Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#219551) peterson79 válasza jano_77 (#219549) üzenetére


peterson79
őstag

Tuti, hogy mód miatt. Nekem sincs és egy korábbi Ranked alkalmával derült ki, hogy valamiért eltűnik és azóta sem sikerült megoldaniuk ezt a problémát.

(#219552) Swinegod


Swinegod
őstag

Ó igen, gurulj csak vissza a garázsba, hülye kocsi

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219553) Swinegod


Swinegod
őstag

Boldogan jelentem az első rankedem pontosan olyan lett mint az összes többi játékban

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219554) notika77 válasza jano_77 (#219549) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem ott van az csak ranked módba kell váltani hozzá!

szerk.: Talán ranked időn kívül sem látszik, legalábbis pár napja modok nélkül indítottam a klienst és egyszerűen nem találtam meg (akkor kerestem először). Később modokkal megtaláltam, majd másnapra megint eltűnt vagy elfelejtettem hol volt, aztán megint meglett :)

[ Szerkesztve ]

(#219555) Rogan99 válasza Thrawn (#219531) üzenetére


Rogan99
tag

Attól függ hogy implementálják. Ha úgy mint sok más játékban hogy a 2 csapatban mindenki egy szinten legyen akkor az egy hatalmas fos lenne, gyakorlatilag hardcore ranked a jó játékosoknak.

Csak úgy lenne értelme ha a 2 teamet balancolnák hogy hasonlóan legyenek jó és rossz játékosok vegyesen mind2 csapatban.

(#219556) L-e-f-i-e válasza jano_77 (#219545) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Kivéve Grille pl ott kifejezettem a minél messzebbről történő sebzésért jár extra xp.

=^-^=

(#219557) szbalogh válasza jano_77 (#219549) üzenetére


szbalogh
őstag

Itt leírják amúgy az összeset. Van 11 kategória ezért érdemes megnézni, hogy a kiválasztott tankjaid mire kapják a bónuszt.
[link]

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#219558) peterson79 válasza Rogan99 (#219555) üzenetére


peterson79
őstag

Alapvetően a rangsorolt (nem a Ranked, nem-nem) azért rangsorolt, mert a 100wn8 (de lehet WG szerinti érték, tökmindegy) játszik a 100-as ellen, az 1500 meg az 1500 ellen. Persze van a tól-ig, csak most egyszerűbb egy számot írni.
Nekem ez azt jelenti, hogy a superunikum 2500-as nem fog találkozni a 100-as piroskával. Piroska is örül, mert nettó két percnél tovább tud játszani, unikum meg azért mert a csapatában nettó piroskák nem is lesznek.

Nem ez a jó elmélet?

[ Szerkesztve ]

(#219559) peterson79 válasza szbalogh (#219557) üzenetére


peterson79
őstag

Egyébként a játék is szájbarágósan csinálja már egy ideje. Eleve csillagozza azokat az XP-ket amik szerep szerint jönnek. Ez nem tudom, hogy beállításfüggő-e, de nekem mindig mutatja.

(#219560) Rogan99 válasza peterson79 (#219558) üzenetére


Rogan99
tag

Igen ez van sok játékban ahol skill based match making van, pl cod. Én (és sokan mások is) ezt kifejezetten utálom több okból is. Egyrészt nem érzed a fejlődést, ha jobb leszel jobbak ellen játszol. Mindig topon kell teljesiteni, vért izzadni, nem lehet funolni, nem tudsz dominálni. Menne a sírás az unicumoktól rendesen mert csak egymással játszanának :D
Jó játékosként olyan lenne mint a ranked gyengébb játékosok nélkül.

Nekem elég lenne annyi h a 2 csapatot balancolják ki, ne legyen az egyik átlag wn8-a 1500 a másiké meg 900 pl, sarkítva.

Mondjuk itt kicsit lehet más lenne a szintkülönbségek, meg a különböző tipusú tankok miatt, de pl COD-ot ezért hagytam abba végül, nem élveztem.

(#219561) kchryss válasza jano_77 (#219521) üzenetére


kchryss
addikt

Leo-val én nem rankedeznék. Szuperunikumok tudják agresszíven is használni és biztos nem tudnám és a rossz szerep besorolás miatt hátrányban van. WZ-vel, 277-tel és a többi gyors tornyos heavy-vel meg a retardált repeszes 60TP-k miatt nem rankedezek. Progetto, 60TP, STB jók, szerintem én is ezekkel fogok játszani.

Az elsőnek 60% győzelmi aránya volt, statja alapján kizárt hogy ő játszott. Biztos fizetett valamelyik top játékosnak hogy csinálja meg neki. A 2. helyezettnek 66% győzelmi aránya volt, ő jó játékos is és ilyen szerencsés wr-es mm-mel könnyű kevés csatából végigmenni.

#219540 Viktoár
#219544 roland0807
Én például a 70%-ba tartozom. Az utóbbi idők legjobb fejlesztése lesz ha az idióta nobrain HE-t nerfelik. Állandóan megy a sírás hogy nem gondolkodnak a játékosok, érdekes most végre egy olyan változtatást csinálnak ami a skilles játéknak kedvez erre vannak olyan idióták akik ennek sem tudnak örülni. Nem meglepő hogy a jó játékosok nagyrészt örvendenek a HE változtatásnak, többnyire a bot-ok sírnak miatta.
Hulldown tankok buffolva lesznek általa és ez valóban jelenthet problémát, de nem a repesz a jó megoldás a hulldown tankokra. A jelenlegi helyzet nem tudom kinek jó. Nem jó a hulldown tanknak mert nem tudja kihasználni a tankja erősségét egy retardált agyatlan játékmechanika miatt ami ellen védekezni sem lehet és nem jó a repeszező játékosnak sem mert abban semmi élvezet nincs hogy gondolkodás és tudás nélkül szétszedheti a védekezésre képtelen ellenfelet. Aki az agyatlan repeszezést élvezni annak nagyon alacsonyan vannak az igényei. A HE nerf után legalább a két oldal közül az egyiknek jó lesz a játékélménye. Aki meg annyira bunkó hogy leáll egy hulldown tankkal harcolni az annak kedvező pozícióban az meg is érdemli hogy szétszedjék a hulldown tankok.

(#219562) kchryss válasza Rogan99 (#219555) üzenetére


kchryss
addikt

Addig volt jó amíg úgy implementálták hogy mindkét csapatban hasonló szinten lévők játszottak. Sosem élveztem még úgy a játékot mint akkoriban.

Mióta áttértek a második verziódra hogy vegyesen vannak a játékosok csak mindenkinek megvan a párja az ellenfélnél azóta alig van különbség a sima random és a ranked csaták között.

(#219563) vJokka


vJokka
aktív tag

Ezen besírtam, "iyouxin benézi" :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#219564) CirrMee válasza vJokka (#219563) üzenetére


CirrMee
addikt

Jól láttam, el is vörösödött...? :D

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#219565) P41N válasza kchryss (#219561) üzenetére


P41N
senior tag

Ja sorry boss, akkor ezek szerint én is bot vagyok, meg azok a wotos tartalom gyártók is akiknek nem tetszik ez a változtatás...

(#219566) Swinegod válasza kchryss (#219561) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha mondjuk 0,1-0,15-re csökkentik minden tanknak a szórását én sem bánnám. Vagy ha az összes jó tornyos tank kap egy E5 méretű kupolát nekem az is megfelelne

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219567) peterson79 válasza Swinegod (#219566) üzenetére


peterson79
őstag

Azért kicsi kihívás legyen benne. Ne menjünk egy bizonyos szint alá...

Gyakorlatilag Te most olyat szeretnél, -szerintem-, hogy céllövölde amiben mindig eltalálod a pálcát...az marha unalmas lenne, nagyon hamar.

(#219568) Thrawn


Thrawn
félisten

Bónusz kód: CLAGUERRE
Kaptam 10 csatára egy ELC EVEN 90-et, egy AMX M4 mle. 49 Librtét és egy AMX Canon d'assaut 105-öt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#219569) szbalogh


szbalogh
őstag

Valaki nem tudja véletlenül hogy lehet most szerkeszteni a Jimbo célkeresztet? Régen swf szerkesztőben meg tudtam változtatni a színét. Egy értelmes mod sincs narancssárga célkörrel pedig az látható rendesen minden háttér előtt.

Nick: HE_Storm

(#219570) aginor válasza kchryss (#219561) üzenetére


aginor
addikt

Jó ez a ranked, eddig 3-ból 3 bukó, stráf nélkül.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#219571) kchryss válasza P41N (#219565) üzenetére


kchryss
addikt

A tartalomgyártók 99%-a szerint jó a változtatás. Bocs hogy nem az időnként tényleg bot kukibébire hallgatok aki az anonimizátort is beállította magának a sátánnak majd azóta is boldogan használja. ;]

A legviccesebb hogy ugyanazok sírnak a prém lőszer miatt hogy mindent bevisz célzás nélkül és szart sem ér a páncél miatta akik most a HE nerf miatt sírnak. Miközben a HE a prém lőszerrel ellentétben tényleg mindent bevisz és tényleg degradálja a páncél szerepét.

(#219572) hulp01 válasza kchryss (#219561) üzenetére


hulp01
senior tag

Vicces, hogy nekem tök ugyanez a véleményem a goldammoról. Szerinted azzal nincs baj, szerintem meg ezzel.
A HE-vel gyakorlatilag minimum feleződik az adott játékos dpm-je, és ugye ezt meg is fordíthatnánk: aki olyan hülye, hogy leáll egy HE-t spammelő játékossal az meg is érdemli. Ha valami hasonló brutál nerfet csinálnának a goldammora, nagyon durván megzuhanna sok játékos statja, míg ez a HE nerffel egyáltalán nem fog bekövetkezni. Max még több agyatlan barom spammeli majd a goldot. Persze ez jó a wg-nek és az unikumok se sírnak majd, az átlagjátékos meg úgyis le van szarva. De ok, akkor legyen mondjuk goldarmor is, hogy egyenlőek legyenek a feltételek. 20k-s fogyóeszköz, ami jobban ellenáll a goldammonak. Szerintem a jelenlegi játékban egyáltalán nem jelent akkora problémát a HE, mint ahogy itt beállítod. Elég ritka, hogy HE-vel lőnének, ellenben golddal....

(#219573) P41N válasza kchryss (#219571) üzenetére


P41N
senior tag

Lehet más esetében ez így van, de nem nálam. Nincs miért sírnom a gold ammo miatt, mivel én is használom :U

(#219574) kchryss válasza hulp01 (#219572) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon rosszul látod. Van egy ilyen tévképzete sokaknak hogy a prém lőszer nerfelése majd az unikumok statját jól lehúzza mert azért jók mert gold ammo-t köpködnek. Valójában a prém lőszer nerf ugyanúgy a jó játékosoknak fog kedvezni mint ahogy a HE nerf. Az unikum be fogja tudni ütni a tankot alap és prém lőszerrel is és azt tölti majd amelyikkel eredményesebb lesz az adott szituációban, a rossz játékosok viszont ugyanúgy csak prém lőszerrel fognak tudni boldogulni, de a csökkentet alfa miatt majd többet kell lőniük és még nagyobb mínuszban lesznek.
A HE nerf és a prém lőszer nerf egy irányba mutat. Mindkettő a skillesebb játékot helyezi előtérbe és a jó játékosoknak kedvez.
Hosszú évek óta folyamatosan a gyenge játékosoknak kedvezett a WG minden átalakítással. Sablonosabbak lettek a pályák, a legtöbb pályán már a kezdőkör közelében ott a magaslat + bokor a TD játékosok számára hogy még csak messze se kelljen menniük, csökkentették a tankok gyenge pontjainak számát, növelték a kicsi csőlehajlású tankok csőlehajlását, kilapították a pályákat, telebasztak mindent hulldown hellyel, egy csomó hülyebiztos tankot raktak be, jelentősen felgyorsították a legénység és tank fejlesztését. Ez mind mind a gyengébb játékosok számára tette egyszerűbbé a játékot, most az egyszer végre a jó játékosoknak kedvező változást hoznak be és ennek én nagyon örülök.
Én ugyanúgy várom a prém lőszer nefelését mint a HE nerfelését és szinte biztosra veszem hogy az is sorra fog kerülni rövid időn belül. Azokat viszont nem tudom megérteni akik a prém lőszert nerfelnék, de a HE nerfnek nem örülnek ...

Ja és már sokadszor írod azt hogy nekem a gold ammo-val nincs bajom. Már egyszer megírtam, de úgy látszik nem ment át, nekem is van bajom a gold ammo-val. Ha visszaolvasod az írásaimat már évek óta szorgalmazom hogy az alfáját vissza kéne venni, mert így nem jó hogy mindenben jobb mint a sima lőszer és tulajdonképpen sok esetben nincs értelme a sima lőszert használni.

[ Szerkesztve ]

(#219575) Swinegod válasza peterson79 (#219567) üzenetére


Swinegod
őstag

Ja, mekkora hülye elvárás, hogy a jó célzást jutalmazza a játék, nem pedig egy Udes 03-al is imádkozok, hogy 200m fölött alsólemezt eltaláljak. Nem véletlen élveztem jobban az Armored Warfaret. Abban a játékban a 0,27 szórása az IS-7-nek szarnak számított. Az 5-ös kerekes prém TDnek ami kb egy TD verziója wotban a 8-as kocsinak, na annak 0,18 szórása volt és kibaszottul szerettem. ST-2-vel Chieftain kupoláját 30m-ről nem találtam el csak 3-ból 1x mert olyan elképesztő kicsit volt még ekkora távolságon is. ST 2-nek szerintem fasza gyengepontja van, nem túl, nem túl kicsi, mondjukígy is sok sikert eltalálni toronykozgatás közben 100m fölött

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219576) szbalogh válasza szbalogh (#219569) üzenetére


szbalogh
őstag

Á oké a *,wotmod fájlokban van. Ezek amúgy sima zip tömörített állományok, benne az swf, amit régen is szerkesztettem.

Nick: HE_Storm

(#219577) Swinegod válasza kchryss (#219574) üzenetére


Swinegod
őstag

Néztem mindenféle 3 markos videót tankokról, közel az összesben csak gold volt töltve az illetőnek, biztos nem rontódna az unicumok statja szignifikánsan ha nerfelve lenne a gold
Most mentem nem keveset E3-al. Karelia 2x egymás után, heavy oldalra elmentem, szembe sidescrapelt velem közel hulldownban egy Superconqeror. Magyarázd el nekem, mégis mi a farkamat kezdek vele? Ap-val nem viszem be sehol, köszi, gyenepont az egy fél pixelnyi rész a kupola közepén, 0,33 szórással sok sikert. Töltöm a goldot? Nagyonjó, azzal se viszem be majdnem seholsem, de legalább jó sok goldot mellélőhetek. Vagy C opció, töltöm a HE-t ami olcsó és legalább eltalálni elég, hogy sebezzem
Ja meg amúgy és ő mi a rákot csinál velem? Hulldown E3-at mi visz be? Ő tuti nem

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219578) Pug válasza kchryss (#219571) üzenetére


Pug
veterán

Vartam mar mikor jon toled egy kis QB hate.... szerencsere nem kellett benned csalodni ;]

A HE nerf teljes tankallomany rebalance nelkul agybaj...
Barki kampanyol mellette, avagy ellene ;)

[ Szerkesztve ]

(#219579) hulp01 válasza kchryss (#219574) üzenetére


hulp01
senior tag

Kicsit félreértetted, vagy én nem fogalmaztam teljesen egyértelműen. Nem azt írtam, hogy az unikumok statja esne be, hanem nagyon sok játékosé. Skill ugyanilyen jó játékos lenne, mert úgy lát a pályán, ahogy csak nagyon kevesen. Ráadásul becsülöm benne, hogy alig használ goldot (és a bounty equipmentet is levette, mert a nép azt kérte). Viszont egy gyengébb játékos, aki eddig azzal ért el több sebzést mert be tudta lőni a goldammoval bármelyik heavy frontját szinte célzás nélkül (de legalább is nem kellett tudnia a weakspotokat), az a goldammo nélkül szarban lenne. De az azért tény, hogy nagyon sok 3mark úgy születik meg, hogy agyatlan goldspam megy, és azt skill is mondja a videójában, ha éppen valami op-bb tankot akar eljuttatni 100%-ig, akkor ott ő is full golddal megy. Persze továbbra is azt mondom, hogy az unikumok akkor is 3 markolnák a tankjaikat, csak alacsonyabban lenne a limit, szóval nekik tök mindegy.
De vegyünk egy heavy-t aminél tudom, hogy lehet sidescrappelni vele, mert bírja az oldala. Az ellenfél meg golddal simán beviszi a vállát, akkor ezzel az én játéktudásom nem jelent előnyt. Ha mondjuk helyette jobb híján HE-t kell lőnie, akkor simán jóval alacsonyabb lesz a dpm-je, tehát az én játéktudásbeli előnyöm valamennyire megmarad.

De amúgy mindegy, úgyse rajtunk fog múlni szóval te a váltásig morogsz a HE miatt, én meg még jó sokáig a goldammo miatt. :)

(#219580) kchryss válasza Pug (#219578) üzenetére


kchryss
addikt

A jelenlegi HE-vel is agybaj a játék. Szerencsére 70%-a a játékosoknak úgy gondolja hogy több élvezetet nyújt neki ha normálisan tudja használni a tank páncélját mint az ha skill nélkül elronthatja más játékát.

Ahogy fentebb írtam jelenleg nem élvezi a játékot se a hulldown játékos se a repesz hányó. A nerf után legalább az egyik oldalnak lehet élménye is a játékkal játszva.

Kell majd egyébként még tank és főleg pálya rebalansz is de hát valahol el kell kezdeni ha gatyába akarják rázni a játékot.

#219577 Swinegod
Vicces vagy. Pont pár napja sírtál ezekért: #219383 , #219384

"E3-al játszani nagyjából annyira mókás mint konzervnyitóval körülmetélni magad"






Élvezted a repesz esőt? Látom a csúnya mindent átütő gonosz prém lőszer rontotta el a játékodat amiből csak ezeken a képeken 9-ből 9 pattanó van. De a repesz az rendben van, 60TP célzás nélkül 400-at ver az E3-ba az rendben van.

(#219581) Swinegod válasza kchryss (#219580) üzenetére


Swinegod
őstag

Igen, látod mi a különbség? Arty. Mindegyik arty. FV4005 vagy 60tp meglő, leszarom, visszalövök rá többet és gyorsabban. A He-vel semmi baj, az artival van. Hogy a rohadékok a map másik feléről 2 hegy mögül lövik rám az áldást. Sőt, ők többet lőnek rám mint én másokra

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219582) notika77 válasza kchryss (#219580) üzenetére


notika77
senior tag

Azért nem pont a HE lőszerrel kellene kezdeni a rebalanszt. Sokkal fontosabb dolgok maradnak a régiben. A HE elbaszásával hosszú hónapokra még szarabbá teszik a játékot és egyáltalán nincs rá semmi garancia, hogy a további balansz nem csak tovább ront a helyzeten.

ui.: link a korábbi sandbox tapasztalataimról a HE lőszerrel

[ Szerkesztve ]

(#219583) Swinegod válasza kchryss (#219580) üzenetére


Swinegod
őstag

Szerintem senkit nem az zavar, hogy az arty sebez bárhogyan lő, régen is utálták őket ennyire mikor még az AP volt a meta lőszer hanem az, hogy az ég világon semmit nem tudsz ellene csinálni, esélyed nincs visszalőni rájuk. Remélni tudod, hogy nem olyan map ahol olyan helyre mehetsz, ahova nem tud belőni, amúgy semmi. Ez pontosan olyan, mint amikor valami szar penes tankkal nézel farkas szemet az E100-al, 300mm pen alatt hogy viszed be a tornyát? sehogy, úgy. Tehetetlen vagy, és ez a kurva nagy probléma

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219584) kchryss válasza Swinegod (#219581) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet hogy te leszarod ha a 60TP-vel repesszel bontogatjátok egymást de én nem. Nekem magasabb igényeim vannak a játékkal kapcsolatban és én ezt a fajta "játékot" nem élvezem.

Egyébként meg nem értem miért elvárás hogy a hulldown e3-at és sqonc-ot le lehessen bontani ész nélkül. Miért akarjuk büntetni azt ha okosan a tank erősségét kihasználva játszanak velük? Tényleg ilyen alacsonyan van az elvárás a játék színvonalával kapcsolatban?
Amúgy meg mind a kettő belőhető hull down is, csak tudni kell hol kell lőni őket.

#219579 hulp01
Évekkel ezelőtt igaz volt hogy töltöd a goldot és akkor nem kell célozni. Mára viszont annyira agyonpáncélozták a 10-es tankokat hogy a gyenge pontra is prém lőszert kell sokszor tölteni mert simával nem megy be, a nem gyenge pontokon meg nem megy be prém lőszerrel sem. E5 kupoláját például ha simával lövöd akkor 50%-ban pattogsz róla.
10-es szinten mára úgy van balanszolva a tankok páncélja a prém lőszerhez mint ahogy régen a simához volt. Ma már ugyanúgy gyenge pontot kell lőni vele mint az alap lőszerrel régen. Ezért érzem 10-es szinten nagyobb problémának a HE-t mint a prém lőszert. alacsonyabb szinteken a kis kaliberű ágyúknak gyenge a repesze, azokkal nincs baj, azon a szinten nagyobb probléma a prém lőszer, de ott ritkábban játszok. :)

#219583 Swinegod
Mielőtt buffolták akkor meg az volt a baj hogy mindenki mindennel belövi a tornyát az E100-nak és nem volt értelme játszani vele. Továbbra sem értem miért jó neked az ha könnyen be tudod lőni a heavy-k legerősebb pontjait. Miért akarod hogy ennyire könnyű legyen a játék és ennyire ne kelljen gondolkodni? Mi élvezet van abban ha szinte célozni sem kell annyira sok és nagy gyenge pont van a tankokon? Ne akarj már ennyire könnyen nyerni, kelljen már megdolgozni a sikerért és használni a fejedet.

#219582 notika77
"A HE elbaszásával hosszú hónapokra még szarabbá teszik a játékot"
Szerintem meg a jelenlegi meta annyira szar hogy ennél csak jobbá teheti.

[ Szerkesztve ]

(#219585) notika77 válasza kchryss (#219584) üzenetére


notika77
senior tag

A mostani metát az arták, a kerekesek, a prém lőszer, a nyomi pályák és a rosszul balanszolt tankok teszik szarrá a többi csak ezek után jön.

(#219586) aginor válasza kchryss (#219584) üzenetére


aginor
addikt

Csak egy kérdés. Ez szerinted rendben van? - "10-es szinten mára úgy van balanszolva a tankok páncélja a prém lőszerhez mint ahogy régen a simához volt"

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#219587) Swinegod válasza kchryss (#219584) üzenetére


Swinegod
őstag

Tudom hova kell lőni, kurva sokat ér, ha nem találom el. Lehet bazdmeg 2 millió wn8-ad 9 skilles legénységes, bond cuccos 279e-d, egy E3 kupola alját nem fogod eltalálni távolságon ha meg elég 6-ost dobtál és igen, akkor 50%, hogy át se megy, és ez golddal btw

Tessék, Ruinberg, városos pálya, mindenki HE-vel spamelt. Észre veszel valamit? Az egyetlen 1 darab baszadék arty többet sebzett rám, mint 3, 150mm+ tank együttvéve, meg a faszom, hogy a He-vel van a baj, a kattintós disznók a map másik feléről a probléma. Ja és amúgy semmi dmg-em nem lett mert permanens stunolva voltam meg halott volt a lövészem mikor kinéztem és szart se találtam el. És nem a másik E3 vagy shitbarn miatt hanem a kattintóból kifolyólag

Nem azzal van a baj, hogy nem lehet belőni a nehezek tornyának erős részét, hanem hogy kibaszott pontatlan szar az összes tank a játékban és a gyenge részt nem találod el, ja persze már ha van gyenge rész, mert mondjuk a 300mm vastag kupolákat nem vagyok hajlandó annak venni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219588) kchryss válasza aginor (#219586) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs rendben. Nem is írtam olyat hogy rendben lenne. Ettől még tény hogy így van.

#219585 notika77
A jelenlegi 10-es metát nem a prém lőszer teszi szarrá. Én simán tudom használni a legtöbb 10-es kemény tank páncélját prém lőszer ellen is, nekem a HE sokkal többet ront a játékélményen. Én szeretem a kupola vadászós játékot, de nem tudok kupolára vadászni ha az ellenfél célzás nélkül bontogat repesszel. A többivel egyetértek bár a tankok szerintem nincsenek annyira rosszul balanszolva mint a pályák. Jobban átgondolt pályákon, nerfelt repesszel, EBR nélkül és max 1 arty-val én élvezném a jelenlegi tankokat.

(#219589) notika77 válasza kchryss (#219588) üzenetére


notika77
senior tag

Nerfelt repesz -> 20-40%-kal kisebb sebzés minden tankra (artikra 99%) és ennyi. Nem kell semmi máshoz hozzányúlniuk, még tesztelni sem kell. De hogy a Maus "nyílt" motorterébe nem sebez a 183mm-es HE semmit vagy hogy ugyanez 2x 0-át sebez egy EBR-be, az nem jó változtatás!

[ Szerkesztve ]

(#219590) kchryss válasza Swinegod (#219587) üzenetére


kchryss
addikt

Érdekes más be tudja őket lőni csak te nem. Iyouxin még alap lőszerrel is belövi őket. Láttam már skill4ltu-t is7 alap lőszerrel kicsinálni obj279e-t frontból harcolva. Láttam iyouxin-t 3 markolni a maus-t teljesen alap lőszerrel.
Nem igaz az hogy nem lehet érvényesülni mert igenis lehet van rá egy rakás példa csak bele kell nézni a jobb játékosok adásaiba. Egyszerűen csak túl könnyen akarsz mindent és nem veszed a fáradtságot ahhoz hogy tanulj és fejlődj.

Az arty-kat meg nyugodtan szidhatod, ugyanannyira utálom őket mint te. Felőlem ki is vehetnék teljesen a játékból őket, pezsgőt bontanék a hírre.

[ Szerkesztve ]

(#219591) Swinegod válasza kchryss (#219588) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha kivétel nélkül az összes tanknak aminek jó tornya van lenne egy rendes méretű, mindenki áltlal belőhető pontja nem érdekelne a HE nerf, addig hadd egyen más esélyünk sebezni Chieftaineket meg egyéb hülyeségeket légyszi

Nem viccből tettem hozzá minden egyes alkalommal, hogy távolságból. 50m-en én is eltalálok gyengepontokat, max az ilyen semmiket mint ami a Superconqerornak meg Chieftainnak van. Garantálom neked ők sem fognak 300m-en ellőni IS 4 kupolát

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219592) kchryss válasza Swinegod (#219591) üzenetére


kchryss
addikt

Értem szóval mivel van a chieftain ezért 1 tank miatt hagyjuk meg a rendszert ami az összes többi tornyos tank játékát elbassza. :D
Miért akarsz 300m-ről kupolát eltalálni? Ha el lehetne olyan messziről lőni a heavy-m kupoláját konzisztensen akkor nem is játszanék heavy-vel mert nem lenne értelme.

[ Szerkesztve ]

(#219593) szbalogh


szbalogh
őstag

Ma 6 meccs, mind bukta. :O

Nick: HE_Storm

(#219594) aginor válasza kchryss (#219588) üzenetére


aginor
addikt

Szerintem az eszetlen gold spam a 10-es szinten a legnagyobb probléma. A HE ehhez képest tök nemzavar, de még az arty-k sem. Nem kell ezzel egyetérteni, de attól még én így gondolom.

Kvalifikáció: hurrá megvan, remek módon 20 csatából 6-ot!!!!! sikerült megnyerni. így egy laza 2 stráffal tudtam zárni a dolgot, mert volt jópár 15:2-4 es bukónk.. :R Lehet én ezzel el is engedem ezt az egészet, mert így elég faszán indulok neki a dolognak.. :W

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#219595) Swinegod válasza kchryss (#219592) üzenetére


Swinegod
őstag

Inkább majdnem az összes tier 10-es nehéz ami nem az E5 vagy Rinoceronte, 50B vagy T57
Most nézd, mégis farkamat csinálnék akkor? Itt a 277, nagyjából bejelöltem a sebezhető részt rajta. Ez a teljesen beszűkült E3 szórása 226m-en, ami nehéz mértékkel kifejezetten pontos
(visszajönne a 705a még ennyi kupola se lenne rajta)

Mit csinálok ebben az esetben ha mittudomén Is 7-el vagyok? Az egyetlen egy dolog amit el tudok képzelni a He nerf után, hogy spamelem oda az AP-t aztán 10 lövés után talán eltalálom. Az jobb? Szerinted jobb minden 8-10. lövéssel sebezni egyet? Szerintem nem
Megpróbálok flankelni? Hát arra sok sikert, mindent néznek a TD-k. Ha az összes map újra lenne designolva arra, hogy legyen legalább 1 CQC rész és nem csak fél pixel magas kupolák akkor felőlem nerfeljék a He-t, de a 4-500dmg sidescrapelő tankokba hiányozna

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219596) kchryss válasza Swinegod (#219595) üzenetére


kchryss
addikt

Miért ezt te élvezed hogy repesszel bontjátok egymást? Ebbe semmi élvezet nincs. Nem lenne semmivel rosszabb a szitu nerfelt repesszel mint most.

(#219597) h1mpi válasza aginor (#219594) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nagyon nem megy 10-es tankokkal. Szerintem én is elengedem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#219598) Swinegod válasza kchryss (#219596) üzenetére


Swinegod
őstag

Ez már csak preferencia, inkább lövök le stabilan 6x 100hp-t valakiből mint spameljem a kreditet a hátha talán találok 1x, ha neked az örömet okoz az tök jó, mert valszeg az lesz belőle. De én még mindig a kompromisszum híve vagyok, legyen mindennek gyengepontja, legalább akkor kicsi de legyen és minden egyes mapon legyen arty-safe heavy dühöngő, mint pld Himmelsdorf halálutca

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219599) Gyuri27 válasza aginor (#219594) üzenetére


Gyuri27
félisten

Random se jobb. Napok óta (mióta meg ez a szar). Ma pl a remek 38% sikerült.
Ami annyi mint ha minden meccsen afk lettem volna. Vagy rosszabb.
De hát ebr-be rendre sikerül 0-ás kritikált lőni. Lövedékek elvesznek a semmibe.
És ugye a remek csapatok akik élik a gamét.

Amd - Radeon - Ryzen

(#219600) jozefgucci1 válasza kchryss (#219596) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem értem a részedről ezt a sírást a HE miatt ? A folyamatos gold spam amit már a piroskák is ellesnek a twichen az sokkal nagyobb probléma ! Meg most őszintén szerinted ki fossa bele a játékba a valódi pénzt ha nem a rossz játékosok akik mint azt korábban írtam többen vannak . Legyen HE nerf , de akkor legyen valós képesség alapú mm pl , na akkor lenne ám sírás a sok superunicum részéről . Nekem amúgy nyolc mert az fv td-t nem használom és HE t max E3-al lövök , most akarom megvenni a60 tp-t . Remélem addig még ki tudom próbálni only HE vel :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.