Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#22351) Drenadar válasza KisApám (#22348) üzenetére


Drenadar
veterán

Többünk véleménye, hogy perk-et(perk az ami csak akkor működik, ha 100%-ot eléri) nem érdemes adni nekik elsőre, mert semmi bónuszt nem ad sokáig.
Ahogy mi csináljuk általában: Javítással kezdünk, vagy álcázással(A lényeg, hogy skill legyen és ne perk, vagyis adjon valami bóóónuszt!) majd ha ezek elérték a 100%-ot, belekezdünk egy másik skillbe, ha az eléri a 48-50% -ot (elég gyorsan) akkor eldobjuk őket és betesszük mondjuk az elit alakulatot (BIA).

Remélem érthető volt, bocsi fáradt vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#22352) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Tank Icon Makerrel a saját számízűre variáltam a csata közbeni ikonokat, viszont a szokásos tükörkép az ellenfélnél előjött. Nincs XVM-m csak simán a 0.8.8 mappában van a helyén. Van valami megoldás XVM nélkül? Vagy mindenképpen kell hozzá?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#22353) KisApám válasza Drenadar (#22351) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem érthetőbben:

NEM az elit alakulattal kezdek, hanem a többi skill közül választok valamit az alapon adott embereimnek.
Utána fejlesztem a következő skillt 48-50%-ra, majd "barakkolom" az embereimet, beteszek helyettük újat valahonnan, majd azoknál egyből Elit alakulat (BIA)???

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22354) iwu


iwu
addikt

most, hogy van top sebbzés akció...
t34, 2 vesztes csata, mind2-ben legtöbbet sebeztem a 2 csapatból, nettó 100K+/kör...és fun:D

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22355) smisa válasza emre (#22339) üzenetére


smisa
őstag

Köszönöm mester :R

(#22356) Drenadar válasza KisApám (#22353) üzenetére


Drenadar
veterán

"barakkolás" nálad mit jelent? skill eldobás? mert akkor igen :D

ha az volt a kérdésed, hogy mit is adj eddig a szintig az embereknek, akkor mivel sunnyogó TDről van szó én az álcázást ajánlanám. (mindenkinek).

Ha nem ez volt a kérdés akkor próbáld meg szájbarágósabban plíz :D

(#22357) scyllarus válasza KisApám (#22353) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem barakkolod őket, és nem az embereket dobod el. A personal file-ban eldobhatod a képzettséget, és újra választhatsz nekik mást. Mivel 140%-ról indulsz, az eldobással buksz ugyan valamennyit, de még mindig 100% fölött leszel, ha ekkor adod nekik a BiA-t, akkor működni fog, addig meg használtad a korábban választott skillt, nem vártál a 100% BiA-ra, 0 bónusszal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#22358) vhw válasza KisApám (#22353) üzenetére


vhw
addikt

A másodlagos skill-t nullázod - az eddig gyűjtött xp ottmarad a legénységen (átképzési módtól függően bizonyos veszteséggel) és választhatsz neki másik skill/perk közül. (ha nem goldért nullázol, buksz egy bizonyos százalék xp-t, ezért kell még pluszban a második skillbe is belefognod, hogy végül a veszteség után is elegendő xp legyen egy 100%-os perkre)

Ekkor kiválasztod a kívánt perket (ami csak 100%-os állapotban ad pluszt) így ezután valóban, egyből működni fog neked mondjuk a BIA. (nem csak ott lesz ~100-150 csatán keresztül haszontalan állapotban)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22359) CactuS válasza nyunyu (#22221) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ööö ez engem is érdekelne, ha nem nagy probléma. Végigkotortam a @default könytárban az .xc fileokat, de nem találtam meg a kívánt részt. Gyanítom megint bénázok és rossz helyen keresem. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22360) Tenken válasza emre (#22339) üzenetére


Tenken
őstag

Királyság! Köszönom!
:R :R

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#22361) csapee


csapee
senior tag

De ha td-re akarsz kepzettseget a parancsnoknak 6.-ik erzek a legfontosabb szerintem. Nem mindegy hogy tudod-e fel vagy spotolva vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#22362) KisApám válasza vhw (#22358) üzenetére


KisApám
addikt

Ettől már csak egy Youtube videó lenne jobb. :K

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22363) CactuS válasza CactuS (#22359) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Közben megtaláltam. Legalábbis azt hiszem. :F Ctrl+F átugrotta a dolgokat, kézzel pörgetve + read.me csodákra képes. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22364) Tenken válasza KisApám (#22362) üzenetére


Tenken
őstag

Rakjál álcázást elsőnek. Mire kimaxolod úgy is rájössz mit hogy kell tovább csinálni.

Más:
Olyan xvm már nem lesz, hogy a pubik effijét/wnjét kis négyszögbe mutatja a tank felett?

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#22365) Tenken


Tenken
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#22366) #95904256


#95904256
törölt tag

Pénzeszsákot szeressük...

Kár, hogy egy tiszavirág életű 59-16-oson kívül senki nem volt hajlandó segíteni a jobb oldalon. Annak a TigerP-nek jó a páncélja, 5 lövésből egy sem vitte át ( ~ 300m ).

[ Szerkesztve ]

(#22367) vbbb válasza #95904256 (#22366) üzenetére


vbbb
őstag

Aranylőszert is használtál ehhez a kredithozamhoz? Mennyi volt a tiszta haszon? ;]

(#22368) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Emberek, én vagyok a vak, vagy a fisherman's bay-i templom ugyanaz, mint a lakeville-i? :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22369) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok Ez is adja néha :D

Győzelem!
Csata: Tundra 2013.09.16. 21:04:01
Jármű: Pz.Kpfw. VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 1 996
Szerzett kredit: 45 456

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#22370) Chris0321 válasza Bad Pritt (#22368) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha veszel nekem egy prém JT-t akkor megnézem.

(#22371) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Tudja esetleg vki , hogy a csatak vegi összesítésért melyik fileok felelősek? Van egy pakkom, de csak az kellene belőle , a többi nem, és nem tudom kiszedni ...
Thx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#22372) Bad Pritt válasza Chris0321 (#22370) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha cserébe veszel nekem egy prém T34et, akkor megmutatom :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22373) #95904256 válasza vbbb (#22367) üzenetére


#95904256
törölt tag

Használtam, de a TigerP-ét az sem fogta. 126k felett volt a haszon.

(#22374) Švejk


Švejk
őstag

Emberek, egy haverom 1 hete kezdett játszani, már van 4-es tankja, és hát...elég intenzíven fejlődik. A lényeg a lényeg, büszkén újságolta, hogy egyszer bedobta az MM 8-asok közé, ő bár nem lőtt ki senkit, őt se lőtték ki, és sebzett 1-2-t. Így kapott állítólag 191.000 ezüstöt. Hogy lehetséges ez?

(#22375) vbbb válasza #95904256 (#22373) üzenetére


vbbb
őstag

Toljál már fel egy replay-t, kíváncsi vagyok hogyan lehet ennyit összeszedni Löwe-vel. Engem sajnos mindig T10-be rak vele.

(#22376) akosf

kár

[ Szerkesztve ]

(#22376) #95904256 válasza vbbb (#22375) üzenetére


#95904256
törölt tag

Mióta megtelt az SSD-ém replay-ekkel, azóta nem mentem. :)

(#22377) vhw válasza #95904256 (#22376) üzenetére


vhw
addikt

Nem törlöd őket időnként?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22378) #95904256 válasza vhw (#22377) üzenetére


#95904256
törölt tag

Inkább kikapcsoltam. Csak másokét szoktam nézegetni. :)

(#22379) vbbb válasza #95904256 (#22378) üzenetére


vbbb
őstag

Milyen kiegészítőket használsz rajta amúgy? (Egyébként nekem is SSD-m van és nem nagyon telíti meg a replay...)

[ Szerkesztve ]

(#22380) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Szóval itt van a KV1-S, aki előszeretettel vadászik saját csapattársakra. A neve Zalgradis.

Nézzétek meg a Replay-t.

Elnézést kérek, csak 4500-at hoztam össze.

Körülbelül fél perc alatt a pokolra jutott.

A kép, hogy biztos legyen az esemény:

Aki ezután rám akar lövöldözni a nevem miatt:

Voltam már zsidó, meg buzi is. Pedig nem vagyok az: Kean

Szóval a nevem Kéri András, ebből adódik a KeAn. A cimboráim meg ezért rám akasztották a Sorbo utónevet, aki nem tudná: Kevin Sorbo

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22381) #95904256 válasza vbbb (#22379) üzenetére


#95904256
törölt tag

Kiegészítők a Löwén? Háló, periszkóp, töltésgyorsító. :DDD
Igazából mindhárom akkor jön jól, ha távolról tudsz puffogtatni.
Közelharcban meg akármit is raksz fel szerintem kevesebbet pluszt ad, mint a fenti kombináció.

[ Szerkesztve ]

(#22382) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#22380) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem tudom mi nem volt jó az előbb, de egy link sem működik. Akkor talán most:

Szóval itt van a KV1-S, aki előszeretettel vadászik saját csapattársakra. A neve Zalgradis.

Nézzétek meg a Replay-t.

Elnézést kérek, csak 4500-at hoztam össze.

Körülbelül fél perc alatt a pokolra jutott.

A kép, hogy biztos legyen az esemény:

Aki ezután rám akar lövöldözni a nevem miatt:

Voltam már zsidó, meg buzi is. Pedig nem vagyok az: Kean.

Szóval a nevem Kéri András, ebből adódik a KeAn. A cimboráim meg ezért rám akasztották a Sorbo utónevet, aki nem tudná: [link]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22383) CHaooSS


CHaooSS
őstag

8-3 -nál járnak és akkor a két foch 155 öngyilkos akcióba kezd 6 ellenfél ellen...

erre nekem ugatnak, hogy nem megyek megöletni magam? :(((
minek küzdjek? vesztes csata úgyis

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#22384) munnergep válasza Kean_Sorbo (#22382) üzenetére


munnergep
senior tag

Miért zavar, hogy idióták buziznak vagy zsidóznak? Engem is szoktak, max. röhögök rajta egy jót, hogy felb@sztam az agyàt.
Bár nem vagyok jobb ezeknél, mert en meg rögtön k.a.- zok ha arty vagy kv-1s lő ki menet közben kapáslövéssel, 10 kilométerről.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#22385) #95904256


#95904256
törölt tag

LPT advanced in action :)

(#22386) Kean_Sorbo válasza munnergep (#22384) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Azért, mert tudja mindenki rólam, hogy sz.jobbos vagyok. Viszont bizonyos közösségekben nincs szükség ilyen megjegyzésekre. Ez a "játék" és fórum nem erről szól. Emberek itt szeretnék magukat jól érezni mindenféle nézetük, vallásuk, identitásuk ellenére egymással. Aztán mindig van egykét nagy arc, aki bepofázik. Elég az életben a sok hülyét nézni, hallgatni. Köszönöm itt nem kérek belőle.
Ha valaki köszön, vissza köszönök. Még az s.a. a.s. párost is megtanultam.
Írhatnék itt még monológot ezekről a dolgokról de felesleges, meg nem is ide való.
Itt egy dolog érdekel: mégpedig az, hogy az adott személy szimpatikus vagy nem.

Röviden.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22387) nihill


nihill
őstag

Ilyenkor jó artynak lenni, amikor 2 toptier tank is védelmezi az embert :W

(#22388) Midway


Midway
senior tag

Pz 38 NA , ez valami mostohagyerek? 4 csatából háromban a leggyengébbnek sorol a hatosok közé. :W

(#22389) nihill válasza #95904256 (#22366) üzenetére


nihill
őstag

Nem kötekedésből, de ebben nem volt valami küldetés hogy ennyi lett?
Mert én JT8,8-al kb ugyan ennyi XPre 131k-t kaptam, a Löwe ennyivel nem keres jobban tudtommal.

(#22390) Midway válasza Midway (#22388) üzenetére


Midway
senior tag

Tévedtem 6 ból ötször vagyok én a leggyengébb tankkal. :W

De csak ezzel a tipussal...

[ Szerkesztve ]

(#22391) Remus389 válasza Midway (#22388) üzenetére


Remus389
veterán

jaj hogy azt hogy utáltam, bírd ki

egyébként alapból felderítő, deríts fel minnél több ellenséget, és gyorsan add el

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#22392) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Ez meseszép!

(#22393) Remus389 válasza DEV_NULL (#22392) üzenetére


Remus389
veterán

profi munka!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#22394) Midway


Midway
senior tag

Segítsen valaki, hogy hogyan kell a frissítés után a módot visszatenni. Bemásoltam de nem működik. :U

(#22395) Midway


Midway
senior tag

nagyítva

Ez azért már túlzás... :(((

[ Szerkesztve ]

(#22396) DEV_NULL válasza Midway (#22394) üzenetére


DEV_NULL
őstag

A mod működik az újabb verzióval is?

(#22397) Midway válasza DEV_NULL (#22396) üzenetére


Midway
senior tag

Van új mód , de nálam nem működik.

(#22398) csapee válasza Midway (#22397) üzenetére


csapee
senior tag

Linkeltek itt par oldallal elobb modpackokat azokat rakd fel. Xvm exe-t torold ki meg a dokan library uninstall. Amugy mig konnyu tankkal mesz 4 osztallyal feljebb is dobhat.

Csapee

(#22399) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ki korán kel ilyet lel! :DDD 15--2

(#22400) DEV_NULL válasza GaburroSan (#22399) üzenetére


DEV_NULL
őstag

a Vk 30.02 M jó gép?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.