Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#213251) ollie válasza balintka (#213244) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha jó vagy az autoloaderekkel, akkor igen, a lorraine még mindig jó tank. Ha nem vagy túl jó, akkor inkább kerüld, mert sajátos játékstílust követel meg (nincs páncélja és nagy célpont, az ágyú csak közelre megbízható), de ha fekszik, akkor csodákat művelhetsz vele.

[ Szerkesztve ]

***

(#213252) vepe


vepe
senior tag

Nem tapasztaltatok olyat a játékban, hogy este "X" arany van a garázsban, majd másnap amikor belépsz a játékban meg már pár száz arannyal kevesebb. Semmi nem lett vásárolva, de már nem az első, hogy ezt tapasztalom.

Elmehet automatikusan valamire a Gold?

(#213253) galervin93 válasza vepe (#213252) üzenetére


galervin93
őstag

Álca/fogyóeszköz/lőszer pótlása aranyért...?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#213254) jr1994 válasza galervin93 (#213253) üzenetére


jr1994
addikt

Fogyócikket és lőszert már csak kreditért lehet venni, álcából meg csak a kredites jár le, a goldért vett az megmarad.

Vepe: hajnali részegség esetleg? :) Én nem tudok erre értelmes magyarázatot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#213255) Zadia válasza vepe (#213252) üzenetére


Zadia
senior tag

Hozzájárulás a szegény fejlesztőknek.

(#213256) balintka válasza ollie (#213251) üzenetére


balintka
addikt

Nem vagyok annyira jó a tárasokkal, akkor inkább kihagyom. Tegnap megvettem az E 75 TS-t úgyis.

(#213257) galervin93 válasza jr1994 (#213254) üzenetére


galervin93
őstag

:DDD :DDD
No akkor ezt jól megasszondtam. :N
Sry!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#213258) Zadia válasza balintka (#213256) üzenetére


Zadia
senior tag

Én végre előző nap vettem meg a 13-57-et. Baromi jó tank.

(#213259) balintka válasza Zadia (#213258) üzenetére


balintka
addikt

Azt megvettem egy korábban akcióban, de ha nem lett volna meg, én is megvettem volna. LT-432 volt a másik az E 75 mellett, amit megvettem eddig.

(#213260) hulp01


hulp01
senior tag

Na, megvan a 9-es cseh med. Mármint kifejlesztve és tervrajzok nélkül. Jó, mondjuk minden létező boost bekapcsolva. :) Ez a nyolcas tvp valami botrányos. 1065 az átlagsebzésem vele, és ezzel a mostani sorban az ötvenedik vagyok. A gunmark 72%-on van ezzel az értékelhetetlen átlagsebzéssel. Úgy látom másnak se nagyon megy vele. Igazi statromboló.

(#213261) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok!!!!! Sosem gondoltam, hogy ezt egyszer el fogom tudni érni, de SIKERÜLT!!!
A kis T-34 sikerült megcsinálnom a 100%! :Y :DD :))
Tudom, tudom ez csak egy kis szaros 5-ös tank, de gondolom a 100% az egyik tierben sem olyan egyszerű. :U
Ráadásul nagyon stílszerűen egy tier7 csatát - ismét El Halluf - Tank ÁSZ-al lett meg. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213262) kchryss válasza kchryss (#213168) üzenetére


kchryss
addikt

Muhahahahahahha!!!! Beszarás de ma is megkaptam a kalendárium tankot. :DD :))
Töltök ki lottót is, mert úgy néz ki jó csillagzat alatt állok most. :D





Továbbra is menni fognak az adások hátha elhozok még pár tankot Janó elöl. ;] :P

(#213263) jano_77 válasza kchryss (#213262) üzenetére


jano_77
nagyúr

Előlem biztos nem, mert nem nézem, de Neked gratulálok hozzá! ezek szerint a WG ismét balfék volt. :K :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213264) KisApám


KisApám
addikt

Nem bírtam ki, vettem egy 11 db Új Évi ládát. Megérte.
Megint beadta a Locus-ot, a T78-at, GSOR 1008-at meg a Bourrasque-ot.
Így a 11 láda után (6200 Ft) kaptam 4 garázshelyet, 300 000 kreditet, 1 nap prémiumot meg 23 800 GOLD-ot (a GOLD maga 24 800 Ft).
Többször NEM kísértem a szerencsémet...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#213265) Met válasza kchryss (#213262) üzenetére


Met
nagyúr

Mindegy melyik csatorna megy vagy wot-os legyen?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#213266) Pug válasza Met (#213265) üzenetére


Pug
veterán

csak a hivatalos wot-os dobhat tankot

(#213267) Met válasza Pug (#213266) üzenetére


Met
nagyúr

Akkor jó, azt szoktam "nézni"

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#213268) notika77 válasza Met (#213265) üzenetére


notika77
senior tag

Csak a hivatalos WoT twitch ad tankot.

#213262 kchryss: Grat kchryss! :C

(#213269) Viktoár válasza notika77 (#213268) üzenetére


Viktoár
addikt

Ma mennyi ládát lehet összeszedni a küldetésekből?

Ja nem válasz akart lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#213270) ollie válasza jano_77 (#213261) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok!

***

(#213271) peterson79 válasza jano_77 (#213261) üzenetére


peterson79
őstag

Gratulálok Jano!

Remélem nem sok hajszáladba került :) csak nyugodtan és csak így tovább, meglesz az lassan egyre többre ;)

(#213272) jano_77 válasza ollie (#213270) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm

Viktoár: minden nap 24 kis láda szerezhető

peterson79: hááát volt pár idegeskedésem, mert többször voltam 98%-nál, amikor jött 1-3 brutál gyors bukó csata, ami rögtön vissza dobott. aztán ugyan ez játszódott 99%-nál is, de sikerült. Elmúlt napokban több ÁSZ is sikerült El Hallufon ezzel a tankkal. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213273) peterson79 válasza kchryss (#213262) üzenetére


peterson79
őstag

Twitch-en belül kaptad az értesítést vagy amikor beléptél a játékba?

(#213274) Barret001 válasza peterson79 (#213273) üzenetére


Barret001
addikt

Mentem egy jó kört,4 killel.Már bezsebelve éreztem a győzelemért járó xp,t ami elég lesz a küldetéshez.Erre az utolsó pillanatban kihozzák döntetlenre! Az utolsó pillanatot szó szerint értem! Túl sok itt a véletlen.Pláne a döntetlen meccs...

(#213275) K_Gabor


K_Gabor
tag

Jövök én is egy körrel. :)
Azt hiszem a csúcson hagyom abba mára :D Ez egy beteg gép. :Y
Kár, hogy sokszor türelmetlen vagyok vele még.

Ma egész jól adta, de ez volt a hab a tortán.
Volt 1412 alap xp ts5-tel, ferdivel 1400-as. (Nekem ezek már jónak számítanak. :B )
Ha esetleg valakit érdekel a replay itt megtalálja.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#213276) Raidon


Raidon
őstag

Én a napokban vettem meg ezt a jószágot.
Mai csúcs csata lett vele :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#213277) kchryss válasza jano_77 (#213263) üzenetére


kchryss
addikt

Tudom hogy nem előled, trollkodásból írtam tudod miért. Egyébként ha néznéd sem előled nyerném meg mert nem úgy működik a drop mechanika mint ahogy gondoltad. Ha tudnád hogy működik akkor nem írtál volna olyan sületlenségeket mint tegnap.

A WG pedig nem volt balfék. Úgy működik a drop ahogy kell, ezt ki is fejtettem tegnap, de a reakciók alapján sokan nem értettétek hogy mire céloztam a kérdésemmel.
Szóval akkor kicsit átfogalmazva a tegnapi kérdésem alapján most már tudva rá a választ:
A cikkben az van hogy minden dropot egyszer lehet megnyerni. Az epic drop viszont minden nap egy új drop, minden nap másik tank. Vagyis egy dropot például az e75ts-t nem kaphattam volna meg kétszer, viszont a lorr már egy másik dropnak számít így azt megkaphattam szintén egyszer. Ez szerintem így logikus.

Grat a 100% gm-hoz! Nekem az 5-ös ELC-vel lett 100% még régen. 5-ös szinten most könnyebb markolni a megnövelt hp és a sok kezdő játékos miatt, de a 100% így is szép teljesítmény.

#213273 peterson79
A tegnapi e75ts-ről kaptam külön értesítést. A mai lorr-ról nem jött külön értesítés de a képen látható helyen megszokásból ellenőriztem twitch-en és ott már írta hogy ma is kaptam egy epic dropot így már úgy léptem be a játékba hogy sejtettem mi fog várni.

Más téma:
Toborzó programba érkezett két új választható tank: T54mod1 a meghívónak és skoda T40 a meghívottnak. A T54mod1 nagyon jó tank, free2play játékosoknak ajánlom hogy húzzák ki maguknak. Szerintem ez eddig a legerősebb tank azok közül amik eddig bekerültek ebbe a programba.
Recruit Friends and Earn Great Premium Tanks!

[ Szerkesztve ]

(#213278) kchryss válasza K_Gabor (#213275) üzenetére


kchryss
addikt

Ezzel a tankkal baromi magasan van az ász határ. Grat hogy sikerült!

#213276 Raidon
Ez is szép kör, grat neked is!

(#213279) Viktoár válasza jano_77 (#213272) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi és gratulálok a teljesítményedhez! :C :R

Üdv:Viktor

(#213280) Djuree


Djuree
félisten

neztem par wot streamet. hat...ha nem lennenek dropok engem ra nem vennenek hogy nezzem ezeket a retardaltakat, tisztelet a kivetelnek.
visitozik mint a faba szorult fereg, ordit mint az allat...mint aki debil komolyan mondom. ha nem latna senki akkor is erdekes...de ezt latjak is... :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213281) Djuree válasza K_Gabor (#213275) üzenetére


Djuree
félisten

grat! ehhez nagy turelem kell, az meg nekem nincs, en csak szetlovetem magam vele. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213282) Barret001


Barret001
addikt

Begyűjtöttem ma az összes ládát :) 5000 pattintós küldi is sikerült,ettől nagyon féltem...1 db 5.ös dísz kell,és megvan a 10-es hangulat.

[ Szerkesztve ]

(#213283) nomic


nomic
aktív tag

Fú gyerekek, ez a Panther II a fullos ágyúval is ilyen szar? :W Mert ha igen, akkor inkább tervrajzozok.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213284) Djuree válasza nomic (#213283) üzenetére


Djuree
félisten

nekem az bejott. jo kis sniper. hatulrol kell operalni vele. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213285) nomic válasza Djuree (#213284) üzenetére


nomic
aktív tag

Nekem a Panther ezerszer jobban működött. Szintbeli testvére, az Indien meg egész jó tank volt. De ez... már csak a löveg kell de még mindig utálom. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213286) Djuree válasza nomic (#213285) üzenetére


Djuree
félisten

en meg az indient utaltam. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213287) nomic válasza Djuree (#213286) üzenetére


nomic
aktív tag

Pont ellentétes az ízlésünk ezek szerint. 😛

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213288) Swinegod


Swinegod
őstag

27 ládából 1 értelmes dolog esett, a Bourrasque. Nem volt meg, de 70%-al olcsóbban megvettem volna anno csak jobban járok. Haverom 18 ládából kapott 3 tankot, de utálom az összes ilyen nyomorult lootbox szarságot

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#213289) nomic válasza Swinegod (#213288) üzenetére


nomic
aktív tag

Nyugi, én is így vagyok vele minden játékban. 🙃

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213290) EQMontoya válasza jano_77 (#213261) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha mar El Hallauf, egyrészt grat, másrészt mesélj arról a pályáról, kérlek!

En nagyon nem szeretem, ha van par jo tipped, szívesen fogadom.

Same rules apply!

(#213291) Balcsix válasza kchryss (#213262) üzenetére


Balcsix
senior tag

Grat hozzá! El kéne már kezdenem nézni a streameket, hátha nekem is kiadja az RNG. :)
Egyébként meddig lehet a stremekből tankot nyerni?

Ohh most nézem, hogy holnap lesz az utolsó nap. :(

[ Szerkesztve ]

(#213292) Balcsix válasza jano_77 (#213261) üzenetére


Balcsix
senior tag

Grat! Szerintem a 100% bármilyen tankkal szép teljesítmény, és sok szenvedés.

(#213293) Barret001 válasza EQMontoya (#213290) üzenetére


Barret001
addikt

Az a pálya nekem is mumus...

(#213294) BÁ Nutrition válasza kchryss (#213277) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

wow, ingyen mod1 thy wg :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#213295) 3 válasza jano_77 (#213261) üzenetére


3
senior tag

Gratulálok. Azért a napi sírást ne hagyd abba, hogy legyen miért olvasnom a topikot. :B

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#213296) hulp01


hulp01
senior tag

Gratula mindenkinek a szép teljesítményekhez, meg a jutalom tankokhoz.

Mentem pár kört a Skoda t50-nel. Azért stock-ként annyira ez se vicces. A rengeteg boostnak köszönhetően először feltornáztam a legénységet (Chuck boostból azt választottam), aztán rámentem az xp-re. Így gyorsan meglett a lánc és a fejlesztett torony. A nagy, táras ágyút meg free xp-ből kifejlesztettem. Azért ez így nem rossz. :) Az a három lövés 3,6 mp-cen belül elég durva. És utána az újratöltés se vészes. Asszem kedvelni fogom. Csak valami kamót kéne tanulnia a legénységnek, mert így mindenki azonnal észreveszi elég messziről. Pedig fullos a látótáv rajta. Eddig kamót szoktam rakni a manuszokra, de most inkáb megpróbálkoztam a snapshottal, meg a látótávolságot növelő cuccokkal. Első BIA, második skill meg a javítás.

(#213297) Djuree válasza kchryss (#213262) üzenetére


Djuree
félisten

grat! bar ezt szurhetnek igazan h olyannak nem adjak akinek mar megvan. mas meg szivesen jatszana vele... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213298) notika77 válasza Djuree (#213297) üzenetére


notika77
senior tag

Szóval, ha valaki fizetett érte az ne nyerhessen, zárják ki egy játékból? :U

[ Szerkesztve ]

(#213299) Balcsix válasza Djuree (#213297) üzenetére


Balcsix
senior tag

Úgy látom itt páran nem értik, hogyan működik a Twitch drop rendszer. Akkor elmagyarázom mégegyszer.
Attól, hogy valaki kap dropot nem veszi el mástól az esélyt, mert a droppok személyenként "generálódnak". Minden egyes nézőnek ugyanúgy megvan a lehetőség, hogy valamelyik percben essen neki a tank. Ettől függetlenül, még másik sok ember is lehet hogy ugyanabban a percben kap dropot, egymástól függetlenül. Minden egyes nézőnél "ketyeg" egy RNG, ami ha épp olyan esetet dob, akkor kapod a jutalmat.
Röviden minél többen nézik az adást, annál több drop kerül kiosztásra.
A példa rá, hogy pl. a garázshelyeket és a kis ládákat is mindenki megkapja, nem csak x ember y időközönként.
Ennél egyszerűbben nem tudom leírni. :D

[ Szerkesztve ]

(#213300) kchryss válasza hulp01 (#213296) üzenetére


kchryss
addikt

Stock skoda t50-nel van egy sztorim. Még évekkel ezelőtt húztam azt a tankot. Arctic pályán egy egész szoros csatában voltam vele. Ha jól emlékszem az artykat leszámítva 2-en voltunk mi is és az ellenfél is. Ellenfélnél az egyik tank az akkor újonnan behozott lengyel 8-as prém heavy volt. A másik pedig talán valami kínai heavy, 8-as wz, 110 vagy 112. A kínai tank spotolódott a bázisunk közelében én visszamentem úgy voltam vele hogy a domb mögött lemegyek a völgybe és a hátába kerülök aztán dpm-ből megeszem. Amire nem számítottam hogy nem egyedül volt hanem mellette volt a lengyel heavy is. Kettővel esélyem sem volt elbánni, úgy voltam vele hogy a lengyelt fókuszolnám és vinném magammal a sírba mert erősebb tank, de olyan piszok jól beforgatta a tankot hogy esélyem sem volt belőni, miközben céloztam mozgatta a tankot aszerint hogy hova nézek rá. Szóval a kínait szedtem ki végül aztán meghaltam a lengyel ellen. Utána simán nyertek.
Csata után mondom olyan jól játszott az új tankkal a játékos hogy megnézem milyen a statja. Akkor jöttem rá, hogy skill4ltu ellen játszottam. Utána visszanéztem streamen. Meglátta a tankomat és vizuálisan rögtön levágta és mondta is hogy stock vagyok és nincs táras ágyúm. Az ilyenen mindig eldobom az agyam. Én csak néhány tankról tudom gyorsan megállapítani hogy stock-e ahol nagyon jellegzetes a különbség a fejlesztett és a sima torony között vagy az ágyúk nagyon eltérően néznek ki. Unikum játékosoktól gyakran látom hogy azonnal észreveszik a stock tankot, ezt csodálom bennük. Aztán persze az is lehet hogy ez nem is olyan nagy képesség csak nekem gyenge a vizuális memóriám.
Szóval a lényeg: ha jól tudom akkor kerültem skill4ltu ellen csatába először és utoljára és ha táras ágyúm van valószínűleg ki is szedtem volna, de a stock tank miatt esélyem sem volt ellene így elszalasztottam a nagy lehetőséget. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.