Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#205601) phoenix1989 válasza Dobi 562 (#205598) üzenetére


phoenix1989
őstag

az komoly nekem annyira jól adja hogy kemény 36% om van. buko buko buko buko csaták.

(#205602) peterson79 válasza Dobi 562 (#205598) üzenetére


peterson79
őstag

Khryss majd megerősít, hogy jól mondom-e, de a tankonkénti bónuszokat ( szorzót) majd figyeld és ha egy szakasz végén vagy, inkább akkor használd fel, így, ha jól csinálod, akkor gyorsan átlépheted a szinteket a vége felé is. Ezt skill4ltu ajánlotta anno.

(#205603) kchryss válasza Dobi 562 (#205598) üzenetére


kchryss
addikt

Na például ez az egész kvailifákiós rendszer tök felesleges és szerintem csak rontott a rankeden. 20 csata az baromi kevés mintának, túl nagy szerepe van a szerencsének, ki milyen csapatba kerül. A 20 csata alapján kapsz bónusz csatákat és ezeket a bónusz csatákat mindegyik divízió elején megkapod a kvalifikáció alapján. Ha valakinek jól sikerül a kvalifikáció (akár azért mert szerencsés volt és győztes csatákba került), az minden divízió elején több bónusz csatát kap, vagyis több szorzója lesz, vagyis gyorsabban haladhat amiért még több szorzót kaphat a következő divízióban ahol még gyorsabban haladhat és így tovább. Túl nagy előnybe vagy túl nagy hátrányba kerülhet rögtön az elején az ember anélkül hogy erre a teljesítményének komoly befolyása lenne.
A kvalifikációt és bónusz csatákat is törölni kéne a rendszerből és 10v10-nek kéne lennie a csatáknak. 10v10-ben pörgősebbek lennének a csaták, kevesebb lenne a kemp és nagyobb lenne a szerepe az egyéni teljesítménynek.

(#205604) phoenix1989 válasza kchryss (#205603) üzenetére


phoenix1989
őstag

én a legelső rangsoroltat csináltam végig az még haladós volt simán benne voltam a gold-ban a második már csak ezüst aztán abba is hagytam mert a többit egyre jobban elbaszták és semmire nem lehetett menni. haladni se tudtam eggyátalán.

(#205605) phoenix1989


phoenix1989
őstag

egyébként itt rankedben mindenki ilyen kurva jól céloz? megnézem a statokat 50% 40% találat arányú játékosok minden lövése találat és átütés. ez hogy? még nem mentem olyan csatát ahol ne lett volna minden lövés ami eltalál sebzés is. 60tp apró kupoláját úgy lövi el mindenki mintha valami buzi nagy lenne. ja és mozgásból .

[ Szerkesztve ]

(#205606) kchryss válasza kchryss (#205603) üzenetére


kchryss
addikt

Előző szezonban például rohadt szerencsés voltam és ilyen lett a kvalim:


91% győzelmi aránnyal. :B


Utána lendületből a harmadik divízión is így átvágtattam. Aztán a második divízióban én is megkaptam a szopatást, ott állandóan a vesztes csapatba kerültem, 50% alatti volt a wr, de okos szorzózásokkal így is lehetett aránylag jól haladni.

Szorzókat én akkor túlságosan tartogattam a végére, több mint 10 bent maradt.
Én úgy használtam őket, hogy a divízió elejét 1 tankkal csináltam meg, hogy csak 1 szorzó menjen el, aztán ha elértem olyan közelségbe hogy 4 stráfra voltam a pajzsos szinttől ahonnan nem lehet visszaesni akkor ott megnyomtam szorzós csatákkal amíg el nem értem a pajzsos szintet, utána meg mivel onnan nem lehet visszaesni ott arra figyeltem hogy ne használjak el szorzókat. Aztán a divízió végén ahol jellemzően nehezednek a csaták szorzókkal mentem végig.
De úgy is okoskodhat az ember hogy azonnal felhasznál minden szorzót és olyan gyorsan halad ahogy a csövön kifér aztán mivel kevesebb csatából végigér a divízión így több bónusz csatát kap a következő divízióra. Most meg még meg van bolondítva a rendszer a napi bónusz csatákkal, azt még nem néztem meg mennyire kavarja meg az akkori taktikámat.

(#205607) Dobi 562 válasza kchryss (#205603) üzenetére


Dobi 562
addikt

9 bonusz csatat kaptam de azt irja ezek automatikusan fel lesznek hasznalva nem en tudom kivalasztani mikor akarom elhasznalni oket.

17 chevron gyult a 20 csata alatt. Ezert jar a 9 bonusz (6 a teljesitmenyemert + 3 alapbol).

(#205608) kchryss válasza Dobi 562 (#205607) üzenetére


kchryss
addikt

Automatikus, de 1 tankkal 1 nap csak 1-et tudsz felhasználni. Olyan mint a napi szorzós csata randomban. Vagyis ha végig 1 tankkal mész 1 nap akkor a többi szorzó megmarad későbbre.

[ Szerkesztve ]

(#205609) Dobi 562 válasza kchryss (#205608) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ok, ertem mar! :R

(#205610) phoenix1989


phoenix1989
őstag


a kezdeti nehézségek után azért belendült a dolog. :))
ugy vettem észre itt medekkel lehet nyomulni és egyébként színesebb a csata mint régen. jó ötlet volt kivenni a cw és küldetés tankokat.

(#205611) peterson79 válasza phoenix1989 (#205610) üzenetére


peterson79
őstag

Mikkel mész/mentek? (többiek is írják le)

(#205612) peterson79


peterson79
őstag

Nekem egyelőre kár volt ma belekezdeni :(

Nagyon nem adja. Nem találom el, lepattan, el se megy addig a lövés. 10 meccset tudtam menni, de szerintem 3 Chevronnál többet nemigen kaptam..eléggé lehangoló..talán majd holnap.

(#205613) notika77


notika77
senior tag

Jól olvasom, hogy tényleg be akarják vezetni az Equipment 2.0-át és már rögtön augusztusban? Nektek mi a véleményetek róla? Én személy szerint hányok tőle, ahogy emelik a felszerelések árát és degradálják a megszerezhető fejvadász felszereléseket. Továbbá a felderítés/álca működését teljesen kiszámíthatatlanná teszik a Low Noise Exhaust System, Improved Radio Set és Commander's Vision System bevezetésével és ezek különböző slotokban eltérő értékeket elérő hatásával.

(#205614) 3 válasza notika77 (#205613) üzenetére


3
senior tag

Réges-régen azon dőlt el a csata eredménye, hogy a játékosok hogyan játszottak a tankjukkal. Manapság azon dől el, van-e pénzük prémium tankra. A jövőben azon fog eldőlni, hogyan szerelik fel a prémium tankjukat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#205615) kchryss válasza notika77 (#205613) üzenetére


kchryss
addikt

Én bele sem mélyedtem a témába. Kb 5 mondatot olvastam az egészről, fogalmam sincs milyenek az új felszerelések, videókat sem néztem róla így a véleményem sem mérvadó.
Kb 1 hónapja írtam róla, hogy az egészről mi az előzetes véleményem: (#203777)

Továbbra is az az álláspotom, hogy nekem nincs bajom a jelenlegi rendszerrel nem tartom fontosnak a lecserélését, ugyanakkor el tudnám fogadni és örülni tudnék az új rendszernek ha jobb lenne mint a jelenlegi. Annak hogy jobb legyen mint a jelenlegi ezek a feltételei:
- a tűzerő és mozgékonyság ne lehessen nagyobb mint a mostani felszerelésekkel mert már most is túl vannak ezek tolva
- ne legyen p2w vagyis minden felszerelés elérhető legyen mindenki számára
- legyen kiszámítható, vagyis jutalmazza a rendszer ha egy jó játékos ki tudja számolni mit tudhat az ellenfél tankja

Kompenzáció engem nem feltétlen érdekel. Felőlem elvehetik tőlem az összes lila felszerelést meg az összes spéci parancsnokomat is kukázhatják HA ettől az új rendszertől jobb lesz a játék. De ahogy ismerem őket inkább rontani fog a játékon mint javítani.

(#205616) phoenix1989 válasza peterson79 (#205611) üzenetére


phoenix1989
őstag

A kvalifikacioban en is szenvedtem, kemeny 6srafot kaptam. Semmi nem működött aztan letudtam a 20csatat onnantól meg hirtelen minden más lett. Nekem a medek adták. Cérna X , STB1, Progetto

(#205617) adamgreen


adamgreen
senior tag

Prémium jármüvet nem nerfel a wg ugye ? :C :C

[link]

(#205618) inferno88 válasza adamgreen (#205617) üzenetére


inferno88
őstag

"We’re now ready to share the results of this large test and announce several additional changes to Equipment 2.0, which we aim to introduce to the game in Update 1.10"

Hacsak nem csap be egy meteorit Minszkbe, akkor igen.

Semper fi!

(#205619) peterson79 válasza phoenix1989 (#205616) üzenetére


peterson79
őstag

Remélem igazad lesz, mert ez eddig elég gyalázatos. Még abban bízok, hogy a T100-lt-vel kicsit sikerül jobban alkotni. Eddig csak heavy-vel mentem, ja meg két kört arty-val, hogy megnézzem milyen, de az sem nekem való itt. Progetto-val megnézem, hátha az jobban adja.

(#205620) Warton válasza peterson79 (#205611) üzenetére


Warton
őstag

Is7, WZ5-tel kezdtem, de aztán cseréltem a Tevepatára, Leo1-re és Progettora. Az utóbbiak jobban adták.

(#205621) ollie válasza kchryss (#205615) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nagyon rossz érzésem van az egésztől. Olyan dolgokat lehet megcsinálni az új equipment system-mel, hogy feláll a szőr a hátadon. Érdemes megnézni a témában DezGamez videóit.

***

(#205622) jano_77 válasza kchryss (#205603) üzenetére


jano_77
nagyúr

Konkrétan én tegnap szinte csak buktam és olyan botrányosan szar eredményt értem el a kvalifikáció során, hogy leírni sem nagyon merem azt a satnya 30%-ot! :((( :O :o

adamgreen: mocskos retek banda ez a WG! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205623) Macka válasza jano_77 (#205622) üzenetére


Macka
veterán

óóóó Janó. Nekem 16% volt tegnap. Komolyan, roszabb, mint a random. Semmit nem találtam el, amit igen, az pattant.

(#205624) e-newsee válasza Macka (#205623) üzenetére


e-newsee
addikt

Én 14%-nál hagytam abba, de még kell 3 csata a 20-hoz.
Személy szerint nem várok sokat ettől a rankedtől. Arra használom, hogy kicsit gyakoroljak T10-ben, mert ott nem sok csatám van, és ez érződik is. Legtöbbször alig tudok beleszólni a csatákba. Az eddigiek alapján nekem a 3. divízió is kihívás lesz, hacsak nem adja jobban később. Tudom, az elején sok a jó játékos, akik hamar le akarják tudni az egészet, de azért na. Később talán a maradék csürhe között nekem is jobban terem babér, majd meglátjuk.
Szóval összefoglalva, bot módban játszottam tegnap elég sokszor. Mondjuk az vicces volt, mikor én lettem a vesztes csatában a top1 úgy, hogy IS-7-tel volt mindössze 2k sebzésem és 2 spotom.
Egyelőre van egy IS-7-em, és egy 430U-m, és kellene még 23k XP a Progihoz. Azt valahogy ki kellene farmolnom, és akkor lenne még egy jó kis medem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#205625) jano_77 válasza e-newsee (#205624) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te legalább tudtál sebezni 2K-t! Én örültem amikor már az ezret meglőttem, annyira gyengén ment. Ahogy Macka is írta, semmi nem ment be, nem talált vagy ha mégis, akkor biztosan pattant. A csapat nagy része campült, végig nézték, hogy próbálok harcolni, majd elhullottak egyesével vagy csoportosan. De nem fogom a csapatra, sajnos én is egy BOT voltam tegnap - amit nem is értek, mert azért mostanság egészen elfogadhatóan ment a játék. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205626) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nekem nagyon bejott a ranked! Sokkal jobban tetszik az MM, max 2 arty es 2 light csatankent. Azt nem tudom a TeDe-k le lettek-e korlatozva de azokbol is kevesebb van. :)

(#205627) peterson79 válasza jano_77 (#205625) üzenetére


peterson79
őstag

Akkor úgy látom nem csak nekem volt satnya tegnap :)
Reménykedjünk Phoenix szavaiban és csak a selejtező lesz ilyen.

(#205628) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mutant 6k dmg + 8kill, 1750 alap xp.

Replay.

(#205629) e-newsee válasza Dobi 562 (#205626) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem a TD-k nem lettek korlátozva, egyszerűen ilyen a meta. Vagy ruch van, akkor azért nem lehet TD-kel sebezni, vagy kempelés, akkor meg azért, mert mindenki messze van, és csak a kemény serpenyők lógnak ki. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#205630) peterson79 válasza Dobi 562 (#205628) üzenetére


peterson79
őstag

Valamit tekertek rajta Ivánék vagy csak Te vagy ennyire faszacsávó? :D

Gratulálok, brutális eredmény.

(#205631) tomic válasza Dobi 562 (#205628) üzenetére


tomic
addikt

Hogyan tudok egy ilyen csatát visszanézni? Mobilon szenvedek vele de nem megy.
Leírnád nekem ha megkérlek.
Köszi

(#205632) notika77 válasza tomic (#205631) üzenetére


notika77
senior tag

A számítógépes worldoftanks.exe-vel kell megnyitni a replay file-okat, ez mobilon nem könnyen megvalósítható.

(#205633) tomic válasza notika77 (#205632) üzenetére


tomic
addikt

Leírnád ott hogyan kell?

(#205634) ollie válasza tomic (#205633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak rákattintasz a replay fájlra, automatikusan elindítja a játékot. Persze a játéknak nem szabad futnia.

***

(#205635) ollie


ollie
MODERÁTOR

iyouxin szerint a buffolt E5 az egyik legjobb heavy tank lett a játékban: [link]

***

(#205636) Macka válasza ollie (#205635) üzenetére


Macka
veterán

Ez mikor kerül be az élesbe?

(#205637) ollie válasza Macka (#205636) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Következő patch, szerintem jövő hónap eleje.

***

(#205638) jano_77 válasza ollie (#205635) üzenetére


jano_77
nagyúr

pont most néztem én is ezt a videót. Kíváncsi leszek rá, régen szerettem az E5, az első 10-eim egyike volt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205639) ollie válasza jano_77 (#205638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem még a T30 volt az első, aztán azt cserélte le az E5.

***

(#205640) jano_77


jano_77
nagyúr

Hogyan lehet egy szaros tier8 - EBR 75 - kerekes lófütyivel 6800 sebezni tier10-ben?!? :Y :F :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205641) e-newsee válasza jano_77 (#205640) üzenetére


e-newsee
addikt

Megnézted a statját?
Plusz TRIGG, Zwack, DE-VI, stb. klánok. Van még kérdés? :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#205642) jano_77 válasza e-newsee (#205641) üzenetére


jano_77
nagyúr

Láttam, hogy T1LT-es most, és azt is láttam, hogy az egyik legjobbak voltak mostani eventen, de ez akkor is "embertelen"!? JPzE100 és társai ellen!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205643) peterson79 válasza e-newsee (#205641) üzenetére


peterson79
őstag

Azért ez akkor is nevetséges eredmény. Bármelyik más 8-as könnyű tankkal mikor csinálsz ilyet? Vagy inkább ő..
Igazából a WG-nek köszönhetjük, nekem se az emberrel van gondom, csak magával a jelenséggel. De ezzel mindenki így van, szóval.. :)

(#205644) jano_77 válasza peterson79 (#205643) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már bocsi, de én a kerekes szarral sem tudok sebezni ennyit az egészen biztos! :N Örülök, ha mondjuk a fele összejönne. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205645) Pug


Pug
veterán

Nekem így most lett elegem a WOT-ból, Ranked-ben csapattárs Leopard a csata első percében kipush-hol 8 enemy elé...

https://hu.wot-life.com/eu/player/WEJ_HER-503626720/

[ Szerkesztve ]

(#205646) e-newsee válasza peterson79 (#205643) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt nem írtam, hogy helyénvaló ez az eredmény. De egy jó játékos kezében egy ilyen ópé gokart ennyire pusztító is tud lenni.
Ez az a prém tank, ami tényleg megérdemli a nerfet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#205647) #65537792


#65537792
törölt tag

Gondolom a mostani bonds shopból az is-6 b a legmegérősebb.

A mostani felhozatalt elnézve nagyon bánom a mutz-ot meg gurad-ot. :DDD

(#205648) kchryss válasza ollie (#205635) üzenetére


kchryss
addikt

Jó mondjuk neki elég sajátos ízlése van. Amikor pár hónapja a 113-at húzta akkor azt mondta az a legjobb 10-es heavy pedig hát tudjuk hol helyezkedik el a hierarchiában. A super conq-ot jobb tanknak tartja mint a chieftain-t.
Viszont érdemes megnézni a videót mert az elején amikor arról beszél hogy hogyan kell használni az E5 páncélját és erre mutat példákat az ritka jó kontent. Gyönyörű ahogy forgatja a tankot.

(#205649) inferno88 válasza #65537792 (#205647) üzenetére


inferno88
őstag

T26E5 a legjobb, illetve az AMX M4 mle 49

Semper fi!

(#205650) #65537792 válasza inferno88 (#205649) üzenetére


#65537792
törölt tag

amx már meg van. másikban nem vagyok biztos, hogy jobb mint az is-6.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.