Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#22501) Kean_Sorbo válasza HellGreg (#22497) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen. A folyamatoknál, jobb egérgomb rajta. Valószínűleg a harmadik lesz a "valós" processzor. A HT-t pedig BIOS-ban lehet letiltani, ha engedi.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22502) Drenadar válasza dorka16 (#22499) üzenetére


Drenadar
veterán

én inkább veszítsek de ne ilyen "sokat" duplázzzak :D

(#22503) HellGreg válasza Kean_Sorbo (#22501) üzenetére


HellGreg
őstag

Ha "mag 0 1 2 3" van akkor a 2 vagy a 3 a valós?

04ahgy: és ezek az alul hűtős alátétek érnek tizenezer forintokat, érdemes beruházni?

[ Szerkesztve ]

(#22504) dorka16 válasza Drenadar (#22502) üzenetére


dorka16
aktív tag

6 vereség után már mindegy volt. :((( 11/11 az arányom.

(#22505) Kean_Sorbo válasza HellGreg (#22503) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Akkor a 2.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22506) zsolthee


zsolthee
senior tag

Valaki próbálta már az új Tier8-as prémium kínai 112-es nehéz tankot?
:) Kíváncs lennék a tapasztalatokra.
Bár ha vásárlásra szánom magam, azt mondják a Löwe, T-34 esetleg az IS-6 éri meg a pénzét.

(#22507) vendingo válasza zsolthee (#22506) üzenetére


vendingo
veterán

Én is gondolkodok Prém tank vásárláson, de nem bírok dűlőre jutni.
Löve szerintem papír, simán kifilézem a Tigris2-el.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22508) GrooveHero válasza zsolthee (#22506) üzenetére


GrooveHero
addikt

Meg a JT88. Nagyon király kis gép állítólag. Lassan fordul meg lomha is, de az ágyú és páncélzat azért kárpótol. 5 mp-enként lő, ha fullosan fel van szerelve és a legények is tudják a BIA-t. És azért az 5mp-enként a 240-es sebzés nem is olyan rossz :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22509) Drenadar válasza vendingo (#22507) üzenetére


Drenadar
veterán

az összes prém tank úgy van összetéve hogy egy azonos szintű fullra kifejlesztett tank agyonveri... elméletben.... szóval nem érdekes az hogy egy tigris2-vel mit csinálsz a lőwevel

(#22510) Vigneau válasza 04ahgy (#22496) üzenetére


Vigneau
félisten

Külön le kellett tölteni hozzá egy pici addon-t és utána működik a menüben bekapcsolva.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#22511) [HUN]Dani válasza szallasi007 (#22482) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez a baj, hogy forgatod. Pont szembe kell beállni, úgy pattint jól a csuka orr.

magyarsrac

(#22512) mikron


mikron
tag

Hajnalban jobban ment a játék :DDD de két freget elloptak azért :K nem lett 8-as :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22513) zsolthee válasza vendingo (#22507) üzenetére


zsolthee
senior tag

Hát igen! Nehéz a döntés. Pláne, hogy 10k gold nem olcsó mulatság.
Nyilván gyengébbek mint az azonos lierben lévő alap gépek, szóval ez nem mérvadó.
Egyre jobban húzok a T-34 irányába. A T-29 nekem nagyon bejön, gondolom az ennek a "nagytestvére". Nem lomha, pontos a lövege, pénvélozott a torony...

(#22514) nihill válasza GrooveHero (#22508) üzenetére


nihill
őstag

Én tegnap éjjel pont ezzel a gyors töltésidővel végeztem ki egy tankot. Szikla mögül dugdosta ki az orrát hogy lőjem el magam. Sikerült leláncolni, onnantól 1 lövés láncra 1 lövés testre, elég sokáig tartott fullHPról, de élvezetes volt mivel ott esett le a lánca, hogy az ágyúja még épp nem lógott ki. Gondolom végig anyázta a dolgot :)

(#22515) Djuree válasza zsolthee (#22513) üzenetére


Djuree
félisten

kivéve a type, az megeszi bármelyik t8 medet reggelire, ha fullos ha nem. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22516) Chris0321 válasza zsolthee (#22513) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem van T34-esem mióta betették a játékba. Kicsit lomha és lassantölt, de az ágyúja nagyon jo még ha 10esek közzé kerülök is tudok sebezni.

(#22517) PAtr0n válasza Djuree (#22487) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nana, azért a Hetzer több mint használható, és T4 :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#22518) Drenadar válasza zsolthee (#22513) üzenetére


Drenadar
veterán

a T34 elég lomha ki kell ábrándítsalak... de az ágyúja nagyon jó, a torony páncélját már picit nerfelték, de még mindig "jó".

(#22519) Kean_Sorbo válasza nihill (#22514) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hát igen, az a 88-as puska nagyon jó. A Jgpanther-re is ezért kell ezt tenni, nem a pattogós tízfelest.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22520) Sanya válasza Kean_Sorbo (#22519) üzenetére


Sanya
nagyúr

az a 3 átlagsebzés különbség ennyire számít szerinted? 200 vs 203?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22521) Drenadar válasza Sanya (#22520) üzenetére


Drenadar
veterán

mármint penetration klönbség :D sebzésben kicsit nagyobb a difi

(#22522) magyargyerek válasza Drenadar (#22452) üzenetére


magyargyerek
tag

Most nyomom az amerikai medeket és nem birom ki hogy ne szóljak hozzá. T-71-nél járok, holnap vagy még ma elérem a T-69 fejlesztéshez ami kell. Nekem az M7 iszonyat rosszul jött de meg merem kockáztatni a játék leghasználhatatlan tankja jelző illik rá. Löveg semmit nem üt át, egyedül a gyorsasága ami jó. T21 az már sokkal jobb tank. Jó gyorsan száguld és a saját osztályában király lenne ha az MM nem tenné be tier 9-10-es csapatokhoz. Ennek az az átka hogy szinte végig tier 9-10 tankok közzé rak be a játék ott meg max szaladgálsz a bokrok között de nem csinálsz vele semmit. T-71 amin már lassan túl leszek. Ezzel csipegetem a tier 10-es tankok hátsóját, 150-es sebzéseket kiröhögik a nagyok, aztán visszalő és max két lövés vagyok neki. Még egy mecsem sem volt hogy ne a sor aljára tegyen be a játék ezt ezzel is eljátszák.

(#22523) vendingo válasza magyargyerek (#22522) üzenetére


vendingo
veterán

Ez már csak ilyen...
Szaladgálni, felderíteni kell.

Nálam volt olyan, hogy új tank vásárlásakor elfelejtettem feltölteni a lőszereket. Kínomba csak berongyoltam a tömegbe, kacsáztam jobbra balra. Végén: kiváló sofőr jelvény 1. osztályt :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22524) Angel1981 válasza nyunyu (#22481) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ha az LFP szogen nem valtoztattak, a 8.8-as 120 helyett 100 vastagsag valtozassal szorozva a regi 225 effektiv vastagsagot, most mar 190 pen korul atloheto."

Ez nem a Tigris II-re vonatkozott?
Úgy tudom, az E-75-ön páncélján nem változtattak, csak a menetteljesítményén / motorpalettáján.

(#22525) iwu válasza magyargyerek (#22522) üzenetére


iwu
addikt

dettó.
értem én, hogy szaladgálni kell...de amikor felspotolok 11 ellent, és a kiosztott sebbzés400, mert 2 lövés jön, akkor nem élvezetes...
csak napi szorzót tolok azzal az ággal, annyira tré...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22526) zsolthee válasza Djuree (#22515) üzenetére


zsolthee
senior tag

Melyik? Az 59-es?
Megveszem. Nem adod el? :DDD

(#22527) iwu válasza Djuree (#22515) üzenetére


iwu
addikt

hát nekem nem jön be a type-59 :B , nem érzem vele...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22528) Djuree válasza zsolthee (#22526) üzenetére


Djuree
félisten

hát áldom az eszem h anno mikor 1 kis időre megint elérhetővé vált akkor megvettem. bár nem volt olcsó, de megérte, ma sztem sokan dupla annyiért is megvennék.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22529) Enzolord válasza Djuree (#22528) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, én is akkor vettem meg, cimborám meg a kicsit, és azóta is szidja magát, hogy nem az 59et vette meg...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22530) Fel válasza nyunyu (#22481) üzenetére


Fel
addikt

Az E-75-nél maradt 120 mm a haspáncél:

A Tigre II. és a JT esetében csökkent 100 mm-re. (A JT 8.8 PaK 43-nál maradt 120 mm)

(#22531) Eagle16 válasza Fel (#22530) üzenetére


Eagle16
addikt

130mm az E-75 hasa.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22532) dfsz34 válasza GrooveHero (#22508) üzenetére


dfsz34
őstag

Még annál is gyorsabban lő, 4,55 BiA-val és plusz ventivel még gyorsabb. A páncélzata azonban részleges, mert csak az eleje és annak is a felső része, ami ér valamit, az alja, oldala, háta olyan, hogy bárki meglövi. Hiába tudna hatalmas sebzést kiosztani, de egyrészt nagyon kell rá vigyázni, másrészt lomha nagyon és harmadrészt kicsiket lő, de gyorsan, csakhogy a vérvörös noobokat leszámítva senki nem fog az oldalát mutatva ottmaradni és löni az elejének a felső részét, hogy közben a JT8.8 szépen kilője. Bizonyos helyzetekben lehet vele nagyot alkotni, de általában izzadságszagú vele a csata. Ha valaki nem kifejezetten német TD-t akar húzni, akkor szerintem vannak élvezhetőbb prémium tankok, amik a kreditet is elég jól hozzák.

(#22533) Gyuri27 válasza Djuree (#22528) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az egy full ratyi tank. Semmi extra vagy hűdejó nincs benne. Egyedül ami op az az, hogy 7500 goldért több kreditet hoz mint más tankok 10-1x kreditért. Mert ilyen magas a kredit szorzója.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22534) emre válasza Vigneau (#22483) üzenetére


emre
veterán

ServerCross.rar

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#22535) Djuree válasza Gyuri27 (#22533) üzenetére


Djuree
félisten

akkor ezekszerint én vagyok nagyon pro, mert még t8-as med tank nem tudott belőle kilőni. vagy csak egyszerűen neked nincs és az irigység beszél...talán ez a valószínűbb. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22536) GrooveHero válasza dfsz34 (#22532) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem voltam biztos a pontos értékben, ezért írtam a kb. 5 sec.-et, tudtam, hogy abba belefér. Egyet értek amúgy, nem túl vállalható a páncél sajnos, de azért tier8-ban is előfordulnak még olyan játékosok, akiknek halvány gőzük sincs arról, hogy hol is kellene lőni. Kell mellé a segítség, hogy ne vegyék körbe és szedjék szét, meghát elég ortopédul néz ki az a nagy test azzal a "parányi" löveggel. Biztos van nála élvezetesebb 8-as gép, pölö T34, vagy Löwe, már csak a forgatható torony miatt is. De azért nem mondanám, hogy fúj vidd innen, ha vki megdobna eggyel. :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22537) Gyuri27 válasza Djuree (#22535) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván.
De mondok mást. Diegho is megmondta, hogy nem egy nagy pukkanat. Azóta nerfelték is. A kredit szorzója jó. Ennyi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22538) K6000 válasza Angel1981 (#22495) üzenetére


K6000
tag

Szerintem meg az egyik legrosszabb heavy amit eddig használtam. Eddig a T1 heavy volt számomra a legborzalmasabb T5 heavy de ennél a Churchill I tanknál még az is fényévekkel jobb. Ha az ember heavy ágat választ azt azért teszi, mert menne az első / második vonalba harcolni. Ha TD játék fekszik nekem akkor nem választok heavy-t miért tenném remek T5 TD-k vannak miért választanék egy Churchill I tankot TD játékmódra? A legtöbb heavy szerethető valamiért a KV1 a szemből gyakorlatilag átlőhetetlen torony miatt és az ágyúja is elég stabilan osztja a pofonokat. Még a T1 heavy is szerethető annak ellenére, hogy igen nagy célpont és T5-ben a többség gyakorlatilag rommá lövi, de van egy olyan ágyú rajta ami ontja a halált (2000HP körüli demage percenkét nem tréfa dolog) ráadásnak olyan lövegkitéréssel, hogy a domborzat nem okoz gondot neki. A BDR meg akkora pofont ad, hogy nem felejted el egykönnyen. És a Churchill I ? A tornyát átlövik amit gyakorlatilag nem lehet elrejteni. Lassú, sőt döbbenetesen lassú minden kis emelkedő komoly küzdelmet jelent, lassan is fordul ami baj mert az oldala még a tier 4 light tankoknak sem kihívás. Az ágyú még el tudná adni a koncepciót, ha lehetne használni, de nem lehet mert a löveg kitérítés csak -4%. Idegtépő egy dombos terepen olyan pozíciót találni ahonnan legalább célba lehet venni az ellenséget ami a döbbenetes tempónk miatt elérni sem egyszerű.
Marad tehát az, hogy mi vagyunk a noob base camper. Egy a zászlóhoz közeli bokorban (a tempó miatt nem szabad messze menni) gubbasztjuk végig a csatát, és várjuk hogy a csapat megnyerje nekünk a csatát. Ha nem nyeri meg akkor jó eséllyel egyszerre 2-3 tank fog ránk rontani ami garantált bukta, mivel a csata végére sárga - zöld - lila játékosok maradnak akik szemből a tornyunkat, oldalunkat, hátsónkat fogják szitává lőni...

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#22539) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valakinek egész véletlenül nincs meg az az xvm amit a wothungaryról szedett le amikor még 8.7 volt?
A sima alap xvm-re gondolok...
Azért kéne mert tetszett az egész és nem tudtam, hogy lehet használni 8.8 hoz így letöröltem...a verzió azt hiszem 4.1 volt...

[ Szerkesztve ]

(#22540) nyunyu válasza K6000 (#22538) üzenetére


nyunyu
félisten

Fullos T1HT jo tank, talan a pontossagan lehetne valamit faragni, mert az M1A1 max Shermanon jo, ezen kevesbe vicces.
Ha ratennek az eggyel jobb M1A2-ot, akkor mar eleg OP gyanus lenne.

De utana az M6 agyuilag is rendben van, elvegre majdnem ugyanaz a csuzli van rajta, mint a Hellcat/Jackson paroson.

remek T5 TD-k vannak

Talan a SU-85 log ki egy picit, mert a periszkoppal is csapnivalo latotavot nem lehet mas harcmodorral ellensulyozni.
Tobbi mind szeretheto.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22541) Kean_Sorbo válasza Sanya (#22520) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hidd el, ha 930 csatát lenyomsz abban a papírkoporsóban, akkor tudod mi kell rá.

A 88-as szinte mindig átüt, a 10.5-ös úgy pattog mint a veszedelem, ráadásul lassan tölt. Addig azzal a 850HP-val kifiléznek. 1 ezer bele a lövedék, a 88-ba 300 alatt van. Számold ki mennyivel jársz jobban.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22542) Enzolord


Enzolord
addikt

Na, belefutottam megint egy stat huszárba..
A kis ..... el kezd ugatni nekem, mert kilőttem, hogy lucky shit vagyok... Mondom, csak túl jó hozzád képest.. Erre el kezd villogni a kis ... a statjával...
Megnéztem, 13k csatából 5k Tier 1es harckocsikkal...
Lemegy alázni az újakat, és neki áll ugatni.. Ezeket az internethuszárokat egyszer szívesen látnám személyesen...
Mint a Jay és Néma Bob végén..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22543) Enzolord válasza Gyuri27 (#22537) üzenetére


Enzolord
addikt

Legutóbb pont Buffot kapott...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22544) K6000 válasza nyunyu (#22540) üzenetére


K6000
tag

T1 heavy tankal meglett a tank ász, nem is olyan katasztrófa a statom vele, de mint mondtam azt a tankot a remek ágyú (jó átütés/sebzés, remek töltési idő) adja el. Ez a pont ami szerethetővé teszi, és kompenzálja a hátrányait. Ahogyan a többi T5 heavy tanknak is van valami ami kompenzál amitől szerethető, sajnos a Churchill I tanknak még nem találtam meg mi lenne az, és úgy gondolom hogy nincs is neki ezért tartom én a legrosszabb tier 5 heavy tanknak.

A kedvenc tier 5 TD a stug III (szerintem a játékosok nagy részének az) a rajta lévő ágyú egy sebész szikéjével vetekszik. A SU-85 nagyon támaszkodik a csapatra második vonalban kell követni a fő haderőt, álcafestés + álca képesség mindenképpen kell. Ezzel a tankkal értem el a legnagyobb sikeremet 2170 HP-s sebzést osztottam ki, ami a tankom életerejének több mint a hatszorosa :Y

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#22545) emre válasza Enzolord (#22543) üzenetére


emre
veterán

Ja, hivatalosan.... :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#22546) Enzolord válasza emre (#22545) üzenetére


Enzolord
addikt

De atr már tudjuk, hogy nem hivatalosan soha semmi nem kap nerfet, szóval nincs gond..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22547) K6000 válasza K6000 (#22544) üzenetére


K6000
tag

Előkerestem a SU-85 tank ász képemet:

Tier 6 csatában szereztem (tier 5 tankkal) és csekély 1729 HP-s sebzést osztottam ki vele :C

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#22548) L4mie


L4mie
veterán

Meglett végre az AT-2
valami tanács? :) érdemes festeni, hálózni, etc?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22549) Timyyy


Timyyy
őstag

Táttáárááááááááá:

Purchased:
'VK 45.02 (P) Ausf. B' sucessfully purchased. Spent credits: 2 518 600.

:))

(#22550) Enzolord válasza Timyyy (#22549) üzenetére


Enzolord
addikt

Olcsó Béla vásárlás..:)
Meg lesz az egérke is hó végéig? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.