Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#205951) Argh! válasza dokee78 (#205949) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nekem megvan a sandbox telepitö, de EU-ból már nem lehet rámenni én úgy tudom. Valaki javítson ki ha hülyeségeket beszélek :D

[SB]

[ Szerkesztve ]

(#205952) kchryss válasza jano_77 (#205944) üzenetére


kchryss
addikt

defender, is3a, t54mod1, su100m1
vagy ha jó vagy 10-esekkel akkor a sebzés sima úgy és csak a killekre kell figyelni: obj430u, obj277, wz5a

(#205953) peterson79 válasza phoenix1989 (#205950) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt köszi, hogy beraktad, talán még voltak olyanok akik nem tudták, hogy ez hol van és, hogy mi van benne.
Ettől függetlenül el van keffentve az egész :D

(#205954) phoenix1989


phoenix1989
őstag

azért a wg elmehet a picsába. nem ment a ranked egy tankkal sem ezért úgy döntöttem megyek egy artyt pedig utálom. még mondtam is hogy tuti himmelsdorf lesz és erre hova tett be?? na ná hogy oda. de nem szopat senkit a wg neeeeeem

[ Szerkesztve ]

(#205955) Macka válasza jano_77 (#205944) üzenetére


Macka
veterán

Nekem 430u-val beadta elsőre. Mondjuk ez inkább szerencse volt.

Viszont a Chimera uk/usa 15 küldi (6500 dmg) mi az ajánlott tank? Amíg a 14-es kuldit csináltam, beadta T30,T95, SC tankokkal is, de amióta a 15.-et próbálom, semmivel nem jön össze.

(#205956) notika77 válasza Macka (#205955) üzenetére


notika77
senior tag

Mindegy melyik tank, de szépen kell lefesteni! Legyen rajta matrica is! Lóhere a torony egyik oldalára és RNG matrica a másikra!

(#205957) peterson79


peterson79
őstag

Aztabetyármindenit. Feljutottam a Div 2-be!

Megint Super Quki és T100lt, illetve kétszer mentem a Maus-al is, azért az is jó volt :) Szereztem vele kb 5000 lepattanót :D

Innen meg sem állunk a Ligákig :C

(#205958) kchryss válasza peterson79 (#205957) üzenetére


kchryss
addikt

Hajrá! Én most kezdem a 3-as (kvali utáni első) divíziót.

(#205955) Macka
Nekem chieftain-nel lett meg.

(#205956) notika77
Ez a küldetés pont nem szerencse hanem inkább skill alapú. (Nem azt mondom hogy nem segíthet be sokat az rng, de ennél van egy csomó küldetés ami aztán tényleg csak a vakszerencsén múlik, na ez nem ilyen.)

(#205959) notika77 válasza kchryss (#205958) üzenetére


notika77
senior tag

Az én szintemen ez csak szerencse kérdése. Szerencse kérdése, hogy eljutok 5 killig és a 230HP-s tank életben marad a 250-es alfával szemben, az egylövéses tank ellövi a lövegem és mire megjavítom már kilövi más vagy kiszedi az arty miután én spotoltam (először), de még mielőtt rá tudnám fordítani a lövegem vagy a csapattárs meglök lövés közben és mellé megy vagy rohanok az utolsó tankra és bestunnol a saját arty és mire becélzom más lövi ki vagy a kedvencem, hogy vízbe fullad legalább 1 arty. Vagy a 2 lövéses arty az első lövésem után kigyújt és leégek még mielőtt a másodikat betölteném. Ezek és még mások is mind megtörténtek, mire a 4 top gunost megcsináltam az elmúlt hetekben (2 bloc+ union+coalition). Az sem tudás volt, hogy a coalitiont pilsenen úgy csináltam meg, hogy a Lansen C-vel tier 10-ben végigtoltam a bokros részt 5 killel, pattintva egy halálcsillag AP lövését majd csővel levéve az aranyat és render határon kívülről (minimapon "célozva") kilőttem az utolsó arty-t kevéske HP-ról, pedig 5-6 tank rongyolt rá (+arty(-k)).
Elismerem, hogy ha képes lennék a seggemen megülni és arra várni, hogy 10-20 csatánként olyan csapatot kapjak, ami olyan helyzetbe tud hozni, hogy csak az utolsó sebzéseket kell bevinnem, hamarabb meglett volna, de az első sorban tolva ez nem olyan egyszerű.

Tegnap az első 2 csata alatt el tudtam nyomni a 10 feljelentést olyan arty-kra, amik meglőttek! Igen, nem csak az ellen 3-3 arty-ja lőtt meg. Ezt érdemli egy heavy, ami nyomja a frontot. Persze itt is tudás kérdése, hogy mikor jön össze a 6,5k sebzés 5 killel győztes csatában! Elismerem, hogy ez is gyorsabban meglenne, ha tudnék játszani, de a szintemen csak szerencse.

(#205960) kchryss válasza notika77 (#205959) üzenetére


kchryss
addikt

6500 dmg-ről van szó nem 8000-ről. Ez a te szinteden is elérhető szerencse nélkül is.

(#205961) 3 válasza jano_77 (#205939) üzenetére


3
senior tag

Nem lehet választani, megkapjuk mindkettőt (és a többit).

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#205962) 3 válasza peterson79 (#205948) üzenetére


3
senior tag

Legkorábban augusztusban. Jövő héten kiadják az augusztusi tervet.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#205963) dokee78 válasza Argh! (#205951) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Le tölti a játékot aztán majd kiderül működik-e!

(#205964) peterson79 válasza 3 (#205962) üzenetére


peterson79
őstag

Azt a WG oldalán lehet majd látni és talán a Wotinfo is megcsinálja a maga verzióját, ugye jól emlékszem?

(#205965) hulp01


hulp01
senior tag

Tegnap batchattel nyomtam a rankedet. Maga a játék sokkal kevésbé hozott agyvérzés közeli állapotba. Ellenben az xp számítás és a chevron osztás a végén. Volt, hogy 4k kombinált dmg-re és két killre jött a chevron lost, utána a 1,5-s nulla killesre meg adott. Nem egy esetben néztem csak ki a fejemből, hogy wtf? És kiabáltam a monitorral, hogy miért vonsz le chevront, köcsög. Volt, hogy a fele annyi killes és dmg-es obj140 előttem végzett, pedig én se sunnyogva szereztem a killeket. Ez a szerepkör után járó xp csak rátett egy lapáttal az xp számítási anomáliákra. Nem egyszer volt, hogy azon múlott.
Aztán ugye ebr: a 93hp-s ebrbe három lövés kellett, mire megdöglött. Szerintem a batchat tárazását is lehetne gyorsítani kicsit. Egy stb kettőt lő, míg én hármat, csak neki öt lövés után nem kell elmennie egy fél órát tölteni. És nem egyszer van ilyen sorminta: miss, critical, bounce, dmg, critical, aztán lehet menni pihenni. De azért lehet vele jó köröket is menni, ami tényleg élvezetes. Sajnos sokszor több türelem kéne, és akkor lehetne több sebzés is. Győztes csatában többször volt, hogy nem kaptam chevront, mert egy low hp-s heavyre rárohantam, de a criticalok miatt kivégezni nem sikerült, én meg meghaltam.
Úgy tűnik kezd a mezőny hozzám bénulni, így bár továbbra is egyhelyben toporgok, de legalább látok valami esélyt az előrelépésre. :)

(#205966) inferno88


inferno88
őstag

Sokan fikázzák, pedig a 112 szerintem egy korrekt tank. Igazából egy nerfelt, egyágyús Obj 703 II-nek érzem a páncél miatt. Ezen a meccsen a sok barom persze nem bírta ki, hogy ne nullázzon.

Semper fi!

(#205967) e-newsee válasza hulp01 (#205965) üzenetére


e-newsee
addikt

Az utolsó mondatodnak kezdek örülni. Lehet, hogy majd újra rápróbálok kicsit. Mert ugye vakok közt félszemű a király. :D
Mellékág:
Ugye leléptem rankedből múltkor, hogy kicsit lóvét farmoljak. Vettem goldból 3 nap prémiumot, csináltam belőle 6-ot, mert ahogy a napi küldetéseket csináltam, hozzádobott még párat. Nem mondom, örültem neki. Előszedtem a kedvenc forgó tornyos TD-met, a Revót. Még mindig jól keres, 2500 kombináltas győztes körre nettó 100k simán be tud jönni. Pedig az nem sok sebzés. Szóval feltornáztam magam 3-ról 6 misire kb csak a Revóval. Még 2-t begyűjtök, megveszem a T92 artyt, és rápróbálok azzal is. Úgyis mostanában olyan trollkodós kedvemben vagyok WoT ügyileg.
Érdekesség a bécis esetedre reflektálva, hogy a minap full HP-n rámesett nagy bizalommal egy kissé lesebzett Super Hellcat. Mondom OK, amíg te lecsipegetsz, addig én két lövésből megeszlek. Aha... Első lövése leláncolt, javítom. Második lövése torony (nem tudtam forgatni, sem javítani, hajrá STRV mód rulez!). Öröm volt a A-D-vel célozni, nem is sikerült. Mire a harmadikat betöltöttem, és a torony is megjavult, addigra kicsontozott. Nem néztem meg az embert, de vagy nagyon buta volt, ha azt hitte megesz, csak hatalmas mákja volt, és tényleg lenyomott, vagy jól be volt állítva az aimbotja, azért volt a magabiztosság.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#205968) hulp01 válasza e-newsee (#205967) üzenetére


hulp01
senior tag

Érzésre a győztes csata is több volt. Nem 10 meccsen keresztül jött a 0:15. Az már a saját bénaságom csak, hogy jópárszor nem tudtam chevront szerezni a győztes meccsen se. De legalább volt pár duplázós is. (Amit aztán ügyesen el is veszítettem :()
De aztán az is lehet, hogy csak az is7-ről batchatre váltás hozta meg a felszabadultabb játékot. Eleve sokkal kevesebb a frusztráció a klikkerek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#205969) notika77 válasza kchryss (#205960) üzenetére


notika77
senior tag

Az legutóbbi 192db tier 10-es csatámat néztem meg és 4 alkalommal volt legalább 6,5k-t sebző a csatákban. Egyik sem volt 5 killes. Ezekben a csatákban biztos a lila és kék játékosok sem akartak sokat sebezni.

ui.: 8k sebzést én sem írtam.

[ Szerkesztve ]

(#205970) notika77 válasza Macka (#205955) üzenetére


notika77
senior tag

Kapcsold be a grand battle-t, hátha betesz rá. Ha nem te kapod az arty fókuszt és nem 5-6 EBR szaladgál a csapatod tankjai közt és a randomban is "ritka" 2-3 FV TD-t is sikerül elkerülnöd (szigorúan tudás alapon) kicsit talán nagyobb esélyed van megcsinálni a több HP miatt.

(#205971) peterson79 válasza notika77 (#205970) üzenetére


peterson79
őstag

Én is azon próbálom, eddig kevés sikerrel, de ez csak a bénaságom miatt van. Nem merek belemenni dolgokba, mert ott még hamarabb elpárolog a HP.
Bár most az SQ eléggé megszokott lett a kezem alatt, lehet megyek azzal is párat Grand Battle-be.

(#205972) szbalogh


szbalogh
őstag

Kedvet kaptam harmadszorra is kihúzni az obj260-at :)
Milyen lehetőség van alacsony szintű prémium német nehéztank beszerzésére?
Illetve a francia prémium arty elérhető lesz mostanában?
Bakker! A VK28.01-nek elvették a tarackját? :F

Nick: HE_Storm

(#205973) Macka válasza peterson79 (#205971) üzenetére


Macka
veterán

Nekem SQ-val jött legutóbb egy 7100 dmg-s kör, ráadásul vesztes csatában, csak sajnos nem az a küldi volt aktív.
Már minden meg van, csak ez kell a Chimerahoz.
Parancsbol nem szeretném kiváltani.

Amúgy milyen a Chimera?

(#205974) Dobi 562 válasza Macka (#205955) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azokkal probald amikkel mar egyszer sikerult, csak ido kerdese es ujra be fogja adni.

En ugyanugy jartam mint te, csak en rosszul gazdalkoztam a parancsokkal, igy nalam konkretan az Obj 279e-hez kellett megcsinalni a Chimera UK/US 15-ot raadasul kivalosaggal. :D

Amig nem volt aktiv osszejott Super Conquerorral, T57 HT-vel, M48 Pattonnal, vegul Badgerrel lett meg, letoltam egy tier 8-10 csataban a heavy line-t. ;]

Egyebkent tenyleg csak ido kerdese, sajnos ez egy ilyen idoigenyes kuldetes. Sok sikert hozza!

(#205975) Macka válasza Dobi 562 (#205974) üzenetére


Macka
veterán

Köszi!
Egyébként milyen a Badger?

(#205976) Barcelona95 válasza szbalogh (#205972) üzenetére


Barcelona95
tag

6-os szinten van a Tiger 131/217, ezek alkalmi vételek, a 7-es VK 45.03 van, ami állandó, a többi mind 8-as.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#205977) Dobi 562 válasza Macka (#205975) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem lenne rossz, de a repesz spam-ben elverzik. Tolni kell elore, keresni a hull down poziciokat es dpm-bol megolni az ellenfeleket. Az problema ott kezdodik, hogy amikor gold ammoval nem birjak beutni frontbol, valtanak repeszre es tier X nagy kaliberu repesz loszerek azert odab@sznak 4-500-akat. Ezen kivul az artyk is szeretik loni mivel lapos es szeles, konnyu nekik eltalalniuk.

Nekem bejott de en nagyon rosszul jatszok vele, Tankelit gunmarkolta 3-4 hete, ha vissza lehet nezni az adasait Twitch-en akkor keress ra, o nagyon jol jatszott vele.

(#205978) Fücsök007 válasza #40993792 (#203725) üzenetére


Fücsök007
őstag

https://www.wotinfo.hu/index.php/kunena/jarmuvek/169-magyar-harckocsik?start=705#gallery
Erről a tankról tud valaki valamit? Wot-os cseh fórumban említették meg még 2016-ban, állítólag épült belőle famodell. :U

(#205979) Dobi 562 válasza Fücsök007 (#205978) üzenetére


Dobi 562
addikt

A wotinfo-n Karika szokott ilyesmivel foglalkozni, o tortenesz vegzettsegu. Ha jol tudom anno o kutatta a WG-nek a magyar harckocsik tervrajzait is. Regen lattam mar fent az oldalon de biztos fog majd valaszolni neked.

(#205980) Fücsök007 válasza Dobi 562 (#205979) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ő sem ismer minden kutatható anyagot (elsősorban Straussler után kutatott, csak az MBT-t álmodta/rajzolta meg ami berakható a fába, a többi talált tervrajz mind kerekes jármű.) Ezért elsősorban a hitelessége érdekelne, mivel nem tudunk még minden titkos tervrajzot a 40-es évek végéről. ;) Később az 50-es évek elején már csak az akadémián tervezhettek tankokat a kadétok, mielőtt végleg megszűnt a kar.

[ Szerkesztve ]

(#205981) zodo


zodo
nagyúr

Részemről egyre inkább hanyatlik a játék, 1:5 full retard csapatok.
Nem zavarna ha azonnal kompenzálna avagy egy ilyen egy olyan csata de nem azt nem lehet, jobb ha csak minden 10. egy kicsivel jobb talán 30-40. körre jut egy élvezhető is.
GG
Több mint 500 prémnapon van de lehet ott nullázódik ahol van mert játékélmény is egy nulla és ezernyi más játékot lehet találni amivel elcseszem a kevéske időmet.

(#205982) phoenix1989 válasza zodo (#205981) üzenetére


phoenix1989
őstag

rankeddel ugyan igy vagyok. utolso div 5 rang és ennyi nem tudok nyerni igy nem tudok haladni. nevetséges

[ Szerkesztve ]

(#205983) jano_77


jano_77
nagyúr

Szeretnék kérni egy kis segítséget, hogy ki tudja milyen fogyócikkre megy el minden körben -20.000 kreditem?!?
Automata tűzoltó berendezés láthatóan sok van még és ugyan így sok van a nagy EÜ csomagból! Ha jól tudom, akkor a PHASE I-el és most a Char Futur vagy Obj.777 vII -el kapott lila nagy javító viszont állandó és NEM kellene rá felszámoljon a játék kreditet!?
Rosszul tudom srácok?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205984) jano_77 válasza jano_77 (#205983) üzenetére


jano_77
nagyúr

Időközben meglett a "bűnös" - a használt direktívából fogytam ki időközben a garázsból és arra vonogatta a 20K-t. :U :(((
Érdemes időnként rápillantani, hogy a használt dologból mennyi tartalék van még - ez tanulság volt most nekem is. Tanuljatok az én hibámból. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205985) ollie válasza jano_77 (#205983) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez így bugnak tűnik, jelentsd le.

mod: lekéstem. De jó tudni mi miatt volt.

[ Szerkesztve ]

***

(#205986) phoenix1989


phoenix1989
őstag

és ez nem az összes csata a mai napon. csak az utolsók :C

(#205987) Argh! válasza phoenix1989 (#205986) üzenetére


Argh!
aktív tag

Az érdekes ebben a játékban hogy mindenki csak veszit, de akkor ki nyer? :D

(#205988) egyedülülő válasza Argh! (#205987) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Akik nincsenek ezen a fórumon. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#205989) kchryss válasza egyedülülő (#205988) üzenetére


kchryss
addikt

Győzelem miatt nehéz sírni. ;]

(#205990) phoenix1989 válasza Argh! (#205987) üzenetére


phoenix1989
őstag

Ahogy látod én biztosan nem.

(#205991) Macka válasza Argh! (#205987) üzenetére


Macka
veterán

Tegnap kukásautóval 13 kört mentem, ha jól emlékszem 10 nyert volt. :DDD
Meglesz ennek a böjtje.
Még mindig szemét egy valami ez a "tank". 113-ba úgy belevertem 1750 dmg-t, hogy nem bírtam ki röhögés nélkül.

(#205992) nomic válasza Macka (#205991) üzenetére


nomic
aktív tag

A gond csak akkor van, amikor téged küldenek meg repesszel. Vagy kukás vs kukás. :DD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#205993) Macka válasza nomic (#205992) üzenetére


Macka
veterán

Persze. Kamo nulla, ha felspotolnak, és nincs fedezék véged. De ettől még fun tank nekem.

(#205994) Barret001 válasza Macka (#205993) üzenetére


Barret001
addikt

Két sebző lövéssel Te vagy a király! :)

(#205995) jano_77 válasza Macka (#205993) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem nagyon nem adja az a TD! Pedig szeretem úgy összességében a TD-ket, de ezzel nem tudtam még egy normális kört menni. :(
Nyilván többet kellene próbálkoznom vele - kevés csatám van vele nagyon - de azzal együtt, hogy egy sikeres lövéssel lehetne sebezni 1800+, nekem legtöbbször összességében nem sikerült annyit elérnem. :U (tudom user error)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#205996) Macka válasza jano_77 (#205995) üzenetére


Macka
veterán

Teljesen random. Általában 600-700 körül sebez keményebb tanokokba. Tegnap velem volt az RNG, több 1700 körüli dmg-t is beadott.

(#205997) nomic válasza Macka (#205993) üzenetére


nomic
aktív tag

Ezt hívják balancenak. Van egy nagyon erős lovege, cserébe semmi másban nem jó, igazi glasscanon. Most képzeld el ezt a löveget egy Obj 279 páncéllal :D

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#205998) Macka válasza nomic (#205997) üzenetére


Macka
veterán

Várd ki a végét, még lehet ilyen is. :DDD T8 premiumba.

(#205999) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nah ez egy jo csata volt, szegeny Chimera a vegen.... :) o7

M46 Patton ACE

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#206000) Macka


Macka
veterán

Kulásautó vs 279e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.