Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#219151) dokee78 válasza Warton (#219150) üzenetére


dokee78
félisten

Persze,de az az ingyen javító csomag jól jön benne.

(#219152) hulp01


hulp01
senior tag

Hát ez az obj261 eléggé ótvar egy cucc. A töltésidőn kívül a t92 mindenben jobb szerintem. Általánosságban röhejesen kevés a sebzése. A heavykbe 100-200-at sebez. Akkor inkább lövök kicsit ritkábban, de az sebezzen. Ja, és a map rotation kriminális. Még túl sokat nem játszottam vele, de a legnyíltabb pálya, amit kaptam az mountain pass-jellegű volt. Na jó, egyszer steppes, aztán annyi. Arra a nyüves prokhorovkára csak superheavy-vel rakja az embert? Egyszer-egyszer kijön vele a lépés, amikor van egy 1000-es bemákolt lövés egy Grillébe, de általánosságban szar. Csak lenne már meg ez a küldetés, és elfelejthetném ezt az undorító játékmódot. Arty-zni nem jó.

(#219153) kchryss válasza po1son (#219143) üzenetére


kchryss
addikt

Jajj ez nagyon kemény összevágás volt néhány helyen. :D
Az evaxin szakaszból nem volt nehéz vicces montázst csinálni. Az magas labda volt szinte végig. ;]

(#219154) Bad Pritt válasza po1son (#219143) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az iyouxin gyerek amúgy hatalmas forma, jól is játszik meg mellé bolond is, tökéletes szórakozás. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219155) kchryss válasza po1son (#219143) üzenetére


kchryss
addikt

Most nézem az előző videói sem voltak rosszak. :DDD
World of Tanks: Streamer Shitshow Compilation #2
World of Tanks: Streamer Shitshow Compilation #1

Az #1 videó végén 8-9 perc körül ki az az idegbeteg srác aki a perifériáin vezeti le a feszkót?

(#219156) dokee78


dokee78
félisten

Aki tesztelt a legutóbbi sandbox fázisban,meg kaptátok már a rendes szerveren a tokenért ki váltható dolgokat?

(#219157) Viktoár válasza dokee78 (#219156) üzenetére


Viktoár
addikt

Én ma kaptam meg a pontokat és választhattam valamit.

Más:

Ez vajon hogy jött össze? Sima pct a láncba , sebez és kigyújt..... :C

Többször tapasztaltam már (különböző tankoknál ) hogy rohadtul mindegy hol találják el a tankot, teljesen véletlenszerű hogy milyen modult "vesz ki" a játék.

Szerintem arra is van RNG, nem a tank felépítése és a találat helye a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#219158) kchryss válasza Viktoár (#219157) üzenetére


kchryss
addikt

"Szerintem arra is van RNG, nem a tank felépítése és a találat helye a mérvadó."

Szerintem meg ha utána néznél hol vannak a modulok akkor nem írnál ilyen marhaságot.

Az a narancs doboz két oldalt elöl a lánc felett az üzemanyag tartály. A pink téglalapok pedig a motort jelképezik, jó sok van belőlük. Ezek bármelyikét ha eltalálják akkor van rá esély hogy gyújtanak.
wot inspector

Kép alapján ami betettél alulról lőttek és pont az üzemanyag tartályt találja el a lövés, szóval semmi meglepő nincs abban hogy gyulladtál.

[ Szerkesztve ]

(#219159) Viktoár válasza kchryss (#219158) üzenetére


Viktoár
addikt

Természetesen.... és az nyilvánvaló hogy a 250-es pennel beüti... ;)

Üdv:Viktor

(#219160) kchryss válasza Viktoár (#219159) üzenetére


kchryss
addikt

A fogalmazásod alapján a felháborodásod lényege a gyújtás volt és azon alapult hogy nem tudod hol vannak a maus-ban a modulok.
Az átütést nem elemeztem, de akkor nézzük:
kb 320mm effektívet kellett átütnie
A type5-nek a kis ágyúval 257mm az alap penje normál lőszerrel és 290 prémmel. Normál lőszerrel elég nagy pozitív rng kellett neki, de a +25-ba belefér, prém lőszerrel elég volt neki kicsit pozitív rng is. Mivel a type5-nek a normál és a prém lőszere is AP és a mod ami a találatokat jelzi nem tesz köztük különbséget így a kép alapján nem lehet eldönteni hogy normál vagy prém lőszerrel lőtt téged.

Egyébként hogy a fenébe tud egy type5 alulról meglőni? Felmásztál a tank elejével egy kőre vagy egy hegy tetején voltál? :D

(#219161) Swinegod


Swinegod
őstag

Láttam nem 1 ember mondta már itt, hogy a svéd med ág szar, mert pontatlanok az ágyúk. Na ezt mondjátok már el ennek a srácnak mert úgy elsnapshotolta a kupolám közepét csak néztem

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219163) Viktoár válasza kchryss (#219160) üzenetére


Viktoár
addikt

Himmelsdorf-on felmentem a hegyre és ahogy felértem ő már ott volt. :DDD Mondjuk utána letoltuk a hegyet kérdés nélkül de ez a lövés...... Pedig a mai elhatározásom az volt hogy direkt extrém helyekre megyek nem oda való tankokkal, dehát úgy látszik más botoknak is megfordul a fejében. :C

Üdv:Viktor

(#219164) Djuree válasza Viktoár (#219163) üzenetére


Djuree
félisten

a mai mi? :D
tuti mindig odamész! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219166) Viktoár válasza Djuree (#219164) üzenetére


Viktoár
addikt

Egy életérzés felcammogni oda a maussal. :DDD

Üdv:Viktor

(#219167) Swinegod


Swinegod
őstag

Hát komolyan mondom már, szaros kínai TD 0,4-es szórással a render distance leges legszéléről mellélövés nélkül 2x eltalálja a meglehetősen kicsit batchatemet miközben én 2-300m-ről rendszeresen csak láncot lövök a pontos tankjaimmal, hadd legyek mér én az aki howitzerekkel snapshotolja az Even 90-kat és engem nem talál el semmit

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219168) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A WG mikor akarja visszarakni végre a 3. szervert , mert ez esténként játszhatatlan :W Ráadásul még halmozottan hátrányos helyzetben is vagyok a szar Telekomos net miatt , így 100+-os pingel lehetetlen játszani . Még jó , hogy megvettem a Bp-t ,de nehéz lesz így kivinni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#219169) hege01


hege01
tag

Lehet, hogy buta kérdés... A battle pass előre haladás a napi küldikből megy meg az sh-ból? Vagy van más módja is?

(#219170) Swinegod válasza hege01 (#219169) üzenetére


Swinegod
őstag

Minden meccs amit bárhogyan játszol számít. Ranked, Steel Hunter, random, whatever

jozefgucci1: Nekem ilyenkor ugyan annyira stabil 40-es ping mint mindig máskor

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219171) h1mpi válasza jozefgucci1 (#219168) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A DIGI se jobb sokszor. Ping nem magas, de mikrolagok vannak...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#219172) po1son válasza jozefgucci1 (#219168) üzenetére


po1son
addikt

Teljesen aterzem ( Bp 3 kerület Telekom). Este 6-10 között nem játszok, csak max olyan tankokkal amik TD pozíciókban használhatóak és gyors a lőszer sebességük. :DDD

Szerk: jahhh és majdnem lemaradt, arty!4!4!4!4

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#219173) notika77


notika77
senior tag

Van itt rajtam kívül olyan, aki írt már a WG-nek a ping miatt? Mert ez nem a net szolgáltató hibája.

(#219174) jozefgucci1 válasza po1son (#219172) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az a gond , hogy hét közben nekem csak ilyenkor van időm játszani ,de ezt a td-s dolgot beveszem az arty mellé :DDD
Kerekes tankokkal insta halál , brutál stat romboló módban tolom ilyen akadásokkal .

Notika : Nem nem írtam még csak a telekomnak és ők visszadobták a labdát , hogy a Wg és telekom közötti "átjátszó " szervernél van a hiba amirea gyógyírt csak a wg tudja . Telekom fórumon megtalálod az eszmefuttatásukat.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#219175) notika77 válasza jozefgucci1 (#219174) üzenetére


notika77
senior tag

Én linkeltem neked pár hete :)

(#219176) jozefgucci1 válasza notika77 (#219175) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tényleg . Na és akkor regisztráltam és el is kezdtem velük levelezni és a lentebb összefoglalt hibákat tárták fel ami vagy igaz vagy csak leráztak minket , mert jó pár ember beírt abba a topikba .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#219177) hmb válasza ng0ofy (#59) üzenetére


hmb
aktív tag

az jo ag hellcattol a tier 9-ig jo vas mind.a leglenyegesebb kulombseg hovy a masik nem tornyos ag.az ag t8-tol sajat tierjeben mehet a nehezekkel varisban akar tamadast is vezethet.viszont nyilt tereoen soha ne legyen egyedul mert kurva lassuak es esekyed sincs leforogni senkit sem.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#219178) peterson79


peterson79
őstag

Lövés után mennyit esik vissza a camo? Valaki segítene? 50%? 80%? nullára csak nem, nem? :)
Megnézzem megint az álcázás videót a WG-től? Nincs probléma, csak már nem emlékszem és érdekelne.

(#219179) Viktoár válasza hmb (#219177) üzenetére


Viktoár
addikt

Te nem szoktad elolvasni amit írsz? :DDD

Üdv:Viktor

(#219180) Balcsix válasza jozefgucci1 (#219168) üzenetére


Balcsix
senior tag

Szintén T-s vagyok, és nekem is játszhatatlan nap mint nap 6 órától kb.
Nem szolgáltatói hiba, a WG tehet róla röviden fogalmazva... Esetleg próbálj ki egy VPN-t, elvileg az orvosolja a problémát valamilyen szinten.

(#219181) Viktoár


Viktoár
addikt

Aranyos ez az MM, próbálom a lightokat leszorzózni de himmelsdorf, empire borders egymás után többször....

Bezzeg mikor a heavyvel mentem kirakott a puszta közepére 3 arty ellen... :C

Üdv:Viktor

(#219182) jano_77


jano_77
nagyúr

Nagyjából fémjelzi az utóbbi napok nekem osztott csapatait ez a csatajelentő! Annyit kell tudni hozzá, hogy a map MINES és én megpróbáltam felmenni középre a LIS-el együtt. Nekem 5 lövésre jutott időm, ez volt kb 1,5 perc. Nem hittem a szememnek, mikor a következő jármű után megnéztem ezt:

:Y :W :o :Y :W :o :Y :W :o :Y :W :o :Y :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219183) Viktoár válasza jano_77 (#219182) üzenetére


Viktoár
addikt

Többnyire nálam is ez a helyzet, egyszerűen nincs átmenet két csata között. Vagy 15:2 vagy 2:15 és 10-ből 9 csata ilyen. Régebben még "ciki" volt a 15:0-ás vereség, mostanra már nem tudsz lejátszani egy órát úgy hogy ne legyen benne egy ekkora zakó. Már az is élményszámba megy ha a végén "csak" 3-an vannak ellened és nem esik rád 8 tank.

Na végre nem egy retkes városi map!

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#219184) nanus válasza peterson79 (#219178) üzenetére


nanus
senior tag


Álló/ lövés utáni
Mozgó/ lövés utáni

[ Szerkesztve ]

(#219185) peterson79 válasza nanus (#219184) üzenetére


peterson79
őstag

Ó, bakker. Tényleg öregszem. Tudtam, hogy valahol ez le van írva már a kezdetek óta a játékban.
Kösz, haverom vagy. Mit iszol? :DDD

(#219186) Djuree válasza Viktoár (#219166) üzenetére


Djuree
félisten

én néha csak úgy trollkodásból is szoktam hülye helyekre menni szuperhevikkel. :))
aztán sokszor jól jövök ki belőle mert nem számítanak rám. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219187) dokee78


dokee78
félisten

Ezeket a jutalom felszereléseket érdemes 3 millióért fejleszteni?

Így majdnem olyan lesz,mint az innovatív verzió?

(#219188) szbalogh válasza dokee78 (#219187) üzenetére


szbalogh
őstag

Hogy a fenébe ne érné meg? Így első helyre tehetsz mást ez meg a másik két szlotban is adja a + %-ot.

Egy szuperül induló kör végén burleszkfilmbe illő Benny Hill jelenet... az az egy lövés kellett volna a 279-hez. Ránéztem az állásra és elizgultam a végét :O
[link]
Tegnap is volt egy hasonló, az meg azon úszott el, hogy lepattantam Leo 1-ről golddal :O

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#219189) Swinegod válasza dokee78 (#219187) üzenetére


Swinegod
őstag

Azt már te döntöd el megéri-e, 50%-al jobb mint az alap és igen, majdnem olyan jó mint a kötvényes. Nekem megért 3M-t a célzásgyorsító az 50tp Protora, de ha nem sok kredited van ne erre költsd el

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219190) Djuree válasza dokee78 (#219187) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem nem, ha csak nincs nagyon sok kredited vagy már nincs mire költened.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219191) jano_77 válasza Djuree (#219190) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagy troll lettél vagy totál semmi fogalmad a játékról, most már ez biztos :U

dokee78: természetesen MEGÉRI, ne hallgass a trollokra! :K ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219192) Swinegod válasza jano_77 (#219191) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát ha ő F2P és mondjuk 10 óra neki kifarmolni 3M kreditet akkor nem, nem éri meg

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219193) Djuree válasza Swinegod (#219192) üzenetére


Djuree
félisten

van prém accom, de napi max 1 órát tudok játszani és nem is játszok minden nap. nekem sok a 3 misi, kb. 2 hét játék nekem ha csak 8-as prémekkel megyek és akkor nem megyek mással 2 hétig. :U
az a 2,5% meg nem oszt nem szoroz, max nagyon jó játékosoknál számíthat, nekem az édesmindegy. sok tankomon még felszerelés sincs, mivel csak randomot játszok úgysincs tétje. :N

jano_77: szeretek trollkodni de ez most nem az, nekem nem éri meg a 3 millát akkor sem...legalábbis így randomos játékosként nem érzem szükségét. ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219194) e-newsee válasza Viktoár (#219179) üzenetére


e-newsee
addikt

Én ezt csak facebook szindrómának hívom. Ott szokás, hogy sz@runk az olvashatóságra, az értelmezhetőségre és a helyesírásra, mert a lényeg, hogy minél hamarabb leírjuk, amit akarunk, nehogy valaki megelőzzön. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#219195) e-newsee válasza Djuree (#219193) üzenetére


e-newsee
addikt

Prém tankokkal prémium acc nélkül is viszonylag hamar összejön a 3 misi. Én is azt mondom, hogy megéri, ventire meg különösen, mert az egy csomó paramétert befolyásol. Egy célzásgyorsítónál még so-so, viszonylag keveset számít, pláne, ha alapból is jó a célzásidő, de egy ventit nem maxra fejleszteni butaság lenne.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#219196) e-newsee válasza kchryss (#219153) üzenetére


e-newsee
addikt

Evaxin szakasz. :D Ez aranyos. Olyan, mint az Agymenőkben a "Shamy" (Sheldon + Amy). :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#219197) peterson79 válasza Djuree (#219193) üzenetére


peterson79
őstag

Egy olyan játékban ahol az RNG mellett a látótáv, a töltésidő, az ágyú szűkülése, az álca és még sorolhatnám, hogy mi, nagyon sokat számít, akkor az azok közötti különbség is rettentően sokat jelent. Nem egy, nem két példát lehetne felhozni mikor ide beírt sírós kommentek a tartalma az, hogy hogy a picsába lőtt ki a Superkonki 5 MP alatt, mikor neki nem is annyi a töltési ideje....hát úgy, hogy telepakolta mindel szarral a tankját és mindjárt kijön a matek...
És akkor csodálkoztok, hogy 15-0-ás körök vannak..hány ilyen lehet, mint Te aki szarik az egészre és stock tankkal, felszerelések nélkül megy a csatába...

(#219198) jano_77 válasza Djuree (#219193) üzenetére


jano_77
nagyúr

"sok tankomon még felszerelés sincs, mivel csak randomot" - MEGA LOL :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219199) aginor válasza jano_77 (#219132) üzenetére


aginor
addikt

Nu, megvettem. Hááát, ez szerintem pont olyan, mint a 9-es, csak egy szinttel magasabban. Hogy ne mondajak semmi vitathatót, csak annyit jegyeznék meg, hogy nálam nem adja. El nem adom mert nem kell a pénz, de, hogy sokat nem is fog nálam mozogni az most elég biztosnak látszik. :F

Djuree #219193: hát nézd, szerintem nem jó taktika nem kihasználni a lehetséges előnyöket. Gondolom ezen eszmefuttatás mentén a legénységi képességeket sem használod. :F
Amúgy a felszerelések adta előnyök kumulálódnak. Lehet, hogy a venti 5%-a nem sok, de ha hozzáteszel még egy töltésgyorsítót, akkor az már min, 16% előny. Szerintem ez számít, pláne azoknál a tankoknál, amiknek hosszú a töltésideje. De számoljuk ki 25mp-re -> 25-16%= 4mp. Ennyivel tölt be gyorsabban egy KV2 (és akkor a BIA-t nem is kalkuláltuk be a képletbe, ami további 5%, azzal kb. 5,5mp az előny). Ezek után mond, hogy nem és semmit a felszerelés. ;)
Amit vitatni lehet, az a fejlesztett felszerelések. Azok szerintem aránytalanul sokba kerülnek, emiatt leginkább a CW és hasonló játékmódokban sokat mozgó játékosoknak adnak előnyt, amit kicsit igazságtalannak érzek. :K

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#219200) hulp01 válasza peterson79 (#219197) üzenetére


hulp01
senior tag

Azért itt már egy kicsit túlzásba estél szerintem. Nem felszerelés nélküli stock tankot hasonlítottunk a fulloshoz, hanem hogy egy tankra érdemes-e felszerelni egy 2,5%-kal többet nyújtó ventit, ami amúgy 3 millába került. És én is amellett vagyok, hogy nekem nem éri meg. Nem gondolom, hogy egy 15:0-ás vereség emiatt következik be. Sokkal inkább olyan miatt, hogy a mi csapatunkban lévő hármas top tier platoon játékosainak össz wt ratingje nem éri el a másik csapatban lévő úgyszintén hármas top tier platoon egyetlen játékosának wt ratingjét.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.