon sokat számít mivel az alapján kapsz szorzós csatákat ráadásul ezt minden divízió elején megkapod vagyis 3x is. Aztán a kvali után minden nap csak a 3-4 kedvenc tankomat szorzózom amikkel a legjobban tudok játszani. Ha jól csinálod akkor szinte csak a szorzókkal végig lehet szaladni az egészen."

Köszi a tippet, akkor nem erőltetem a játékot holnap én sem vele. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219346) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Akinek elege van a WoT-ből menjen Pz. II. J-vel és mindjárt jó kedve lesz :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#219347) h1mpi válasza h1mpi (#219346) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megyek 10 kört kiteszem majd az eredményt, elég vicces lesz :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#219348) Warton válasza po1son (#219338) üzenetére


Warton
őstag

BOXIN
Én ehhez csatlakoztam, egyébként ez az iyouxin klánja. Bent vagyok már 2-3 napja, még azt se kérdezte senki, hogy én meg ki a f*sz vagyok, viszont esténként szinte mindig van credit booster, amiből meg tudtam venni az Obj705a-t.

A köcsög magyar klánok akik meg kidobtak inaktivitás miatt meg bekaphatják! :P

(#219349) h1mpi válasza h1mpi (#219347) üzenetére


h1mpi
nagyúr

6 mecsnél meguntam 1100 dmg, 1750 lepattanó :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#219350) po1son válasza Warton (#219348) üzenetére


po1son
addikt

telt hát van. :(

#219340 ez sem nyert, nem vette jó néven a boss, hogy csak a kötelesség útjához tennék hozzá randomba

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.