Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#22401) Djuree válasza Midway (#22388) üzenetére


Djuree
félisten

az scout, 4 tier különbség is lehet. menj mással ha nem scoutolsz. de akkor meg nem tudom minek ezt választottad ha zavar a 4 tiernyi különbség.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22402) Veatta válasza iwu (#22350) üzenetére


Veatta
aktív tag

Van, de csak délután most meló van :(

(#22403) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
4. napja játszok a WOT-al, sajnos minimum grafikán is kicsit laggol a laptopomon, de ennek ellenére nem tudom abba hagyni, úgy érzem ennek ellenére egész jól megy, szorgalmasan gyűjtöm a "plecsniket". Ha teszek be képet a statisztikámról, akkor meg tudná nekem valaki írni, hogy hol tartok, és még mennyi kell a szintlépéshez? Nem a kitüntetésekre gondolok, hanem arra a számra ami a pálya betöltésénél egyes játékosok neve előtt szerepel.
Továbbá, mit jelent a Tier és a TD kifejezés(Talán tankvadász? A nehéz tankokat hívják így?)?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#22404) t.imi válasza Midway (#22388) üzenetére


t.imi
addikt

Majd ha 7-8 között leszel, mosolyogni fogsz. :)

(#22405) Djuree válasza Petyus87 (#22403) üzenetére


Djuree
félisten

a tier az a tankok erőssorrendje, 1-10-ig van jelenleg.
a td az tankvadász, a heavy a nehéztank, a medium a közepes, a light a könnyű, a scout a felfedező.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22406) Drenadar válasza Djuree (#22401) üzenetére


Drenadar
veterán

Azért választotta azt, mert abból lehet kifejleszteni az értelmesebb tankokat...

Én sem szerettem, de "gyors" és a csapattársak mindig megnyerték nekem a csatát :D
ha most mennék neki, inkább átugornám freexp-ből :)

(#22403) Petyus87
TD: tank destroyer, vagyis a tankvadászokat hívjuk így.
HT: heavy Tank, vagyis nehéz tank.
Scout: light tank, vagyis könnyű tank.

Tier, ha a tech treet megnyitod a tankok szintenként változnak, 1-es tierü tankok ingyen vannak, ezeket megkaptad. Max tier a 10-es. (gyk: szintnek is lehet hívni :D)
Az hogy hol tartasz a tankodnál látod, a fejlesztést megnyitod és fejlessz, menj a következő tankra, stb.

[ Szerkesztve ]

(#22407) [HUN]Dani válasza Petyus87 (#22403) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Először is itt egy oldal ahol megnézheted azokat a "számokat". Itt pedig egy másik oldal, ahol a saját statisztikádat követheted figyelemmel, eléggé részletesen. Ezen kívül ajánlom figyelmedbe ezt a három magyar nyelvű oldalt, mert sok hasznos információval szolgálhatnak. egy kettő három

Ja és itt van három youtube videós csatornája, mert az ő videóik is hasznosak lehetnek.karvaly ph3lan cleverland

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#22408) xtmod


xtmod
senior tag

ha valakit érdekel:

[link]

(#22409) Petyus87 válasza Djuree (#22405) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Jelenleg leginkább a T60-as, M2 Light, T2 Medium tankokat szoktam használni, most sikerült kifejleszteni a T70-est, úgy érzem leginkább a felderítő, a könnyű tank, ill. a nehéz tank áll közelebb hozzám, TD-vel ritkábban nyomom, mert az a tapasztalatom, hogy ha bokorban állok, akkor jobban laggol a gép ráadásul ahhoz nincs idegem, ha a gyors tankok robognak felém akkor ezekkel a lassú gépekkel kitérjek, az ágyút is mozgassam a testtel együtt stb.
Egyébként, hogy lehet célzott parancsot leadni egy csapattársadnak? Pl: kövess, vonulj vissza.
Nem egy esetben kért már meg nehéz tank, hogy kövessem, ez azért lehet, mert látta az eredményeim és azok jók? Vagy csak szimplán véletlen, sűrűn kinéznek maguknak? (telepítettem fel én is ilyen mod-ot de egyelőre nem működik)
A statisztikám alapján van esély, hogy előbb utóbb egy klánban is harcolhatok majd?

(#22410) Drenadar válasza Petyus87 (#22409) üzenetére


Drenadar
veterán

klánharchoz 10-es tankok kellenek :) Az még odébb van neked, olvasgass a játékról, menj szakaszba ismerősökkel (azonos tierben) fejlődj, tapasztald ki a játékot.

(#22411) Petyus87 válasza Drenadar (#22410) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Igyekszem :)
Karácsonyra lehet, hogy meg lesz az új laptopom, valószínű intel hd graphics 4000 lesz benne, azon reméljük már egész jó lesz a grafika.
Még annyi kérdés, mivel nincs prémium fiókom...
Elég szűkös a garázshely. Mit javasoltok, inkább egy nemzet tankjait érdemes fejleszteni, vagy meg lehet hagyni egy USA-Szovjet vonalat is. Egyébként szerintetek melyik nemzet tankjai a legjobbak?

[HUN]Dani
Köszi a linkeket, megnéztem az első videót, nagyon komolyan tolja a srác, az egy egészen más szint.

(#22412) Drenadar válasza Petyus87 (#22411) üzenetére


Drenadar
veterán

Vannak a játékhoz tömörített textúrák, amivel állítólag jobban megy gyengébb gépen... Beállításoknál a látótáv mindenképpen maximumon legyen, az árnyék kikapcsolva nekem gyenge gépen ez nagyon sok fpst jelentett...

Igen a garázshely limitált, add el az első szintű tankokat és ne kezdj bele túl sok ágba...

Jah és írtam a játékban...

[ Szerkesztve ]

(#22413) Zadia


Zadia
senior tag

Végre meg van az első 10-es tankom akciósan. :DD

(#22414) Drenadar válasza Zadia (#22413) üzenetére


Drenadar
veterán

Gratulálok és a hátszél legyen veled :D meg győzzed gold ammoval etetni :D

(#22415) sequator válasza Petyus87 (#22403) üzenetére


sequator
senior tag

" Nem a kitüntetésekre gondolok, hanem arra a számra ami a pálya betöltésénél egyes játékosok neve előtt szerepel."

Ha jól sejtem a platoon/szakasz számára gondolsz. Az csak azt jelenti, hogy az azonos számmal jelölt játékosok egy szakaszban játszanak együtt. Minimum kettő, legfeljebb 3 játékos alkothat egy szakaszt.

Szerk: nem tudom most milyen géped van, de az intel HD4000 IGP nem igazán játékra tervezett chip.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#22416) Vikthor válasza Zadia (#22413) üzenetére


Vikthor
nagyúr

fúúú baszki, gratula hozzá én most vagyok még a t8-as szinten ezen az ágon, nekem még 70k xp a t9-es VKhoz... Igaz már E100 és JgPz E100 már megvan, mint T10 heavy... Leopard 1 meg egyszerűen az egyik legjobb sniper tank szerintem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#22417) GaburroSan válasza DEV_NULL (#22400) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Mini Panther (VK 3002 M) nagyon jó gép!

(#22418) GaburroSan válasza Zadia (#22413) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Grat! Én is megvettem már a sajtot a garázsba, úgyhogy várom mikor bújik elő a cin cin! :DD

(#22419) Djuree válasza Zadia (#22413) üzenetére


Djuree
félisten

grat!
nekem most van 100k xp a bélán, még az akciós időszakban ki akarom húzni a maust, talán meglesz.
durva egy gép, tegnap a bélával nem tudtam átlőni SEHOL! se az oldalát, se a torony oldalát, előlről meg se próbáltam, ott egyszerűen nincs értelme. 100hp-ja volt, váltottam lőszert HE-re és így sikerült 3 lövéssel kilőni.
városban megállíthatatlan, csak a seggét védjék meg.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22420) Zadia válasza Vikthor (#22416) üzenetére


Zadia
senior tag

Nekem az Aladár nagyon bejött.Sokáig meg volt. A Béla már szenvedősebb.

Djuree Előröl is lehet sebezni,bár eléggé ritkán sikerül.A hasa alá kell lőni és már ég is az egérke.

Most a IX-es ST-1-re hajtok+ az IS-7-re.

[ Szerkesztve ]

(#22421) RAiN91


RAiN91
őstag

Meg lett a BL10. A rövid 152-es pontosabb mint ez.
Elég kiszámíthatatlan, de ha átmegy akkor nagyot üt.

(#22422) Atlantis válasza Djuree (#22419) üzenetére


Atlantis
veterán

Tegnap T34-gyel normál ammoval simán kifiléztem egy egeret, csak pislogott szegény...persze a végére azért én is megfogytam rendesen és ahogy lenni szokott, előkerült egy frag-lopó csapattárs is, pedig olyan kevés egérfogó-plecsnim van még... :) Az igazsághoz tartozik, hogy ~600 WN6-os gyökér vezette, eszében nem volt beforgatni, állt velem szemben és lövöldözte a tornyomat, ahogy illik...szóval rossz kezekben nem csodafegyver az sem. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#22423) [HUN]Dani válasza Djuree (#22419) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Prém ammoval szemből simán át kellene lőnöd. Én JagdpzE100 299 penes ágyújával belőttem szemből a lámpa alatt/mellett és 2 lövésből megöltem. Első lövésre kigyulladt amit kicsit későn oltott el. A dologhoz hozzátartozik, hogy csak minimális szögben volt beforgatva, ha egy jó játékos vezette volna és normálisan beforgatja akkor lehet kicsit necces lett volna a dolog.

magyarsrac

(#22424) t.imi válasza Petyus87 (#22411) üzenetére


t.imi
addikt

Nem akarok beleszólni, de nem járnál jobban egy ati/nvidia vga-val?

Ha megváltoztatod a jelszavadat, az 100 arany. Megadod a mobilszámodat, az 300 aranyat ért. Rögtön tudsz venni egy helyet a következő gépezetnek.
Legalább is másfél hónapja még így volt.

(#22425) Djuree válasza [HUN]Dani (#22423) üzenetére


Djuree
félisten

nem használok prém ammot, csak trollgunban. sok pénzt elvisz és általában át is tudok lőni mindent, amit nem azt meg meghagyom másnak :N
HE-t se nagyon rakok be, szerencsém volt hogy most volt benn.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22426) mcwolf79


mcwolf79
veterán

ÁÁÁÁÁH!Nem bírom ezt a tetves T21-et leduplázni, pedig már. min. 10 meccsettoltam vele :-(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22427) vendingo


vendingo
veterán

A wot még mindig csak egy magot tud használni?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22428) Djuree válasza vendingo (#22427) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22429) Drenadar válasza vendingo (#22427) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem soha nem is fog tudni többet kezelni amíg ez az őskori motor van alatta...

Nekem az tetszett mikor leírták hogy az 500m-es látótávolság azért van mert technikailag nem képes többet kezelni a motor.

(#22430) vendingo


vendingo
veterán

Köszi.

Akkor nemhiába szart be tegnap a gépem.
Szépen kifújtam belőle a port, hogy ne melegedjen a gép, ha húzok a procin.
Tisztítás után összeraktam, és újrakellet húzni win-t. (kifújtam belőle a windowst???)

A poén az, hogy HD pack-al volt 45-65 FPS-em, de gondoltam kihozom a wot-ból a maximumot. :)

Szerencsétlen haveromat sajnálom, vett 120 ezerért tavaly egy frankó asztali gépet és minimum grafikán is alig megy 20-30 FPS-el a wot.
Egy AMD 5800-as proci van neki, elvileg röhögve mennie kellene maxon.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22431) Cseri0058


Cseri0058
őstag

az online editorral belehet valahol állítani a térképen a látótávot? nem igazán találom...

(#22432) Drenadar


Drenadar
veterán

emberek a minimál tömörített texturáknál is fontos hogy megegyezzen a verzió? van már a 8.8-hoz?

(#22433) Petyus87 válasza Drenadar (#22432) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Pont ezt szeretném, ha valaki belinkelné. Köszönöm előre is! :R

(#22434) Zadia válasza Petyus87 (#22433) üzenetére


Zadia
senior tag

Itt elég sok mod van [link]

(#22435) Drenadar válasza Petyus87 (#22433) üzenetére


Drenadar
veterán

Azért kérdezem itt a többiektől :D nem is nekem kell majd...

(#22436) Petyus87 válasza sequator (#22415) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Jelenleg egy Intel Pentium Dual CPU T2330 1,6 ghz 2 gb RAM-os Acer Aspire 5715Z gépem van.
Minimum grafikán is kicsit laggol a játék (a WOT-os youtube videókhoz képest igen durván), ennek ellenére nagyon magával ragadott, nem tudom letenni és így is szívesen játszok vele, hál istennek eredményesen, mert gyűjtögetem a plecsniket szép lassan. Mivel 1 hónapja vettem a 360--ast így úgy gondoltam nem kell grafikailag erős laptopot vennem, felesleges, erre jön a WOT... :D
Ettől függetlenül közepes grafikán lagg- mentesen illene szerintem elfutnia az intel HD 4000-es géppel, ha abból indulok ki, hogy a jelenlegi gépem van vagy 5 éves és ezen is integrált a videóvezérlő...

Drenadar Köszönöm, Tisztellek :R

Zadia Na ez is egy irtó hasznos oldal! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#22437) Zadia válasza Petyus87 (#22436) üzenetére


Zadia
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni,de az a HD4000-nem igazán lesz jó.

Itt meg tudod nézni mire lesz elég a vga kari.

(#22438) Drenadar válasza Zadia (#22437) üzenetére


Drenadar
veterán

én már mondtam neki... ha játék közben kihúzom a tápot a gépből nekem automatikusan levált erre a intel csodára és alig 20 fps-t nyújt. De ha nincs pénze durvábbra, akkor ezzel kell beérnie... Esetleg valami AMD alapu gép ami nem ilyen E szériás...

Mondjuk ezen az oldalon azt írják hogy LOW-ba bírja az 50fps-t... :)

[ Szerkesztve ]

(#22439) [HUN]Dani válasza Djuree (#22425) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ezzel én is így vagyok egyébként. Rakok prém lőszert sok tankba, de 15-20 csatánként lövök el belőle..

magyarsrac

(#22440) Zadia válasza Drenadar (#22438) üzenetére


Zadia
senior tag

Nem tudom mennyit szán gépre,de legalább ilyen vga kéne bele.

[GT635M]

[ Szerkesztve ]

(#22441) Sanya válasza GaburroSan (#22417) üzenetére


Sanya
nagyúr

így van, tettem is rá én is kiegészítőket :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22442) Drenadar válasza Zadia (#22440) üzenetére


Drenadar
veterán

Jó ötlet csak szíve vágya hogy legyen SSD benne. Erről még nem próbáltam lebeszélni, mert néha engem is zavar, hogy kattog a vinyó a gépben...

(#22439) [HUN]Dani: prém lőszer sajnos van pár tank amibe kell. Normál esetben én is csak végszükségben használom, de olyan tankkal ami sokszor pattan, főleg a duplázós körbe betöltöm az összeset, aztán max megyek utána egy kört az IS6-al. (Amiben van gold ammo, de mégse nagyon használom vele, pedig az ágyúja penje ritka szar :D - egyszerűen nem kell általában,)

[ Szerkesztve ]

(#22443) Djuree válasza Petyus87 (#22436) üzenetére


Djuree
félisten

boxra is jön a wot. :K lehet én is kezdek majd boxon egy új accot, kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22444) [HUN]Dani válasza Drenadar (#22442) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A kattogó vinyó régen rossz előjel. :D

magyarsrac

(#22445) Szepi1979 válasza Petyus87 (#22436) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A wot xboxra is kijön, talán azzal jobban járnál nem? Már ha a 360 az xboxot jelentette.

Szerk: Djuree te villám.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#22446) Drenadar válasza [HUN]Dani (#22444) üzenetére


Drenadar
veterán

normális használatból eredendő zajokra értem a kattogást... :D

(#22447) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#22426) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig szerintem nagyon tuti kis gép én imádom. Én is azt csinálom most az volt az első tankom ma reggel :DDD Milyen lesz a T71 az már tényleg szívás vagy el lehet vele lenni ? Anno imádtam az AMX szériát persze akkor még volt arty bőven lehetett szivatni őket most jó ha minden ötödik csatában látok . Persze ez nem gond , de most mindenki TD-zik ezerrel . A siemka arty-stáknak még nem esett le , hogy ha TD-vel ugyan oda beáll mint tarackal akkor ugyan úgy nem tud sebezni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22448) [HUN]Dani válasza Drenadar (#22446) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az más. :)

(#22447) jozefgucci1:Én pont amiatt a kis szörnyeteg miatt kezdtem el azt az ágat, viszont ez az M7 annyira szar, hogy nem igaz. Fos páncél, fos ágyúval megspékelve.. Úgy sejtem, hogy ezt majd valamikor free xp-ből átugrom.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#22449) szbalogh válasza Petyus87 (#22436) üzenetére


szbalogh
őstag

Asztali gépen HD2000-en 1024x768-as felbontásban minumumon szépen ment. Ha zoomoltam bokros részre, akkor esett 15-20 fps-re.
Laptopon Intel X3100 vezérlővel 0.75%-os textúracsomaggal, WoT Tweaker kezelés után 5-20 fps-el lehet játszani. Ezzel húztam ki a BatChat-et és a T57-et a nyáron :DDD

Nick: HE_Storm

(#22450) Zadia válasza szbalogh (#22449) üzenetére


Zadia
senior tag

Élvezetes lehetett. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.