Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#218901) h1mpi válasza po1son (#218900) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, ott meg nem találtam :B

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#218902) e-newsee válasza Djuree (#218895) üzenetére


e-newsee
addikt

Az "inkább legyen páncélom" dologgal az a baj, hogy az adott, nem lehet fejleszteni (max repesz ellen), tehát az, hogy van páncélod, nem zárja ki, hogy fejleszd a látótávot.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218903) szbalogh


szbalogh
őstag

Union 15 pipa. 8600 kombinált Su-14-2-vel ;] Artival pofon egyszerű volt. Három tank ász de volt még egy első osztály is 17 meccs alatt.
[link]

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#218904) jano_77 válasza Djuree (#218863) üzenetére


jano_77
nagyúr

hát erről beszéltem: nem tudsz vele játszani, ergo szar a tank! No coment, biztos igazad van. Mindenki hülye, csak Te vagy egyedül helikopter ez esetben. ;) :R Tuti vmi másik játékkal tolod

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218905) Djuree válasza jano_77 (#218904) üzenetére


Djuree
félisten

nekem igenis szar. :K
ha nem lenne szar nem lenne ilyen ritka tank a csatakban, egy T-54 ezerszer jobb tank pl., de sorolhatnam. vagy az obj 430, jo armorral es jo dmg potenciallal. :K
de nem lehetunk egyformak, elfogadom ha neked meg ezek a szarok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218906) Geller72 válasza Djuree (#218905) üzenetére


Geller72
veterán

Egy végjátékban élet-halál kérdése a látótáv. Főleg, ha egy shot-os vagy te is és az enemy is. Mire észreveszed, hogy észrevettek, addigra garázs. :D. Ez ma, hat csatából kétszer húzott ki a xarból.

(#218907) Djuree válasza Geller72 (#218906) üzenetére


Djuree
félisten

Az igaz, de mivel nem klánozok igy kulonosebb tetje nincs ha kilonek. Nekem majdhogynem mindegy h a vegen nyerunk vagy kikapunk, az egyeni teljesitmenyem fontosabb. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218908) skopy válasza joergie (#218867) üzenetére


skopy
tag

Csak rádobtam a nagyobb motort, azért a hangsebességet nem éri el, de észrevehető a különbség.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#218909) Bad Pritt válasza Geller72 (#218906) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1
A jó egyéni teljesítmény ott kezdődik, hogy sebzel, sebezni meg azt tudod, amit látsz.
Nem tudom, lehet én vagyok csak régimódi, de ez a béta óta ilyen wot alapok között szerepel, mint legfontosabb dolog:
- jó látótáv, hogy szükség esetén magadnak spotolhass;
- jó átütés, mert a nagy alfával vagy jó dpm-mel kitörölheted, ha nem ütöd át a páncélt;
- kiemelkedő páncélvédelem vagy jó mobilitás, mint "védelem".

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#218910) zozyk válasza Bad Pritt (#218909) üzenetére


zozyk
addikt

Nagyjából ez különbözteti meg a kék színt a sötétzöldtől.... ( + néhány esetben a gold)... :B

(#218911) Swinegod


Swinegod
őstag

Nem csodálom voltak akik nem gyűlölték a HE változtatásokat, most gyújtott ki 1 lövéssel egy kocsi ami 70-et sebzett a tank közepébe, szerencsére közvetlen az után, hogy egy SKG ugyan úgy kigyújtott 1 lövéssel

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218912) Djuree


Djuree
félisten

és még mondja vki hogy nincs manipulálva :W
13 csata...nagyrésze (1-3)-15... :o

a jó büdös qrva anyját a wg-nek azt...és persze a dupla xp-s hétvégén, eddig nem volt ilyen, most nem fog hagyni nyerni, holnap is ez lesz hótziher. aztán szépen visszaáll. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218913) Swinegod válasza Djuree (#218912) üzenetére


Swinegod
őstag

50tp Protoval mentem, 300m körüli távolságon dueleztem egy másik 50tp Protoval, hulldown voltunk mind2en. Pontatlan szar a tank, a tornyát 3 lövésből 2x el sem találtam, ez oké. Az egyetlen probléma az, hogy ő 4 lövésből 3x eltalálta, nem csak a tornyom, telibe a kupolám. skill-based játék meg a faszom, az

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218914) kchryss


kchryss
addikt

Iyouxin épp Évácskával szakaszozik. :D
A csaj mintha nem lenne szomjas már. A csöcsös stream mellé már csak egy ivós stream hiányzik a minőségi szórakoztatáshoz. ;]

(#218915) kchryss válasza kchryss (#218914) üzenetére


kchryss
addikt

LOL eddig bírta. Ez olyan mint egy jó vígjáték. Iyouxin besokallt mert nem értette miről beszél a csaj, kilépett discord-ról és a szakaszból Éva meg besértődött és most veszekednek. :DDD

Baszki ilyen kínos beszélgetést ritkán lehet hallgatni. Feldobta a napom. :))

[ Szerkesztve ]

(#218916) kchryss válasza kchryss (#218915) üzenetére


kchryss
addikt

(#218917) kchryss válasza kchryss (#218916) üzenetére


kchryss
addikt

Úristen ez nagyon kész van már! Megyek aludni, nem lepődnék meg ha holnap már bannolva látnám viszont ha így folytatja: [klip]

(#218918) BÁ Nutrition válasza kchryss (#218915) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat nem egyszeru egy eset az tuti... nem eri meg kategoria

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#218919) Black_Sheep válasza Kolter (#218866) üzenetére


Black_Sheep
tag

Mit lépnék? Vannak ilyen játékosok, bár nem túl sokan. Akit linkeltél, az egy zöld játékos, itt egy volt klántársam. CW-n és században nagyon örültem, amikor ilyen kaliberű játékosok védték a hátsóm:

Én sem szeretem az artykat, de nem az zavar, ha egy profi kicsap, mert tud vele érvényesülni, hanem az a baj, hogy a gyenge játékosok, akik nem tudnának normál tankkal semmit sem kezdeni ellenem, isten módban artyból tönkrevágják a csatám. Ha végül lógó béllel, kicsapkodott legénységi tagokkal mennék revansot venni, akkor sokszor elmennek fürdeni, vagy belelőnek maguk elé a falba.

#218894Geller72: ne küldd el a wotinfo-ra please! Itt Ollie dolgozik vele, ott nekem kellene... ;]

#218895Djuree:
túl nagy hátrányban leszel, ha nincs látótávod. Ha spotra kerülsz, már lőhetnek, de a gyenge látótáv miatt nem tudsz rá reagálni. Ha Te veszed észre először, tied a lépéselőny. A páncélnál sokkal fontosabb a látótáv és a mobilitás.

(#218920) hulp01 válasza Djuree (#218905) üzenetére


hulp01
senior tag

Szerintem nagyon jó tank a Standard B (és én már a nerf utáni állapotban toltam vele). Előtte a Panterát rettentő mód gyűlöltem (bár akkor még nem játszottam a tvp vtu-val). Az obj430 is egész jó, de nekem sokkal rosszabbul ment vele, mint az olasszal. De a t9 medek királya szerintem a Skoda.

(#218921) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Akkor lehet menni a bunker felé. :DDD

FV4005 ACE - Szövetség 15 - Chimera pipa

Lejöhetett volna nyerésre hogy a masodlagos feltétel is meglegyen de nem panaszkodom, a végén beadta az RNG, túl sok lett volna már ha győzünk is...


7 parancsom van így , a 4-ből kettőt tudok unlockolni....de nem azokkal lesz baj. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#218922) jano_77


jano_77
nagyúr

Mit kell artyval csinálni, hogy megadja legalább az első osztályt, vagyis adjon XP-t?!
alt="" title=""
4K dmg (TOP dmg) és 2 kill full tier10-ben kevés volt hozzá! :Y WTF :F
Stun kevés volt - 682 - de arról ugye nem én tehetek, ha a töketlen nyominger csapat nem lövi a stunolt tankot. :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218923) Black_Sheep válasza wwenigma (#218921) üzenetére


Black_Sheep
tag

Grat! Azért 7,4k sebzésre bukó csata mindent elmond a csapatodról...

#218920hulp01:
Szerintem a Kampfpanzer 50t. De mindhárom tank nagyon jó, a Skodával nekem is magasabb az átlagom, de a Kpz univerzálisabb. A camo és a toronypáncél kombó lehetővé teszi, hogy agresszívan told vele, a súlya pedig az E50M legényeivel, irányított ütközés sklillel rammolásra is alkalmassá teszi.

Összehasonlítva: [link]

#218922jano_77:
a stun közbeni sebzésre pörög az xp, ezért nagyon csapatfüggő. Szakaszban told, akkor lesz, aki lövi a kábított ellenfeleket.

[ Szerkesztve ]

(#218924) Swinegod


Swinegod
őstag

Tényleg csak Alt F4 et kéne nyomnom amint látom, hogy Malinovka és van arty

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218925) wwenigma válasza Swinegod (#218924) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mert felspotoltattad magad és kimentél 3x FV4005 elé? Jahh...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#218926) hulp01 válasza Black_Sheep (#218923) üzenetére


hulp01
senior tag

Ok, az pont nem jutott eszembe, így már fogósabb kérdés. :) Az 50t sokkal többet bír, viszont a Skodának ott van a pillanatok alatt leadott burst dmg-e.

(#218927) Swinegod válasza wwenigma (#218925) üzenetére


Swinegod
őstag

Malinovka hegy tetjén egy ST 2-vel elég nehéz nem felspotoltatni magad, ha nem lettem volna stonolva jó 2 percig az FV kereken 1-et tudott volna lőni, mert megölöm

Az viszont kibaszott mókás, hogy annyi idő alatt, amíg az enemy artyy belém konkrétan 5-öt lő, a mi artink nem volt képes megölni azt a tankot ami a semmi közepén állt és az arti 2 lövéssel megöli

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218928) jano_77


jano_77
nagyúr

Volna kedve vkinek jönni szakaszba - segíteni nekem artys stun-t lőni!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218929) peterson79 válasza jano_77 (#218928) üzenetére


peterson79
őstag

Azt hogy érted? Spotolnék Neked, hogy legyen kit lőni?

Egyébként 6 után leszek otthon, ha az még jó. Bár a hétvégi csatákat általában nem szeretem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#218930) Warton válasza peterson79 (#218929) üzenetére


Warton
őstag

Me glő valakit, és amíg stunnolva van addig te lövöd az enemyt.

(#218931) Warton válasza ollie (#218890) üzenetére


Warton
őstag

Rohadtul tetszik nekem is, de ... 4000 huf?! :Y Inkább kihagyom. Még tankkal együtt lenne érdemes megvenni és akkor jönni egy kis gold is, de az meg majdnem 13k.

(#218932) Djuree válasza Warton (#218930) üzenetére


Djuree
félisten

ahhoz minek szakasz, az siman megvan randomban. foleg nagy csataban...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218933) zozyk


zozyk
addikt

;]
Lövik ezek, ha akarják... :D
Replay

alt="" title=""

[kép][kép]

[ Szerkesztve ]

(#218934) Djuree válasza ollie (#218890) üzenetére


Djuree
félisten

sztem baromi ocsmany pedig az egyik kedvenc mesem volt regen. semmi fantazia nincs benne es jatektanknak nez ki. bar a gijoe skin se jobb... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218935) Warton


Warton
őstag

Egy kis derpelgetés a nyugati mezőkön.

Replay

(#218936) e-newsee válasza Djuree (#218934) üzenetére


e-newsee
addikt

Merthogy a G. I. Joe és fő ellenfelük, a Cobra valójában Hasbro játékok. Nem véletlen, hogy játéktank hatású skint csináltak. Szándékosan ilyen a textúrájuk.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218937) Djuree válasza e-newsee (#218936) üzenetére


Djuree
félisten

az oke de a meseben valahogy jobban neztek ki. vagy csak regen lattam. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218938) Warton


Warton
őstag

Megpróbáltam a GIJoe Skint olcsón megoldani, így sikerült:

:DD

(#218939) notika77 válasza Warton (#218938) üzenetére


notika77
senior tag

Még jobban is néz ki :R

(#218940) zodo válasza Warton (#218938) üzenetére


zodo
nagyúr

Szép munka! :C

Elvileg megtaláltam a cobra skint de nem tudom hova kellene bemásolni.
Mi az útvonal és milyen dds fájlok kellenek?

(#218941) hulp01 válasza Djuree (#218932) üzenetére


hulp01
senior tag

Te szoktál játszani ezzel a játékkal? Rohadtul nem evidens, hogy a kedves csapattársak a stunnolt tankokat lövik. Ezzel szívok én is: obj260 15-ös arty küldetés. 3200 stun és top xp. A kettő együtt szinte lehetetlen, pedig a stun kiírás tök kevésnek tűnik. És nem, baromi nehezen jön össze. A hétvégén játszottam úgy 40 csatát és összesen háromszor, ha összejött ez a mennyiség. Akkor meg második lettem xp-ben. Voltam top xp is, akkor meg a stun nem jött össze. Ráadásul a kilences arty-val folyton t8-ba rakosgatott, ahol még hp is jóval kevesebb van.
Volt olyan köröm, ahol 4,5k stun dmg-em volt, meg több, mint 2k sebzésem, és 31 base defense pontom. De rácsesztem, mert a csapattárs gsor td csinált mellettem mindent, lett 7 killje, meg egy csomó sebzése t9-ben, szóval ő kapta a több xp-t. Ráadásul a top gun miatt sokkal többet kapott (ami persze mindegy volt), mert még döntetlen is lett a csata.

(#218942) jano_77 válasza hulp01 (#218941) üzenetére


jano_77
nagyúr

Teljesen olyan, mintha Djuree egy másik játékkal játszana és nem igen van képben, hogy mi is zajlik mostanság a csatákban. :F :U
Konkrétan volt már 5600 dmg+2 kill GW.E100-al, top sebző voltam meg minden, de sajnos a stun dmg a béka segge alatt, mert senki nem lőtte, amit stunoltam. Konkrétan több csatában is láttam, hogy hiába állt a csapattárs a stunolt tank előtt, megvárta míg lejárt a stun idő és utána lőtte meg! Több csatában, több alkalommal láttam ilyet! És NEM, NEM a tank töltése miatt, mert medek, amik 5-6 secet töltenek, várták meg a 8-10 sec stun-t és csak utána lőttek újra. Szal rohadjon meg a WG, mikor ilyen küldiket talál ki, ami totál NEM rajtunk múlik! :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218943) kchryss válasza Djuree (#218937) üzenetére


kchryss
addikt

Na ja meg az sem mindegy mit láttál.
A G.I. Joe brandet 1964-ben találták ki, eredetileg játékfigurák voltak csak. Aztán később lett belőle képregény, rajzfilm, film, videójáték meg még ki tudja mi. Gondolom te a rajzfilmre gondoltál a korodból fakadóan és mivel azt írtad "láttad", de ott sem mindegy melyik rajzfilm mert abból is sok széria készült, az első sorozat 83 és 86 között került bemutatásra Amerikában, a második 89 és 92 között aztán később is készültek még a 2000-es években is.
Amire én emlékszem kölyök koromból hogy egy akkoriban induló kis kereskedelmi csatorna amit rtl klub-nak hívtak délután nyomatta a gyerekeknek a rajzfilmeket, még nem is volt 24 órás adásuk, csak mese volt délután meg pár sorozat, se híradó, se magazin műsorok (ki gondolta volna akkoriban hogy hová növik ki majd magukat). Én itt láttam a G.I. Joe-t először, de szerintem ez nem az első bemutató volt Magyarországon, valószínűleg már leadták valahol korábban és ők csak az ismétlést vették meg.

Nosztalgiázóknak itt az egyik széria főcíme: [link]
Itt meg egy másik széria (én inkább erre emlékszem): [link]
Talán az egyetlen rajzfilm sorozat volt ahol a gonoszaknak drukkoltam, annyival karakteresebb gonosz karakterek voltak, a jóknál nem is maradt meg az emlékezetemben senki, csupa sekélyes, kidolgozatlan sablon karakter.

Így mai fejjel nézve jó nagy agymosó marhaság volt, de a mai rajzfilmek még ennél is károsabbak a szellemi fejlődésre. :(((

[ Szerkesztve ]

(#218944) peterson79 válasza kchryss (#218943) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem még játékfigura is volt, 2 db azt hiszem. Az a fajta aminek keze-lába mozog és még térd és könyökben is hajlik. Azt hiszem azelőtt sosem láttunk ilyet. Szerettem a rajzfilmeket is, nekem még valószínű, hogy a réges régi Magyar TV-n sikerült elcsípni az adásokat :)
Mondjuk az első klip ismerősnek tűnik, de nem tudom felidézni kik voltak a jók és a gonoszak. Annyira nem fogott meg a dolog. A Transformers jobban :)

[ Szerkesztve ]

(#218945) peterson79 válasza jano_77 (#218942) üzenetére


peterson79
őstag

Neked is és Hulpinak is ajánlom inkább a kilences amcsit. Viszonylag jó töltési idő, nagy stun sugár és talán gyakrabban dob be Tier X-be. Persze marha nagy szerencse kell hozzá, nem tagadom, szerintem Én egy évig szenvedtem vele...
Talán még az angol kilences jöhet szóba, de annak elég rövid a stun ideje, legalábbis az első ágyúnál, de az tölt a leggyorsabban.
Személy szerint a francia,német és orosz fajtát próbáltam még, de tényleg az amcsi adja valamiért legjobban. A tizesek azért nem jók, mert nincs plusz XP, ha azonos Tier-t lősz, de ezt nyilván tudjátok. 8, de inkább 9, a magasabb HP pool miatt.

(#218946) Djuree válasza jano_77 (#218942) üzenetére


Djuree
félisten

de mit szenvedtek egyaltalan ezekkel a kuldikkel? ami tank er valamit azok a 10esek, tobbinel mindnel van jobb a tierjeben. azok a kuldik meg halando embernek lehetetlenek. ha meg annyira kell potom penzert megcsinaljak az acc boosterek. :K
en nem is idegesitem magam ezekkel, csak a stug van meg vagy melyik, az magatol sikerult, a tobbivel nem tudom hogy allok, annyira erdektelen szamomra. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218947) Warton


Warton
őstag

Megcsináltam a jóárasított kobra tankot is. :DDD

(#218948) Djuree válasza peterson79 (#218944) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nagyon sok figuram volt, gyujtottuk az utcaba, mindenkinek volt egy csomo. egesz nap játszottunk veluk, volt nagy tankom, motorcsonak meg minden. meg van is szerintem valahol...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218949) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
A Battle Pass cuccokat mikor kapjuk meg?
Én meg vettem a hétezres csomagot, de sehol semmi, nem találom a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.