Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#22551) Vigneau válasza emre (#22534) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen, remekül működik! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#22552) Midway válasza K6000 (#22538) üzenetére


Midway
senior tag

Menj egy kört a medium 2-vel. (max speed 10!!!) Majd akkor gyorsnak fogod érezni azt.

(#22553) K6000 válasza L4mie (#22548) üzenetére


K6000
tag

Add el gyorsan :D (csak vicc volt)
1 tanácsom van kerüld el a sárga- zöld- lila játékosokat messzire! Én is az AT-2 tankokra hajtok, minél előbb ki kell lőni mert a sok egysejtű teljesen be van tojva tőle. Kifejezetten vadászom a teljes AT ágra, számomra könnyű célpontok, és ha látja a sok piros csapattárs, hogy pikk-pakk kilőhető egyből bátrabb lesz és a csata menete ez után kedvező fordulatot szokott venni.
Vannak betarthatatlan tanácsaim, vigyázz a parancsnoki kupolára, soha ne mutasd az oldalad senkinek, stb, de sajnos ezzel a tankkal kivitelezhetetlen. Álcaháló akkor kell ha a bokorlakó módot választod, ha kihasználod a front páncélt és együtt mozogsz a heavy tankokkal akkor felesleges. Töltésgyorsító viszont kötelező mert kicsiket sebez a drága. Ha dombos a pálya akkor emelkedőn írj be a csapatodnak egy push szót, az értelmesebbje veszi a lapot és fel fognak tolni, így nem maradsz le semmiről.

Szerintem venti + töltésgyorsító + fogalmam sincs

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#22554) K6000 válasza Midway (#22552) üzenetére


K6000
tag

Free Xp-ből fejlesztettem ki a hét végén a 7 napos prémium miatt, így minden kimaradt azon az ágon. A német - orosz - kínai vonalat viszem. (klasszikus felállás) Így nagy a kontraszt, és minden csatában azt éreztem, hogy "ekkora egy fos talicskát" :D

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#22555) skopy


skopy
tag

Létezik valami jó mod pack már a 8.8 -ra, ami nem zabálja az fps -t nagyon ?

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#22556) Enzolord válasza Midway (#22552) üzenetére


Enzolord
addikt

Melyik medium 2re gondolsz?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22557) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Mitől van az, hogy a játékban, mindegy hogy hova, de amit írok, annak a 80%-át csillagozza? :U
Nem írja le a szót, csak csillagokat helyette. Ismerősömnél is csillagokat írt csak, többségben, pedig nincs bekapcsolva neki az üzenetek cenzúrázása.

(#22558) Midway válasza Enzolord (#22556) üzenetére


Midway
senior tag

Angol vonalon. Medium II

Mire odaértem volna a csatába vagy nyertünk vagy még elötte bekerítettek. :D

[ Szerkesztve ]

(#22559) L4mie válasza K6000 (#22553) üzenetére


L4mie
veterán

Köszi, ezekre gondoltam.
Jah igen :) Stuggal szoktam irtani, már ha sikerül oldalba kapni, vagy kupolát lőni.
de pont ezért húztam ki, mert "félelmetes" kis teknős :) :D egyenlőre nem az én játékstílusom a vánszorgás, de majd meglátom bejön-é.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#22560) Eagle16 válasza forras2 (#22557) üzenetére


Eagle16
addikt

Egy bug miatt az új patchben nem lehet kikapcsolni a szűrőt.

Ezt kell letölteni: [link]

Bemásolni ide: World_of_Tanks\res\text

Egy biztonsági másolat azért nem árt a régiről. Ezek után már kiír majd minden szót.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22561) Enzolord válasza Midway (#22558) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne viccelj.. Medium II? A T95öt próbáld ki...
Azután minden más versenyautó..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22562) vendingo válasza Midway (#22558) üzenetére


vendingo
veterán

Tudom ajánlani a francia t1-t2-t3 tankokat. top speed 15km/h dombnak lefele miközben tolnak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22563) Angel1981 válasza K6000 (#22538) üzenetére


Angel1981
veterán

Te nem éreztél rá, ennyi az egész.
Valóban vannak hiányosságai, de melyik tanknak nincsenek?
Úgy kell játszani vele (mint minden mással), hogy az erősségei még jobban érvényesüljenek, a hiányosságai meg redukálódjanak.
Nekem 1,5 körül van az átlag killem vele, és hétvégén megdöntöttem a korábbi XP rekordomat (amit szintén vele tartottam); 2065 ---> 2160.

Screensot, amit le se bagóztak, de nem vagyok sértődős. :D

Alapvetően jó alvó vagyok, de ma hajnali 4-kor valamiért felébredtem, és éreztem, hogy ebből egy ideig nem lesz visszaalvás - ha lesz egyáltalán.
Gép bekapcs, WoT betölt, Churchill elővesz; 6 csata, 4 győzelem, 13 frag, 3x voltam top damage-es, bő negyed milla jött be szűk óra alatt - utána visszafeküdtem, és szépeket álmodtam. :D

Nem akarlak meggyőzni, kinek mi jön be. Nekem keeper, és mivel a játékosok nagy része sz*rnak tartja, és ebből adódóan még népszerűtlen is, nem valószínű, hogy SerB nerfelni fogja! :P

[ Szerkesztve ]

(#22564) Midway


Midway
senior tag

Mit jelent az a szám a képen?

(#22565) nihill válasza L4mie (#22548) üzenetére


nihill
őstag

Nekem töltésgyorsító, csigaszem és álcaháló van rajta, bár a hálónak nem nagyon veszem hasznát mert nem az az elbújós stílusú tank, lehet le is cserélem majd valami másra. Festeni legfeljebb egy "rám hiába lősz, haver" feliratot kell rá, álcát nem. Saját tierjében menni kell neki mindennek ami csak mozog előtte, T6-T7ben azért már eléggé gondban van. Ja és főképp délutánonként meg hétvégén kell játszani vele, amikor tele van noobokkal a wot, mert nagyon tudja aprítani a hozzá nem értőket :) pl. ellenfél AT2-jét full hp-ről face2face úgy szedtem ki, hogy meg sem tudott sebezni stb stb :) Rekordom vele 5k+ lepattanó :)

(#22566) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Gyors kérdés: A teszt szerver elérhető most ? úgy értem üzemel?

=^-^=

(#22567) Chris0321 válasza Kean_Sorbo (#22519) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a JP-n a 105 mm-est használom mióta kifejlesztettem, nem éreztem pattogósabbnak mint a 88-ast. A 88-asnak 203 mm az átütése AP-val a 105 mm-esnek 200 mm. Szerintem amit a 105-ö nem üt át azt a 88-as sem és a 105 mm-es azért jóval nagyobbat üt.

(#22568) Veatta válasza iwu (#22350) üzenetére


Veatta
aktív tag

(#22569) dorka16 válasza Chris0321 (#22567) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én is. Nem pattan gyanúsan gyakran. Most 8-ból 8 átment a páncélon. T7-es tankok ellen.

(#22570) dorka16 válasza Veatta (#22568) üzenetére


dorka16
aktív tag

Na lássuk mit alkottál.

(#22571) Antonius1978 válasza Timyyy (#22549) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nocsak, neked is Eger kell ? :) En is ugy dontottem, hogy kell.Szinten megvettem a Belat.

(#22572) sebijani1982 válasza Midway (#22564) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Valószínűleg vagy effiency vagy WN6-WN7 számok közül az egyik. Segítség, hogy kitől mit várhatsz, a citromsárga egy átlagos játékos, a zöld már alakul, a lila pro. A narancs sárga átlag alatt kicsivel, a piros rossz játékos. Szerintem.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#22573) Zadia válasza Antonius1978 (#22571) üzenetére


Zadia
senior tag

Akárki akármit mond,nekem bejön az egér.

(#22574) forras2 válasza Eagle16 (#22560) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm :R

(#22575) mcwolf79 válasza BinLaden (#49) üzenetére


mcwolf79
veterán

A magyar nyelv "szépsége" :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22576) nyunyu válasza K6000 (#22544) üzenetére


nyunyu
félisten

T1 heavy tankal meglett a tank ász

Azert meg kell dolgozni becsuletesen, ~1200XP kell hozza prem nelkul.
Nekem valami 2000 sebzes+5 killre adta meg anno.

Legjobb korom vele asszem ez volt.
Kaaaar, hogy a 8.8 mar a 8.7 replayeit sem jatsza le, nem hogy a regebbieket :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22577) GrooveHero válasza mcwolf79 (#22575) üzenetére


GrooveHero
addikt

látom visszaolvasol ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22578) Enzolord válasza mcwolf79 (#22575) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy régi klasszikus..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22579) echterion


echterion
nagyúr

Felraktam a HD pakkot, erre befelezte az fps-em. :))
Viszont játék közben nem tűnik fel, hogy szebb lenne.

**********

(#22580) SoulReaver


SoulReaver
veterán

fú de felkúrt ez a csicska játék már megint...

Minden pattan, minden mellé megy, kigyulladok, béna a csapat, faszér kell így megbundázni ezt a nyomorék játékot....

[ Szerkesztve ]

(#22581) Nuada herceg válasza Eagle16 (#22560) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ki lehet kapcsolni!
Csak minden egyes indításnál ki is kell!
Bepipálni az üzenetek cenzúrázását, elfogad,
majd kiszedni a pipát és megint elfogad!

Ki is van kapcsolva!
Csak hát kicsit macerás, plusz 3 mp minden játék indításnál...

Értem a csíziót.

(#22582) mikron


mikron
tag

Szeretem ezt a vasat :DDD KV-1 :U

(#22583) forras2


forras2
őstag

Cuki bug, stugnak körbe forog a tornya :DDD


(#22584) PR0JECTNR56 válasza forras2 (#22583) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A rendes forgótornyos német td vonal még úgyis hiányzik a repertoárból. ;]

(#22585) mcwolf79 válasza GrooveHero (#22577) üzenetére


mcwolf79
veterán

Upsszz :B

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22586) GrooveHero válasza SoulReaver (#22580) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mert megtehetik és mert akármit csinálnak, te akkor is oda fogsz ülni elé, mert addiktív. Ők meg csak röhögnek a markukba. Küldenék nekik egy petíciót, hogy mittomén x ember abbahagyja mondjuk valami digitális aláírás serűséggel, vagy nemtom...no premiuim...aztán kiváncsi lennék, hogy jönne e még a duma, hogy how terribel....

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22587) DEV_NULL válasza SoulReaver (#22580) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Üdv a "free to play" játékok világában! ;)

(#22588) GrooveHero válasza GrooveHero (#22586) üzenetére


GrooveHero
addikt

na ez majdnem how terriblekk lett, szólva how terrible akart az lenni. Legyen má december :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22589) DEV_NULL válasza GrooveHero (#22588) üzenetére


DEV_NULL
őstag

lassan egy éve nem érintkeztem a wottal. mi lesz decemberben :F

(#22590) woryz


woryz
senior tag

Lag issuera valakinek nincsen valami jó 5lete? :)
Wi-fit haszálok, nem megy már a háttérben semmi, de mégis laggolok...

(#22591) GrooveHero válasza DEV_NULL (#22589) üzenetére


GrooveHero
addikt

váltok egy másik MMO-ra. Star Citizen. Kicsit más kategória.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22592) DEV_NULL válasza GrooveHero (#22591) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Tom Clancy’s The Division-re kell majd váltani. :B

(#22593) Bad Pritt válasza K6000 (#22547) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A SU85 ágyúja tier 7ben is lazán megállja a helyét, T43-KV13 pároson remekül használható, szóval az ágyú abszolút partner az ilyen dolgokban :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22594) GrooveHero


GrooveHero
addikt

I made dis: :P

nettó 111k :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22595) vendingo


vendingo
veterán

Egészen megszerettem a Matildát :)
Töltésgyorsítóval egész jól lehet aprítani vele.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22596) tsiga18


tsiga18
tag

Hello!
Van valakinek invite kódja eu vagy usa szerverre? Illetve van valami oldal ahol lehet kapni?

(#22597) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Amikor a Jagdpanzer E 100 nem makacskodik.
Ilyen meccsekért érdemes játszani:


Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#22598) scyllarus válasza vendingo (#22595) üzenetére


scyllarus
veterán

Mondtuk :) T4-ben a Matilda és a T40 kihagyhatatlanok!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#22599) forras2


forras2
őstag

Megvettem az E75-t. De hogy lehet az, hogy egyből ki van fejlesztve rajt a "nagy" motor? :U
Semmi más ág nincs kifejlesztve, csak a párducig, de egyik tankon sincs ez a motor :U

(#22600) sith7 válasza Kean_Sorbo (#22597) üzenetére


sith7
nagyúr

szép :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.