Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#219951) Swinegod válasza h1mpi (#219950) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha nem a dmg a lényeg akkor ezt mondd már meg az összes arty playernek valaha, mert 1,5 perc alatt max hp-ról megölnek sokszor

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219952) Geller72 válasza Swinegod (#219945) üzenetére


Geller72
veterán

A wotinfós elemzés szerint a párosak a jók, a többi a szar. Az ötös tényleg nem egy nagy valami, de ez a hatos jónak néz ki. Igazából annyira nem érdekel ez az artys dolog, de küldik miatt kellenek. Bár a tízes táras kicsit mozgatja a fantáziám. :D.

(#219953) Geller72 válasza Swinegod (#219951) üzenetére


Geller72
veterán

Ahogy játszogatok vele, nekem igazából nagyon ritka amikor valakit telibeverek vele, sokkal jobban jellemzőbb a kis sebzés, kábítás és legtöbbször csak láncol. A 700-as sebzést nekem eddig még egyszer sem adta, többnyire max 300 körül sebzett. Kicsit sok a töltési ideje, de eddig nagyjából működik.

(#219954) Swinegod válasza Geller72 (#219953) üzenetére


Swinegod
őstag

Úgy értettem a 3 lövés összege a 700, és akkor még nagylelkű voltam. Én ezt a szutyok ágat nem húznám mégegyszer az is biztos, de mikor én elkezdtem a 10-esnek még 4-es tára volt 6s töltéssel a lövések között 1250dmg-el, hadd ne részletezzem mennyivel jobb volt

Papíron ez az ág a legpontosabb a kattintók között, de a látszat csal. Na szóval ugye tüzér, szögben lő. A CGC azért olyan rákos tank, mert talán az egész játékban az lő a legmagasabb ívben és így mocskos sok minden féle fedezék mögé be tud lőni, de ez azt is jelenti, hogy a pontatlansága ellenére nem fog olyan történni, hogy ellősz a célpont fölött, mert eleve nem szemből hanem teljesen felülről jön az áldás. És ez kibaszott nagy baj a franciákkal, olyan szánalmas szögben lőnek, hogy lehetetlen bármi mögé is belőni, de ha dierktbe rálátsz valamire akkor is rendszeresen elmegy fölötte

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219955) po1son


po1son
addikt

Ez a ranked egy játszhatatlan fos... kb szerintem csak azok csinálják végig ezt a rankedet, akiknek nincsen semmilyen szociális életük, mert nekem ebben normális emberként nincsen élvezet, hogy egy bokorban vagy hulldown pozícióban játszom végig az egész meccset 10-15 percen keresztül és várom a sült galambot...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219956) jozefgucci1 válasza po1son (#219955) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na hát most miért mondod ezt ,itt kiválló játékosok videójátékoznak egymás ellen , itt megcsillan az ész és a logika , jah várj ez nem az a játék :DDD
Be sem megyek elég nekem a random ,ott legalább nem megy az a nagy camp feszt mint rankedben és ezek jó játékosok akik ott vannak :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#219957) jano_77 válasza peterson79 (#219944) üzenetére


jano_77
nagyúr

pár dolgot vissza vettem ULTRÁról és rögtön felugrott az FPS-em 160-180 közé. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219958) jano_77


jano_77
nagyúr

na az a kemény, mikor 10:3-ról elveszítjük a csatát :Y :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219959) Gyuri27 válasza jozefgucci1 (#219956) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a frászt. öröm artyval játszani a napokban. Camping meta van. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#219960) kchryss válasza po1son (#219955) üzenetére


kchryss
addikt

#219956 jozefgucci1

Nálam kevés a kempelős csata és eddig élvezem is.
Tegnap 19 csatát mentem és a 19-ből 8x első lettem. Még úgy is simán haladtam előre hogy szopón voltam az mm-mel és egy csomó vereség volt.
15 perces csak 1 csata volt az összes többi inkább 4-5 perces volt. Sajnos szoros csata szinte nem is volt.

Ráadásul a kvalit pótkaja és prém lőszer nélkül csináltam végig és a div3-ban se lőttem goldot medekkel, így masszívan pluszban vagyok kreditben is. Tulajdonképpen játszok ahogy randomban szoktam, csak itt jön mellé egy csomó jutalom így jobban megéri itt játszani.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

(Ha valaki nem hiszi el a tegnapi 19-ből 8 első helyet akkor szólok hogy nekem minden csatáról van replay-em és én nem szoktam hazudozni. :U )

(#219961) jano_77 válasza kchryss (#219960) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért ne hinné el bárki is, hogy 8x voltál első!?! SŐT csodálkozunk szerintem rajta, hogy CSAK annyiszor, mert Mindenki tudja, hogy Über Pro gémer vagy! ;) :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219962) kchryss válasza jano_77 (#219961) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt a megjegyzést pont miattad tettem a végére mert előző szezonban amikor azzal jöttem hogy milyen jól haladok pont te vádoltál meg azzal hogy hazudok.
Ha valakinek kellenek a replay-ek feltölthetem mind.
Egyébként is mindenkinek publikus a ranked statisztikája, bárki megnézheti játékon belül hogy ki mit alkotott. :)

És pont az a lényeg hogy nem vagyok über pro hanem ugyanolyan játékos vagyok mint te/ti csak én a folyamatos sírás és a körülmények okolása helyett a magam teljesítményére fókuszálok és ezért haladok jobban. Ti is jobban járnátok ha a sok sírás helyett alkalmazkodnátok és magatokban keresnétek a hibát amikor nem haladtok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#219963) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Sziasztok!

Elkezdtem az ismerkedést a játékkal, így pár csata után lenne pár kérdésem:

1., Legénységnek milyen skillt érdemes adni? Az rendben, parancsnoknak 6. érzék, de a többinek?
2., Átképzésnél melyik opció a legjobb? Aranyam természetesen nincs rá.
3., A tankoknak milyen kieg. felszerelést érdemes adni? Ventilátor, stb..-re gondolok.
4., Melyik ágnak érdemes nekiállni? Most 5 nemzetet kezdtem el, de szerintem megőszülök, mire ezeken végigérek. :) Olvasgattam már róla, tüzér és TD első körben nem fog érdekelni, csak medium és esetleg gyorsabb, agilisabb nehezek. Ez alapján milyen sorrend lenne jó nekem?

Ja és eddig normál csatát mentem csak, a többi játékmódot nem is értem. Mindig ott van, hogy válasszak stílust, de minek, mire lesz jó? Nincs ezekről valami jó magyar leírás?

úgy gondolom, 3-as szintnél megállok kicsit, hogy szokjam a dolgokat...jó így vagy érdemes gyorsanfeljebb menni?

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#219964) odrif válasza Szibilla (#219963) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

wotinfo-n a wot wiki tekintsd át.

20 éve a Prohardveren

(#219965) SyMbioTe válasza Szibilla (#219963) üzenetére

1. Tankonként változó, hogy mit érdemes, melyiknél mi a hasznosabb.
2. Én a krediteset szoktam használni ha van keret.
3. Szintén nagyon változó, és alsó szinteken nem is éri meg, legalábbis szerintem.
4. Orosz tanokat én tudom javasolni, mediumból T-34 vonal, nehezekből KV-1 vonal

12-3 lépésre én is javaslom a Wotinfon lévő WoT wiki részt: [link]

Én nem állnék meg. Szerintem juss el 1-2 tankkal 5-ös szintig, azaz a szint, ahol igazán lehet játszani, taktikázni, tanulni a játékot, nem csak ilyen szaladgálás össze vissza, mint kisebb szinteken. Tier V-be érdemes szokni szerintem a dologokat. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#219966) Balcsix válasza peterson79 (#219944) üzenetére


Balcsix
senior tag

Köszi! Ez elég részletesnek tűnik, meglesem.

(#219967) peterson79 válasza jano_77 (#219957) üzenetére


peterson79
őstag

Én is állítottam pár dolgot, mert az Nvidia új drivere mindent átállított. Nem találtam meg Iouxin beállításait, így Dez-re hagyatkozva csináltam most meg. Nagyjából emlékeztem rá, de mindig jó az ismétlés.

(#219968) peterson79 válasza Szibilla (#219963) üzenetére


peterson79
őstag

Hali.

A kiképzést megcsináltad? Azzal nagyjából képbe kerülsz a játék alapmechanizmusát tekintve.
Ezen kívül nézd meg a WG oktató videóit. Abból megtanulhatod, hogy hogy müködik az álcázás, a páncélzat, könnyű, közepes, nehéz tankokat mire, hogyan érdemes használni.

Szerintem sok 5 tankot egyszerre húzni. Egyrészt pénzed sem lesz rá és érdemes egyfajtával játszani. Azt is ki kellene majd idővel tapasztalnod melyik fekszik Neked. A sunnyogós felderítő, a közelharcos nehéz vagy a támogató közepes, de azokból is többféle van.
Figyeld, hogy milyen akciók vannak, úgynevezett Top of the tree. Olyankor egy-egy ágat -általában kettőt tank ág- lehet olcsóbban és gyorsabban kifuttatni. Most például a Grille15 ilyen, előtte a svéd közepesek voltak akcióban, bár az még lehet van pár napig.

Alapvetően nagyon sok mindenen át kell magad rágnod, nem irigyellek érte :DDD

YouTube-on rengeteg tankelemző video van. Skill4ltu az egyik leghíresebb és legjobb játékos, neki mostanában vannak olyan videói amiben 3 féle felszereléssel próbálja ki a tankokat.

Hát..sok sikert, gatyát felkötni :D

(#219969) jano_77 válasza Szibilla (#219963) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha még most a legelején abba hagyod, letörlöd a játékot, mielőtt még beszippantana! Keress vmi sokkal kevésbé stressz mentes játékot vagy inkább vmi elfoglaltságot a szabadban, haverokkal, bnővel! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219970) Djuree


Djuree
félisten

nezem ezt a rankedet, mennyire semmi ertelme ennek. komolyan par tokenert sziv ennyit az ember? nyomja akinek 2 anyja van. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219971) Djuree válasza Szibilla (#219963) üzenetére


Djuree
félisten

ne allj meg sehol, majd megszokod utkozben. :K
ruszkikat huzd, altalaban ok mindenben a top-ban vannak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219972) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jónak tűnik a T42 a videok alapján, de majd 10K egy kicsit sok érte... olyan mint egy Pershing szerintem csak fürgébb

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#219973) kchryss válasza kchryss (#219960) üzenetére


kchryss
addikt

Na a mai ranked király volt. 12 stráfra voltam a div2-től. Volt még 3 szorzós csatám. 3 csata, mindegyik x4 stráf és kész is. :D
Összesen 22 csatából végeztem ki a div3-at. 10x lettem top1 xp-ben. 168%-os hatékonyság a divízióban.

A három mai csata:
Progetto, Lakeville, Végre egy szoros csata. Kicsit még rozsdás voltam, első ranked csatám volt ma. Eléggé vesztes szituációból hoztuk vissza a csatát, az E100-unk nagyon jól védte a bázist az E50M-mel pedig megoldottuk a végét. Érdekesebb lett volna ha az ellenfél progetto-ja nem afk, de így is szép volt, majdnem 6k dmg, 3 kill sima első hely: [Replay]

Malinovka, STB, ÚÚÚ ennek a tanknak egy álom az ágyúja. Olyan pixel lövések bementek hogy öröm volt nézni. Az ellenfél előbb felért a hegyre, de amennyire tudtam próbáltam agresszív pozíciót felvenni hogy megszerezzük a felső állást mert onnantól tudtam hogy nyert ügyünk van: [Replay]

Redshire, TVP, Na ez egy bokorban ücsörgő csata volt, de abból a jobbik fajta. Kellett a pályaismeret és taktikai tapasztalat hogy felismerjem miután a középső dombokat megszereztük aránylag biztonságosan spotolhatom a túlerőben lévő de a folyóhoz magát beszorító ellenfelet. Sok kezdő szerintem itt visszavonult volna a túlerő láttán pedig 4k ingyen assziszt hevert ott. Az assziszt miatt ez is sima első hely lett: [Replay]

Első két csatában nem lőttem egy aranyat sem. Utolsóban a végén talán feleslegesen áttáraztam.

#219970 Djuree
Pár tokenért? A fenéket! A token mellett még ezek pottyannak: 2500 arany, 8200 kötvény, 11 nap prémium, 5 750 000 kredit
F2P játékosnak már csak az aranyért, kötvényekért és prémium napokért megéri. Arról nem is beszélve hogy egyetlen hátránya a randommal szemben hogy a személyes küldetések itt nem teljesíthetőek. Vagyis ha valaki nem kampány küldetést csinál és 10-es tankkal játszana annak hülyeség a randomot választania ranked helyett.

#219969 jano_77
Tetszik ez a "sokkal kevésbé stressz mentes". Kicsit sok lett a fokozás vagy a tagadószó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#219974) CirrMee válasza Djuree (#219970) üzenetére


CirrMee
addikt

nezem ezt a rankedet, mennyire semmi ertelme ennek. komolyan par tokenert sziv ennyit az ember? nyomja akinek 2 anyja van.

1 millára rárepültem, 20 meccset spórolósan letudtam, aztán sz*rjanak sünt... :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#219975) po1son


po1son
addikt

Akiknek van vagy lesz sok kötvénye, lehet érdemes kivárniuk (M60).
Ha lekapják a kupolát vagy sokkal kisebb lesz és a torony is kapna +mm páncélvastagságot, akkor egészen jó kis szörnyeteg lenne belőle, jó pár uniqum mondta régebben, hogy ennek a tanknak csak ez hiányozna.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219976) SyMbioTe válasza jano_77 (#219969) üzenetére

Vagy ne feszüljön rá annyira a dolgokra. ;)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#219977) peterson79 válasza kchryss (#219973) üzenetére


peterson79
őstag

Gratulálok, bár szívesebben mondanám, hogy kabbe :DDD
Nekem nem megy, nem tudok odakoncentrálni megfelelően, így nem is játszok vele már. Első kör 4-es szintig kis szerencsével eljutottam, de túl sok mínuszt szedek össze, Grille15 miatt kellett a lóvé, így inkább nem erőltettem tovább. Ez van, el kell fogadnom a tényeket.

(#219978) peterson79


peterson79
őstag

3-as páciens mostanában nem irkál ide. Mi történt elvtársak?

(#219979) joergie válasza kchryss (#219973) üzenetére


joergie
őstag

Az a baj, hogy magadból indulsz ki.
Nem kell ranked egy jó csatához. Itt Mineson grillével 5500dmg-el bőven nem én voltam a legjobban sebző. A halálból hoztuk vissza.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#219980) po1son válasza peterson79 (#219978) üzenetére


po1son
addikt

szerintem már nem akar több bann-t összeszedni az aláírása alapján "Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc."

:DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219981) peterson79


peterson79
őstag

Olyan összefoglaló van ahol elmondják melyik pályán hova érdemes menni? Például most a Grillével. Első meccsen álom volt, majd 8000 sebzés és 4 vagy 5 kill..
Azóta örülök, ha megvan a 2000, azaz kb 3 lövés.
Az a bajom, hogy sokszor nem tudom hova helyezkedjek ahonnan még nem szpotolnak ki és azért akad sebzés is...

(#219982) Djuree válasza kchryss (#219973) üzenetére


Djuree
félisten

Ez igy mar jobban hangzik azert. Sajna nem tudok annyit jatszani h megerje nekem. Meg tuti egyet lepnek elore kettot hatra. :D
Neked azert hajra!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219983) h1mpi válasza kchryss (#219973) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A szorzós csatát nem csak a napi első stárfszerző csatára adja? Közben megtaláltam, hogy tankonként adja.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#219984) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, igyekszem képbe kerülni. Nem görcsölök rá, addig csinálom, míg jól esik, ha soha nem lesz 10-es tankom, az sem baj.

Akkor kiválasztok egy ágat, amit elsődlegesen húzok, a többit csak akkor, ha időm engedi, csak szorzózva. Így elsőre az az amerikai lesz, ott mind a medium, mind a nehéz ág vége tetszik, ha eljutok egyáltalán valaha oda.

(#219985) Pug válasza kchryss (#219973) üzenetére


Pug
veterán

F2P játékosnak már csak az aranyért, kötvényekért és prémium napokért megéri. Arról nem is beszélve hogy egyetlen hátránya a randommal szemben hogy a személyes küldetések itt nem teljesíthetőek. Vagyis ha valaki nem kampány küldetést csinál és 10-es tankkal játszana annak hülyeség a randomot választania ranked helyett.

Azt azert erdemes hozza tenni, hogy Ranked-ben joval tobben nyomjak egyreszt try-hard modban, pot kaja, direktiv, full bond equipment. Igy ha az atlag ember fia kompetitiv akar maradni, akkor neki is "aldozni" kell a wg oltaran, vagyis joval kevesbe lesz profitabilis egy-egy csata, mint randomban... ha nem vagy tul sikeres Ranked-ben akkor ezek az emlitett jutalmak elegge sok csatara vissza osztva jonnek csak, vagy alig jonnek, hiszen uj rang megszerzesehez vannak kotve.... es akkor arrol nem is beszeltunk, hogy a jatekos allomany messze erosebb Ranked-ben, mint randomban.

Szoval egyaltalan nem olyan fekete-feher a helyzet, mint ahogy te beallitod. ;)

Egy biztos, a kvalifikacios kort minden jatekosnak erdemes lenyomnia, a folott mar erosen tank allomany, tudas szint es jatek gazdasagi helyzet kerdese, hogy megeri-e tovabb mennie valakinek, avagy sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#219986) oke


oke
senior tag

IS-3A a boltban:
[IS-3A]

(#219987) hulp01 válasza kchryss (#219973) üzenetére


hulp01
senior tag

Gratulálok, szép teljesítmény. F2P játékosnak csak a gold, bond és a prémium napok miatt éri meg. A creditet, amit kap közben, simán fel is használja, hacsak nem valami szuperunikum. És te már sokkal inkább tartozol abba a kasztba. Plusz itt azért nincs az, mint randomban, hogy az ember mészárolja a 8-asokat, ha kegyes az mm. Az átlagos játékos, aki nem tudja egyedül lehozni a csatákat, sajnos rászorul a csapatra, ami már régen rossz. És valahogy érzésre sokkal több a nagyon egyoldalú csata. Két szélsőséges csata Progettoval: 680dmg, 800 körüli assisst, győztes csata, kaptam chevront (fogalmam sincs miért), aztán 2800 dmg vesztes csata nuku chevron. Márpedig a másodikban sokkal többet hozzátettem egy esetleges győzelemhez. Amilyen jól ment a div3-ban, annyira vacakul megy most a div2-ben. Szarul játszok, ezt elismerem, de néha olyan hajmeresztő dolgokat művel az rng, hogy legszívesebben a billentyűzetet beleállítanám a monitorba. TVP-vel a négy lövésből egy ghost shell, egy mellé, egy 0sebzéses critical és egy sebző lövés, meg hasonlók. Mindegy, azért próbálkozok, bár div2 rank8-nál feljebb korábban se jutottam, addig meg már sok extrát úgyse ad. Az a szerencse, hogy lehet battle pass pontokat gyűjteni. Így legalább a tízesekre is megy, randomban úgyse játszanék velük.

(#219988) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezek között mi a különbség?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219989) Thrawn válasza Bad Pritt (#219988) üzenetére


Thrawn
félisten

Semmi.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#219990) Bad Pritt válasza Thrawn (#219989) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor hasznos, hogy külön vannak, köszi. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219991) popey37 válasza Bad Pritt (#219988) üzenetére


popey37
addikt

semmi

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#219992) Veatta válasza Bad Pritt (#219988) üzenetére


Veatta
aktív tag

Lehet, hogy az egyik még a lejárós fajta.

(#219993) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

T25/2 880xp már első osztály... :U
Soha nem csináltam még ilyet teljesen kifejlesztett tankkal, de feltöltöttem prém lőszerrel, az alap 170 pen gyakorlatilag semmire nem elég a meccsek többségében. A prém apcr 258mm átütése overkill, de legalább nem vagyok teher a csapatnak, csak a kasszának. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219994) Djuree válasza Pug (#219985) üzenetére


Djuree
félisten

de ha lenyomom azt a 20 csatat nem ad semmit nem? legalabbis nem ir semmit. ha ad valami jot vegigszenvedem valahogy erot veszek magamom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219995) Pug válasza Djuree (#219994) üzenetére


Pug
veterán

1 milla credit az biztos, meg egy nap prem asszem.

Szerk: koszi po1son, prem akkor nincs meg a kvaliban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#219996) po1son válasza Djuree (#219994) üzenetére


po1son
addikt

1 misi kreditet a kvaliert

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219997) manu75 válasza kchryss (#219973) üzenetére


manu75
aktív tag

STB álom ágyúja? Megcáfolom, tegnap a ranked csatámon első 10/10 lövésem 0 damage. Csak lestem, hogy szállnak el a semmibe a lövedékek. 28 alaplőszer van benne azt mind ellőttem, meg 4 goldot így lett 2600 körüli damagem. Soha nem volt még ilyen borzasztó a szórása az ágyúnak, el is könyveltem már az elején a buktát kb. a vesztes csapat utolsó tagjaként. A végére nyertünk ami a vicces, hogy első lettem, mivel összeszedtem még 6k spot damaget. :) Egyébként ez a favorit tankom szóval simán elnéztem amit művel.

(#219998) szbalogh válasza kchryss (#219973) üzenetére


szbalogh
őstag

Közben tegnap végig értem. Bronz érmet kaptam :B de legalább már sikerült végig csinálni. Utolsó 3 nap összesen 5 csatát játszottam, amikből kettőn nem kaptam csíkot de nem is vesztettem, a többiben pedig 10 csík jött. Még maradt is két szorzóm. 23xx-ik voltam de ma már csak 27xx-ik helyen vagyok.
Vajon megéri a Kpz 50-et kivenni 13500 kötvényért? Van t-55A tankom. Vagy inkább az M60-at, esetleg két 8-as prémtankot? 17000 kötvényem van. A KR46 és Mutz van még, ami értelmes tankok. Vagy kezdjek el gyűjteni CW tankra?

Ja, Te melyik STB-vel játszottál? :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#219999) po1son válasza hulp01 (#219987) üzenetére


po1son
addikt

Naaaa igen, az xp számítás sokszor nekem is fura volt. Egyszer úgy lettem top1, hogy 2 perc alatt meghaltam és 1800 dmg|1 kill elég volt leoval vesztes meccsen.
Én talán még a div2ot megcsinálom, attól függ hogy a szorzasok hogyan sikerülnek, ha lvl 5 alatt maradok hagyom a fenébe (jelenleg div2-lvl1-9 szorzó).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220000) hulp01


hulp01
senior tag

Hát igen, ugye hogy nem a gold a probléma, hanem a HE.

Az első képnél még talán elhiszem, hogy mákkal kilő az elc normál lőszerrel is, de simán totál szemben megáll és kész. Ugye vegyük megint azt, hogy van egy mocskosul op camoval és brutál kicsi mérettel rendelkező tank, ami így a golddal már simán szemből kilő. Amúgy 300dmg-et csinálta a csávó, és valami 2k-s ingame ratingje volt, szóval nem, nem flankelt volna, ahhoz noob volt. Meg ugye minek, ha felesleges.

Aztán ott a második kép, mondom bemegyek a tank roncsa mögé, mert a 122tm tornya elég frankó. Tessék, sokra mentem vele. Kisköcsög töltötte a goldot, és kész. Bár ahogy nézem nem is lőtt mást. Szóval itt az esetleges magasabb skillemet elvesztettem a golddal szemben. Míg HE-vel elég sokáig tartott volna neki kinyírni...

#219998 szbalogh
Mindenképpen vedd meg a Kpz-t. Én 20k-ért vettem, és annyiért is tök simán megérte. Atombrutál jó tank. Jó játékos vagy, szóval pénzt is tudsz majd keresni vele (bár tény, hogy nem annyit, mint egy 8-as prém tankkal).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.