Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198791) kchryss válasza lacibacsi (#198718) üzenetére


kchryss
addikt

"Én vagyok olyan WOT-Guru, mint mondjuk kchryss"

Mindig mondtam, hogy túl sokat szerénykedsz. Vagy olyan WOT-Guru mint itt a többi régi motoros. Végre te is bevállalod ezt a státuszt. ;] :D

(#198714) BloodRay "Ja és egyik kivett tank sem lesz prémium."
Most ezt mondják, de én ismerem őket annyira, hogy ezt ne higgyem el nekik.

(#198715) e-newsee
"És akkor hogy jutsz el mondjuk egy 4-es tanktól a 6-os tankig, ha az 5-ös kikerül?"

Nyilván lyukak nem lesznek a fejlesztési fában. Pár példa az új fejlesztési fára: [uk] [ger] [ussr] [usa] [fr]

Lista a kivett és megváltoztatott tankokról: All Removed Tanks, Tank Changes and New Tanks
Szegény crusader személyiség zavaros lehet a sok változtatástól. Régebben light volt aztán med lett, most meg megint light lesz és még tiert is vált. :D

Egy érdekes összegzés a változtatások jelenlegi állásáról: New Balance Review
Fontosabb dolgok belőle:
1) A sebzést jobban növelték mint a HP-t, pont fordítva kellett volna - FAIL
2) A repesz sebzését konzisztensebbé és jobban kiszámíthatóvá kívánták tenni, ezzel szemben sokkal kiszámíthatatlanabb lett - FAIL
3) Azok a tankok amik eddig op-k voltak és csak prém lőszerrel lehetett őket sebezni még erősebbek lettek, a balansz nevet viselő patch éppen hogy nagyobb kiegyensúlyozatlanságot hoz - FAIL

Megoszlanak a vélemények. Vannak pozitív dolgok is, de összességében elég nagy a káosz és inkább visszalépésnek mint előrelépésnek tűnik ez az egész.
Még azt is el tudom képzelni, hogy le fogják fújni az egészet és azt mondják, nem is olyan rossz a játék jelenleg, látjátok lehetne sokkal rosszabb is. ;]

Nekem személyesen egyébként elég nagy csalódás ez eddig. Szépen leírták mik a fő problémák(balansz hiánya a tankok között, prém lőszer, kevés hp gyors halál, gyors csaták), egyet is értettem velük. Erre ahelyett hogy ezeket a problémákat megoldnák, csak tovább mélyítik őket. Komolyan onyan érzésem van, mint ha nem játszanának a saját játékukkal és alapvető logikai összefüggéseket nem látnának.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.