Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#218801) wwenigma válasza Kolter (#218799) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt a két dolgot nem tudom hogy sikerult felhoznod. :D Eddig is volt pénzes legénységfejlesztés, az arty buff meg rettentő messze van a sandboxon tapasztalható változásoktól....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#218802) #21346560 válasza jano_77 (#218798) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor én jobban bírom! :B
Player's last battle: 29/06/2020

(#218803) Kolter


Kolter
junior tag

Mi a különbség az új lőszerek között és melyik milyen szituációban a leghatékonyabb?

HE kábítással (normál): Az átütése nem változik, a sebzése 10%-kal csökken. Ha nem üt át, nem okoz kritikus sebzést a modulokon és a legénységen. Ez a leglassabb lőszer, de a röppályája jobb. Ez a lőszer olyan helyzetekben lehet hasznos, mikor több célpontot kell eltalálni és elkábítani.Átütés: 5/2, Sebzés: 5/2, Robbanási sugár: 5/5, Modul sebzés: -, Kábítás: Igen

HE kábítás nélkül (alternatív): Ezt a lőszert könnyen és közepesen páncélozott célpontok ellen ajánljuk. Robbanási sugara fele, hatóköre pedig negyed akkora mint a normál lőszeré. Ugyanakkor páncél átütése 50%-kal magasabb lesz, mint a mostani érték és a sebzése is 10%-kal nő. Ezenkívül a normál lőszertől eltérően ez képes sebezni a modulokat és megsebesíteni a legénységet. Sebessége magasabb, de röppályája kevésbé jó.
Átütés: 5/3,5, Sebzés: 5/3, Robbanási sugár: 5/3, Modul sebzés: Igen, Kábítás: -

AP páncéltörő: Ezt a lőszert ritka harci helyzetekre szánják. Olyan lassú, jól páncélozott tankok ellen hatásos, melyeket a HE lőszerekkel nem igazán lehet megsebezni. Az AP lőszernek nincs robbanási sugara és kábító hatása, egy adott ellenfél ellen használható közelről. Ugyanakkor sokkal nagyobbat sebez (4-6xnagyobbat) mint a HE ha átütést ér el. Ennek a lőszernek van a legnagyobb sebessége mind közül, ahogy a leglaposabb röppályája is. Nagy átütés, nagy sebzés jellemzi, de ha a szituáció megkívánja az áttöltést egy másik lőszerről vagy fordítva, segítségünkre lehet az Intuíció perk, ami jelentősen lecsökkenti a lőszercsere idejét.Átütés: 5/5, Sebzés: 5/5, Robbanási sugár: -, Modul sebzés: Igen, Kábítás: -

Befolyásolják a HE lőszerek előző Sandbox tesztjei a mostani SPG módosításokat?
Nem. Az SPG-k és más járművek HE lőszerének sebzési mechanizmusa nem ugyanaz.

Hogyan oldják meg az új lőszerek a kábítás kérdését?
Jelenleg az SPG játékosoknak két, szinte azonos típusú lőszere van. Az új rendszerrel a maximális hatékonyság csak a különböző típusok használatának kombinálásával érhető el. Az új rendszerben három lőszer áll rendelkezésre, ezek közül pedig csak egy képes a kábításra. Az előző éves Sandbox tesztek azt mutatták, hogy a lőszerek közti nagyobb választási lehetőség akár 50%-kal is képes lecsökkenteni kábítások mértékét.

Mekkora az AP lőszerek becsült hatékonysága?
Ez egy teljesen szituációs lőszer lesz (az összes lövés 10-15%-a). Okos használat esetén hatékonyabb lesz a jól páncélozott tankok ellen mint a HE-k.

Mekkora az AP modul sebzése?
Ugyanannyi, mint a normál tankok AP lőszereié.

A múltban néhány SPG rendelkezett HEAT taktikai lőszerrel. Az új taktikai lőszerek mind AP-k lesznek?
Nem, néhány SPG-nek HEAT lőszere lesz.

Miért nem egyezik az SPG-k HE lőszerének sebzés modellje az új Sandboxos HE modelljével? Mi a különbség?Az SPG egy teljesen más osztály, mivel nem tudnak olyan pontosan célozni, mint a többi osztályba tartozó jármű. A hatótávolság és a célzási mechanizus is eltér.

Szóba került-e valaha az SPG lőszerek átütésének eltávolítása?Igen, de az átütés alacsony a jelenlegi SPG-knél, ezért úgy döntöttünk, hogy nem távolítjuk el teljesen.

Az Intuíció perket meg kell külön tanulni vagy alap (ingyen) perk lesz az SPG-k legénységénél?Meg kell tanulni. De a Sandboxon minden járművön ki van fejlesztve.

Tervezitek a csapatonkénti SPG-k számának csökkentését?
Nem.

Lesz kompenzáció a speciális lőszerekre?
Ezt még korai megmondani. Felülvizsgálják a személyes küldetéseket?Ha a beérkezett adatok elemzése azt mutatja, hogy a változások erőteljesen befolyásolják a személyes küldetéseket, akkor megváltoztatjuk néhány feltételét.

Befolyásolják ezek a módosítások a prémium SPG-ket?
A prémium SPG-knek a régi lőszerük marad. Ha jelenleg nincs kábító lőszerük, akkor változatlanok maradnak.

Mondjatok kicsit többet a gyors lőszer váltásról.
Ez az átdolgozott Intuíció perk feladata lesz, ami a lőszer típus váltás sebességét gyorsítja fel. Ha teljesen ki van fejlesztve, 60%-kal csökkenti az áttöltés sebességét, BIA-val, Szellőzéssel, pótellátmánnyal, stb. pedig egészen 83,16%-ig tornázható fel ez a szám.

Ez a bónusz akkor is működni fog ha még nincs teljesen betöltve az aktuális lőszer?Nem. A skill csak akkor működik, ha a betöltés már teljes.

A fényesebb lőszer nyomvonalak (tracer) nem tűnnek túl hasznosnak, mire szolgálnak?
Nem szabad lebecsülni a jelentőségüket, sok hasznos információt nyújtanak a SPG-k tevékenykedéséről. Például lehetővé teszik a játékosok számára, hogy megbecsüljék az SPG-k helyét.

Ui:Az utolsónak semmilyen haszna nincs! His ki nem tudja hol turják az orrukat a artyk.És nyílt terepe mit csinálok majd ha tudom hogy rám lőttek? Semmit szép színes kiséretben megyek a garázsba. Ez a WG képmutatása, hazudjunk minél nagyobbat ezek hülyék ugyis beszopják

(#218804) 3 válasza #21346560 (#218802) üzenetére


3
senior tag

Hasznos. Janónak ezt javaslom.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#218805) Swinegod


Swinegod
őstag

A röppályáját igazán buffolhatnák a francia artiknak, Malinovkán a hegy aljáról nem lehet fellőni a hegyre AP-val olyan alacsony szögben lő.... A tár 10s-es késleltetéssel 2 lövés között meg halottnak a csók kb

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218806) Jadro válasza jano_77 (#218796) üzenetére


Jadro
veterán

Nem hanyagolni kell, csak átértékelni. Statra szarni, pénzt csak a szükséges minimálisat költeni rá és élvezni a jó oldalát. Nem könnyű, de van visszaút.

Mostanában már kevesebbszer csesz fel mint régebben. Igaz most is chatbanon vagyok szombatig. Nem tehetek róla hogy fáj sokaknak az igazság. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#218807) #21346560 válasza 3 (#218804) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszi, de én mint említettem, jobban bírom! ;]

(#218808) Kolter


Kolter
junior tag

Már most is .hihetetlen defensive teszi a játék menetet. a nyílt pályák és három arty kombo. Vanak olyan mecsek hogy öt-hat percig semmi nem történik. Most majd több lesz. És kiszokot be írogatni persze hogy a zacskó vakaró. Szerinte mindenki kemper geci. Nem esik le az orrtúrás közben (persze ha tul mélyre tolja esetleg aktiválja az agyi blokkot) , hogy ez pont miatta van.Ez is mutatja az IQ szintet. Én azt is visszatenném , hogy mikor a géniusz saját tankját lövi ne csak kábítson ha nem sebezen is. Hisz a ne rontsuk már a parazita játék élményét. Had lőjön már valamit aza a szegény IQ bajnok. És ha nem találja el a saját játékost automatikus report a WG supportnak. Persze azt nyomjuk fel akit nem talált el.

[ Szerkesztve ]

(#218809) h1mpi válasza po1son (#218787) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi!

(#218810) hulp01 válasza Kolter (#218803) üzenetére


hulp01
senior tag

Tegnap (vagy tegnapelőtt) skill is csinált erről egy videót. Amíg 3 arty van oldalanként, addig tök mindegy az egész. Eddig legalább ha eljutottál a közelükbe, akkor esély volt rá, hogy nem ütnek be HE-vel, most majd az ap-vel biztosan be fognak. Az előrejelzés: elve legénységi képzettség kell hozzá és sok sikert a kimozgásához egy heavyvel. Továbbra is idegesítő, hogy hiába látod a tracert, ha egyszer nem tudsz visszalőni a köcsög klikkernek.
És ahogy skill is mondta: ha nem lennének arty mission-ök, sokkal kevesebben játszanának velük. De jelenleg a legkönnyebben teljesíthető küldetések ezek szóval magával cseszik ki az, aki nem csinálja meg.
És a másik vicc, hogy a videóban a wg mondja, hogy a játékosokat frusztrálja a stun. Hát jónapot, melyik balfasz is találta ki, hogy kell a stun? Az első pár évben tuti nem volt ilyen és akkor is voltak dögivel arty játékosok. Szóval nagyon egyszerű a megoldás: megszüntetni a stunt és kész.

Ja, és a végén megfulladásért továbbra is automatikusan adnám az 1 hét ban-t. Először. Aztán egyre többet. Ennél undorítóbb dolog kevés van, amit egy játékos tehet.

[ Szerkesztve ]

(#218811) e-newsee


e-newsee
addikt

Nem írtam olyat, hogy olvastam bármi hivatalosat, csak tipp volt. Még utolsó nap bedobta ide HellGreg kolléga. Gondolom arra alapozva, hogy utolsó "epic" ajánlatnak betolták a kulcsos mókát az összes eddigi BM ajánlattal. Azóta persze már kijött az új infó, és ott tényleg arra utalnak, hogy nincs vége.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218812) peterson79 válasza hulp01 (#218810) üzenetére


peterson79
őstag

Elgondolkoztam azon, hogy mennyire fájna, ha nem lennének arty-k.
A válasz: nem fájna :DDD

Igaz van pár hulldown tank akit nehéz kibontani szemből, bár premiummal és HE löszerrel elvileg nincs lehetetlen...
De ha így sem megy, akkor meg flankelnénk vagy kivárnánk a végét és döntetlen lenne, mint ahogy szokott mostanában is lenni.
Az a 2-3 arty akik helyett közepes vagy nehéz tankok jönnének be nem hiányozna, abszolúte nem.

(#218813) h1mpi válasza peterson79 (#218812) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nem lenne arty, akkor lenne fair az egész játék. Lehet hogy lényegesen meghosszabbodna a játékidő, de egy HE rebalance-al simán lehetne élvezni a játékot. Sokkal többet számítana a skill, mint most. Mondom úgy hogy szeretek artyzni, de el tudnám engedi egy perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#218814) Kolter válasza hulp01 (#218810) üzenetére


Kolter
junior tag

Á én nem bántanám szegény agyon nerfelt artysokat. Inkább minden arty pozicio, mellé rakni jó mély vizes felületet. Amit egyébként senki nem tud hisz olyan titkos. De szerencsére a WG hihetetlen kegyéből , és nerf miatt most már mindenki tudhatja hogy honnan lőtték ki. Nehogy már kilőjék a precision kollégát. És még egy probléma amit a WG elfelejtett.

"Miért nem egyezik az SPG-k HE lőszerének sebzés modellje az új Sandboxos HE modelljével? Mi a különbség?
Az SPG egy teljesen más osztály, mivel nem tudnak olyan pontosan célozni, mint a többi osztályba tartozó jármű. A hatótávolság és a célzási mechanizmus is eltér."

Persze én ezt nem igy érzékelem , mikor három élharcos fókuszba vesz. El lő hatvanal menet közben. városi pályákon fedezékben. De bánja fene együtt érzek velük .Ezért a javaslatom egy negyedik féle löszer bevezetése. Atombomba amivel ha oda lő minimum öten mennek a garázsba bárhol vanak , és az összestöbbi 5 min stun. És kap egy üzenetet hogy most verd.

[ Szerkesztve ]

(#218815) szbalogh


szbalogh
őstag

Tervrajzok. 20 általánossal kb semmit se tudok kezdeni. Egy 2d álca jó lenne de 30-tól indulnak. Annyit tudtam kezdeni ezzel az akcióval, hogy a lengyel, japán cseh és kínai töredékeket legénységi xp-re váltottam. Ezeket soha nem fogom húzni vagy már meg van a 10-es. Legénység is jó lenne de az meg 40-be kerül a jobbik. Német, orosz és amcsi töredékekre még szükség lehet.

Arti. BC 58-al 58% a találati arányom. Ha ez mind AP, akkor még jobb is, mint korábban :DDD
Szerencsére megcsináltam már az összes artás küldetést.
Ha sikerült kiszednem a négy parancsot az amcsi Chimera 15-ből, akkor már csak három 15-ös küldit kell megcsinálnom a 279-ért :C

Nick: HE_Storm

(#218816) po1son válasza szbalogh (#218815) üzenetére


po1son
addikt

Battlepass 15tol indul, abban lesz sima töredék valamelyik szinten jutalomként (elején van), ha jól emlékszem 1 heted van elérni mert 22ig lehet beváltani.

Szerk: 6. szinten lesz 10 univerzális töredék (300 pont azt hiszem, kb 80-100 csata alatt elérhető szeritnem )

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218817) szbalogh válasza po1son (#218816) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó lenne. Bár most nem tudom, hogy álcára költsem, vagy a 268/4 ágra inkább. :B Mást nem húzok és nem is nagyon akarok. Orosz artival is szerintem megállok 8-as szinten, kell a cw-re.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#218818) notika77 válasza szbalogh (#218815) üzenetére


notika77
senior tag

Ismét leírom, hogy idén valószínűleg bekerül a cseh heavy ág :)

(#218819) szbalogh válasza notika77 (#218818) üzenetére


szbalogh
őstag

Már késő :R :D

Nick: HE_Storm

(#218820) jano_77 válasza notika77 (#218818) üzenetére


jano_77
nagyúr

és vajon a Cseh Tátrák lesznek annyira jók, hogy érdemes legyen velük foglalkozni egyáltalán? :F :U
mondjuk nekem marad elegendő univerzális töredék szerintem azután is, hogy becserélgettem, amit lehet. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218821) vepe válasza kchryss (#218785) üzenetére


vepe
senior tag

köszi..

(#218822) Warton válasza hulp01 (#218810) üzenetére


Warton
őstag

Nem fogják a stunt megszűntetni, mert amiatt használnak medkitet az emberek. Egyébként rengeteg csatát le lehetne hozni medkit használat nélkül.

(#218823) hulp01 válasza Warton (#218822) üzenetére


hulp01
senior tag

Na, én pont a stunra nem szoktam elhasználni, mert az tuti fix. hogy a következő lövéssel lövik ki a gunnert vagy a loadert.

(#218824) peterson79 válasza hulp01 (#218823) üzenetére


peterson79
őstag

Dettó :DDD:DDD:DDD

Én is mindig így járok. Egy ideje, ha nem életbevágó, akkor nem használom el.

(#218825) Djuree válasza hulp01 (#218823) üzenetére


Djuree
félisten

ja én is inkább megvárom míg lejár, mert utána tuti egy legény kihal. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218826) Black_Sheep válasza szbalogh (#218817) üzenetére


Black_Sheep
tag

Az Obj. 268 4 ága végig szórakoztató, a T7 és a T9 is brutál jó roham tádé, kár lenne átugrani őket.
A Chimera 15-ös küldije a 2. körrel lett meg a 268 4-gyel. :)

[ Szerkesztve ]

(#218827) atua válasza jano_77 (#218796) üzenetére


atua
aktív tag

A battle pass-nak minden játékban az a lényege, hogy folyamatosan játssz. Erre lett kitalálva. És ez nem WG sajátosság. ;]

[ Szerkesztve ]

(#218828) Kolter válasza hulp01 (#218823) üzenetére


Kolter
junior tag

(#218829) Thrawn


Thrawn
félisten

Kitöltöttem az arty sandboxos kérdőívet, remélem veszik a lapot.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#218830) Swinegod válasza Thrawn (#218829) üzenetére


Swinegod
őstag

Neked mi volt a véleményed?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218831) e-newsee válasza Kolter (#218828) üzenetére


e-newsee
addikt

A jelenlegi állapothoz képest igenis nerf, mert jelenleg semmi sem mondja meg, még egy másodperccel korábban sem, hogy rád fog lőni az arty. Ezután pedig igen. Ahhoz sok esetben pont elég lesz, hogy elindulj visszafelé egy ház sarka mögé, vagy elindulj a másik irányba. Mivel az artyk próbálnak egy mozgó tank elé célozni, ha a jelölőnél azonnal megállsz, vagy esetleg elindulsz visszafelé, akkor lehet, hogy épp csak a robbanási sugár széle kap el ahelyett, hogy telibe verne. Az AP-nál, és a stun nélküli lövedéknél pláne sokat számíthat, mert míg előbbinek egyáltalán nincs területi sebzése, utóbbinak jóval kisebb, így könnyű kijutni a körből.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218832) ollie válasza e-newsee (#218831) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szart sem fog érni ez a jelző. Az egyik oka az lesz, hogy senkinek sem lesz meg, akinek nincs legalább 5-6 skilles legénysége, mert ennél sokkal fontosabb skillek vannak, a másik meg, hogy nem fogsz tudni olyan gyorsan reagálni a tankkal, hogy te kikerüld a lövést. Legfeljebb light tankkal lesz elég időd reagálni, de ott is csak akkor, ha messziről lő az arty, esetleg a mobilisabb medekkel.

[ Szerkesztve ]

***

(#218833) Kolter válasza e-newsee (#218831) üzenetére


Kolter
junior tag

Ezt viccnek szántad ugye ? Láttad a videót. Itt max az ebr nek van esélye. Látom a lelki szemeim előtt ahogy az E100 félre szökken. Észrevette , reagál,nyom egy kövér gázt (felroban) , és a garázsban visszaér a sarok mögé.Hahahaha. Ha játszok és bevállalom a front pozíciót eddig is számítottam az artyra. És ugyan annyi esélyem volt hogy mellé lő , de most még meg is növelték a HE sebzését.Milyen ház , a tundra közepén. Már a legtöbb pálya úgy van kialakítva hogy ne is lehessen olyan helyre menni , ha játszani szeretnél ammit az egyetemista barátaink nem tudnak be lőni. Persze ha bent kuksolsz egy bokorban , vagy bujkálsz az a te dolgod.De akkor ki játszik?

[ Szerkesztve ]

(#218834) Thrawn válasza Swinegod (#218830) üzenetére


Thrawn
félisten

Stun-nélküli lőszert használni nincs értelme, különben nem tudod a kampányküldiket megcsinálni. Mivel elveszik a prémium lőszertől a stunt, ezeket még nehezebb lesz teljesíteni. AP-t tölteni totál értelmetlen mert úgyse találsz el semmit, vagy ha mégis, nos, a sebzés nevetséges. Egyedül annak látom értelmét, hogy látod mennyi ideig repül a skuló.
Másik oldalról nézve az, hogy látod épp rádlőtt az arty nem oszt nem szoroz, elugrani nem tudsz előle. Az sem segít, hogy megjelöli a minimapon, hogy hova lőtt. Utólag nem tökmindegy? Csak fölösleges vizuális akadály a térképen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#218835) SyMbioTe válasza ollie (#218832) üzenetére

Részletkérdés, hogy sokszor egyszerűen későn jelez pl. a hatodik érzék is.

Legalábbis nálam gyakran fordul elő, hogy pofán lőnek, aztán gyullad ki a lámpa. (akár mozdulatlanul is)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#218836) Warton válasza SyMbioTe (#218835) üzenetére


Warton
őstag

Azt hiszem a tényleges szpothoz képest 3 másodperc eltelte után jelez a lámpa.

(#218837) Djuree válasza SyMbioTe (#218835) üzenetére


Djuree
félisten

az direkt van ugy...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218838) Melorin


Melorin
addikt

Másnál is 600ms körül van a latency az EU szervereken?

(#218839) dokee78


dokee78
félisten

Az olasz ág IX-ese is jobb a X-esnél?
Mint általában a többi ág esetén is?

(#218840) SyMbioTe válasza Djuree (#218837) üzenetére

Megmondom őszintén, ez nekem új, sorry, vagy már elfelejtettem, hogy így van, hosszú kihagyás után nemrég kezdtem újra játszani. :D
Akkor elnézést a hülyeségem miatt. :))

Mondjuk így máris jóval kevesebb értelme van sok esetben.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#218841) Swinegod


Swinegod
őstag

Kérdés: Ha más nézi a te replayeid akkor a saját beállítási lesznek érvényesek? Főleg az érdekel, hogy ha egyedi 6. érzék hangjelzést használsz akkor más is azt fogja hallani vagy a sajátját?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218842) Kolter válasza Thrawn (#218834) üzenetére


Kolter
junior tag

Neked nincs.De az emberk spontán évezetböl ,vagy játéktudás hiányában használják az artyit.Sokk sekélyes ember van így élik ki a kisebbségi komplekszusúkat. Mások szopatása okoz neki élvezetet.
PL:."Shrek:Évekkel ezelőtt megmondtam, hogy vissza kell adni az artiknak az AP lövedéket. Végre visszatérhetnek a régi szép idők, amikor a 8-as német parittyával egy lövésből kiszedtük a fullhp-s orosz nehezeket. Még a globál csetet kéne visszaállítani, mert a füstölgő roncsa fölött tehetetlenül méltatlankodó ellenség megnyilvánulásai megfizethetetlenek... "

WG=E sport fair play ?

[ Szerkesztve ]

(#218843) Djuree válasza dokee78 (#218839) üzenetére


Djuree
félisten

a standard b? ott sztem a 10es jobb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218844) Bad Pritt válasza Swinegod (#218841) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A sajátját, minden egyedi beállítást a kliensed tárol.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#218845) peterson79


peterson79
őstag

Azt észrevette valaki, hogy hétfőtől indul a Steel Hunter is?

(#218846) Geller72 válasza Kolter (#218842) üzenetére


Geller72
veterán

Folyamatosan hülyeségeket írsz. Jónéhányan leírták, hogy vannak olyan küldik, amiket csak artyval tudsz relatíve gyorsabban, vagy egyáltalán megcsinálni. Ez nem annak a hibája, aki artyval játszik, hanem aki a küldit így kreálta le. Nem tudom, mennyit játszottál (játszottál e egyáltalán) artyval, de legtöbbször sokkal szarabb vele játszani, - mint bármelyik másik kategóriával, - mint sokan gondolják. Valóban vannak, akik ezt az ágat szeretik, de lényegesen kevesebben, mint akik játszanak artykkal. Nagyon sok csatában lófax sebzésed/killed sincs, viszont az elsők közt nyírnak ki, nulla sebzéssel. Lehet őket útálni, de támogatóként egy vagy több jó arty eldönthet egy csatát. Nagyon sokan akik rinyálnak az artyk ellenében, ők lesznek az elsők, akik támogatást kérnek, mert tehetetlenek az enemy ellen. Egy jó játékos, aki nem artyban ül, számol az enemy és a saját artyjaival is, nem pattog, hanem elkönyveli hogy vannak és kész. Ez alapján építi fel a stratégiáját, használja a fedezékeket, a tankot. Érdekes, hogy a TD-k ellen senki nem pattog, pedig arányaiban sokkal több tankot lőnek ki a TD-k, mint az artyk. Vagy bármi más. És mivel úgy sem tudsz tenni ellene, mert a játékfejlesztők így gondolták - ahogy a kerekesek ellen sem - tök feleslegesen fortyogsz, mert nem fog ettől megváltozni semmi.. Ez továbbra is csak egy játék, semmi más. Ennyire komolyan venni, mint te és sokan mások...********.. Ha annyira könnyű és vicces artyval játszani szerinted, akkor "úlj bele" és játssz!

[ Szerkesztve ]

(#218847) Thrawn válasza Kolter (#218842) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos vannak ilyen játékosok is, de alapjában véve nem róluk beszéltem, hanem a változtatásokról. Akikre te célzol, nos rájuk semmilyen hatása nem lenne ha egy az egyben bevezetnék azt ami sandboxon ment.
Sajnos az egyetlen használható ötletet, hogy korlátozzák le az artyk számát 1-re csuklóból elutasítja a WG. Pedig 3 db M40/43 ellen mondjuk Malinovkán heavyvel igazán "élvezetes" játszani. Ez jobban rombolja a játékélményt mint bármi más.
Persze ez egy ilyen játék, van amikor adja, van amikor nem. Van amikor az MM és az RNG egyaránt adja, ezek a jó napok, de van amikor mintha minden összeesküdött volna ellened, pocsék az MM és az RNG is. Ezeken a napokon sokan mennek chat vagy párnapos banra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#218848) Swinegod válasza Bad Pritt (#218844) üzenetére


Swinegod
őstag

Köszöntem

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218849) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Képrejtvény:

[ Szerkesztve ]

(#218850) Viktoár válasza Black_Sheep (#218849) üzenetére


Viktoár
addikt

Első dolgod volt az arty-t leszorzózni? ;]

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.