Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#213201) Barret001 válasza 3 (#213197) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem egyikre sincs,meg is látszik az eredményemen...

(#213202) jano_77


jano_77
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213203) Balcsix válasza jano_77 (#213196) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem, a Twitch drop rendszere nem így működik. :)
A droppok nem fixek, hanem véletlenszerűen vannak kisorsolva. Ha egyedül nézel egy streamet folyamatosan 1 évig, lehet akkor sem kapsz droppot, miközben nézheti rajtad kívül több tízezer ember, és mondjuk kapsz egy droppot 10 másik emberrel egyszerre az első 5 perc után.
Röviden, a lényeg hogy a nézőszám nincs hatással a droppok mennyiségére, vagyis de, mert minél többen nézik annál több drop lesz kiosztva átlagosan a stream végére.

[ Szerkesztve ]

(#213204) e-newsee válasza Moleman (#213191) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs történelemhamisítás, most is benne van a hírben, csak le kell görgetni az aljára.
Hír
És a kép, ahol látszik:

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#213205) Moleman válasza e-newsee (#213204) üzenetére


Moleman
addikt

Erre a csillagozott apróbetűre nem emlékszem, de lehet rosszul emlékszem.
"Please note that each Twitch Drop can be received only once per account for the entire duration of the event. Regular drops are guaranteed after the indicated watch time."

Első nap úgy rémlik, mintha az lett volna, hogy dec16 után újra megkaphatod egyszer. Néztem ma is, nem jött semmi. :)

(#213206) e-newsee válasza Moleman (#213205) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet, hogy a láda + garázs kombót az egész időszak alatt csak 1x kaphatod meg, de a festés az tuti lesz most is. Csak az ugye epic drop.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#213207) vepe válasza 3 (#213199) üzenetére


vepe
senior tag

:R

(#213208) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
Ezen fut a wot?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#213209) BÁ Nutrition válasza Moleman (#213105) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

40k van most a 9es pattonban es vmi 160at kell elernem asszem. Akkor vasarnap reggelig kiporgetem. Koszi :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#213210) dokee78


dokee78
félisten

Tavaly is ekkor volt a Lorraine 40t ajánlat!

(#213211) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#213208) üzenetére


e-newsee
addikt

Az enCore engine elég modern, szerintem támogatja.
Ilyet akarsz venni?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#213212) dualface válasza BÁ Nutrition (#213208) üzenetére


dualface
tag

Hú de szép monitor...

(#213213) e-newsee válasza dualface (#213212) üzenetére


e-newsee
addikt

Trump bus :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#213214) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#213211) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak feldobta az amazon hirdetesnek, de csak az jutott rola eszembe h ilyennel gondolom csak a szivas megy a felbontasa miatt, de egyszerubbnek tunt kerdezni mint elmelkedni :)
az en pc-s tudasom relative elavult szerintem, ill lassan a gepem is, legalabbis nemreg rakerestem h egy VGA cserevel mire mennek, de azt dobta ki h a rendszer tobbi eleme elavult lenne es a proci nem tudna kihajtani az ujat ezert felesleges. ez reszben meglepett, de tudok vele elni.
sikerult elkanyarodni a tematol :) nem kerestem uj monitort igazabol, talan majd jovore cserelek gepet, de azzal is jol elvagyok ami most van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#213215) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem szoktam nézni a Hírességek csarnokát, de most hogy ilyen sokat megyek a T-34 és már 98%-ál is jártam, gondoltam rápillantok. Ilyen jó pozícióban szerintem nem voltam még. :B

A Skoda T50 pozíciója meg őszintén meglepett, hiszen tudom, hogy jó tank, de szerintem én nem vagyok vele jó. Legalábbis ha sorrendet kellene állítanom, akkor a standard B, AMX30 és a Kpz50t biztosan megelőzné a Skodát. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213216) hulp01 válasza jano_77 (#213215) üzenetére


hulp01
senior tag

Érdekes ez a wot rating: megyek egy kört valamilyen tankkal, és megnézem az értékelést, és mondjuk ad rá 9000 wot ratinget. Aztán meg megnézem magát a tankot, ott meg már csak 3-4000 van. Mi az oka a különbségnek?

(#213217) BÁ Nutrition válasza hulp01 (#213216) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom a napi stat(hogy neha a kobor kutya sgget is eri napsutes) elter az atlagodtol :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#213218) Barret001 válasza jano_77 (#213215) üzenetére


Barret001
addikt

Nem szeretem,érdekes módon vele van a legjobb értékelésem...

(#213219) hulp01 válasza BÁ Nutrition (#213217) üzenetére


hulp01
senior tag

Mindkettő napi stat. A csatajelentés melletti ikon az. Ha rákattintasz, akkor hoz egy átlagértékelést, de ha ott megnézed tankra lebontva, általában jóval alacsonyabb.

(#213220) jano_77 válasza hulp01 (#213219) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem erre gondolsz ugye?

Mondjuk azt én sem vágom, hogy az 5 és 4K WG értékelésekből, hogy jön ki a napi 8K :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213221) ollie válasza hulp01 (#213219) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 fajta módon számolja ezt az értékelést a WoT, van egy régi (ezt látod, ha megnézed a Service Record-ot) meg van egy új módszer (ezt mutatja a napi összesítésben a napi statisztikában). Utóbbi jóval nagyobb szám. Ne kérdezd, hogy miért 2 fajta számolási módszer használnak egyszerre, mert szerintem a WG sem tudná megmondani. Az biztos, hogy már régóta át akartak térni az újra, amit tulajdonképpen a napi statisztika bevezetésével tettek a játékba, de mindenhol(?) máshol a régi módszer maradt. Ja, meg persze a napi statisztikában is 2 fajtát mutat, a tankos bontásban a régi számolás szerinti van.

[ Szerkesztve ]

***

(#213222) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Kérdezek megint, hátha itt több a tapasztalat!

Kiesett tegnap egy pár karácsonyi dobozkából a Bisonte.
Amibe pont 4 főnyi legénység kell, hát gyorsan bele is ültettem az idei lányokat.
Akik ugye alapból BIA-val érkeznek. (Mondhatni, Bia az ötödik lány. Ba-dum-tss)

Szóval a kérdések:
-Ebben az esetben az a skill, amit én kiválasztok, már másodiknak számít, az ehhez szükséges XP mennyiséggel?
-Bisonte esetén milyen skilleket javasoltok?

Same rules apply!

(#213223) hulp01 válasza jano_77 (#213220) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen, erre gondoltam.

ollie köszi a választ akkor végül is ez is csak egy a wot-os anomáliák között. Végül is mindegy, csak nem értettem.

(#213224) BÁ Nutrition válasza EQMontoya (#213222) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a Bia nulladik skillnek szamit ilyen crew eseten
a Bisonte nem vmi jo tank elvileg, sokat ne varj tole

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#213225) Zadia


Zadia
senior tag

Segítsetek. Nagynehezen rávettem magam ezekre a kerekes fostaligákra. Most vagyok az ebr hotch nál. Miként kell vele játszani.? Már mentem vele 4-5 csatát de sehogy nem akar összejönni.
Asszem ennél a szintnél meg is állok ezzel a sz@rral.

(#213226) BÁ Nutrition válasza Zadia (#213225) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

youtube: ebr hotch

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#213227) EQMontoya válasza BÁ Nutrition (#213224) üzenetére


EQMontoya
veterán

Cool, köszi!

Nekem amúgy elsőre bejött. Lehet, hogy nem a világ legjobb tankja, de alapvetően nem nehéz vele játszani. Kivéve nagy, nyílt pályákon, ott nem nagyon tudom, hogy mit lehetne vele csinálni.

Same rules apply!

(#213228) Pug


Pug
veterán

Lehaltak a serverek, zsíííír :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#213229) palfitom


palfitom
félisten

Sziasztok,

Lelkesítsetek, vagy "törjetek le", PLS!

Kb. 7-8 hónapja WoT-mentesen telik az életem, még a topikot se nyitottam meg azóta:
Nagyon elegem volt a sok bot-ból és a kb. élvezhetetlen magasabb tier-ekből (főleg a kerekesek miatt), ezért küldtem magam pihenőre.
A közelgő ünnepek és a kicsit több szabadidő miatt gondolkodom az ideiglenes visszatérésen.

Kérlek, tájékoztassatok, hogy történtek-e érdemleges változások, élvezhetőbb lett-e a játék, van-e olyan változás / történés, melyről mindenképp tudnom kellene!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#213230) Pug válasza palfitom (#213229) üzenetére


Pug
veterán

Az Holiday Ops-nak köszönhetően még több a bot, tier 10 is tele 45%-os wr-rel és piros wn8-cal megáldott paradicsomokkal, jah és minden tier 10-es csatában oldalanként 2-3 EBR.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#213231) EQMontoya válasza Pug (#213230) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az alacsonyabb tierek pedig az MM okán sokszor élvezhetetlenek. Pl 6-osban igen nagy esélyed van 8-asokkal összekerülni.
8 még úgy-ahogy játszható.

Same rules apply!

(#213232) hulp01 válasza palfitom (#213229) üzenetére


hulp01
senior tag

Nincs. Ami idegesítő volt, az az is maradt (nem 7-8 hónapja, hanem 7-8 éve :D ). Ami meg fun volt, az továbbra is az. Némi nerf ide, némi buff oda, de alapvető játékmechanikai változás nem nagyon történt.

(#213233) jano_77 válasza Pug (#213228) üzenetére


jano_77
nagyúr

Épp azt nézem, hogy meghaltak? Piros az EU2 és 3. EU1 mondjuk sárgának jelöli nekem. Elugrottam a gyerekért az oviba és mire visszaértem ez fogadott. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213234) popey37


popey37
addikt

ilyennel találkozott már valaki?

egyenleg lekérdezése folyamatban. mi a franc ez már megint?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#213235) Swinegod válasza popey37 (#213234) üzenetére


Swinegod
őstag

Mikor haldoklanak a szerverek néha ez van, én találkoztam vele jó 8-10x mióta játszok. Nekem speciel a barátok fül az ami most meghalt

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#213236) palfitom válasza Pug (#213230) üzenetére


palfitom
félisten

+EQMontoya +hulp01

Köszi az infókat!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#213237) peterson79 válasza popey37 (#213234) üzenetére


peterson79
őstag

Aki nem fizet eleget a WG-nek, az ne is várjon mást :DDD:DDD

(#213238) Zadia válasza jano_77 (#213233) üzenetére


Zadia
senior tag

Nem szabad otthagyni a wot-ot. :B

(#213239) inferno88


inferno88
őstag

Prémium buff a szuperteszten.

A szuper pöri még fincsibb lesz a jobb tempóval, szegény STG-re is ráfért a szeretet.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#213240) Jadro válasza inferno88 (#213239) üzenetére


Jadro
veterán

STA-2 is javul. Jó kis távolabbról akciózós, mozgékony med, én szeretem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#213241) dualface válasza Zadia (#213225) üzenetére


dualface
tag

Az a helyzet, hogy mindenki szidja az egész kerekes vonalat, emiatt azt hihetné a laikus játékos aki most most kezdi az ágat, hogy mindegyik tank csupa játék és mese.
A valóság az, hogy tier 9-10 EBR ami durván jó, a tier 6 kín és szenvedés(szigorúan free xP-zni kell minden modulját), a 7-es hotchkiss már használhatóbb, de a szar view range többi lighttal összemérhető mobilitás, viszonylag magas profil oldalról jól lőhető. A Lynx már még egy fokkal jobb, de ez is magas, ez se olyan gyors, nincs mágikus lövést elnyelő kerék, de ennek már az ágyúja is használhatóbb (persze csak a fullosan).

Én itt tartok most a vonalon. Eddig kicsit sem éreztem OPnak a többi lighthoz képest, pedig kifejezetten sokat lightozok. A legtöbb azonos tierű light ellen nincs esélyed 1v1-ben tier 8ig, meg összességében sem tudsz hatásosabban spotolni.

A prémium 8-as ebr kivétel, mert az köztudottan OP.

(#213242) Moleman válasza dualface (#213241) üzenetére


Moleman
addikt

Én a 7-est nagyon szerettem, van súlya is, frontpáncélja is, néha sikerült szépeket rammolni vele, 1v1-ben nagyon sokszor kiszedtem a szembejövő lightokat. Emiatt félek kicsit a Lynxtől, se súlya, se páncélja, azzal kerülni kell majd az ütközést.

Plusz az ág specialitásait ne felejtsük ki, a szinte bármikor működő autoaimet, szinte nulla célzási időt, és a sehol máshol nem létező brutális HE lőszereket. :)

(#213243) Zadia válasza dualface (#213241) üzenetére


Zadia
senior tag

Én nemrég vetemedtem rá az ágra. Az én hitvallásom,hogy ez egy tankos játék és nem rally vagy f1.A fiamnak megvan a 10-es EBR. Saját szememmel láttam hogy közvetlen mellette mentek el és nem spotolódott. Mondjuk full álca meg álca skill volt rajtuk..

(#213244) balintka válasza Zadia (#213243) üzenetére


balintka
addikt

Érdemes megvenni a mai Lorrain-t?

(#213245) Djuree válasza balintka (#213244) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem. nekem meg mikor tech trees volt megvolt de utaltam. lesznek jobbak meg.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213246) Djuree válasza BÁ Nutrition (#213224) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon jo a bisonte. en megszivom mindig ellene. a tornya pattog mint a rosseb. en nem tudok vele meg jol jatszani de igy is sebzek vele azert. annak szar aki nem ismeri a toltesi mechanizmust, de ugy tenyleg szar...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213247) Zadia válasza balintka (#213244) üzenetére


Zadia
senior tag

Mindenképp. Én még a tavaly karácsonykor nyert láda aranyamból vettem meg..Bár nem sokat toltam vele.
Nálam az a baj,hogy van vagy 100 prém tankom és nincs időm játszani. Meg a mostani konfigom ( adatlapnál) sem engedi nagyon,hogy játszak.

(#213248) Geller72 válasza EQMontoya (#213231) üzenetére


Geller72
veterán

Konkrétan ma reggel az első 12 meccsemből egyetlen egyszer sem volt olyan, hogy mindenki egy szinten volt, az összesben low tier voltam. Top egyszer sem. Hiába próbáltam hattól mondjuk nyolcig, mindegyik ilyen szarul adta. Kinéztem ugye a Cromwellt a B miatt, próbálom húzni azt az ágat, de négyesnél megakadtam, mert a Matilda egy szenvedés. Mire odaérek valahova vele, felvennék egy pozit, addigra vége a meccsnek. Lassan fordul, lófaszt nem sebez, papír, ezzel soha nem érek feljebb. Azt is agyonverném, aki ilyet betesz a tankok közé. Főleg, ha 10-ből kilencszer berak T6-os tankok közé. :(.

(#213249) Zadia válasza Zadia (#213247) üzenetére


Zadia
senior tag

De márúton van az új gamer notim.

(#213250) jano_77 válasza Djuree (#213245) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neked minden jó tankkal problémád van? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.