Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#218501) Thrawn


Thrawn
félisten

Esélytelen artyt tesztelni, minden meccsen előreyoloznak a lightok és egy percen belül game over van. Az AP-nek nem sok értelme van, egyetlen egyszer találtam el vele valamit, 600 dmg...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#218502) kchryss válasza Viktoár (#218460) üzenetére


kchryss
addikt

Elég sokan vannak ezzel még így. ;]

(#218503) Swinegod válasza kchryss (#218499) üzenetére


Swinegod
őstag

Nagyon kétlem, hogy 10.000 gold alatt elmegy

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218504) po1son válasza jozefgucci1 (#218497) üzenetére


po1son
addikt

én 9000e goldot raktam rá, lesz ami lesz. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218505) kchryss válasza Swinegod (#218503) üzenetére


kchryss
addikt

Hát 9900 arany a hivatalos ára. Annyiért simán bekerülhet a karácsonyi kalendáriumba is. Nem emlékszem hogy volt-e már vásárolható aranyért. 10e fölé sokkal szerintem nem megy, akinek olyan sok aranya volt és érdekelte a tank az valószínűleg megvette már pénzért.

(#218506) jozefgucci1 válasza po1son (#218504) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Legyen úgy , mert nem vagyok hajlandó többet adni érte . Az a gond sok HC klánosnak renegeteg gold nyomja a tarisznyáját és félő , hogy pofátlanul árazzák be .

Kschryss : Remélem igazad lesz , mert te eléggé képben vagy ezekkel . :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#218507) po1son válasza jozefgucci1 (#218506) üzenetére


po1son
addikt

úgyis befogják dobni shopba 11e ft körül, csak idő kérdése mikor. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218508) Djuree válasza po1son (#218507) üzenetére


Djuree
félisten

en nem rakok ra. minek? van 10+ 8as premem, teljesen felesleges. inkabb meghagyom a goldom prem accra... :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218509) kchryss válasza jozefgucci1 (#218506) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanerre gondoltam mint te. Erre nagy aranyat az fog rakni aki f2p játékos de nagyobb klánban van és a klánozásból és versenyekből sok aranyat összeharácsolt magának. Vannak ilyen játékosok, de azért szerintem nem olyan sokan. Általában akik nagyobb klánban vannak azok fizetnek is a wg-nek rendszeresen és olyat nehezen tudok elképzelni hogy valaki rendszeresen költ a játékra és pont a progetto-t ne vette volna már meg. Elég alap tank klános csatákhoz és farmoláshoz is már évek óta.

(#218510) Pug válasza kchryss (#218505) üzenetére


Pug
veterán

Eddig elvileg csak calendarban volt goldert.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#218511) Thrawn


Thrawn
félisten

Elég is volt a homokozóból. Az eddigiek alapján:
- AP - semmi értelme
- normál HE - egynek elmegy
- prémium HE - ez jónak tűnik (artista szemszögből persze)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#218512) csapee


csapee
senior tag

Lelkes hazánk fia hozza a felc....i szintet.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#218513) Warton válasza Djuree (#218508) üzenetére


Warton
őstag

A Progetto nem egy tier8-as prém tank, hanem A TIER8-AS PRÉM TANK. :DDD

(#218514) Swinegod válasza kchryss (#218509) üzenetére


Swinegod
őstag

Megmondom neked őszintén, nekem nem tetszik a progetto a legkevésbé sem, előbb fizetnék 10k goldot az STG-ért mint érte

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218515) Djuree válasza Warton (#218513) üzenetére


Djuree
félisten

nekem az a defender. :DD
meg a type59 orok kedvenc, ma is jo koroket megyek vele. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218516) Lunky88


Lunky88
tag

Hivatalos WoT fórumon "BlackMarketGuy" néven kommentelgetett a WG staff. Azt írták hogy egy nagy utolsó dobás várható holnap 11-kor, ami csütörtök 11-ig fog tartani.
"The last delivery is scheduled for March 10, and will be available until March 11 at 11:00 CET (UTC +1)."

Talán több tank közül is lehet majd választani? Vagy valami nem várt 10-es tank?

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#218517) zozyk


zozyk
addikt

Most tűnt fel nekem is, holnap már nem kell 5kor a gép elé ülnie senkinek. :D
Erre kíváncsi leszek... :B

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#218518) dualface válasza Lunky88 (#218516) üzenetére


dualface
tag

Aki meg dolgozik az bekaphatja :D Good job

(#218519) Lunky88 válasza dualface (#218518) üzenetére


Lunky88
tag

Ha egy teljes napig elérhető lesz az ajánlat, akkor valószínűleg aukció lesz.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#218520) Geller72 válasza Swinegod (#218514) üzenetére


Geller72
veterán

Én most adtam el az stg-t. Nagyon nem éreztem vele a játékot. Rettentő béna voltam vele. De nagyon érdekes mert például a 274 a val és az strvt81 el meg elég jól megy. Nem igazán sikerült eddig megfejtenem az okát, de nagyon bosszant, mert a mozgékonysága meg nagyon tetszett :O

(#218521) e-newsee válasza zozyk (#218517) üzenetére


e-newsee
addikt

Kíváncsi leszek. Akkor a prognosztizált listából még hátravan egy csomó tank. A hiányzók közül egyik sem olyan, ami "nagy dobás" lenne. Talán az IS-3A, ami eddig nagyon ritkán volt megvehető, és az autoloaderesítése elég visszhangos volt ahhoz, hogy speciális ajánlat legyen. Talán.
De az igazi nagy dobás az lenne, ha holnap reggel jönne egy mikropöcs, amivel bekerülne az utolsó ajánlat, valami új, exkluzív 10-es.
Vagy, az összes maradékot betolják egyszerre, és többre is licitálhatsz közülük.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218522) e-newsee válasza Geller72 (#218520) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindkettő más stílus, mint az STG. Legalábbis a statisztikák szerint nekem úgy tűnik.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218523) Geller72 válasza e-newsee (#218522) üzenetére


Geller72
veterán

Nagyon. De nem éreztem rá, hogyan is kellene vele játszani. Tornya jó, mert van páncélja, de a buff után sem éreztem pontosnak a löveget. Messze nem érezni azt a pontosságot, amit a stat alapján elvárnék. Az alváz papír, mindenki belövi. Valamit ki kellen rá találnom és visszavennem, ha rájönnék, mit nem csinálok vele jól. :(.

(#218524) Black_Sheep válasza aginor (#218455) üzenetére


Black_Sheep
tag

Sikerült megvenned? Hogy tetszik?

(#218525) h1mpi válasza e-newsee (#218521) üzenetére


h1mpi
nagyúr

AZ IS-3A nem egy nagy szám. Elképesztő pontatlan a lövege. Az összes lövése megy a holdra...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#218526) Swinegod válasza Geller72 (#218520) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha nem úgy mennék vele, hogy 2500 dmg aztán 800 dmg már meglenne a 2. gunmarkom vele, ugyan ez a problémám a Raviolival is, ahhoz hasonlít a legjobban a játékstílusa. Szerintem páncélja teljesen 0, test egy semmi, a tornya meh, 210mm a jobb helyeken is + van egy méteres kupola amiben amúgy a sofőr van szóval tornyozni max tier 6-7ben szoktam vele. A rendes játékstílusa szerintem a nem is igazán TD szerepkör, de majdnem.
Ahogy mondjuk egy papír meddel játszanál 2 tierrel feljebb, na pontosan úgy kell STGzni csak nem néha hanem mindig. Ezt támogatja a nagy alfa és a papíron jó pontosság. Háttal kigurulsz, lősz, vagy találsz vagy nem, visszamész. Csak ne tudjanak elkapni egyedül, mert a dpm-et nem jó.
Ahova menni szoktam vele pld. az Pilsen bokor vonala, ott már a bokrok között de nem elsőnek ott lenni, Himmelsdorfon a síneken hátul a házaknál vagy a map szélén a kis épület mögött ahol a cap van encounter-ön, Overlordon középen a te csapatod bokorvonala, a meccs nagy részét ott tölteni, ilyenek

Progetto amúgy azért nem tetszik, mert utálom a 88 és 100mm közötti ágyúk hangját. Tudom, ez annyira 1st world problem amennyire lehet valami az, de nem véletlen van csak nagy alfás prémtankom

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218527) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Vicces ez a klánosdi a WoT-ban. Anno csináltam egy klánt, de 0 csata van benne. Viszont folyamatosan fejlszetem az épületeket és kapom belőlük a különböző tartalékokat: kredit, xp, free xp stb... ezeket össze lehet vonni a "sima" személyes tartalkékokkal, amik együtt igen szépen hoznak :) Ez elég nagy "bug" szerintem, mert a semmiért kapom. És akkor még ott van valami kötelesség útja is, ami szintén ad egy csomó mindent :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#218528) aginor válasza Black_Sheep (#218524) üzenetére


aginor
addikt

Nem. Csak a harmadik ligáig toltam, így azt sem tudom, hogy amúgy lehetne-e. :(

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#218529) Djuree válasza h1mpi (#218527) üzenetére


Djuree
félisten

azt hogy? mibol fejlodnek az epuletek? csak ugy maguktol? :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218530) h1mpi válasza Djuree (#218529) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahogy a klántagok játszanak gondolom kapok építőanyagot. Abból lehet épületeket fejleszteni és tartalékokat "gyártani". De abban, hogy ez miből jön nem vagyok biztos, de jön :) Most 184 000 építőanyag volt raktáron.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#218531) e-newsee válasza h1mpi (#218530) üzenetére


e-newsee
addikt

A kötelesség útja rengeteg kockát ad, abból igen szépen lehet fejleszteni a klán épületeket.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218532) h1mpi válasza e-newsee (#218531) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi! Most szakaszozni kellene egy klántaggal és csak 6-an vagyunk :DDD valahogy majd összehozom, hogy tovább tudjak lépni :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#218533) Warton válasza h1mpi (#218525) üzenetére


Warton
őstag

Maradjunk annyiban, hogy igényli a kompetens legénységet. Gyenge srácokkal a tank is nagyon gyenge. Közel, közép távolságokba azért lehet vele alkotni, de persze nem ezzel a tankkal fogod eltalálni a pixel méretű gyenge pontokat az tény.

(#218534) Black_Sheep válasza aginor (#218528) üzenetére


Black_Sheep
tag

A kvalifikációt csináltad meg? A 3. ligát le kell tolni, ami nem nehéz, a 4. és a 7. hely is védett. Amint átlépsz a 2. div-be, már veheted is ki a tankot. 60TP, Obj. 277, Obj. 268 4, EBR105, S. Conq, STB-1 - ezekkel lehet talán a legjobban haladni.

(#218535) h1mpi válasza Warton (#218533) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elég jó legénységem van benne, kaja, venti mindennel és szerintem nem egy jól kezelhető tank.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#218536) aginor válasza Black_Sheep (#218534) üzenetére


aginor
addikt

Úgy emlékszem, hogy két szezonban voltam benne, az egyikben a 3. szintig, a másodikban a második közepén szenvedtem. Lehet, hogy a kettőt átlagolta valahogy? :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#218537) Geller72 válasza Warton (#218533) üzenetére


Geller72
veterán

A töltési ideje nagyon zavart, kb. IS3 szintű az alfával együtt. Ez egy mednek nekem sok. Inkább lenne kevesebb az alfája, de a töltési ideje is. A 274a valami 7 sec körül tölt nekem, és 320-as az alfája. Az ágyúja is pontosabbnak érződik, pedig "papíron" a szórása az STG-nek kisebb. Talán 0.31 vs. 0.35. Ha túl óvatos vagyok vele, akkor lfszt nem sebzek, ~2-2.5k max. Ha meg kicsit offenzívebben tolom, kinyírnak. :D.

(#218538) popey37


popey37
addikt

ne játszon senki szpottert td-vel, nem érdemes: :DDD :DDD

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#218539) Djuree


Djuree
félisten

holnap reggel 5-kor lesz uj ajanlat?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218540) zodo válasza Djuree (#218539) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem.

11:00-kor

(#218541) Djuree válasza zodo (#218540) üzenetére


Djuree
félisten

uhh az szivas, pont melozok, ha fix aras lesz nem tudom megvenni. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218542) zodo válasza Djuree (#218541) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is 10:00-re megyek de talán egy zárt aukciós nagy dobásra készülnek.
20:00 előtt nem érek haza, remélem kitart addig bármi is lesz.

(#218543) Geller72 válasza popey37 (#218538) üzenetére


Geller72
veterán

Jó sokat mellélőttél ráadásul golddal? Hogy ennyire mínuszba mentél.. :U Még prémiummal is. A 308-as alap pen nem elég?? Időd van célozni. :D.

(#218544) e-newsee


e-newsee
addikt

Nem tudom, lejárt-e már a Progetto aukció, mert megvan a tank, de szembe jött velem a facebookon, hogy valaki 38.500-at tett rá. :Y De voltak 20-25k-s ajánlatok is. Szóval nem kell aggódni, jól fel lett tolva az ára. Én simán azt mondanám ezek alapján, hogy 15-ért még nem fogják odaadni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218545) Geller72 válasza e-newsee (#218544) üzenetére


Geller72
veterán

Ehhez képest elég hamar hullanak a csatákban. Ezt mondjuk most pont nem én lőttem ki, de első volt, akit meglőttem. 2mp kellett volna, hogy előbb betöltsek, mint a csapattársam, akkor azt is én lövöm ki. Sokan szerintem sokkal merészebben tolják velük, mint amennyire kellene.
Még másfél óra az ajánlat végéig. Tettem rá egy vicces ajánlatot, mert nem kell annyira. Nem sírom el magam, ha nem lesz meg. :D. Majd beteszik prémben normális áron. :D.

(#218546) popey37 válasza Geller72 (#218543) üzenetére


popey37
addikt

hát én ugy látom, hogy 9/9, a minusz a nagyjavito és az elsösegély

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#218547) Lunky88


Lunky88
tag

Úgy néz ki hogy lootbox lesz az utolsó ajánlat, amit 5k goldért lehet megvenni és teljesen random hogy mi lesz benne. Viszont olyan tankot nem dobhat, ami már a garázsodban vagy a recovery szekcióban van.

[link] [link]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#218548) jano_77 válasza zodo (#218542) üzenetére


jano_77
nagyúr

Klán chaten azt rebesgették, hogy a Renegade, Somua és az IS-3A triumvirátus lesz holnap egy csomagban! Igaz lehet-e nem tudom. Mindenesetre, ha igen, akkor ismét beszoptam a Somua-t, mert a másik kettő már megvan, így nem igen érné meg a vétel, max ha nyernék vele goldot.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218549) kchryss válasza Lunky88 (#218547) üzenetére


kchryss
addikt

Fasza. Így óriási csalódás ez a fekete piac. Az lett volna a fő célom hogy a ruszki f2p acc-omra 1 vagy 2 prém tankot behúzzak, de nem sikerült egyet sem.
Meg ha tudom hogy nem lesz több kredites ajánlat akkor elhoztam volna az ánusz panzert is. :O

(#218550) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Létezik , hogy megtoldották a licitet + 1 órával , mert most néztem fel , hogy pár perc és lejár aztán ráraktak még egy órát ? :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.