Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#22051) Bad Pritt válasza Drenadar (#22045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, sőt attól félek, hogy nerfelni fogják a sebességét, most hogy megvettem. :D
Ráraktam egy töltés meg egy célzásgyorsítót így közelharcban tier 5ig a két churchillen kívül mindent le lehet gyakni 1v1-ben, churchillekhez meg tier 6 heavykhez már az arany kell, a 144es átütés elég mindenhez, amivel találkozhat. Arra biztos, hogy jól megtanít, hogy weakspotokra célozz :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22052) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali.
T-34-2-öm elérte az elit státuszt. Bekapcsolnám a legénység gyorsított képzését, de nincs sehol. Vki tud erről vmit?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#22053) odrif


odrif
MODERÁTOR

Másnál is ilyen fehérek a fenti ikonok?

20 éve a Prohardveren

(#22054) echterion válasza littlemole (#22046) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is erre az akcióra vártam, most meg fogom valamikor venni. Kíváncsi vagyok, milyen lesz a KT után. Esetleg valaki, akinek mindkettő van / volt, tudna összehasonlító véleményt mondani a két 8-as német heavy-ről?

**********

(#22055) unravel válasza odrif (#22053) üzenetére


unravel
őstag

Nem.

Csak az Aslain modot és a Jimbo célzót tettem fel.

¯\_(ツ)_/¯

(#22056) Bad Pritt válasza odrif (#22053) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálam sem. Valami mod belenyúlt ebbe is?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22057) odrif válasza Bad Pritt (#22056) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nagyon jó. És még ez az önkényes cenzura is a játékban. Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.

20 éve a Prohardveren

(#22058) nyunyu válasza odrif (#22053) üzenetére


nyunyu
félisten

XVM szokott neha ilyet csinalni, de altalaban megjavul, amint kilonek valakit.
Tegyel fel egy ujabbat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22059) Bad Pritt válasza odrif (#22057) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt én sem értem, most ha bekapcsolnám a spamszűrőt a menüben, akkor mi változna?
Volt elég sokszor olyan is, hogy semmi káromkodás nélkül írt a srác (valszeg) és mégis csillagokat írt. :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22060) unravel


unravel
őstag

[0.8.8] Aslain's XVM Mod v2.9.3 <upd. 14.09.2013>

zöld - spottolva
piros - az előbb még megvolt
szürke - nem láttuk
nincs ikon - döglött

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#22061) Drenadar válasza Bad Pritt (#22051) üzenetére


Drenadar
veterán

Én a churchillt is levertem vele, a tornyát be lehet vele lőni :) Első csatámban 4 tankkal kerültem szembe, jó az egyik arty volt :) Mind a 4et levertem, acélfal lettem vele :) Churchillnek elméletileg jobb a páncélja, de tudjuk hogy alig van pár pont ahol tényleg akkora a vastagság legtöbb helyen gagyi... és az excelsior nehezebb is ... csak pislogtam. Igen az a 600 lovas motor nagyon jó :)

(#22062) Bad Pritt válasza Drenadar (#22061) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát meg ami vicces szokott lenni, hogy midnen megszokta, hogy a tankok eleje kemény, oldala kevésbé, háta meg puha, és minden kis mazsola bemegy a seggembe, hogy onnan pattogjon, mert nem tudják hogy majdnem olyan vastag, mint szemből :DD
Féltem, hogy megbánom, hogy ezt vettem meg, de a kedvező MM-jével együtt abszolút jó választás volt, A T-25 szerintem jobb tank, de bekerülhet 7esbe ami azért levesz nálam az értékéből elég sokat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22063) KisApám


KisApám
addikt

Kénytelen voltam a HETZER-rel a városban "rohangászni"...
Fehér zászlót kellett elfoglalni.
Mi történt?
A csapatomból 3-an megálltak, maradtak a saját zászlónál és semmit nem csináltak...

Mennem kellett a városba felderíteni, lövöldözni, HETZER-rel!!!
Szóval voltam felderítő (!!!), no meg 4 tankot kilőttem...

Kaptam "Kiváló sofőr" jelvényt (!!! a Hetzer-rel... röhej), meg "Kiváló lövész" jelvényt.

Minden tankot kb. 10-30 méterről lőttem ki, szemtől szembe...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22064) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Egész délelőtt játszottam, T34 és ST-ivel, felváltva..
3 győztes csatám van... Szerintem közel 20 meccset mentem azért..
De az mi???
Értem én, hogy béna vagyok, de hogy a csapat is állandóan, ahova kerülök,
kicsit magas azért.

Értem a csíziót.

(#22065) Nuada herceg válasza odrif (#22057) üzenetére


Nuada herceg
őstag

A cenzúrára a megoldás, félmgoldás.
Minden játék indításnál pipáld ki az üzenetek cenzúrázását,
majd elfogad, utána pedig vedd ki a pipát előle és megint elfogad.

Akkor megjavul, de csak a következő újraindításig...
De ha egész nap tolod megállás nélkül, akkor egész nap jó lesz. :)
Következőleg meg megint ez az 5mp-es tortúra, annyit megér...

Gondolom a patchel lehet valami gond...

Értem a csíziót.

(#22066) Drenadar válasza KisApám (#22063) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem értem emberek miért vannak úgy oda, ha TD-vel nem kényelmesen kempelnek egy bokorba?? Áruld már el nekem. Igen egy TD-vel is lehet a frontvonalban harcolni... ne a hetzerrel sírjon a szád, én ezt már Hummel-el is megcsináltam (ez egy arty segítségképp) illetve ha már TD akkor T30-al is pl és az nem pár másodperc alatt tölt hanem 16-17sec...

szóval ne kiboruljál itt, hanem alkalmazkodj és használd a járművet úgy ahogy a helyzet megkívánja és inkább örülj a sikerednek... nah csá

(#22067) smisa


smisa
őstag

Sziasztok

2 módot nem találok ami még hiányzik az update után egyika dmg panel másik pedig a max zoom amivel nem csak 8x lehetett nagyítani illetve egy xvm is kellene ami müxik tökéletesen :R

(#22068) Chris0321 válasza smisa (#22067) üzenetére


Chris0321
addikt

(#22069) vendingo válasza KisApám (#22063) üzenetére


vendingo
veterán

Simán jó közelharcra a hetzer. Szemből jól pattint. Stug3-al már tényleg gázos a közelharc. Feleslegesen rimánkodsz

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22070) Bingisz


Bingisz
addikt

Két új farmtankom:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#22071) HungAryan válasza Bingisz (#22070) üzenetére


HungAryan
tag

És ezekből mennyi maradt meg a lőszer újratöltés után? ;)

WT account: Cpt_Hungarian

(#22072) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem emléxik valaki, h mit kell átírni xvm-ben, h ne legyenek nagy fehér számok, ha meglövök egy kínai tankot?

(#22073) Bingisz válasza HungAryan (#22071) üzenetére


Bingisz
addikt

66k+75k. Szóval inkább ezekkel megyek a KV5 helyett.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#22074) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy a tier 7 prem és tier 5 prem tank között sok a kredit hozzam különbség(?), mert most van lehetőségem olyanra hogy vagy 1 db prem tier 7 tank vagy 5db prem tier 5 tank goldért persze!

(#22075) Chris0321 válasza Rathrol (#22074) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez attól is függ, hogy tudod-e jól használni. Nekem csak Panther/M10-em és T34-em van, de kicsivel jobban keresek a T34-el.

(#22076) Télapó_


Télapó_
tag

Üdv.

(#22077) Vigneau válasza nyunyu (#22058) üzenetére


Vigneau
félisten

Szerinted mi a lényegi különbség a "gyári" és az Aslain-féle XVM között? Az eredeti továbbra sem megy nálam, így az utóbbit használom. Mivel az XVM editor meg nem olvassa be az Aslain xvm.xc-jét, az általam korábban használttal meg nem megy, jobb híján notepad-del írtam át a számomra fontosabb beállításokat a configs/Aslain xc-iben. Ez kicsit nyögvenyelős így, de sebaj... Bár néha nem jön elő a %-os statisztikus érték csata előtt és nem a 4. oszlopot kapom alapul csata után - annak ellenére, hogy azt állítottam be -, azért elégedett vagyok - lassacskán...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#22078) dorka16


dorka16
aktív tag

Komolyan mondom ilyenkor legszívesebben letörölném a játékot.
Tegnap az IS-SU152 párossal 21/1-es mutatót hoztam össze. Ma 7 csatából 7 vereség. Az volt a csúcs amikor 2 percre beszorultam egy mélyedésbe a hegyoldalba. :W

(#22079) KisApám válasza Drenadar (#22066) üzenetére


KisApám
addikt

Miért kell félremagyarázni?
Alapszinten a HERTZ nem arra van, hogy rohangásszon az ember vele mindenfelé a városban és felderítsen,
mert a nehéz tankok nem hajlandóak kimozdulni a alappontból.
Erről volt szó.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22080) CactuS válasza Vigneau (#22077) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár némi kihagyás után jöttem vissza, de most nálam sem megy az XvM. Dokan fent van 3.5 .net fent van elindul a kis parancssorban, felismeri, hogy EU, de az elindított csatában már nem tölt be semmit. Csak annyit látok a nevek helyén, hogy Loading, illetve mindenkinek 35% hpja van....

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22081) KisApám válasza vendingo (#22069) üzenetére


KisApám
addikt

TE is félreérted.
A nehéz tankokon volt a lényeg. Akik nem mozdultak ki az alapból.
HERTZ nem felderítésre való, arról is volt szó abban amit írtam.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22082) csapee


csapee
senior tag

Mountain pass csata verizóban, láttatok már olyan meccset ahol a külső részről (a két távolabbi bázis) nyertek? Eddig mindig oda rakott de szinte bukó, belülről sokkal könyebb.

Csapee

(#22083) Drenadar válasza KisApám (#22079) üzenetére


Drenadar
veterán

És? kit érdekelnek a többiek amíg te megoldhatod a helyzetet? Továbbra is az jön le az írásodból, hogy te akartál volna hátul kempingezni a nehezek helyett...

Miért a hummel felfedezésre való? :D van vele megszálló plecsnim is. és volt hogy a nehezek engem küldtek előre felderíteni. Megvontam a vállam és elindultam kiszedtem az ellenfél bázisvédőjét megvolt vele a 6 killem és mégsem kaptam meg a topgunt :(

Victory!
Battle: Ruinberg 15/09/2013 12:06:51
Vehicle: IS-6
Experience received: 2,940 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 144,067
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper, Spartan

Még a másfélszerezős bónusz nélkül sem rossz :) Továbbra is imádom ezt a prémtankot és nem bántam meg :) mondjuk lehetett volna több xp is...

[ Szerkesztve ]

(#22084) KisApám válasza Drenadar (#22083) üzenetére


KisApám
addikt

Rosszindulatú vagy.
Rosszat feltételezel fel rólam és félremagyarázod amit írtam.
Sosem láttad hogyan megyek a HERTZ-el a tankok mögött támogatónak, és hogy nem csak állok.
Nem magyarázkodom tovább, úgy is mást hozol ki belőle.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22085) nyunyu válasza CactuS (#22080) üzenetére


nyunyu
félisten

Dokan, wot-stat.exe levakar, worldoftanks.exe indit...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22086) Vigneau válasza CactuS (#22080) üzenetére


Vigneau
félisten

Annyit tudok, hogy dokan már nem kell hozzá, mivel a sima launcher-rel indítunk, így már a stat.exe is feleslegessé vált.

Lassú voltam, nyunyu megelőzött. ;)

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#22087) mtade válasza KisApám (#22084) üzenetére


mtade
aktív tag

Dobd fel a replayt a wotreplays.com-ra, és linkeld be. Engem érdekel, pofozkodáskor hamar kimúlok a hetzerrel....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#22088) nyunyu válasza SoulReaver (#22072) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem emléxik valaki, h mit kell átírni xvm-ben, h ne legyenek nagy fehér számok, ha meglövök egy kínai tankot?

XVMben semmit, mivel annak semmi koze ehhez a bughoz.

Megoldas

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22089) Drenadar válasza KisApám (#22084) üzenetére


Drenadar
veterán

Boccs, ha belegyalogoltam a lelkivilágodba tény hogy nem láttalak még harcolni, biztos csak az előítéletek miatt, agybajt tudok kapni mikor a TD-ket noszogatni kell hogy induljanak már el, mire a válasz: nem látod hogy TD vagyok? grhhhh sok idióta...

(#22090) Fel válasza HungAryan (#22071) üzenetére


Fel
addikt

"Tank Ace" mission. Most a hétvégén, ha a legtöbbet sebzed (mind a 30 játékos között), akkor 1,5x-ös pénzt kapsz.

AMX 50b karika, nettózva:

Maradhatott ott jócskán, ha nem kellett prémium skulót lőni.

[ Szerkesztve ]

(#22091) CactuS válasza nyunyu (#22085) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi.

Annyival jobb lett, hogy töltéskor kiírja alul az XvM verzióját, számolja a sebzést, de statisztikát továbbra sem látok. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22092) dfsz34 válasza Rathrol (#22074) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez alapján össze tudod hasonlítani: [link]

Még esetleg tier6-ban is gondolkodhatsz, ott is vannak jó tankok.

A legjobb tier5 (T25) kb a 2/3-t lehozza a legjobb tier7-nek (Panther M10), miközben az ára a töredéke és gyakrabban is van akcióban féláron 750 aranyért, én is úgy vettem.

Annyit még azért javaslok, hogy mivel ezek átlagok, ezért ha egy típusból jó vagy, akkor érdemes azzal is súlyozni, mondjuk ha szereted a TD-ket, akkor 7-ben a su12244 messze kiemelkedik ügyes használat mellett (drága a lőszere, de szó szerint brutál mennyiségű sebzést is ki lehet vele osztani, csakhogy ehhez már profi módon kell kezeld, szóval kell a TD tudás), de az e25 is nagyon jó, azzal szórakozás menni, ha meg a gyors medeket szereted, akkor meg a panther m10 egyértelműen. Az at15a-t akkor érdemes, ha a brit TD-k a kedvenceid, mert tudod a legénységet húzni benne.

Egy dolgot azért érdemes megfontolni, az időt, amit a kredit termelésre fordítasz és lehet, hogy pl egy SP, a legolcsóbb nyolcas jobban megéri összeségében, de azt nem tudom neked megmondani, hogy a 8.8 után mennyire maradt használható, mert sokan el akarják adni, de lehet, hogy csak megunták. Egy SP tulaj majd kisegít, ha érdekel.

(#22093) jano_77 válasza nyunyu (#22088) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szia nyunyu!

Amióta a tankrange.xc dolgot hozzá adtam az XVM.xc file-omhoz, nem tudom szerkeszteni az XVM editorban, mert vmi object(OBJECT) hibát ír ki!? Illetve a paneleken mutatja jól a beállított adatokat, de a tankok feletti beállítás eltünt!? Mitől lehet ez, mi lehet a probléma?

Köszi Janó

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#22094) #35692544 válasza Gyuri27 (#22048) üzenetére


#35692544
törölt tag

a tiger P is gyorsabban tölt?

(#22095) Bingisz válasza #35692544 (#22094) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#22096) HungAryan válasza KisApám (#22084) üzenetére


HungAryan
tag

HETZER :U

WT account: Cpt_Hungarian

(#22097) dfsz34 válasza KisApám (#22084) üzenetére


dfsz34
őstag

A hetzer főleg a troll ágyúval a közelharcra alkalmas leginkább. Borzalmas a látótávja, tehát kell neki spot mindig és rossz a pontosság, tehát közel kell menni vele az ellenséghez. Emellett nagyon gyorsan forog, tehát városban is ügyesen lehet vele mozogni. Nem az első sorban kell vele harcolni, bár alsó tier ellen szembeforgatva nem lövik át. Például a tier3 legjobb medje a pzs35 még arannyal sem lövi meg szemből, pedig az a tank egy terminátor a tierjében, ráadásul a hetzer egy lövéssel kiszedi úgyhogy ha szemből jön a hetzer, akkor menekülök, mert esélyem, na az nincs. Talán a hármas TD-k, de azoknak is gyenge pontra kell célozni.

A TD-k nem feltétlen bokorban lapuló mesterlövészek, legalább a felük, harmaduk alkalmas a közvetlen közelharcra is, akár városi harcra is. A hetzer-nek ráadásul van egy olyan ágyúja, ami egy-két lövéssel kiszedi a legtöbb ellenfelét közelről. Ha lesz majd komoly 4-5 skilles német TD legénységem, akkor visszaveszem a hetzer-t és trollkodok vele rendszeresen, nagyon remek és univerzálisan használható tank, nem kell megijedni vele, ha neked is részt kell venni a közelharcban. Támadást csak max tier 4 ellen vezetnék, tier5-6 ellen inkább a második vonalba való, de ott is jó, követi a támadást és meg kell próbálni oldalba, hátba kapni az ellenfelet, vagy szemből gyenge pontra.

(#22098) HungAryan válasza Fel (#22090) üzenetére


HungAryan
tag

Hm, erre nem gondoltam. :)
Én E-100-at csak HEAT-tel használom, szerintem úgy az igazi az a tank.

WT account: Cpt_Hungarian

(#22099) Bingisz válasza HungAryan (#22098) üzenetére


Bingisz
addikt

Én vegyesen használom, mert a sok szoknya, spaced armor stb. nagyon meg tudja "tréfálni az embert"...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#22100) Linkin


Linkin
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy most az xvm miért az effit mutatja? Miért nem a WN6 értéket?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.