Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#184751) xAttilax válasza ollie (#184749) üzenetére


xAttilax
őstag

mert annyi padder van kis tierben :D sírok... tier 8-9 ben sokszor nincs egy 2000 feletti játékos de IV-V-ben annyi van, hogy elveszik az újak kedvét... ez most komolyan gondolatod?????

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#184752) ooloo válasza xAttilax (#184745) üzenetére


ooloo
őstag

Hmmm.. nem tiltja senki és nem mondja senki , hogy milyen tankkal és milyen tier-ben játszhatsz . Felőlem tier I-ben is nyomulhatsz . Én biztos , hogy méltó ellenfeleket keresek magamnak magasabb tier-ben . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184753) ollie válasza xAttilax (#184751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hiába sírsz, attól még ez az igazság.

***

(#184754) Yofej75 válasza xAttilax (#184745) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Érdekes, amikor valaki "helyre utasítja" a kezdő játékost és szépen megkéri, hogy ne játsszon pölö tier 8-ban akkor persze nem gáz megmondani, hogy ki mivel és hol játsszon...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#184755) Pug válasza ooloo (#184742) üzenetére


Pug
veterán

Az a jó, hogy a drágalátos WG inkább azt preferálja, ha egy kezdő játékos minél hamarabb, minél magasabb tier-be kerül...

Már elnézést, de nem a játékosok dolga rendbe tenni a játékon belüli fejlődés görbét, hanem mondjuk a játék készítőinek... :U

És mivel nincs ingerenciám folyamatosan a játékra költeni így nekem nem áll módomban hogy 5-6 tier-t csak úgy átugorjak free-ből. Persze ha szponzorálsz, örömmel... :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#184756) Starchm válasza Yofej75 (#184754) üzenetére


Starchm
őstag

Van ilyen? A közös chates időszakok óta semmit nem látok a chatben.

(#184738) ooloo
Tudnád mennyire megsértett :D
Néha-néha én is beülök grindolni t6-ba mert nem akarom a free xp-t fölösbe eltolni, de igazából t10-ben se élvezet már játszani. Talán az sh/cw ahol van még valami játékélmény emiatt a randomot is hanyagolom.

Am én inkább az xvm csoda játékosoktól kapok agyfaszt mikor a kis józsika 500 wn8-al bc-vel rád yolozik mert meglátja a 3k+-t...

(#184757) Barret001 válasza xAttilax (#184745) üzenetére


Barret001
addikt

Az a gond,hogy mindig jön az okoskodás,magas szinten játszanak a jó játékosok,alacsony szinten meg a kezdők.Na ez egy nagy ökörség,le kell menni körülnézni.És itt a gond,mit látnak a kezdők? Látja a 6-7 (10)killes játékosokat,és gyakran szakaszban is vannak. És mire gondol? Ezek csalnak? Inkább hagyom a fenébe ezt a szar csaló játékot. Semmi bajom vele,ha valaki játszogat néha kisebb szinteken. De mikor valakinek 1000+ csatája van 2-es szintű tankkal,az már beteges.Van itt valaki aki 1000 csatát letolt 2-es tankkal,és büszke rá? Jelentkezzen :D.

(#184758) kchryss válasza h1mpi (#184747) üzenetére


kchryss
addikt

A SU130-hoz, az EBR-hez és Caernarvon AX-hez is olyan legénység járt amin 0. skill-nek bia volt.
Ha jól értem itt most csak annyi van hogy kiválaszthatod az első skill-t ,akkor ez még rosszabb legénység mint amit az előző maratonokhoz adtak, mert a 0. bia jobb, mint az első skill 100%-on.

(#184759) Barret001 válasza Pug (#184755) üzenetére


Barret001
addikt

Nem arról volt szó,hogy tank húzás.Az természetes dolog. 5 skilles legénységgel 2-es szintű csatában aprítani a kezdőket.
Ilyen sok csata kell egyeseknek elérni a 3-as szintű tankot? :

(#184760) h1mpi válasza kchryss (#184758) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen jól érted, Nekem ez is szimpi, mert egyből van 6th sense a parancsnokon

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#184761) Viktoár válasza Barret001 (#184759) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem a 3-as szintű tankhoz kell hanem a kék meg lila stathoz. ;]

Üdv:Viktor

(#184762) ooloo válasza Pug (#184755) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván az sem jó , ha kezdő játékosok hamar jutnak a csúcsra ( tier x ) , de ebből nagyon kevés van.

Nyilván nem a játékosok dolga rendbe tenni a játékot , de azért véleményt alkotni még lehet . (?)

Szponzoráljon Téged a .... ;] Viszont éppen erről beszéltünk . Aki tank ágat fejleszt az teljesen korrekt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184763) egyedülülő válasza Starchm (#184737) üzenetére


egyedülülő
őstag

Személyes tapasztalatom szerint nagyon sok a paraszt, primitív pro player. Néha csak pislogok, hogy milyen stílust engednek meg maguknak. Persze vannak normálisak is csak azokkal nem kell konfrontálódni általában.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#184764) kchryss válasza h1mpi (#184760) üzenetére


kchryss
addikt

Persze ez jó dolog nekem is jól fognak jönni ezek a legények bár valószínűleg mennek majd a med ágra. Csak arra reagáltam, hogy ez nem újdonság, mostanában(kb 1 éve) gyakori, hogy első vagy nulladik skilles legénységet adnak a maraton tankok mellé.

(#184765) h1mpi válasza kchryss (#184764) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Soha nem volt még maraton tankom :P (kivéve a T85M)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#184766) kchryss válasza h1mpi (#184765) üzenetére


kchryss
addikt

Na ahhoz még pont nem járt skilles legénység. :D

(#184767) popey37


popey37
addikt

nekem is begurult a garagéba ez a csoda. :)
játszani nem fogok vele, de elfér, kenyeret nem kér, hátha később jó lesz valamire

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#184768) popey37


popey37
addikt

van egy javaslatom a játékfejlesztők felé: vegyék ki a hatodik érzéket a játékból, mert semmi értelme nincs, egyszerüen nem villan fel ha felspottolnak. progettó 65 állok az erdőben a bokrok között, és 500 méterről szitává lőnek a heavyk spott nélkül. nem volt a csapatokban szpotter, a környékemen sem volt senki mégis láttak, a lámpa meg baszott világítani.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#184769) Starchm válasza popey37 (#184768) üzenetére


Starchm
őstag

Van esetleg replay?

(#184770) Barret001 válasza Starchm (#184769) üzenetére


Barret001
addikt

Kizártnak tartom.

(#184771) Yofej75 válasza Starchm (#184756) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Van. Nem csak ingame, fórumokon is. Mintha itt is olvastam volna hasonló kinyilatkoztatást.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#184772) Yofej75 válasza popey37 (#184768) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem kellett, hogy lássanak ha olyan helyen álltál ami a spotterek kedvenc helye. Próbaképp elereszthettek akár pár blindshotot is.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#184773) wwenigma válasza Yofej75 (#184772) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Illetve ha a spot után 3mp-en belül meghalt akkor nem villan a lámpa.

Más. Olvastátok hogy elsz@rják a frontline-t? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#184774) Yofej75 válasza wwenigma (#184773) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Akkor is villan de nincs aki észlelje :D

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#184775) Eugene Roe válasza ollie (#184749) üzenetére


Eugene Roe
őstag

+1

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#184776) ollie válasza wwenigma (#184773) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nincs problémám ezekkel a változásokkal. Az utolsó (spot) meg egyenesen nagyon jó lépés.

***

(#184777) Bobyjack válasza ollie (#184776) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szerintem tök jók a változások, annak ellenére, hogy főleg lighttal játszottam eddig. Az egyetlen baj az, hogy még mindig nem raktak be minimális T8 tank korlátot, ezért 5 helyett 7 percig várakoznak majd az újoncok akiknek egyetlen T-44FL-uk van a garázsban.

(#184778) Starchm válasza Bobyjack (#184777) üzenetére


Starchm
őstag

De nem jobb 7 percenként lefarmolni azt a t44-t mint nem lefarmolni? ;]

(#184779) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Van már valami info a speciális lőszer tesztje kapcsán?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#184780) Bobyjack válasza Starchm (#184778) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nézőpont kérdése. Ha szarul áll a csapat, akkor elég rövid ideig élnek az ilyenek. Akkor kifejezetten idegesítő, hogy még ágyú tölteléknek se tudnak bejönni, mert nincs mivel.

(#184781) BÁ Nutrition válasza ollie (#184776) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szerintem jok a kiegeszito kepesseg kiosztasanak valtozasai is.
Mikor jon a kovi frontline? Centuriont ki kene fulloznom rajta. Stock verzioval nem szeretnek randomban jatszani
A fracia kis td-t megcsinaltam tegnap este nullarol a freetoplay accomon ugy h elobb a luchsot is ki kellett huzni. Hat eleg keserves volt minden tank stockkent meg lampa nelkul mire egyeltalan eljutottam oda h kezdhessem a kuldit. Azt is full stock 75%os legenyekkel brrr. De remelem volt ertelme

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#184782) inferno88


inferno88
őstag

Személy szerint örülök, hogy most első skilles legényekkel jött a fanszia rozsomák. Jól jöttek a Foch 155-höz, mert a nemzet TD vonalát nem kezdtem el.

Sok emberkétől hallottam fikázást, de ez a 155 azért elég mókás pillanatokat tud szerezni, persze elég szomorú, hogy ilyen óriási alufólia gerenda van rajta.

@egyedülülő: szuperteszten lesz nemsokára, én is jelentkeztem rá, hogy kipróbáljam, de amúgy ennyi.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#184783) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#184781) üzenetére


Barret001
addikt

Én is megcsináltam,de siralmasan adta! Egész tárból 1 átütő zsinórban.Su-85B,1 tár közelről,1 átütő.És továbbiakban ugyan így.Nyögvenyelősen meglett.

(#184784) ollie válasza BÁ Nutrition (#184781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amíg nem írtad, észre sem vetten a kiegészítő képességek változását. Valóban, az is jó. A lightok túlsúlya miatt kellett nekik a nerf, az artyknak semmi szüksége 3 képességre, a heavyknek meg kellett egy kis buff, mert azokkal játszanak a legkevesebben.

Viszont jöhetne már a beígért, második frontlines térkép.

***

(#184785) lacibacsi válasza ollie (#184784) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerintem igenis kell az artynak a 3 képesség. Miért? Mert amikor a töketlen csapatársak a dombok mögött figyelik az eseményeket várják a csodát, akkor ez igencsak jól tud jönni... A felderítőm kispotolja a foglalókat, a tüzérségi csapással meg kapnak egy kis áldást. Ha meg marad még valaki, akkor a légicsapás le szokta zárni a decap-ot...

Amikor light tankban ülve éppen bent állok a foglaló körben, akkor rosszul tud ám esni az ellenséges arty csapás, de még mindig ez a kisebbik rossz azzal szemben, amikor védekezésben a csapat tojik a bázisok védelmére és nincs (nem lesz) eszköz az arty player kezében a decap-re....

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#184786) Warton


Warton
őstag

Video

:F

[ Szerkesztve ]

(#184787) jano_77 válasza Warton (#184786) üzenetére


jano_77
nagyúr

Itt most mit tesztelt!? Angolul sajnos nem tudok, látni azt látom, hogy gyakorlóban két tank - egy-egy ellentétes oldalról - áll egymáshoz közel és lövöldöznek egymásra, egymás mellé!? Azt kell látni, hogy nem jelez a majrélámpa? - ez mondjuk nem csoda, mert folyamatosan egymás mellett vannak - vagy azt, hogy nem sebzi egyik a másikat? Sajnos a felvételből nem derül ki számomra egyértelműen, hogy a piros light az a zöldet lövi-e vagy csak mellé? :U :F
Mi a lényege a videónak?

(#184788) Starchm: a srácot ismerem - szerintem nincs WOT-os, aki ne hallott volna róla. Akkor ezt otthon meg kell néznem nyugodt körülmények között nagy monitoron, mert az irodában furán néznének, ha ezt nagyítgatnám. Mondjuk nem értem miért kell ekkora minimap. :F Mindenesetre érdekes felvetés, még akkor is, ha nem hiszek benne - pedig sok conteóban hiszek és szerintem is vannak "érdekes" dolgok a játékban. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#184788) Starchm válasza jano_77 (#184787) üzenetére


Starchm
őstag

A litván csávókám akinek látod a képét, egy viszonylag erős játékos / WG cc-ként is "dolgozik" /. Az összes gunmarkja megvan és emiatt páran /jelezték 10-15 ember/ felé, h ha ellene vannak akkor később lő a tank mint ahogy kéne, amikor számol vissza akkor észrevehető, h a saját csapattársai egyből lőnek, míg az enemy tank nem lő egyből. (Idáig néztem a videót tekergetve) Gondolom azt hiszi, h a WG valami féle bónuszt adott neki, h könnyebb legyen a 3gm márkolása, ha már az egyik legnagyobb streamer.

(#184789) WoodrufF válasza jano_77 (#184787) üzenetére


WoodrufF
tag

Párbajoznak, de csak késéssel tudják visszalőni...

(#184790) ddt500hu válasza Starchm (#184788) üzenetére


ddt500hu
veterán

Uhh ez nagyon durva! :Y Pont tegnap volt vele két csatám. Egyszer vele (győztünk), aztán ellene (vesztettünk).

(#184791) jano_77 válasza WoodrufF (#184789) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy derül az ki ebből, hogy az ellenfél, mikor nyomja meg fizikailag a tűz gombot az egéren és ehhez képest mikor sül el a löveg!? :F Vesszek meg, ha értem ezt a videót. :U :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#184792) Starchm válasza jano_77 (#184791) üzenetére


Starchm
őstag

Számol vissza a csávó is, illetve az elején a másik ember szól mikor nyomja meg az egeret.

(#184793) Starchm válasza jano_77 (#184791) üzenetére


Starchm
őstag

Számol vissza a csávó is, illetve az elején a másik ember szól mikor nyomja meg az egeret.

Szvsz egyszerűbb lenne ingame timerrel nézni de ahhoz kéne ingame timert csinálni csak emiatt fölösleges.

(#184794) e-newsee válasza Starchm (#184788) üzenetére


e-newsee
addikt

Végül is... az idő relatív.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184795) ooloo


ooloo
őstag

Az egész játék egy nagy csaláshalmaz .... belemegyünk , elfogadjuk . Ennyi.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184796) robogo81 válasza Starchm (#184793) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szerintem elég lenne a ripléjejeket összehasonlítani,és a csata alatt megbeszélni hogy mikor nyomjanak a tűz gombra(időt,mondjuk 13:30, fent van a sarokban belső óra),és utána megnézni mindenkiét, az adott időben lelassítva.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#184797) e-newsee válasza robogo81 (#184796) üzenetére


e-newsee
addikt

Az is egy megoldás, de a replay-jel az a baj, hogy az épp lejátszó gép beállításaitól függnek a megjelenített dolgok. A tuti talán az lenne, ha mindketten felvennék egy külső kamerával a játékot, amin látszik a monitor, rajta a játékkal, illetve a kezük. Aztán a felvett videón jól le lehet mérni az időket egy egyszerű szerkesztő progival.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184798) Starchm válasza e-newsee (#184797) üzenetére


Starchm
őstag

Tök mind1, mert az lenne a legkissebb különbség az egészben.
Input lagg a monitortól egértől, géptől, nettől kb majdnem mindentől függ, úgyh értelmes tesztet nem nagyon lehet csinálni.

(#184795) ooloo

Meg a zwackosok fizetett csalást használnak nem? :DD

[ Szerkesztve ]

(#184799) Warton válasza jano_77 (#184787) üzenetére


Warton
őstag

Az a lényege, hogy gyanússá vált az, hogy Skill ellenfeleinek folyamatosan laggja van a csatában. Ráadásul olyan lag, amit a fenti ping mérő ki se jelez. A videóban ki is derül, hogy lövéseknél 1-2 mp-es késéssel reagál a játék a pirosaknál mint a zöldeknél. A tesz mondjuk azért szar, mert kellett volna csinálni egy kontrollt. Regelni egy új accountot és kipróbálni úgy is.

Az mondjuk tényleg durva, hogy a sokéves pályafutásom során sose volt megmagyarázhatatlan lag problémám a játékkal, de az utóbbi 1-2 hónapban elő-elő jön nálam is.

(#184800) ooloo válasza Starchm (#184798) üzenetére


ooloo
őstag

Visszamennyé b.... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.