Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#218751) Raidon


Raidon
őstag

Váltsd be a Tervrajz töredékeket! Március 12. és Március 22. között lehetőségünk lesz a felesleges, garázsban porosodó tervrajz töredékeket más, értékes tárgyakra becserélni. Hogyan működik?A Tervrajz beváltás lehetősége a Garázsban nyitja meg kapuit. Irány a BOLT, azon belül a BEST részleg. Amint elindul a speciális bolt, a fel nem használt tervrajzokat becserélhetjük játékon belüli cuccokra.Tartsd észben, hogy a nemzeti töredékeket nem keverheted, illetve a cserélhető cuccok limitált mennyiségben állnak rendelkezésre.Mit kaphatok?A Nemzeti töredékek cserélhetőek lesznek legénységi könyvekre, jól képzett legénységi tagokra és két 3D stílusra. Az Univerzális töredékek cserélhetőek lesznek legénységi könyvekre, többféle 2D stílusra, valamint Prémium Felhasználói napokra.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#218752) notika77 válasza Raidon (#218751) üzenetére


notika77
senior tag

Idén várható még a cseh heavy ág, szóval azokkal csak okosan!

(#218753) Raidon válasza notika77 (#218752) üzenetére


Raidon
őstag

Igen csak sajnos nincsen nekem univerzális töredékem... Ezért is várom a Battle Pass-t abban egész jól szokott adni :DD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#218754) peterson79 válasza Raidon (#218753) üzenetére


peterson79
őstag

Azt is megvariálják, bár talán ehhez nem nyúlnak. Nekem is sok hullott abból.

(#218755) jano_77 válasza Raidon (#218751) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk elég rendesen limitálták a dolgokat - már amit érdemes is átváltani - így olyan sok töredéknek nem nagyon lehet majd a seggére verni. :N
LINK

Kérdés még, hogy elindul-e addig a Battle Pass, amíg ez a becserélősdi tart!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218756) aginor


aginor
addikt

Hogyan muzsikál a mostani metában a Kannonejgpz105? :B Mivel nem sokat látok belőlük, gondolom nem valami jól. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#218757) Warton válasza aginor (#218756) üzenetére


Warton
őstag

Ha már TD-t vennék akkor már inkább S1-et.

(#218758) aginor válasza Warton (#218757) üzenetére


aginor
addikt

Azt soha! A fejlesztési fában lévő verzióktól hányingert kapok.. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#218759) hmb válasza h1mpi (#218725) üzenetére


hmb
aktív tag

igen,nagy ritkan van egy jo MM es akkor tudsz menni egy jo kort.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#218760) h1mpi válasza hmb (#218759) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megyek ma este 10 kört. Szeritnem 1000+ dmg lesz az átlag és kb. ennyi lesz a bounce.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#218761) h1mpi válasza aginor (#218756) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A kanos sose volt egy jó TD... akkor már inkább a WZ-120-1G FT

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#218762) aginor válasza h1mpi (#218761) üzenetére


aginor
addikt

Igazából a toborzó programból kellene kivennem valamit, és a két papírtádé + a t26 van a pakliban. Eddig a t26 tűnik a nyerőnek, de a válaszod is inkább ezt erősítette. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#218763) MZsoltee válasza h1mpi (#218761) üzenetére


MZsoltee
veterán

A WZ-120-1G FT egy állat én nagyon szeretem.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#218764) Geller72 válasza aginor (#218758) üzenetére


Geller72
veterán

..Az S1 (STRV S1, gondolom, erre gondolt Warton) az prém. :U Svéd..És mocskosul jó, és jól is "termel".

(#218765) vJokka válasza jano_77 (#218755) üzenetére


vJokka
aktív tag

Azért annak aki kitalálta, hogy az olasz legyen az egyik beváltható nemzeti töredék, megadnám a hónap WG dolgozója címet. (Úgy, hogy a kitűző átszúrja a mellbimbóját, hogy érezze a törődést ;] )

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#218766) jano_77 válasza vJokka (#218765) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindegyik nemzeti töredéket be lehet váltani, nem értelek!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218767) aginor válasza Geller72 (#218764) üzenetére


aginor
addikt

Az lehet, de a toborzó programban nem választható sajnos. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#218768) h1mpi válasza vJokka (#218765) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak az olasz nincs Nekem se, mert húzom a med ágat. A többiből tengert lehet rekeszteni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#218769) ollie válasza jano_77 (#218766) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az zavarta meg, hogy van egy orosz és egy olasz stílus, melyeket csak orosz ill. olasz töredékekkel lehet kiváltani. A többi nemzeti töredéket meg "csak" legénységre meg XP könyvekre lehet beváltani.

***

(#218770) vJokka válasza ollie (#218769) üzenetére


vJokka
aktív tag

Azaz! Szokásomhoz híven, csak felületesen olvastam el a hírt :B .
Egyébként tetszik az a 3D skin, be fogom húzni, úgy sem sürget annyira a T10/T9-es olasz nehéz.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#218771) jano_77


jano_77
nagyúr

Volt szó mostanság ugye a Kpz50t-ről, hogy megéri a kötvényt, talán Ő egyedül.
Nos 1366 XP csak egy nyamvadt 2. osztályt ért, pedig igazán megtettem mindent, ami tőlem telt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218772) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Battle Pass S04


Ha kell a 18 tokenes Tier9-es tank az 3*2500 gold lesz....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#218773) Warton válasza wwenigma (#218772) üzenetére


Warton
őstag

Lesz több szezon is, úgyhogy azért össze lehet freeben is hozni.

(#218774) aginor válasza wwenigma (#218772) üzenetére


aginor
addikt

Ebből több tankot is ki lehet venni amúgy?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#218775) jano_77 válasza aginor (#218774) üzenetére


jano_77
nagyúr

Persze, attól függ, mennyi tokent tudsz össze szedni. Engem mondjuk max a K-91-PT és a Kunze Panzer érdekel már csak.......ha érdekel és neki feszülök egyáltalán. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218776) 5-ös kezelő válasza Raidon (#218751) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi! Veszek egy rakat legénységi könyvet a rengeteg töredékemből, hátha jobb leszek tőle... ;]

(#218777) Viktoár válasza wwenigma (#218772) üzenetére


Viktoár
addikt

Legalább megérős tank? Gondolom így BM után most ráhajtanak a goldos tranzakciókra :DDD

Apropó 3-as kollega még nem jelentkezett? :DDD

Üdv:Viktor

(#218778) ollie válasza jano_77 (#218775) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

18 tokent lehet maximum összeszedni, és a Kunze Panzer önmagában 18 token.

***

(#218779) po1son


po1son
addikt

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218780) wwenigma válasza Warton (#218773) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha december 31-ig lesz még (valoszinuleg) akkor igen, 2*7500 pontot kell összeszedni . De sokkal valoszinubb hogy az extra tokeneket frontline-ban kell pl. osszeszedned.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#218781) Pug válasza po1son (#218779) üzenetére


Pug
veterán

Tupontos.

(#218782) Djuree


Djuree
félisten

megvettem a progi 65-ot, nagyon tetszik. jo lesz ez...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218783) Rogan99 válasza ollie (#218778) üzenetére


Rogan99
tag

Season 4-ben lehet 18-at ami junius 15-ig tart. Valszeg lesz season 5, 6 is még az évben mert azt írja h a tokenek dec 31-ig validak és átvihetőek a következő seasonokre, végül dec 31 után a maradék átváltásra kerül bondra.

Szóval összesen 27 f2p + 27 fizetős tokent lehet gyűjteni. Az nem rossz sztem.

(#218784) vepe


vepe
senior tag

Egy évben 1 vagy 2 fekete piac szokott lenni?

(#218785) kchryss válasza vepe (#218784) üzenetére


kchryss
addikt

Eddig ez a 3 volt:
2019. május
2020. február
2021. március

(#218786) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én erről a Battle Passról lemaradtam tavaly. Mit kell tudni erről?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#218787) po1son válasza h1mpi (#218786) üzenetére


po1son
addikt

Szakaszokra (150 szint) bontott jutalom rendszer, egyszerűen játszani kell tier 6-10 tankokkal és kapod a pontokat, amikért minden szint után kapsz jutalmat.
Pl képzési könyv, 10 univerzális töredék, 1 nap prémium, parancsnok legénységi tag stb.
Goldert lehet venni kiegészítő pass-t, ami annyit takar hogy több jutalmat kapsz (2500 gold).

Pl: Első szint megszerzése után kapsz 1 nap prémiumot alapból, ha vettel goldert kiegészítő pass-t akkor kapsz meg + 7 napot. Ezen felül bizonyos szintek elérése esetén kapsz tokeneket amikből majd tier 9es prémium talicskát lehet venni. Lényegében összefoglalva ennyi, de érdemes utána olvasnod jobban a hivatalos oldalon. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218788) Djuree válasza vepe (#218784) üzenetére


Djuree
félisten

1 szokott, de látva mennyi madár költ el 100 millákat meg sokszor 10k goldokat ilyenkor, nem csodálkoznék ha több is lenne, akár havonta. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218789) BÁ Nutrition válasza po1son (#218787) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a battlepass ad tier 9es tankot? azt hittem csak a frontline
eddig mindegyik battlepasst megcsinaltam es megkaptam a camo-kat, akkor lehet lemaradtam vmirol? meg tudom nezni valahol mennyi tokent gyujtottem?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#218790) Raidon válasza BÁ Nutrition (#218789) üzenetére


Raidon
őstag

most már csak a Battle Pass fog adni tankot meg tokent is. Új fajta token van ami megmaradt azt elviekben kötvényben megkaptad.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#218791) BÁ Nutrition válasza Raidon (#218790) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

thy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#218792) e-newsee válasza vepe (#218784) üzenetére


e-newsee
addikt

De az a hír járja, hogy nem lesz többet BM, ez volt az utolsó.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218793) Djuree válasza e-newsee (#218792) üzenetére


Djuree
félisten

én ilyet nem olvastam sehol. :U
ez csak valami kitaláció szerintem, miért ne lenne? vagy ha nem lesz akkor biztos lesz más formában...de abban biztos lehetsz hogy valami lesz mert ez jó pénz a wg-nek, nem hagyja veszni. pénzéhesebbek mint a királyunk...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218794) notika77 válasza e-newsee (#218792) üzenetére


notika77
senior tag

Ezt hol olvastad/olvastátok vagy csak valaki kitalálta és mint a hülyeség általában megállíthatatlanul terjed?
A BM-et lezáró hír a WG oldalon 6 mondat (+video, de azt nem néztem meg), A 6 mondatból egyben azt mondja visszatér és egy másikban pedig azt, hogy reméli még fogunk együtt dolgozni.

All right, guys, it was very nice, but that's enough! Time to cut ties and lay low for a while until I get things back on track.
You have my respect. It's always good doin' business with you! Rest well and keep your heads up, I hope we’ll work together again. So long and keep an eye out!

[ Szerkesztve ]

(#218795) jano_77 válasza ollie (#218778) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor ez az infó fals következtetés?
"Ez a "Season" a 4. , mely idő szerint június 15.-ig tart.
Tehát NEM csak 9 token kivehető ingyenesen, az év folyamán még lesz kettő további "Season"!!!
A "Season"-ök (továbbiakban 'szezon') "Chapterekre" (továbbiakban 'szakasz') vannak felosztva. A 4. szezonban ingyen 9, ráfizetéssel 18 token szedhető ki. Szakaszonként ez 3, ráfizetéssel 6.
Ha a rendszer nem változik, akkor ingyen 27, míg ráfizetéssel 54 tokenhez lehet majd hozzáférni ebben az évben a 3 szezon alatt."


h1mpi: Battle Pass IV.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218796) jano_77


jano_77
nagyúr

Ahogy olvasgatom a hsz-okat, az idei verziónál csak akkor lehet rendesen haladni majd, ha minden nap leül a gép elé az ember és játszik, csinálja a napi küldiket, míg tavaly azért ez nem így volt. Én pl nem tudtam minden nap gép elé kerülni, de azért nem haladtam rosszul. (mondjuk túl jól sem :B )
Illetve, aki nem akar goldot áldozni, annak most nem lesz bounty cucc, míg tavaly azért egy jutott!
Ha ez tényleg így lesz, akkor ismét bizonyítja a WG, hogy egy retkes genyó kapzsi cég és egyre inkább érleli bennem az elhatározást, hogy hanyagoljam a játékot - az a rohadt drog :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218797) Djuree válasza jano_77 (#218796) üzenetére


Djuree
félisten

Nagyon pénzéhesek sajnos.
Én gondolkozok rajta, hogy meghirdetem az accom, már többször gondolkoztam rajta. Elég jó áron veszik ezeket, 60-80 körül elmenne szerintem. Ez töredéke annak amit beleöltem. De legalább sok időm felszabadulna. Bár magamat ismerve akkor is játszanék csak akkor inkább már ps4-en. Ez az egy dolog tart vissza...meg mert azért szeretem ezt a buzi játékot. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218798) jano_77 válasza Djuree (#218797) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan ez a bajom nekem is. Többször elöntötte már a szar az agyam, és megfogalmaztam magamban, hogy vége, abba hagyom, de annyira beszippantott ez a szar sajnos, hogy nem tudtam abba hagyni eddig. El kell mennem egy elvonóra basszus. :DDD
Viszont ami pénzért most lehet acc-ot adni-venni, az sajnos lófütyi ahhoz képest, mint amit bele öltem. :U :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218799) Kolter válasza jano_77 (#218798) üzenetére


Kolter
junior tag

És most jön a következő feketeleves adag . Goldos legénység fejlesztés, arty buff . Amik nem a játék játszhatoság fogják erősíteni , ha nem aWG pénztárcáját. Már sokszor elgondolkodtam azon hogy ezek mindenkit ennyire hülyének néznek? Vagy csak már unják a fejlesztést , és szeretnék ha mindenki magától lelépne.

(#218800) Dobi 562 válasza Djuree (#218797) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pénzéhesek? Az üzleti vállalkozások általában profitorientáltak, nem? :F

Egyébként meg senki sem kényszerít, hogy költsél rá, ezért nem is értem miért vagytok kiakadva.

Ez olyasmi dolog, mint amikor valaki folyamatosan szidja a WG-t de azért minden nap tolja a tankos játékot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.