Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206044) kchryss válasza e-newsee (#206038) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon felhígult. Olyan sok 45% körüli wr-es játékossal találkoztam hogy csak pislogtam.
A csúcs nyilván az a csata volt amit linkeltem ahol lehoztam egyedül 5 ellen, de nagyrészt nekik köszönhetően.
Aztán volt egy csata malinovkán ahol a mi ebr-ünk csata elején halálba yolo-zott, na mondom ez innen bukta az ellenfél ebr-je le fogja hozni. Full hp-s ebr kb 2 percig nem mutatta magát ebből már sejtettem annyira ő sem jó játékos, majd egyszer csak kiírja a játék hogy ellenséges ebr megfulladt. Onnan már sima győzelem volt mert mentem spotolni. :D
Kharkov-on meg kifogtam egy olyan csapatot amit 15-0-ra ledarált az ellenfél, második lettem xp-ben és egy ilyen 45%-os ebr lett előttem az első akinek a játékát megcsodálhattam a csata végén. Konkrétan az is nehézséget okozott neki hogy vezesse a tankot, össze-vissza ment mindennek neki, az ellenfél bázisánál kóválygott és láttam ahogy szépen kigurult egy jpe100 elé aki lőtt neki egy 0 dmg-es kritikust. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.