Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#22851) K6000


K6000
tag

Létezik olyan hitlog amihez nem kell xvm???

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#22852) Zadia válasza SoulReaver (#22850) üzenetére


Zadia
senior tag

Az Eu1 szerver megy,mert azon vagyok.

A HIBA AZ ÖN KÉSZÜLÉKÉBEN VAN. ;]

(#22853) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#22825) üzenetére


Angel1981
veterán

Én gyakorlatilag ugyanígy jártam szombatról vasárnapra!
Szombat; majdnem 65%-os winrate, vasárnap alig 40, míg a csatabeli teljesítményem (kb. 50-50) gyakorlatilag ugyanannyi volt mindkét nap! :P

(#22854) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Nekem csak a zoom mod kellene a jelenlegi verzióhoz, tudtok adni egy linket?

(#22855) Zadia válasza DEV_NULL (#22854) üzenetére


Zadia
senior tag

Itt nézz körbe.

(#22856) sith7 válasza SoulReaver (#22844) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

hasonló cipőben járok én is, a T44 már fullos, de most inkább a Ferdinánd - ot tolom, ... szerintem mindenkinek megvan, hogy mi jön be, meg mi nem, ... de lehet csak mi vagyunk elkényelmesedve, a heavy cuccok után / mellett

[ Szerkesztve ]

(#22857) DEV_NULL válasza Zadia (#22855) üzenetére


DEV_NULL
őstag

jimbo célkeresztet és dmg panelt használok, de régebben volt olyan kis mod h jó távolra lehetett görgetni a kamerát nekem az kellene, lehet én vagyok a nyomi de nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#22858) Enzolord válasza DEV_NULL (#22857) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a maximum camera Zoom....
Szerintem, ha így rákeresel, megtalálod...
Itt megtalálod+ még pár modot...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22859) sebijani1982 válasza DEV_NULL (#22857) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Egy ötlet, szedd le vitiris minimal célzó modját, abban van egy zoom.xml file azt másold be, szerkesztheted is, hogy milyen léptékkel zoomolj. Max 30-as van engedélyezve.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#22860) Zadia válasza DEV_NULL (#22857) üzenetére


Zadia
senior tag

(#22861) DEV_NULL válasza sebijani1982 (#22859) üzenetére


DEV_NULL
őstag

pl így?

/res_mods/0.8.8/gui/
zoomX.xml
(2 4 8 16 30) for example

(#22862) wall2


wall2
tag

Nálam most is megy az EU2 szerver :K

(#22863) sebijani1982 válasza DEV_NULL (#22861) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Igen, így sniper módban 30X közelebb hozza a tankokat.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#22864) DEV_NULL válasza sebijani1982 (#22863) üzenetére


DEV_NULL
őstag

az érdekelne inkább engem, mikor külső nézetben lehet jó távolra görgetni a kamerát

(#22865) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Lehetek "akármilyen jó", ha szarul sorsolnak. Matildával elég jó vagyok. Mai első meccs vereség úgy, hogy én hatot lőttem ki, és topgun lettem - mit csinált a csapat, hogy 10:15 lett a vége? Mai második meccsben szintén Matildával ugyanez pepitában plusz nehezítéssel: Matilda a leggyengébb a csapatban, csupa hatosok ellen vagyok, úm. AT8, KV-1S, stb. Hármat kilőttem, Elit lövész díj, de kikaptunk 8-15-re. A mi legerősebbjeink nullát hoznak, sőt, a legerősebb, a Churchill VII mínusz egyet. Hiába kapom én le a T-34-85-öket. Agyrém. :W

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#22866) DEV_NULL válasza Don Vittorio (#22865) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Üdv a F2P játékok vilgábán... Túl sok a pro játékos, ez a veszte a wotnak. :P

[ Szerkesztve ]

(#22867) Enzolord válasza DEV_NULL (#22864) üzenetére


Enzolord
addikt

Ugyanaz a kettő...
Elvileg..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22868) DEV_NULL válasza Enzolord (#22867) üzenetére


DEV_NULL
őstag

szuper, kipróbálom. köszi!

(#22869) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

A kétsoros garázs nézetet be tudja valaki nekem linkelni?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#22870) jano_77 válasza Don Vittorio (#22869) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egy kicsi keresés nem ártana azért!?
TESSÉK

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#22871) Enzolord válasza Don Vittorio (#22869) üzenetére


Enzolord
addikt

Tessék...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22872) DEV_NULL válasza Don Vittorio (#22869) üzenetére


DEV_NULL
őstag

tess ;)

jano nyert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22873) dorka16


dorka16
aktív tag

A WOTSTAT programot miért frissítik 2 naponta? Tököm tele van vele. :W

(#22874) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Köszönöm mindenkinek. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#22875) Don Vittorio válasza jano_77 (#22870) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem volt érkezésem. Iszonyat el vagyok havazva melóval, csak két megbesz között postoltam és kérdeztem.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#22876) DEV_NULL válasza dorka16 (#22873) üzenetére


DEV_NULL
őstag

bocs az idióta kérdésért... de én kb egy évet kihagytam és most játszom újra 1,5 napja. egyébként sem vagyok sztár, KV-1 a legnagyobb tankom. szóval mi az a "WOTSTAT program"? :B

(#22877) Comic


Comic
aktív tag

Akkor a megállapítás: 2Gb DDR 1600MHz elég a játéknak...

(#22878) DEV_NULL válasza Comic (#22877) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Ezt hogy? :U

(#22879) jano_77


jano_77
nagyúr

Vitiris: ez a v3-as verziójú csata végi színes üzenetek/stat miért jó?!? Ez nem a napit mutatja, hanem az összesítettet, aminek szerintem nem sok értelme van!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#22880) dorka16 válasza DEV_NULL (#22876) üzenetére


dorka16
aktív tag

És azóta megszűnt a google? ;]
[link]

(#22881) Bingisz válasza sith7 (#22856) üzenetére


Bingisz
addikt

Sokáig nekem se ment a mediumozás, aztán egy pár hónappal ezelőtt elkezdtem folytatni a panther 2 ágat. Azóta az E50m-et imádom, és folyton azon gondolkozok, hogy melyik legyen a következő közepes tank amit kihúzok. Nagyon kíváncsi vagyok a T62a-ra, mert az sokkal gyorsabban tölt, mint az E50m, meg az Obj.140-et is kihúzom, hogy legyen valami ami helyettesíteni tudja majd CW-n, ha ki lesz fagyva.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#22882) DEV_NULL válasza dorka16 (#22880) üzenetére


DEV_NULL
őstag

nálam igen ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#22883) sith7 válasza Bingisz (#22881) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, akkor lehet nekifekszem ismét

(#22884) Vitiris válasza jano_77 (#22879) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Már van belőle 6-s is! :P

http://data.hu/get/6947361/Vit_afterbattle_stat_0.8.8_V6.zip

Napit mutat, és resetelödik mind nap 24h.kor! Illetve már magad is tudod nullázni. Nem számít hogy ki-vagy belépsz!

Persze be lehet állítani azt is hogy csak addig mérjen amíg a játékban vagy.

És persze teljesen személyre szabhatod, ott van a leírás mellette magyarul.

(#22885) munnergep


munnergep
senior tag

Ma már 4x ammo rack lett a Tiger vége... érdekes.
Pont tegnap vettem vissza, hátha megtanulok vele játszani (eddig 40%wr, 0 effi), gyorsan meg is lett vele az Ace Badge. Jó lett a pukkantója. Ma meg meglát egy med becéloz futtában, aztán már durranok is.
E25-öt meg meg 2 napja nem engedi nyerni semmi, holott eddig ő volt a kis csata fordítóm.

Fura dolgok ezek, de inkább feldobom a jobb lábam és elkapom a balt.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#22886) csaabz válasza munnergep (#22885) üzenetére


csaabz
őstag

A Loader-nek legyen megtanítva a "Safe Stowage" perk és megoldódik az ammo rack probléma.
Nekem minden tankomban tudják ezt a Loaderek, nem is robbanok fel.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#22887) Angel1981 válasza csaabz (#22886) üzenetére


Angel1981
veterán

Ennyit számítana az a +12,5%? :F
Akkor wet ammo rack-el (ami +50%) tényleg soha nem lenne szabad sérülnie / pukkannia, mégis bekövetkezik...

(#22888) dorka16


dorka16
aktív tag

Nekem ma a Grille van soron. 7 tankomból 4-et elsőre ledupláztam, 2-őt másodikra, Grille=5 vereség. Persze olyan csatákban ahol az arty lövi ki a legtöbb ellenséget ugyan mire is lehet számítani? :C

(#22889) DEV_NULL válasza dorka16 (#22888) üzenetére


DEV_NULL
őstag

még régen mikor játszottam, rengeteg arty volt. mostanra alig találkozni velük. mi az oka? mi történt? mi változott?

(#22890) KisApám


KisApám
addikt

KV-1-em van.

Megvettem az álcahálót és a nehézrepesz páncélt.

Mi legyen a 3.?

Fejlesztett célzórendszer? (+10% célzássebesség - Kár hogy NEM a célzás pontosságát javítja...)

A távcsőre meg a csigaszemre azért nem is gondolok, mert az ágyú olyan pontatlan, hogy nem látom értelmét.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22891) Sanya válasza DEV_NULL (#22889) üzenetére


Sanya
nagyúr

lenerfelték őket. hosszabb töltési idő, pontatlanabbak lettek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22892) bullseye válasza KisApám (#22890) üzenetére


bullseye
addikt

Töltő vagy venti? Szerintem egy nehéztankra hasznosabb lenne, mint az álcaháló.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22893) Djuree válasza KisApám (#22890) üzenetére


Djuree
félisten

"Megvettem az álcahálót és a nehézrepesz páncélt."
Ezeknek pont nem sok értelmük van KV-1-en. Álcaháló td-re meg artyra kell. a páncél meg sokat nem ér...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22894) virkir válasza KisApám (#22890) üzenetére


virkir
veterán

Akár csigaszemet is rakhatnál rá annak sincs több értelme azon a tankon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22895) Drenadar válasza KisApám (#22890) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem mindenképpen a fejlesztett lánctalpat vedd hozzá! KV1-re álcaháló és nehézrepesz páncélhoz mindenképpen kell!!! de mindenképp!

(#22896) DEV_NULL válasza Sanya (#22891) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Azt nagyon jól tették! :DDD

(#22897) athomi


athomi
veterán

T26E4 (SP) papírom szinte semmit nem romlott, mégis mintha minden átvinné. Hogy van ez? :/

(#22898) GrooveHero válasza athomi (#22897) üzenetére


GrooveHero
addikt

Piszkos ügyesek ezek a WG-sek :DD
Valamelyest változott a frontpáncél, de nem olyan sokat. Valaki azt mondja, hogy kb. ugyanolyan, valaki szerint meg határ kaki lett. Én már eladtam és folytatok belőle 3 ágat is, meg még 1 ghó prémiumra is futotta.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#22899) Drenadar válasza GrooveHero (#22898) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet a dőlésszöge?

(#22900) K6000 válasza KisApám (#22890) üzenetére


K6000
tag

Fejlesztett célzó rendszer + töltés gyorsító + venti.
Álcahálót felejtsd el, a periszkópot és a repeszpáncélt is felejtsd el! A KV-1 nem bokorlakó tank, az ágyú nem jó sniper taktikához, gyakorlatilag vak, és ha sokáig 1 helyben vagy arty csemege leszel. Tessék menni előre az KV1 tanknak a frontvonalon a helye!

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.