Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#184851) #77646080 válasza Imilenni (#184850) üzenetére


#77646080
törölt tag

Rendben, ám én csak arra tudok reagálni, amit posztoltál.

(#184852) ooloo válasza Imilenni (#184850) üzenetére


ooloo
őstag

Gondolod , hogy a WG különbséget tesz fizetős és nem fizetős játékosok között ? Szerintem nem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184853) Imilenni válasza ooloo (#184852) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, gondolnád hogy különbséget tesz egy streamer között és egy nem streamer között?
Nem, mégsem ez látszik a videóból.
Persze értem, más gépek más internetek, mindenki máshonnan van. De hogy mindenki laggoljon?
Csak skill4ltu nem?
Ha mindenki ennyire laggolna játék során, kétlem hogy ennyien játszanának vele. Mert ez, amiről beszámolnak az kb játszhatatlanná teszi a játékot, főleg annak aki komolyabban gondolja, mint vérjózsi.

Press "F" to pay respects.

(#184854) ooloo válasza Imilenni (#184853) üzenetére


ooloo
őstag

Személyes tapasztalatom az , hogy a nálam gyengébb értékelésű játékosokat minden gond nélkül sebzem . A nálam erősebb értékelésű játékosokat a kettőnk közötti WN8 érték különbségével arányosan egyre nehezebben . Tiszta célpontról beszélek ...

A WG próbál mindenkit jól lakatni ..... úgy , hogy akinek 1600 a WN8 értéke az átlagban hozza is azt . Akinek 5000 a WN8 értéke , annak ezt az értéket tartja fent . A WN8 érték javulásának üteme egyénenként változó . És itt nem vettem bele azt a tízen akárhány százaléknyi játékost , aki ugyan szeret tankozni , de alkalmatlan a játékra . Ez utóbbi játékosoktól elnézést kérek . Szóval , ezért van az , hogy a páncélátütési érték nem állandó , a szóráskép , az álcaérték , a melléd sorsolt csapattársak összetétele , az ellened felvonuló ellenfél összetétele , a kiválasztott tankodnak megfelelő/nem megfelelő pálya stb. Én ezt gondolom , de mindenki azt gondol , amit akar . Elvégre demokrácia van , vagy mi a szösz .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184855) vbbb


vbbb
őstag

Nekem csak ez az egy tank kéne:

link

:DDD

(#184856) Starchm válasza vbbb (#184855) üzenetére


Starchm
őstag

Jó pénzért bármit, bármikor. :DD

[ Szerkesztve ]

(#184857) vbbb válasza Starchm (#184856) üzenetére


vbbb
őstag

Nem sok kell hozzá és meg lehet venni akár arany változatban!

(#184858) kchryss válasza vbbb (#184857) üzenetére


kchryss
addikt

Én az aranyozott FV-re várok:

(#184859) ooloo válasza kchryss (#184858) üzenetére


ooloo
őstag

Én erre lennék vevő... legyünk stílusosak . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184860) kchryss válasza ooloo (#184859) üzenetére


kchryss
addikt

Ha már stílus akkor én egy EBR4005-re vágyom. ;]

(#184861) ooloo válasza kchryss (#184860) üzenetére


ooloo
őstag

Ez nem stílus ... ez agyrém ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184862) ooloo


ooloo
őstag

5246 sebzés , 3 kilőtt tank és csak II osztályra elég . Mindez X-es tier-ben. Talán egy kis spot ill. közreműködő sebzés hiányzott . Olyan 2300 körül lehet az ász . Ez meg "csak" 1668 at ért. Sebaj , legközelebb . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184863) BÁ Nutrition válasza ooloo (#184862) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1112 a kepen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#184864) BÁ Nutrition válasza Imilenni (#184847) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem eleg hasonlo volt a lagg emlekeim szerint a meccsen amit felraktam hetvegen, csak az volt a fura h meccs kozben cseszodott el, siman nyerhettunk volna. Az elejen meg normalis volt aztan egycsapasra kezelhetetlenne valt. De nem zavart mert tudtam h mar meglesz a markolas. Reggel ujranezem azert.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#184865) jano_77 válasza #77646080 (#184849) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ne már!!!!
Ha vki számotokra csupán konteo-s dolgot említett a fórumon, akkor azonnal lehurrogtátok, hogy hogy lehet ilyen hülye és ennyi csatával a háta mögött még hogy képes azt gondolni, hogy belenyúlnak a játékba és hasonlók! Akkor az mi volt? :F

(#184854) ooloo: nekem csak azt az egy dolgot magyarázza meg vki, hogy az miért van - és pls ne azt, hogy RNG - hogy az esetek 95%-ban én kapom a fasz rossz végét és az agyatlan balfék csapatokat!? Már több ízben beraktam ide nem egy-két napos szopó ágról készített fotót és még khryss is elismerte, hogy ez nem sima egyet ide, egyet oda dolog. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#184866) Barret001 válasza jano_77 (#184865) üzenetére


Barret001
addikt

Átléptél egy lélektani határt.Túl magas a nyerési arányod,kompenzálni kell.Ennyi az egész.Nem kell túlgondolni.
Természetesen ez a szuper unikumoknál kevésbé látványos. Őket nehezebb szabályozni.

(#184867) e-newsee válasza jano_77 (#184865) üzenetére


e-newsee
addikt

Troll ON:
Szerintem a WG olvassa ezt a fórumot, és a hozzászólásaidat, és megjegyzett magának.
Troll OFF

Amúgy nem tudom, szerintem annyi, hogy egy-két rosszabb csata után már felhúzod magad, és onnantól megy a kukába a higgadt, odafigyelős játék. Nem tudod elengedni a dolgot, és jön a hógolyó effektus.
Plusz megnézném, amikor szerinted egy izgalmas fun csatában győztök, akkor az ellenféltől hány játékos mormogja el magában azt a mondatot, hogy "Megint az én csapatomban volt az összes balf@sz!"

Én azt figyeltem meg egyébként, hogy amikor vesztésre áll a csapat, akkor mindig megy a chat-en a csapat hibáztatása. És mindig a többieké. (néha én is így járok sajnos :B ). Függetlenül a játékosok szintjétől. Csak az indok más mögötte.
Aki jó játszik, az akaratlanul is magához méri a csapatot, és azt hiszi, mindenkinek egyértelműnek kellene lenni, ami neki az. Csupán azért, mert neki ez reflexből jön. Ezért anyázik a többiekre.
A közepes játékos azért szidja a csapatot, mert azt hiszi, ő már elég jó ahhoz, hogy megmondhassa, kinek mit kellene/kellett volna csinálni, hiszen már tett le valamit az asztalra, és nem hülye a játékhoz.
A rossz játékos meg azért szid mindenkit, mert nem ismeri a játékot, a tankokat, így bármit tesz, szerinte az a jó, és mindenkinek azt kellett volna tenni, és még őt is kisegíteni mellette. Ezt erősíti az a tévképzete, hogy szerinte a két sebző lövés is már elismerendő teljesítmény, hiszen "Nem jöttek segíteni, hogyan tudtam volna többet tenni?"

Szóval ez nagyon kétélű, én is végigjártam ezt, de egyre jobban el tudom engedni már. A rossz emlékek evolúciós okokból nagyobb arányban maradnak meg az emlékekben, és hatással vannak az ember későbbi csatáira.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184868) Barret001 válasza e-newsee (#184867) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem napok óta nyerő szériám van,oda sem érek,hogy sebezzek valamit! Most kapom vissza a múlt havi torokmandula masszírozást. Mire észbe kapok,nyertünk! 50,16-ról visszaestem 49,92-re kb.Mindez egyhuzamban.Most ez kompenzálódik.Kíváncsi vagyok,meddig enged vissza! :P

(#184869) wwenigma válasza Barret001 (#184868) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tavaly év elejen nekem 3 hónapig vesztő szeria volt...barmit csinaltam...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#184870) ddt500hu válasza e-newsee (#184867) üzenetére


ddt500hu
veterán

" Ezt erősíti az a tévképzete, hogy szerinte a két sebző lövés is már elismerendő teljesítmény, hiszen "Nem jöttek segíteni, hogyan tudtam volna többet tenni?""

Adom! :C :DDD

(#184871) Barret001 válasza wwenigma (#184869) üzenetére


Barret001
addikt

Én kivételezett vagyok,most csak 1 hónapot kaptam :)

(#184872) Dr.Én


Dr.Én
veterán


Ezen TD is megvan ;]
már csak legénység kell bele! bár amilyen segítő küldetések vannak a vonal mellé, hamar lehet a képességeket rakni rájuk :K

WOT: kissio

(#184873) e-newsee válasza wwenigma (#184869) üzenetére


e-newsee
addikt

Én akkor voltam így, amikor 2016-ban jöttek Karácsonykor a svéd tankok. Az event alatt feltornásztam magam 50,5% környékére. Minden összejött. Utána év elején szigorúan monoton csökkenő tendenciával 2017 április májusig, már nem emlékszem, de becsúsztam pár csata erejéig 49% alá. Pedig nem is kezdtem igazán új ágat. Az egyetlen az volt talán, hogy több tankkal is tiert léptem, így viszonylag sokat mentem stock-kal. De ennyire ócska teljesítményt még az sem magyaráz. Egyszerűen nem jöttek a győzelmek. Akkor voltam úgy, amit Janónak is írtam, hogy már úgy ültem le a gép elé, hogy "Na, akkor kezdődjön a szopás!", és onnantól úgy is lett. Most már feltornáztam az ingerküszöböm olyan 6-7 egymás utáni bukóig. Akkor kezdek csak kicsit ideges lenni, addig csak legyintek rá, hogy majd a következő jobb lesz, és előszedek egy kedvenc tankot. Aztán vagy jobb lesz, vagy nem. Ha nem, akkor nyomok egy-két "depi-kört" artyval, aztán kilépek. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184874) Imilenni válasza ooloo (#184854) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, a rosszabb játékosok könnyebben látnak bele csalást, ez minden játékban így van és volt.
Abban is van valami hogy az RNG akár kicsit is, de segít azoknak akiket említettetél, hogy legyen sikerélményük.
Ezt meg nem tapasztaltam 20k csata alatt, hogy valakit nehezebb valakit könnyebb lőni, ezzel a hú most hirtelen laggolok és nem lő hiába kattintottam dolgot én nemrégiben tapasztaltam, bár nem láttam híres játékost se náluk, se nálunk.

Engem az zavar még igazán, amikor megjavítja a láncot a legénység, de mégis ott marad a tank pár tized másodpercig utána, és rengetegszer akkor újra láncot kapok, esetleg abba halok bele.

Press "F" to pay respects.

(#184875) inferno88


inferno88
őstag

LT-432-n maxon van a ramoló képesség, mai csatában volt egy helyzet, amikor tudtam, hogy gangbangelni fognak és végem, szóval a felém jövő LT-100-ba maxi gázzal belehajtottam. 430+ sebzés. :C Imádom ezt a dögöt. Amúgy 28 csatában egyszer volt csak lőszerrekesz, bár a safe stowage már megvan a legénységnek.

A Foch 155-tel is mentem megint néhány kört és én teljesen elégedett vagyok vele. Bár ha elkapnak reload közben, akkor szopacs(kivéve ha nem tudják, hogy még töltök), de jó köröket mentem vele. Megérte mind a 25 milkát.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#184876) #77646080 válasza jano_77 (#184865) üzenetére


#77646080
törölt tag

Félreértettél.

Amiről szólt a poszt, amire válaszoltam: bele tud-e nyúlni a fejlesztő a saját maga által fejlesztett termékbe? A válasz egyértelmű "igen", ezért is írtam, hogy soha, senki nem kérdőjelezte meg.

Amire te gondolsz, az maga a tény, hogy ezt meg is teszi-e vajon. Ebben nem foglaltam állást. (Ezért sem tiszta, miért írod nekem, hogy "számotokra", de ez mellékes is...)

Arra reagáltam, hogy képes-e rá, arról nem volt szó, hogy meg is teszi.

(#184877) ooloo válasza BÁ Nutrition (#184863) üzenetére


ooloo
őstag

Igazad van .... a részletes jelentésben néztem azt a számot , amit írtam . Több szem többet lát ! :K Hmmm.... ez kúrva karcsú értékelés ! :B

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184878) Eugene Roe válasza wwenigma (#184826) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ha én hater vagyok, akkor rád szavak sincsenek :) kritika-állóságod alapján legfeljebb az óvodás.

De ha ezekkel szar helyzetből vissza tudná hozni a meccset, akkor szerinted előnyös helyzetből nem lehet op?

Ő maga írta le, hogy ezekkel egy szar csapatot is tud ellensúlyozni. Akkor jó, vagy egál csapatban legalább gondolkodjunk már el azon, hogy nem-e imba!

De még ha nem is imba, akkor is jót tesz a meccseknek egy kis változatosság, mert szerintem az se normális, hogy a heavy van partvonalon egy védelemről és támadásról szóló játékban.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#184879) wwenigma válasza Eugene Roe (#184878) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En realisan probalom nezni nem szubjektiven egy oldalrol mint egyesek...

Hulye megfogalmazas az hogy OP vagy sem a valtoztatások elött illetve nem ellensulyozni tud egy rossz csapatot teljes mertekben...picit szamolj mar utana hogy mennyi az ujratoltese a legis vagy az artycsapásnak. 4-5 percenkent be tudja tolni? Nagyon ópé...

A HT azert van partvonalon mert a pancel nem er semmit a jatekban.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#184880) Dr.Én


Dr.Én
veterán

replay

Oké megtartjuk!!! ;] :D
:R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#184881) Starchm válasza Dr.Én (#184880) üzenetére


Starchm
őstag

Kicsit vicces, h ilyen kevés dmg-re megadja a tankászt ezzel a tankkal a játék, látszik rohadt kevesen tolhatják vele :D

(#184882) inferno88 válasza Starchm (#184881) üzenetére


inferno88
őstag

Vagy inkább nagyon szarul.

Semper fi!

(#184883) ooloo válasza Dr.Én (#184880) üzenetére


ooloo
őstag

Ha így folytatod és ilyen sok medált gyűjtesz be , akkor úgy fogsz kinézni mint Brezsnyev elvtárs !

Szép eredmény ... :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184884) Dr.Én válasza Starchm (#184881) üzenetére


Dr.Én
veterán

előző 4 csatában max kettőt tudtam csak sebezni mindig :U
vagy arty csipegett vagy fél perc alatt lerohant minket az ellen ..
most meg szinte minden be talált...

#184883) ooloo
köszönöm, de nem tervezem utol érni az öreget :D
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#184885) wwenigma válasza ooloo (#184883) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#184886) inferno88


inferno88
őstag

Bónuszkódok

QRDTLANVMKSL
EASIERTHANTHENEXT
MEM35N1NF04Y0U1

Semper fi!

(#184887) e-newsee válasza Starchm (#184881) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért akadt mellette 2500 assist is, meg ezt 6 killel érte el. Az is dob az XP-n, nem csak a sebzés.

Inferno: Azt is tudod, mit adnak? És mindegyiket lehet, vagy csak egyiket?
A gugli alapján ezek Warships kódok. Legalábbis nagyon onnan dobál ki rájuk találatokat.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184888) wwenigma válasza inferno88 (#184886) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mindhárom mukodott, koszi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#184889) Starchm válasza e-newsee (#184887) üzenetére


Starchm
őstag

Láttam, tudom mi dobja az xp-t és mi nem :D

Csak más tanknál a 8k + 6kill combo alatt nem is érdemes semmire számitani.

(#184890) e-newsee válasza Starchm (#184889) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez igaz. De azért 1200 alap XP-re elég sok tanknál megadja az ászt, mindegy, mivel szeded össze.
Mondjuk ez pont megint oda vezet, hogy jó lenne tudni, mi alapján számolja az XP-t.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184891) inferno88 válasza e-newsee (#184887) üzenetére


inferno88
őstag

Mindegyiket elfogadta, de nem tudom, hogy mit adnak.

Semper fi!

(#184892) Starchm válasza e-newsee (#184890) üzenetére


Starchm
őstag

Megnézi a játékos nemzetét, látja h magyar, akkor -2000-ről indul a számolás, németnél -1000, lengyelnél +1200.
Megnézi a játékos nevét, Ha van benne szám (n>1, ha nincs szám akkor nem használja ezt a kitételt) akkor az szorzó értékként számítandó (nyílván csak az alaphoz hozzáadandó számokat kell ezzel beszorozni.)
Megnézi a játékos accját, ha kevés a PR-je (5000>n) akkor -350, ha magas( 8000>n>5000) akkor +200, ha meg nagyon magas (n>8000) akkor szorzó tényezőként 3-al kell szorozni a hozzáadandó összeget majd a végén.
Megnézi, hogy szakaszozol-e, ha igen akkor 0.5-s szorzót kapsz. Ha nem akkor marad 1.
Megnézi, hogy mennyi értelmes csapattársad van, ha 5000 PR alatti a többség ( n>7) akkor 1.25-s szorzót dob rád, ha 5000 feletti van akkor a fentebbi értékből 0.1-et mindig levesz minden 5000 feletti játékos után. (Ha nincs többségben a gyengébb játékos akkor az alap 1-ről indulsz.)
Megnézi a tankot, ha orosz akkor odacsap +500-at, ha német vagy amerikai akkor jellemzően -250.
Megnézi a mapot, ha közkedvelt akkor 0.75-s szorzó, ha nem közkedvelt akkor 1.1-es szorzót tesz rád.
Ha nyersz, de nem lövöd meg a hp-d 200%-át akkor 0.6-os szorzót kapsz, felette marad az 1 egészes.

Remélem kielégitő választ kaptál a kérdésedre.

Troll off:
Számít konkrétan majdnem minden, pl mennyire harcolsz elől, milyen tankkal lősz milyet ( itt főleg a tier vagyis ha 8-assal lősz 4k-t t10 meccsben az többet ér mintha 4k-t lőnél t8-ban), killek, sebzés, spot, csoda jelvények is asszem.

[ Szerkesztve ]

(#184893) #77646080 válasza e-newsee (#184887) üzenetére


#77646080
törölt tag

Mind a hármat elfogadta.

(#184894) e-newsee válasza Starchm (#184892) üzenetére


e-newsee
addikt

És a végén hozzáadja a dátumot, mert az idő pénz, ugye. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184895) ooloo válasza jano_77 (#184865) üzenetére


ooloo
őstag

Kizárt dolog , mert nem tudom !

Azonban , itt valaki a fórumon már boncolgatta , hogy vannak kirívó esetek . Ha folyamatosan és tartósan stagnál a személyes értékelésed , az programhiba lehet . Szerintem .

inferno88 A többiek nevében is köszönöm ! :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184896) sanya53 válasza inferno88 (#184886) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi a kódokat. :R :C

(#184897) Barret001 válasza inferno88 (#184891) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem Wotban nem adott semmit egyik sem.

(#184898) Viktoár válasza wwenigma (#184885) üzenetére


Viktoár
addikt

Vajon leszedi azt a sok érmet / érdemrendet mosás előtt? :D

Más:

JGPZ E100-ra elmegy az álca 3. vagy 4. skillnek?

Üdv:Viktor

(#184899) Barret001 válasza inferno88 (#184886) üzenetére


Barret001
addikt

Köszi!

(#184900) Barret001 válasza Viktoár (#184898) üzenetére


Barret001
addikt

Le hát! Azok mennek a polírozóba :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.