Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#218101) vepe válasza Warton (#218099) üzenetére


vepe
senior tag

Aki licitál sok sikert neki. :)

(#218102) peterson79 válasza Thrawn (#218100) üzenetére


peterson79
őstag

Annyira mégsem hülyék akik odaát ülnek a monitorok előtt...vagy ez is kamuhír :DDD:DDD:DDD

(#218103) kchryss válasza vepe (#218098) üzenetére


kchryss
addikt

"A skin pár hónap múlva meg ott lesz a shopban pár ezer ft-ért."
Ha így lesz akkor tényleg lehúzás lenne, de miből gondolod hogy így lesz? Type59g már 2 éve van az EU szerveren, ezalatt egyszer sem került be a skin a boltba, csak az a két alkalom volt amikor a tankot sok-sok aranyért meg lehetett szerezni.

Az hogy túl van-e árazva egy érdekes kérdés. Elsőre meglátva az árat mindenki azt mondja hogy persze, ez nem ér ennyit, csak a hülyék veszik meg. Viszont ha mind elfogy az azt jelenti hogy jól volt árazva.
Hogy a Qilin túlárazott-e azt majd a licit lejártakor tudjuk meg. Ha tényleg nem ér ennyit akkor el sem fogják mind adni és 15m kredit lesz a minimum nyertes licit, ez is benne van a pakliban simán. Meg az is benne van a pakliban hogy 35m-ért sem kapom meg, de ebben az esetben finoman szólva nem beszélhetünk arról hogy túlárazták volna az alap licitet ...

Magára az idei fekete piacra az ajánlatokat nézve egyébként nem lehet panasz. A TL1 jó vétel 6,2m-ért, a teknős szuper vétel lett volna 6m-ért ha engedi vásárolni a rendszer. Az E50m skin szép és elég olcsón hozzá juthatott aki akart. A francia TD-t nem tudom mennyiért adták, mivel azt sokan megkapták ingyen így az nem számít jó ajánlatnak. Ez a Qilin volt az első igazán megosztó ajánlat, de a célját szerintem el fogja érni és sok felhalmozott kreditet leszippant.

[ Szerkesztve ]

(#218104) kchryss


kchryss
addikt

BTW kép ruszki szerverről:


Lehet hogy photoshop, de én simán elhiszem, hogy van ilyen. :C
Jó lenne ha nyilvánosságra hoznák a max liciteket is hogy lehessen röhögni. :)

Egyébként ha azt vesszük, hogy Foch155 és a FV215(183) 23,5m és 25m kreditbe kerültek és pillanatok alatt elfogyott mindkettő. Pedig azok nem is voltak ritkaságnak számító tankok, nem sokkal előtte még bárki megvehette őket a fejelsztési fából. A Quilin ezzel szemben most először vásárolható és igaz hogy csak egy skinben tér el a WZ-től, de az nem akármilyen skin és azért így is külön tanknak számít, külön statisztikákkal.

(#218105) Balcsix válasza kchryss (#218103) üzenetére


Balcsix
senior tag

Visszatérve kicsit a TL1-hez, ugye írtam hogy 6,2-vel nyertem. Pontosabban 6,201,000-at raktam rá. Fórumon láttam, hogy 6,200,000-vel még nem nyert valaki. Ez azt jelenti, hogy ha 1000 kredittel kevesebbet rakok, akkor nem nyer a licitem. :D

#218104kchryss
Pont most olvastam én is. Szerintem PS. :D
Egyébként írják ott többen is, hogy 100-200-250 milliókat is felpakoltak már...

[ Szerkesztve ]

(#218106) vepe válasza kchryss (#218104) üzenetére


vepe
senior tag

Ha ez valódi kép, akkor erre mást nem lehet mondani: "Normális Margit" :D

Ilyenekkel szemben egy átlag gamer versenyezzen.

[ Szerkesztve ]

(#218107) BloodRay válasza vepe (#218085) üzenetére


BloodRay
veterán

Vicces vagy... Tudtad, hogy nem kötelező elszórni még a játékpénzed sem, nemhogy a valódit?...
Képzeld nekem is van pl bőven ezüstöm a játékban, de pl egy skin-ért nem szórnám el, nem is kényszerít senki. De ugyan így megértem ha valakinek meg tetszik és annyi JÁTÉKPÉNZ-t ad érte amennyit nem sajnál.
Mit fáj ez neked? :F

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#218108) kchryss válasza Balcsix (#218105) üzenetére


kchryss
addikt

Azt olvastam hogy 6,2-vel volt aki megkapta és volt aki nem. Szóval pont az volt a határ és az döntött köztük hogy ki licitált előbb. 6,2 egyébként nagyon jó ár egy 8-as prém tankért, 3-8 óra alatt visszahozza az árát bónuszoktól és teljesítménytől függően.

Így nézegetve a listát még nagyon sok 8-as prém tank várható és ráadásul nem is hulladékok hanem egész jó mind:

Az ánusz panzer 100% hogy aranyért lesz mivel új prém tank lesz. Marad az 50TP proto, progetto, somua, skoda, renegade és is3a.
Ezek biztos nem mind aranyért lesznek. Tippre az is3a és a progetto aranyért lesz mert azok op tankként vannak elkönyvelve és mivel vinnék őket aranyért is így nincs értelme kreditért adniuk. A somua is közel van az op határhoz, lehet azt is annak tekinteni, azt is aranyra tippelem. Az 50TP, skoda és renegade szintén nagyon jó tankok, de op-nak nem nevezhető egyik sem, így ezeket kreditért várom.

(#218109) vepe válasza BloodRay (#218107) üzenetére


vepe
senior tag

Miben is vagyok vicces????

Hol írtam én ilyet, hogy valaki kényszerítve van bármire is, sem arra, hogy megvegye, sem arra, hogy nem. Mindenki azt csinál, amit akar. A véleményem írtam le, hogy ez a tank egy átbaszás, hol van ebben bármi is arról, amit itt felhozol.

Te magad írod le, hogy egy skinért nem adnál kreditet. Ha értelmeznéd amit írok, én kb.erről beszélek.

(#218110) kchryss válasza vepe (#218106) üzenetére


kchryss
addikt

Azt egyébként nem hiszem hogy van olyan aki ennyit licitál érte. Viszont azt simán elhiszem van akinek ennyi kreditje van. Felrakta a licitet, megcsinálta a fotót, aztán licitált valami "alacsonyabb" 100m körüli összeget ami egy átlag játékosnak még mindig őrült magas, de neki meg sem kottyan és szinte biztos nyertes licit.

Nagyon kíváncsi leszek rá hogy mennyi lesz a minimum nyertes licit. Hajnalban kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#218111) BloodRay válasza vepe (#218109) üzenetére


BloodRay
veterán

Azt írtad a wg "egy kibaszott lehúzó". Ez, legalábbis jelen esetben szerintem vicces. Főleg, hogy azt számolgattad mennyi valódi pénzért lehet ilyen mennyiségű játékpénzt venni. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#218112) Balcsix válasza vepe (#218109) üzenetére


Balcsix
senior tag

Vedd úgy, hogy ez egy WZ skin csak megkapod mellé a tankot is. De egyébként bárki megnézheti a tank statisztikáit, így tudja hogy mire licitál... szóval itt szó sincs semmi átverésről.

[ Szerkesztve ]

(#218113) vepe válasza BloodRay (#218111) üzenetére


vepe
senior tag

áá. nem lehúzó... :C...kredit van a shopban? van...van aki vesz?, biztos, akkor miért ne lehetne az alapján is számolni. Ez közel sem vicc, hanem tény és a valóság. Ezen felesleges vitázni, te úgy gondolod, ahogy én másképpen látom.

kchryss:
Picit nem sok az a licit összeg??? :)

(#218114) Geller72


Geller72
veterán

A prém shopis frissült.. :U .

(#218115) joergie válasza kchryss (#218108) üzenetére


joergie
őstag

Namost cáfoljon rám valaki, de ez az afkl panther már egyszer benn volt a játékban, és azt hiszem QB hivatkozott rá talán a setter videóban, hogy az afkl panther után a legrosszabb wr-e van globál, vagy eu serveren, nem is csak a saját tierjében.
Őszintén én emlékszem rá, kicsit túlméretes volt igaz, de én szerettem :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218116) kchryss válasza joergie (#218115) üzenetére


kchryss
addikt

Igen ha jól rémlik 6-os vagy 5-ös light volt. Jó kövér volt, de egész mozgékony és troll gun-ja volt. Piszkosul lehetett vele rammolni, még 8-as tankokat is simán lerammolt.
Most 7-es lightként akarják visszahozni: [link]

Rosszul emlékeztem. régen is 7-es volt: [link]
De az tisztán megvan hogy 7-es lightként is simán lehetett rammolni vele a 8-as is3-at ami nehéz tank. :)
Annak idején szerették a játékosok, fun tank volt, sokak kedvence. Én sajnos pont akkor fejlesztettem ki mielőtt kivették a játékból így sokat nem tudtam vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#218117) Swinegod válasza kchryss (#218116) üzenetére


Swinegod
őstag

Én egyszer AMX 50B oldalába ramoltam vele 500 fölött, de hiányzik azóta is

Egyébként nem is az volt a legjobb része, hanem a talán 2300 körüli alap DPM, mivel emlékszem 3,3 körül töltött jó szar legénységgel, bármilyen felszerelés és kaja nélkül
Most kb visszarakják pontosan ugyan azt a tankot csak 700-800-al kevesebb dpm-el, hogy szarnának sünt

Utána mikor meg a 6-os VK lightnak volt howitzere, tier 7-ben a Spicnek meg tára akkor kezdtem el rendesen húzni az ágat, nem fogom fel miért kellett teljesen tönkre kúrni az egész ágat

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218118) jano_77 válasza vepe (#218094) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amíg "hülyék" vannak, megteheti :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218119) Balcsix válasza jano_77 (#218118) üzenetére


Balcsix
senior tag

Miért lennének hülyék? Ha van egy rahedli pénzük, és már mindenük megvan ami kreditért megvehető, akkor ne tegye fel? Vagy attól még, hogy neked nem tetszik, még más nem hülye...

(#218120) Balcsix


Balcsix
senior tag

33 misivel már lehetett vinni a WZ-t

Szerk.: valahol 27-nél lehetett a határ

[ Szerkesztve ]

(#218121) Warton


Warton
őstag

Pár hónapra eladósítottam magam, de csak meglett. 27,7 millióért végül. :C

szerk.: Kezdődhet a creditgrind. Első körben az UDES-t kéne visszavenni, majd az összes reward tankot. :DD

[ Szerkesztve ]

(#218122) BÁ Nutrition válasza Balcsix (#218120) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sajnos beadta nekem is 30milliora ;]
nekem nagyreszt a sosem hasznalt nagy elsosegely es nagyjavitokeszletbol kerult ra amit a jatek adogatott be az evek soran.
mindegy egynek elmegy. az se zavar ha 20 is nyert. szuksegem nem volt ra mert nincs is kinai tankom csak epp raertem az aukciora :)
en a pzV/IV-re vagytam de az meg ugyse lesz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#218123) kchryss válasza BÁ Nutrition (#218122) üzenetére


kchryss
addikt

26m-ért még nem adta meg, 27-ért már igen, valahol a kettő között volt a határ. Ez egyben azt is jelenti hogy mind a 9 ezret eladták és mivel sokkal magasabb a minimum nyertes licit mint az alap így valószínűleg jóval többen licitáltak érte mint 9 ezren. Vagyis egyáltalán nem volt túlárazva a 15m kredittel.
Én 36-ért vettem meg, de nem bánom azt a +10m-ot. Jó vétel volt. Holnap megy a zaciba megint 5 tank. ;]

(#218124) Balcsix válasza kchryss (#218123) üzenetére


Balcsix
senior tag

Egyébként sikerült már rájönni, hogy mennyiért lehet visszavenni a reward tankokat? Mert akkor valszeg nekem is pihenőre megy a Phase. :D

(#218125) vepe válasza kchryss (#218123) üzenetére


vepe
senior tag

Az a lényeg, hogy örültök neki és így valóban még tűrhető az ára, de amik repkedtek 80-100-200 milkák az már picit sok lett volna.

Grat mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#218126) kchryss válasza Balcsix (#218124) üzenetére


kchryss
addikt

Raktam be képet a zaciról, ott vannak a visszavásárlási árak: #218083 kchryss

Legjobban a 10-es és 9-es reward tankokat éri meg ideiglenesen eladni, ezeken lehet a legkisebbet veszteni. Bármeddig visszaállíthatóak, teljes áron lehet őket eladni és +10%-ért lehet visszavenni. Konkrétan 450 ezret buksz a 10-eseken és 350 ezret a 9-eseken.
(Foch155, FV215b, FV215b(183) és T22 csak 1000 kredit névleges összegért adható el pont úgy mint ez a Quilin is, ezeket nem szabad eladni)

Ha normál 10-est adnál el akkor azt féláron lehet csak eladni. 8-as prém tankokkal nem tudom mi a helyzet.
szerk. Közben megtaláltam a 8-as prém tankoknál arra kell figyelni hogy amelyik megvásárolható a fejlesztési fából az csak 72 órán belül állítható vissza, a többi az bármeddig és azokat is a teljes ár +10%-ért lehet visszavenni. Viszont ezek csak féláron adhatóak el. Például a löwe értéke hivatalosan 11200 arany (1 arany 400 kredit) ami kreditben 4 480 000. Eladni ennek feléért vagyis 2 240 000-ért lehet, visszavenni pedig a teljes ár +10% vagyis 4 928 000-ért lehet. Vagyis 8-as prém tankot nem éri meg zaciba rakni, nagyon sokat lehet rajta bukni.

[ Szerkesztve ]

(#218127) Balcsix válasza kchryss (#218126) üzenetére


Balcsix
senior tag

Köszönöm! :)

(#218128) kchryss válasza kchryss (#218126) üzenetére


kchryss
addikt

A végén lehet hülyeséget írtam. Az eladási ár +10%-ért lehet visszavenni minden tankot nem pedig a teljes ár +10%-ért. Így megérheti a 8-as prém tankokat is eladni. A löwe például ezek szerint 2 240 000-ért adható el és 2 464 000-ért vásárolható vissza? Ha így van akkor még jobban megéri ezeket eladni mert kevesebb a veszteség. Valaki aki adott már el prém tankok ellenőrizhetné.
Az viszont áll hogy lehetőleg olyan prém tankot adjatok el ami nincs benne a fejlesztési fában a 72 órás szabály miatt.

[ Szerkesztve ]

(#218129) kchryss


kchryss
addikt

Felszerelés nélkül nem akarom kipróbálni a sárkányt hogy ellenőrizzem, meg amúgy is nálam le vannak húzva az effektek. EU szerveren is tüzet okád lövéskor?
[link]

(#218130) kchryss


kchryss
addikt

RU szerveren 20 000 db volt aukción és 28,5m körül volt a legalacsonyabb nyertes licit.
Van azért kredit a játékosoknál.
Szerencsém van, hogy a T22 és a Foch már bent van a garázsomban így azokkal nem tudnak megfejni. Bár a T22 szerintem amúgy is aranyos ajánlat lesz így azt amúgy se venném meg. Közel F2P-ben nyomom évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#218131) kchryss


kchryss
addikt





Sárkány nem szereti a vizet. ;]
1x lőttem meg és megfulladt arctic-on. Megkaptam az összes legénységi tag halálát. Hátha valakinek jól jön ez az info például kritikus sebzéses küldetéshez, vagyis hogy jó ötlet lehet vízbe fojtani az ellenfelet ha van rá esély.
7000 csatás, 48% wr-es polák volt a tulaj, na ő lehet bevásárolt a prém shop-ból a tankért. Illetve láttam egyet 2700 csatás 50%-os játékosnál, de ő fail rerollnak tűnt, lehet valahogy menekített kreditet a reroll előtt. A többi amivel találkoztam sok csatás account-on volt.

(#218132) Swinegod


Swinegod
őstag

Hát ez nem kredit

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218133) kchryss válasza Swinegod (#218132) üzenetére


kchryss
addikt

Hát nem. Ha ezt nem kreditért adják akkor nem tudom melyiket fogják azért. Szerintem a kiszivárgott listán a leggyengébb 8-as prém tank. Ruszki szerveren sokat játszottam vele amikor bérbe megszereztem twitch prime-mal. Nem rossz tank és én szerettem, de vannak nála jobbak. Progetto sokkal jobb és ha a hagyományos autoloadereket nézzük akkor szerintem jobb a lorr40t és a somua is. Alacsony az alap átütése és kicsi a burst dmg, 1 tárból nem tud olyan nagy kárt tenni. Legénységképzésre viszont jó, jól illeszkedik a cseh autoloader ágba, tulajdonképpen ennek kéne a fejlesztési fában lennie a VTU helyett.

#218056 notika77
Versenyképes licit számítása:

Az a poén hogy 5800 aranyam van amit rankedből, eventekből és cw-vel gyűjtöttem és 5600 a minimum licit. Lehet feldobom rá mert elég nagynak tűnik a 15 ezres készlet. Szerintem van rá komoly esély hogy minimum licittel elhozható a tank, nem fog elkelni mind a 15 ezer. Ennyi aranyat szerintem megér és a listán lévő többi tankot úgysem tudnám megvenni ennyiért, aranyat meg nem fogok venni a fekete piac miatt, mert nem költök a játékra.
Minden esetre elvileg majd írni fogja ha több mint 15 ezren licitálnak. Én módosítani már nem fogok tudni egyrészt nem is tudnék mert nincs több aranyam, másrészt megyek aludni és mire felkelek már vége lesz a licitnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#218134) notika77 válasza kchryss (#218133) üzenetére


notika77
senior tag

Megbeszéltük a játékban és meg is jegyeztem, hogy milyen ügyesek, hogy 15000 (páros szám) bid közül sikerül a középsőt kiválasztaniuk úgy, hogy a fele magasabb, a fele pedig alacsonyabb licit.

Arról nem is beszélve, hogy oldják meg azt, hogy ne legyen duplikált licit a top 15000-ben vagy hogy ugyanannyi legyen a "középső" alatt, mint felette :)

ui.: az angol nyelvű szöveg is ez, talán a ruszki jobban van megfogalmazva

[ Szerkesztve ]

(#218135) po1son


po1son
addikt

Huuu számomra nagy meglepetés volt, hogy ilyen "olcsón" megkaptátok a 10es kínai sárkányt, 50 misi fölé tippeltem volna.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218136) e-newsee válasza kchryss (#218123) üzenetére


e-newsee
addikt

Egy kicsit még lejjebb is volt a határ. A facebookon valakinek 25,5-ért nem adta meg, míg 26,1-ért másnak már igen. Tulajdonképpen a szokásos BM-es 10-es tank árban ment el.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218137) szbalogh


szbalogh
őstag

Valaki magyarázza el nekem, hogy egy ilyen kör után hogy csökkenhetett 0.46%-al a gunmark?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#218138) Djuree


Djuree
félisten

20 millat raktam ra. de orulok h nem lett meg, nem is jatszok sose tizes tankokkal. :DDD Egy skinert ugyis ez is irrealisan sok lett volna, bar jol nez ki.
Igy lesz love a tobbi kisebb tankra...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218139) e-newsee válasza kchryss (#218133) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt kell figyelni, hogy megjelenik-e a versenyképes licit. Amíg nem, addig azt jelenti, hogy a minimummal is elhozható, mert nem licitáltak elegen.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218140) adrian360 válasza szbalogh (#218137) üzenetére


adrian360
őstag

hát a kolobanov meg egyéb epic medálok nem számítanak bele a gunmarkba :) stg-vel szerintem a buff miatt most nagyon sokan játszanak, és ezért megy feljebb a határ folyamatosan

(#218141) szbalogh válasza adrian360 (#218140) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó de 6000+ kombiáltra?

Nick: HE_Storm

(#218142) phoenix1989 válasza szbalogh (#218141) üzenetére


phoenix1989
őstag

Nyugi ezt nekem se tudtak megmondani. Vagyis annyit igen hogy regen jatszottal vele.ennyi a lenyeg. Ha gm et akarsz huzni nem szalhatsz ki a tankbol, ezt mar megfigyeltem. Sok szor van olyan hogy regen jatszott tankkal ilyen kombikat megyek mint te es zuhan a szazalek, masiknal meg megyek ezer kombit es 2% emelkedes. Szoval ha reg mentel valamivel egy jo korrel csak bukni tudsz xD ha szart mesz akkor akar meg emelkedhet is. :-) napokban mentem olyannal aminek 3-4k kombi kell mentem egy ezrest es 2% emelkedett. XD szoval a lenyeg gm huzasnal ne jatsz massal de legalabb minden nap gurulj egyet az adott tankkal.
Egyebkent meg 5975kombi volt nem 6k+ xD de amugy szep volt.

[ Szerkesztve ]

(#218143) Viktoár válasza adrian360 (#218140) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez azért érdekes mert az ász jelvényt akkor kapod meg ha az adott meccsben jobban teljesítes mint azok a játékosok 99%-a akik ez elmult 7 napban játszottak vele. Elvileg a gunmark is a játékosok teljesítményétől függ és mivel ő jobb volt "szinte mindenkinél" logikailag következik hogy emelkednie kellene a GM-nek.

De persze ez is csak hasraütészerűen történik a wg-nél, hiába a képlet....... :DDD

Üdv:Viktor

(#218144) ImpersonatoR

IS-3 with MZ ?
Ez mit jelent valami skin :F

btw : Fort Knox -csomagra lehet használni/enged valami kupont ?

[ Szerkesztve ]

(#218145) joergie válasza kchryss (#218133) üzenetére


joergie
őstag

Ezt nagyon szépen körbeírtad, nagyon többet én se szeretnék érte adni.
Engem az érdekelne, hogy mondjuk van az alapbid 5600, és van mondjuk 2000 aki fölélőtt, és van mondjuk 20ezer aki az alapösszeget állította be. Ekkor elvileg lesz 7ezer, aki nem kapja meg a tankot. Hogy választja ki a 20ezer alapbidesből azt a 13ezret, aki megkapja, és a többi miért nem? ;]

#218137 szbalogh
Lehet egy dmg pool-t számol a 100 csatára, teszem azt 200ezer dmg volt a 85% az utolsó csatádnál. lehet az utolsó csatád óta 206ezer fölé emelkedett, és így képes volt csökkenni a gunmarkhosz szükséges érték.
Ugye valaki írta, hogy többen próbálgatják a napokban a buff miatt.
Akár az is betojásolhatta, hogy a 100al ezelőtti köröd is volt mondjuk 3-4ezres, akkor elég volt csak 203ezerre emelkednie. Talán nem fogalmaztam meg túlságosan sziszifuszi módon.

Még valami: erősítsetek meg, de ha egy nemzet összes tech tree tankja ki van fejlesztve, akkor nem ad többet az adott nemzethez tartozó blueprintet(ahogy kifejlesztett tankra se ad)?

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218146) Warton válasza joergie (#218145) üzenetére


Warton
őstag

A kérdésed nem nagyon értem, de nemzeti blueprintet simán ad függetlenül attól, hogy ki van-e fejlesztve minden vagy sem.

(#218147) joergie válasza Warton (#218146) üzenetére


joergie
őstag

15ezer tank van.
20ezren beállítják a minimumálisan adható összeget. 2ezren adnak érte többet.
Tehát 22ezren mennek a tankért. aki többet ad érte, nyilván megkapja.
Marad 13ezer tank, viszont 20ezren ugyanannyit kínálnak érte, de csak 13ezer ember kaphat, és 7ezren nem kapnak. Hogyan dönti el a wg, hogy ki kap, és ki nem?!

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218148) wwenigma válasza joergie (#218147) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Licit tételének az ideje.

Egyebkent a résztvevők száma akkor jelenik meg ha többen licitálnak mint amennyi tárgy elérhető, nincs időhöz kötve tehat amig ott nincs szám addig a minimum licit is nyer...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#218149) Geller72 válasza ImpersonatoR (#218144) üzenetére


Geller72
veterán

Nem skin. Táras IS3.

[ Szerkesztve ]

(#218150) peterson79 válasza joergie (#218145) üzenetére


peterson79
őstag

Dehogynem ad. Pont ezen problémázunk többen is. Feleslegesen kapjuk a töredékeket. Az igaz, hogy ha később behoznak valamilyen új ágat, akkor jól jöhet.
Ez is olyan, mint a többi része a játéknak. Köszi WG, hogy behoztad és segítesz a sok hülyének hamarabb elérni bármilyen tankot, de a felesleges töredékkel mit csináljunk??

Egyébként hamarosan lesz olyan, hogy átválthatod a töredékeket más dolgokra, de hogy ilyen mikor lesz? Valamelyik kövi patchben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.