Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#218051) notika77 válasza Geller72 (#218049) üzenetére


notika77
senior tag

Igen, ez az érv is felmerült időközben. Ezért 256 lett a végső (?) ajánlatom.

(#218052) joergie válasza notika77 (#218051) üzenetére


joergie
őstag

305-re megadta az e50m skint. lehet megadta minimálra is, de bántam volna, ha 50 goldon forinton múlik.

más. a kliens minden egyes bejelentkezésnél megváltoztat pár beállítás. sniper módban a füvet ki akarom venni, és nem akarom hogy látszódjon a robbanás, rázkódás, akarom látni a lövedék ívét. És ezeket minden egyes alkalommal visszaállítja.(geforce now, gyakorlatilag minden egyes bejelentkezésnél olyan, mintha egy frissen telepített kliensbe lépnék be, olyan 2 percig csinálja).

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218053) notika77 válasza joergie (#218052) üzenetére


notika77
senior tag

256 is nyert, valószínűleg tényleg nem érkezett elég licit.

(#218054) Djuree


Djuree
félisten

én 400 valamennyit raktam rá.
facen volt aki 3000-et. :DDD :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218055) joergie válasza notika77 (#218053) üzenetére


joergie
őstag

Ezt a licit középértéke dolgot hol lehet látni konkrétan, amit elvileg frissítenek 10percenként? próbáltam figyelni, de az ilyesmit hajlamos vagyok elbambulni. honlapjukon valahol? vagy ingame hol?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218056) notika77 válasza joergie (#218055) üzenetére


notika77
senior tag

Nem minden licitnél látszik. Attól függ, hogy nyitott vagy zárt a licit. A tegnapinál elvileg volt, de nem tudom nálam miért nem látszott. Két lehetőség van: 1. nem licitáltam, 2. nem érkezett be a kínált tankok darabszámánál több licit.

ui.: a licited mellett kellene látszania a játékban (tegnap nekem -- volt a helyén)
ui.: szerintem nem középérték a megadott összeg, legalábbis nem az összes licité

[ Szerkesztve ]

(#218057) kchryss válasza notika77 (#218041) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem sok kredites ajánlat már nem lesz. 8-as prémek közül szerintem csak a renegade-et fogják kreditért árulni az összes többi "aranyos" ajánlat lesz.
Még a végén lehet kiderül hogy be kellett volna húznom a teknőst ruszki szerveren.

(#218058) kchryss


kchryss
addikt

Ha jól látom WZ-111 Qilin lesz kreditért.
Nincs annyi kreditem amennyiért elhozhatnám. :D
Ja és elvileg licites.

[ Szerkesztve ]

(#218059) BÁ Nutrition válasza kchryss (#218057) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert eddig hany kredites ajanlat volt?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#218060) Lovi24


Lovi24
senior tag

15 misi a kínai sárkányért...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#218061) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Na hát én ennyit biztos nem adok érte :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#218062) Swinegod


Swinegod
őstag

Jó hát erre nem számítottam

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218063) po1son válasza Lovi24 (#218060) üzenetére


po1son
addikt

Lesz az 60 misi is

skill4tu 50 misit tett rá, de most levitte 41.6 misire.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218064) kchryss válasza Swinegod (#218062) üzenetére


kchryss
addikt

Csak 9000 darabot osztanak szét. EU szerveren még senkinek sincs meg ez a tank. A top klánok játékosainak biztos kelleni fog és ők eszméletlen mennyiségű krediten ülnek.
Szerintem 40m alatt nem lehet elhozni.

Na mindegy. Beadom a zaciba az összes CW reward tankomat aztán meglátom mennyivel tudok licitálni ...

szerk. LOL Daki épp most adja el a prémium tankjait a licit miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#218065) Swinegod válasza kchryss (#218064) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha így lesz, akkor valahogy úgy érzem, nagyon utálni fogjuk ezeket a matchmakerben
Nincs is rosszabb annál, mikor valaki kurva jó, de skilles tankban nagyon jól játszik és csak goldot lő

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218066) po1son válasza kchryss (#218064) üzenetére


po1son
addikt

iyouxin is most adott el egy csomó tier8as prém tankot

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218067) Lovi24 válasza po1son (#218063) üzenetére


Lovi24
senior tag

Az oroszon meg 35-öt... mondjuk ott 20.000db-ot szórnak szét...

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#218068) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát nem tudom, engem nem hoz lázba, ilyen tank van a techtree-ben is. Persze az nem így néz ki de ezzel együtt tudok élni. :)

Üdv:Viktor

(#218069) kchryss válasza Swinegod (#218065) üzenetére


kchryss
addikt

Skilles tanknak nem lehet hívni. Ugyanaz mint a fejlesztési fában lévő WZ5A csak egy szép sárkányos festéssel.

Az biztos hogy ez most egy rohadt jó húzás volt a WG-től a kredit elszívására. Lesznek akik bőven 100m felett raknak majd rá.

(#218070) Balcsix válasza kchryss (#218057) üzenetére


Balcsix
senior tag

Miből gondolod, hogy pont a Renegade lesz kredites? Ha tényleg így lesz, akkor elég masszívan elkezdek farmolni. :D

(#218071) hulp01


hulp01
senior tag

Ha lehet hinni a kiszivárgott képeknek, és az elmélet a világításról igaz (eddig bejött), akkor talán a Progetto is licites lesz. Van 9,5m creditem, nagyon remélem, hogy az elég lesz rá.

(#218072) kchryss válasza Balcsix (#218070) üzenetére


kchryss
addikt

Csak logika alapján. Azért gondolom mert azt meg lehetett szerezni ingyen maratonnal és nem broken tank, nem borítaná meg az mm-et.
A progetto is maraton tank volt, de az op, szétcseszné az mm-et és amúgy is vinnék aranyért is így aranyért fogják adni és valószínűleg drágán.
Az 50TP prototyp sosem volt megszerezhető küldetéssel vagy kreditért így az is aranyért sanszos.

Aztán lehet hogy nem úgy lesz ahogy gondolom, mert például a teknős és a TL-1 sem volt eddig kreditért kapható. Majd meglátjuk. Csak azt írtam le hogy ha én lennék a kereskedő akkor hogyan csinálnám.

A T22 pedig olyan lesz mint ez a Qilin csak aranyért.
Egyébként azért is volt zseniális húzás ez a Qilin kredit leszívó, mert az időzítés is tökéletes volt. Aki elveri rá az összes kreditét annak nem lesz kreditje a következő kredites tankokra és majd megy a prém shop-ba pénzért kreditet venni.

(#218073) ollie


ollie
MODERÁTOR

Licitáltam 15696969-el, többet nem ér számomra.

***

(#218074) Swinegod válasza kchryss (#218069) üzenetére


Swinegod
őstag

Mért, az 5A nem skilles? Nem a legnehezebb tank a játékban, de azért nem egy IS-7, hogy a testpáncél is nagyrészt teljesen bolondbiztos

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218075) po1son válasza kchryss (#218072) üzenetére


po1son
addikt

A progetto is maraton tank volt, de az op, szétcseszné az mm-et és amúgy is vinnék aranyért is így aranyért fogják adni és valószínűleg drágán.

Papíron 360.384 van belőle eu szerveren a játékosoknál, nem hiszem hogy +10-20e darabbal tönkre tennék a mostani mm-et. :N

M54 Renegade - 73921
50TP prototyp - 166425

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218076) kchryss válasza Swinegod (#218074) üzenetére


kchryss
addikt

Hát ha úgy értetted a skilles tankot hogy magasan van a skill küszöbe, a jó játékosok játszanak jól vele és a rosszak nehezen tudják működésre bírni akkor teljesen igazad van.
Azt hittem olyan értelemben használtad a skilles kifejezést hogy op, mint mondjuk a chieftain esetében, az sem könnyen játszható tank, de az jó kezekben túl erős. A WZ teljesen jól balanszolt tank, jó, de op-nak nem lehet nevezni.
Goldot meg nyilván lövik majd vele sokan, ha van 30-40m kreditje valakinek megvenni akkor a goldra is lesz keret, de ezzel nekem semmi bajom nincs. Le kéne már szokni az állandó sírásról a csúnya gold ammo miatt.

#218075 po1son
Biztos több is van az 300 ezernél, de kérdés mennyi ezekből az inaktív account.
Majd meglátjuk. Pusztán üzleti logika: ha vinnék aranyért akkor miért adnák kreditért?

[ Szerkesztve ]

(#218077) Swinegod válasza kchryss (#218076) üzenetére


Swinegod
őstag

Pontosan így értettem, hogy ha rossz játékos vagy nem a WZ fogja felhúzni a winrated és a skill ceiling nagyon magasan van. Hogy OP-e azt nem tudom, mert nekem egy kínai tankom sincs tier 1 fölött annyira meg nem gyakori, hogy tiszta képet alkothassak róla, ha csak olyan erős, mint a 277 akkor nem gyenge az is biztos

Meg ott vannak ugye a rental tankok

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218078) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

en 30 milliot tettem ra, remelem nem nyer :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#218079) kchryss válasza Swinegod (#218077) üzenetére


kchryss
addikt

Randomra szerintem jobb mint a 277 mert jobb a lövege. CW-re viszont a 277-et viszik mert az gyorsabb picit. Nagyon jó tank mindkettő, de egyik sem OP.
Rengeteg a tornyozós tank a játékban. Többféleképpen lehet őket balanszolni. Vagy lassúra csinálod mint a sconq-ot, vagy kicsi csőlehajlást és gyenge ágyút adsz neki mint a 277-nek vagy a WZ esetében kicsi a csőlehajlás de azért nem annyira kicsi mint a többi kínai tankon, szór az ágyúja de azért nem annyira mint a többi kínai tankon viszont a tornya ennek lőhető be a legkönnyebben, mindkét kupolája puha és célozható nagyságú. Ha valaki ki tudja használni ezeknek a tankoknak az előnyeit és el tudja tüntetni a hátrányukat, jól játszva szétszed velük azzal nekem semmi bajom nincs. Erről szól ez a játék. Ha összehasonlítjuk őket a chieftain-nel akkor jön ki hogy azt miért szidja mindenki, mert az se nem lassú, jó csőlehajlása van és túl picik a gyenge pontok a tornyán, ha azzal szopat meg egy jobb játékos akkor jogos az utálat.

(#218080) vJokka válasza kchryss (#218064) üzenetére


vJokka
aktív tag

Remélem nem lesz igazad :)) ! 35.4M-el licitáltam rá, pár misit még össze tudtam volna kaparni depóból, de remélem ennyi is elég lesz.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#218081) notika77 válasza BÁ Nutrition (#218078) üzenetére


notika77
senior tag

Azok akik 30-40m kreditet tesznek rá ugye tudják, hogy ez lényegében csak egy Wz111-5A + skin. Tavaly júniusban még pár paraméterében eltért az 5A-tól, de azóta teljesen ugyanaz lett.

ui.: Bocs, nem kifejezetten neked akartam válaszolni.

#218082 kchryss: bármeddig +10%-ért.
Szerintem a tavalyi skint még mindig le lehet tölteni valahonnan ingyen :)

[ Szerkesztve ]

(#218082) kchryss


kchryss
addikt

9-es jutalom tankokat bármeddig vissza lehet vásárolni? (T55a, phase1, kpz50t, charfuture, obj777)
Mindegyik 3,5m-ért adható el. Mennyiért lehet őket visszavásárolni?

#218081 notika77
Persze hogy tudjuk, de van legénységi szorzója és nem akármilyen skin van rajta. Gyönyörű tank mint az alpesi tigris. :)
És lehet hogy évekig nem lesz máshogy megszerezhető. A kreditet meg minek tartogassam mikor már szinte az összes tank a garázsomban van?

[ Szerkesztve ]

(#218083) kchryss


kchryss
addikt

"Elérted a járművek napi limitjét." - El is felejtettem hogy ilyen van. :D

Ment a chieftain, 907, vk72, kpz50t és a t55a a zaciba. M60, 260 és 121b már korábban be lett adva.
Eladtam a felhalmozott felszereléseket és fogyócikkeket is. 35m körül tudok én is licitálni, de szerintem nem lesz elég. Mindegy ha nem nyerek vele akkor lesz kreditem a renegade licitre. ;]

szerk. Ha nekem is 100m kreditem lenne mint itt sokaknak meg mint egy csomó klántársamnak akkor simán rádobnék 80 misit.

[ Szerkesztve ]

(#218084) notika77 válasza kchryss (#218083) üzenetére


notika77
senior tag

Én már kedden és szerdán beadtam a zacciba őket, pont a limit miatt, ha ki kéne még egészíteni pár prém tankkal.

Már több, mint 10 napja nem játszottam, pedig 10 nap farmmal lehetne 30-40m-val több kreditem, közben elfogy a prém napom is, szóval ínséges idők jönnek! Nekem OP prém tankokat adjanak a 40m-ért, ne skint! :)

(#218085) vepe


vepe
senior tag

Ez a WG kibaszott lehúzó. (Alapul véve azt, hogy nincs kifarmolva kredit-ennyit nem is 5 perc összefarmolni-és nem adsz el semmit a garázsból).

Ha valaki licitál 75millió kredittel jól számolom, hogy kb 110e ft-ért vesz egy olyan tankot, ami ua, mint az 5a és csak egy skin-el produkál többet?

A shopban 31e ft 12,5milli kredit és gold. 1 Gold kb.1e ft, tehát a 12,5 milla kredit 18,5e ft??? :W

6x 12,5milla kredit---75 milla (ha valaki ennyit felrak), azaz 6x18.500ft---111.000ft????

Elszámoltam valamit? :Y

(#218086) notika77 válasza vepe (#218085) üzenetére


notika77
senior tag

Elszámoltad, mert a prém shopban a Fort Knox csomag 31k, ebben 17,5m kredit van az arany átváltása után. Vagyis 4 Fort Knox az 70m kredit és 124eFt :)

[ Szerkesztve ]

(#218087) MZsoltee válasza vepe (#218085) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ha valaki goldból vesz kreditet, az meg is érdemli. :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#218088) kchryss válasza vepe (#218085) üzenetére


kchryss
addikt

Kreditet nem számolhatod át Ft-ba. Van több olyan ismerősöm is akik 1 fillért sem költöttek soha a játékra mégis több mint száz millió krediten ülnek.
Annyira felborult a játék gazdasági egyensúlya az előző években hogy aki sokat játszott az a végtelenségig hizlalhatta a kredit állományát.

(#218089) jano_77 válasza kchryss (#218069) üzenetére


jano_77
nagyúr

"Lesznek akik bőven 100m felett raknak majd rá." - szerintem csak azok, akiknek elmentek otthonról :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218090) vepe válasza kchryss (#218088) üzenetére


vepe
senior tag

Nem mindenkinek van kreditje. Akinek meg nincs és ilyet szeretne venni annak venni-e kell A shopban+eladni amit csak tud.

Ha megnézed a streamereket mind kredit gondokkal küzdenek, mert nem csak jól tejelő gépekkel játszanak.

Igazad van, hogy kreditet lehet szerezni, de ahhoz játszani kell sok napig, napi sok órát, hogy összeszedj pár milla kreditet. Nem mindenki farmolgat, mert pl.nincs napi x órája játszani.

A wg-nél minden pénzben mérhető, sajnos a kredit is, ilyenkor meg lenyúzzák a játékosokról a bőrt is, pl.ezzel a tankkal, ami csupán egy plusz skin. A T22.med-et ha valaki szeretné magának még megértem, mert egyedi tank, nincs analógja, de ez a wz :) .

Jó volt, az e50m skin is, mert viszonylag olcsó volt és egyedi, de pl,az előtte lévő 2 ragyi tank megint egy lehúzás.

(#218091) kchryss válasza jano_77 (#218089) üzenetére


kchryss
addikt

Miért? Ha valakinek van mondjuk 900m-ja az miért ne rakna rá 100m-ot ha tetszik neki a tank? Ha valaki ennyi kreditet felhalmozott, minden fejleszthető tank a garázsában van és sok éve játszik az mire költhetné el a kreditét? Max legénységi könyveket vehetne belőle, de ha régóta játszik akkor arra sincs már szüksége.

#218090 vepe
Különböző ajánlatokkal különböző játékos rétegeket céloznak meg. A nem olyan régóta játszó f2p játékosoknak ott volt az első ajánlat az amcsi med-del vagy tegnap a teknős és még valószínűleg lesz minimum egy 8-as prém tank kreditért.
Ez a festett WZ-s ajánlat nem az átlag keveset játszó játékosokat célozta meg. 99%-ban azok fogják megvenni akiknek eleve sok kreditjük volt ha máshogy nem akkor eladható tankok/felszerelések/fogyócikkek formájában. Az az 1% aki képes most csak ezért a skin-ért pénzért kreditet venni az tényleg hülye, de az ő dolguk mire kültenek.

[ Szerkesztve ]

(#218092) Balcsix válasza vepe (#218090) üzenetére


Balcsix
senior tag

Senki nem kötelez rá, hogy megvedd. Egyébként szinte minden F2P játékban ez van. Illetve általában más játékban nem tudsz venni olyan dolgot amivel előnyhöz juthatsz (ellenben itt), csak skineket. Egyébként amíg F2P a játék ez szerintem teljesen elfogadható, hogy mikrotranzakciókkal rakják tele. Ha nem tetszik akkor ott vannak a teljesáras-havidíjas gamek. Ott nincsennek ilyenek...
Emlékszem amikor még CS:GO-ztam, ott a ritkább kés skinek volt hogy forintba átszámolva milliókért mentek, és az is csak egy skin.

#218083kchryss
Ha tényleg a Renegade lesz, akkor szerinted elég lesz rá kb. 10 millió kredit?

[ Szerkesztve ]

(#218093) vepe válasza kchryss (#218091) üzenetére


vepe
senior tag

De kinek van 900 milka kreditje? Nem hinném, hogy túl sok embernek. Itt is azt látni, mindenki próbál mindent kreditté tenni és ezzel kb.a nagy többség így van.

Azzal van a gond, hogy a WG mohó. Ha fix.15milkáért árulnák még azt mondom korrekt, de behülyítik az embereket.

(#218094) vepe válasza Balcsix (#218092) üzenetére


vepe
senior tag

Persze nem kötelező megvenni, nem is ezt írtam, hanem azt, hogy a WG itt is szívatja a népet.
Ezzel nem jutsz előnyhöz a játékban, mert ua.mint az 5a. Elad sok tízmillió kreditért egy olyan kipingált tankot, amit kilehet húzni és megvenni 6 milka kreditért. :C

[ Szerkesztve ]

(#218095) kchryss válasza vepe (#218093) üzenetére


kchryss
addikt

Azt nem mondtam hogy nagyon sok embernek van 900m kredit felett, de sokkal többnek mint azt gondoljátok. A 100m pedig nagyon sok casual játékosnak is megvan ha régóta játszik. És nem csak jó játékosoknak. Ismerek több casual 50% wr alatti lelkes piroska játékost aki nagyon sok krediten ül mert sokat játszik 8-as prém tankokkal.

Az meg természetes hogy a kreditet nem kreditben tárolja az ember, de attól még hogy fogyócikk vagy felszerelés formájában van még kreditnek tekinthető. Általában az szokott lenni a metódus hogy felhalmozod a kreditet aztán ha jön az 50%-os fogyócikk vagy felszerelés akció akkor átváltod a kreditet arra. Így ha prémium kaját használsz akkor az 50%-osan vásároltat vonogatja a raktárból, ha meg egy új tankra felszerelés kell akkor ott van az előre 50%-os akcióban megvásárolt felszerelés hozzá. Ha meg kredit kell akkor féláron eladhatod pont annyiért mint amennyiért akciósan vetted, vagyis nem vesztesz vele semmit.

#218092 Balcsixvepe
Attól függ hány darabot raknak ki belőle. Várhatóan a 10m-nak bőven elégnek kéne lennie. 5-8m között szoktak elmenni a 8-as prém tankok kredites liciten. Nyilván sokban függ attól hogy mennyire egyedi, vagy mennyire jó tankról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#218096) Swinegod válasza Balcsix (#218092) üzenetére


Swinegod
őstag

Warframeben pld MINDENT meg lehet szerezni perkálás nélkül, sőt lootobxok sincsenek amennyire én tudom, de még csak nem is kell 27 órát farmolni egyetlen egy dologért (STG-vel átlag 20-22k kreditet profitálok boosterek nélkül, 5 perces meccsekkel számolva, 6milliós T10 tank) és pontosan ezért vannak félistenként kezelve a fejlesztői ahelyett, hogy a teljes játékosbázis rühellné őket, úgy, mint a Wargaminget mondjuk és "nagyon meglepően" még csak csődbe se mentek

Csgoban el tudod adni azt a skint, Wotban az egyetlen értelme ennek a tanknak, hogy menőn néz ki, nem tudod később eladni vagy egyáltalán azért megvenni, hogy később eladd

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218097) Balcsix válasza vepe (#218094) üzenetére


Balcsix
senior tag

Mármint az előnyt az OP prémium tankokra értettem amik csak aranyért vásárolhatóak meg, nem konkrétan erre a skinre. :D
Illetve ha nem lesz elég 20-30 milla, az nem azt jelenti, hogy a WG a köcsög, mert kitette 15-ért, hanem azt jelenti hogy nagy rá az igény. Ha nem lenne rá igény akkor 15-ért is elmenne. Szóval itt most pont nem a WG határozza meg az árat, ellenben a shoppal, ahol elég pofátlanul sokba kerülnek a jobb tankok véleményem szerint.

#218096Swinegod
Nem azt mondtam, hogy nem létezik olyan F2P játék, amiben ne lehetne mindent megszerezni játékon belül, csak azt hogy szerintem ilyen típusú játék esetén semmi probléma nem lenne a visszafogottabb mikrotranzakciókkal. Csak sajnos ez a WoT esetében már elég Pay 2 Win szinten jár.

[ Szerkesztve ]

(#218098) vepe válasza kchryss (#218095) üzenetére


vepe
senior tag

Igen amit írsz egyetértek vele, de engem az idegesített fel, amit a WG csinál.
Ismételve önmagam. Elad egy fel skinezett 5a-t a játékban megszerezhető ár 10-15x árért.
A skin pár hónap múlva meg ott lesz a shopban pár ezer ft-ért.

Mindenkinek szíve joga mit vesz és mennyiért, én csak a saját gondolataim írtam le, hogy ez a tank egy átbaszás. Egy szót nem szólnék, ha egyedi tank lenne. Kb.ez olyan, mint a type59, kidobták a gold verziót és az is megvette 45-50k goldért, akinek a sima is megvolt.

(#218099) Warton válasza vepe (#218094) üzenetére


Warton
őstag

Ha meg előnyhöz jutnánk akkor meg az lenne a probléma. :U Nem értem, hogy mi a baj. Nem az a kérdés, hogy a WG eladja-e, hanem az, hogy van-e valaki, aki megveszi. A WG árul egy tierX-es tankot mindenki eldönti, hogy mennyit ér meg neki 15 milliótól a csillagos égig. Ráadásul nem is goldot kér érte, hanem creditet, amit azért lehet termelni, főleg így a karantén alatt.

(#218100) Thrawn


Thrawn
félisten

Mai nap jó híre:

It is now obvious to us that Crew 2.0 requires further improvements. Therefore, the main changes that we proposed in the current Sandbox will not be released in this form. :C

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.