Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#184801) jano_77 válasza Warton (#184799) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem rendszeresen voltak, vannak olyan ugrálások, lag-ok, amiket nem tudok mivel magyarázni, de már ide fel sem merem hozni, mert csak úgy is az oltást kaptam volna. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#184802) ooloo válasza jano_77 (#184801) üzenetére


ooloo
őstag

És ? Nem az egypártrendszerben vagyunk . Aki nem ért egyet a véleményeddel , az más véleményen van . Ennyi .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184803) Bobyjack válasza Warton (#184786) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Pénteken megtörtént pontosan ez velem Himmelsdorfon Skill ellen. Ide nem mertem berakni, mert alapvetően nem hiszek a konteokban. Messengeres beszélgetésemet barakom viszont péntekről, ahol a haveroknak megírtam, hogy mi történt. A csapatból a meccs végén öten is beírták, hogy nálunk is laggolt valamiért. Senki sem értette mi van, de kikaptunk mint állat. Egyszerűen kinéztem a sarkon, nyomtan a lövést és nem sült el. Várni kellett nyomva tartva a bal egérgombot, hogy lőjön, persze közben az ellenfél pedig mozog. Semmi esélyünk sem volt. Vissza tudom keresni a replayt, ha kell. Ja és a szerver oldali célkeszt nem csúszott el, direk figyeltem.

[ Szerkesztve ]

(#184804) Eugene Roe válasza lacibacsi (#184785) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ugyan miért kellene eszköz az arty kezébe decapre? :)

Ha decapelni akarsz, akkor ne artyzz, ennyi. Wowban is jó lenne halhatatlanság minden classnak, mégis csak a leggagyibb kapta meg :) jó okkal.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#184805) sith7 válasza Bobyjack (#184803) üzenetére


sith7
nagyúr

egy másik játék fórumában olvastam még régebben, hogy létezik olyan program, ami tudja laggoltatni a szervert, de a ping jelző nem mutat semmit

(#184806) peterson79 válasza sith7 (#184805) üzenetére


peterson79
őstag

Menj már...

Azt mi a pöccsnek találták ki? Mire jó???

(#184807) sith7 válasza peterson79 (#184806) üzenetére


sith7
nagyúr

multi fps .... folytassam ?
esélyed nincs a másik ellen, de ő ledarál

(#184808) Bobyjack válasza sith7 (#184807) üzenetére


Bobyjack
senior tag

De nem lagoltam, a célkereszt és a ping jelző rendesen mozgott. Viszont a szerver nem kapta meg/dolgozta fel időben azt hogy kattintottam. A videóban is mindenki azt mondja, hogy nem igazi lag történik, tehát a tank mozgásával nincs baj, csak a lövés késik 0,5-1 másodpercet. De az sem mindenkinek.

(#184809) h1mpi válasza Warton (#184786) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megjött a video alá a WG válasza... a szokásos semmi

Hey skill, Hey everyone,
this is definitely not intended behavior, or purposely created from our side. We will investigate this and it's reproducibility with our CS guys and update you asap! -thePhilX

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#184810) Rison77


Rison77
senior tag

Referral Program határozatlan ideig meghosszabbítva. Szeretem néha a WG kommunikációját, 2 nappal a vége előtt benyögik, hogy ja amúgy nyugodtan csináljátok, nem tudjuk még mikor indítjuk a következőt.

(#184811) Bobyjack válasza Rison77 (#184810) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez classic, nincs ok meglepődésre már. :)

(#184812) ooloo válasza sith7 (#184807) üzenetére


ooloo
őstag

Besz@rás ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184813) Nyugis


Nyugis
senior tag

sziasztok!

a topcicot olvasva elégé sok hozzáértö kolléga van itt jelen.
szeretnék egy kis TECHNIKAI infót kérni.

egy ilyen laptopon: LINK ami egy ACER Aspire A315-32 Szerintetek élvezhetően játszható / elfut a WOT? :B
vagy ez nagyon gyenge konfig és inkább felejtős? :F
mi a véleményetek?

(#184814) KISDUCK válasza Nyugis (#184813) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem felejtős.

(#184815) Pug válasza Nyugis (#184813) üzenetére


Pug
veterán

A linkeden semmi info nincs a lapos parametereirol...

(#184816) sith7 válasza Bobyjack (#184808) üzenetére


sith7
nagyúr

ott sem volt igazi lagg , de mégis késett a lövés a "ravasz" meghúzásához képet
és ha ez tényleg így van/volt, nincs az az Isten, aki ezt bizonyítani tudja ...
biztos te is láttál már youtube - n hentelős multi fps videókat, a kedvenceim a sniper - ek, csak rárántja a célkeresztet, heccsát , és már tölti is újra ... na kb. ez is ilyen lehet, ha tényleg van/volt ilyen

(#184817) KISDUCK válasza Pug (#184815) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ott van csak le kell nyitni a menüt és termékinformáció. Amúgy mobil Pentium 4GB RAM és Intel igp. Az biztos hogy szenvedés lenne vele a játék.

(#184818) Papooo válasza Nyugis (#184813) üzenetére


Papooo
senior tag

Az N-es procikban az IGP ki van herélve, azt áldozták be az energiatakarékosság oltárán.
1366x768-as felbontásban, sd klienssel, mindent a minimumra véve talán eléri egy 2. Gen i3 +4 gb ramos noti szintjét, ami kb 25-35 fps.

Játékra intel N és az amd E szériás géppel gondolni se szabad

1366x768-hoz 3. Gen i5 és 8 gb ram az alap, ha van mellé egy nvidia 740m, akkor már hd kliens is lehet.
Full hd felbontáshoz persze jóval izmosabb kell.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#184819) Bobyjack válasza sith7 (#184816) üzenetére


Bobyjack
senior tag

De itt van bizonyíték. A videóban az egyik srácnál hallani, hogy klikkel az egérrel és miközben forgatja a tornyát 3-40 fokot el tud fordulni a tornya mire elsül az ágyú. Ezek nem század másodpercek, hanem majdnem másodperc hosszúságú csúszások. Ha nem tapasztaltam volna magam is hantának vélném, de mivel velem is megtörtént, döbbenten állok a történtek előtt. Egyszerűen nem tudtam rá magyarázatot, és ismétlem nem hiszek ilyen konteókban azért is csak a baráti messenger beszélgetésbe dobtam be a tapasztalataimat, ahol nem is hittek nekem.

Negyed gigabites kábeles netem van, jó gigabites routerrel, minőségi ethernet kábellel csatlakozva. 2-40ms stabil pinggel. Nagyon-nagyon sokat WoT-ozom és sosem tapasztaltam még ilyet korábban. Dakit lőttem már ki stream közben, titkon itt is Skill felé nyomultam, hátha le tudom vadászni az öreget, de így semmi esélyem se volt. Aznap mentem vagy 40 csatát, se előtte se utána nem tapasztaltam a problémát.

Tele van kétkedő kommenttel a videó alatti szekció, mert senki nem hiszi el ha nem vele történik, ezért is örülök hogy Skill vette a fáradtságot és letesztelte. Úgy látom nála is volt nem kis meglepődés, hogy igaz amivel mostanában sokan megkeresték.

A WGs srácok már bekommentelték, hogy utánanéznek. Itt az a baj, hogy ha bármilyen kimenetele is lesz a dolognak, az nagyon rosszul jöhet csak ki. Ha találnak valamit és megjavítják akkor azt jelenti hogy valami nagyon el volt rontva és ezek szerint account specifikus volt a hiba (akarattal vagy sem). Ha pedig semmit se találnak és a hiba megmarad, akkor azt magyarázni se kell miért gáz.

(#184820) Dr.Én válasza Bobyjack (#184819) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sajnos amit mondani vélsz, az velem is elő fordult, ezres sebességű net, optikai szál..ping tökéletes . És nem sül el az ágyú sokszor az utóbbi időben. Csak jóval később ahogy irod, írjatok... Én ezt most az új amcsi tigrisnél vettem észre...
De hozzá írtam a többi manipulált témához...

WOT: kissio

(#184821) Bobyjack válasza Dr.Én (#184820) üzenetére


Bobyjack
senior tag

200+ ranked csata alatt és korábban több ezer csata alatt egyetlen egy csatában fordult elő nálam, amikor skill ellen mentem. Se előtte se azóta egyszer sem. Szóval én nem általánosítom, valahogy ez skill accountjához van kötve, de senki sem érti hogyan és miért.

(#184822) Dr.Én válasza Bobyjack (#184821) üzenetére


Dr.Én
veterán

Van nagyon sok olyan furcsaság mindig ezen játékkal, amire nehéz lesz megfelelő magyarázatot találni...

WOT: kissio

(#184823) lacibacsi válasza Eugene Roe (#184804) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ugyan miért kellene eszköz az arty kezébe decapre?"

Pont azért, amit leírtam. Beszari csapat esetében 10 perc alatt leomlanak a tornyok. Az ellenségnek csak át kell gyalogolni rajtunk. Az nagyon értelmes dolog, amikor 10 perc után hadnagyként zársz egy csatában.
Ha pedig mindenki csak óvatosan kempelget, akkor hiába akarsz te hős lenni, egyedül csak halott hős lehetsz.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#184824) Barret001 válasza Bobyjack (#184821) üzenetére


Barret001
addikt

Most mi lesz? Le fog hirtelen romlani Skill vélyennyócca?

(#184825) Bobyjack válasza Barret001 (#184824) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Kétlem.

(#184826) wwenigma válasza lacibacsi (#184823) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hagyd, hater. Ezek a módosítások egyszerűen hülyeségek, nem fog védeni senki csak hátul a tornyokat, azok úgy is spotolnak így elég 1-2-5 camp és a városban pár sidescraper...

Decap témában én továbbra is az engineert tolom az artynak, a legfontosabb. De a B pontot így is csak úgy lehet megtartani hogy A-B keresztbe van lefedve artyval és időnként a B arty szintén a B capet lövi. Ha ezt nem fogja fel a csapat akkor jön a dara....

Skill4LTU témában meg nem lepődnék meg.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#184827) lacibacsi válasza wwenigma (#184826) üzenetére


lacibacsi
addikt

Oké! hagyom... Meglátjuk mi lesz. Legfeljebb kicsivel kevesebb tábornoki rangom lesz artyval... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#184828) ooloo válasza Barret001 (#184824) üzenetére


ooloo
őstag

Dehogy .... jó játékos , de egy bizonyos szintű véennyóc esetében , annak szinten tartásában kell a segítség . A 3000 és felettei WN8 értéket összelövöldözni , szinten tartani lehetetlen lenne segítség nélkül . Szerintem account függő , hogy kit mennyire sújt az RNG .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184829) Starchm válasza ooloo (#184828) üzenetére


Starchm
őstag

Remélem ez irónia volt, 3k wn8ban még semmi meglepő nincs, 4k még mindig egész reális ha valaki télleg jó játékos, 5k meg már elég ritkás recentbe.

[ Szerkesztve ]

(#184830) mormota79


mormota79
tag

Ennek a pályakizárásnak mi értelme ha nem működik?
Pont annyiszor dob be kizárt pályára mint akármelyik másikra.
Napi 10-20 csatámból mindig sikerül tiltott pályán játszanom.

(#184831) #77646080 válasza mormota79 (#184830) üzenetére


#77646080
törölt tag

Csak random csaták során érvényes és csak rád vonatkozik. Ütközet és Támadás módok esetén nem aktív a tiltás.

Ha szakaszban vagy, akkor a szakaszparancsnok kitiltásai élnek.

Nálam perfektül teszi a dolgát, amióta aktív, nem láttam Párizst. Nem is hiányzik.

(#184832) Starchm válasza mormota79 (#184830) üzenetére


Starchm
őstag

Csak normál csatamódra igaz a kitiltás.

German_TD
Az a fránya 1mp gyorsaság :D

[ Szerkesztve ]

(#184833) #77646080 válasza Starchm (#184832) üzenetére


#77646080
törölt tag

:))

(#184834) Viktoár


Viktoár
addikt

Na sikerült összelapátolni a jgpz e100-ra az xp-t. Végre letehetem a jagdtigert, nem az én kezem alá való. :N

Megvenni még nem fogom mert félek tőle a sok negatív kritika miatt meghát a feketepiac elszipkázta a creditemet, marad a gyűjtögetés. :)

A legényeken van 3x100%, a negyedik skill meg ~65%-on áll. Mit javasoltok skill kiválasztásra mert szeretném a jgpz e100-ra átképezni őket.

Üdv:Viktor

(#184835) h1mpi válasza Viktoár (#184834) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ne is vedd meg, kidobott kredit ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#184836) Viktoár válasza h1mpi (#184835) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne már, tényleg ennyire kaki? :U Mivel váltja ki ezt a közutálatot? Gyenge a páncélja vagy rossz a lövege vagy mi? Pedig úgy örültem hogy ki tudtam fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#184837) #77646080 válasza Viktoár (#184836) üzenetére


#77646080
törölt tag

Egy fórumlakó véleménye alapján el is döntötted? Az kemény. :DDD

Inkább tedd próbára. Én is tartottam tőle, de nagyon bevált.

Igaz, az én véleményem sem mérvadó, hiszen nekem a JT is működik, ergo lehet, neked a Jagd Panzi sem fog. Ha nem, hát nem - de próba nélkül leírni.... :DD

(#184838) ChristianID válasza Viktoár (#184836) üzenetére


ChristianID
tag

Ha a Jagdtigert nem szeretted, akkor ezt sem fogod... olyan, mint egy 1,3x felfújt jagdpanther II... csak iszonyú lomha, lassan tölt, és hajlamos azt is kilőni az űrbe... bár ha minden összej9n, nagyon fun tud lenni...csak kell hozzá a kredit.. :)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#184839) h1mpi válasza Viktoár (#184836) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az egyik kedvencem volt a JP2 és a Jagdtiger is. Azt gondoltam, hogy ez még jobb lesz, de csalódnom kellett. Az orosz medek HEAT lövedéke beviszi szinte az egész frontot. A lövedéke minden francia tank láncába elakad, ha már lőssz egy 1000 közelit nagy a boldogság. Az, hogy lomha se teszi nagyon vonzóvá, de ezt mondjuk tudtuk. Szóval a hátránya az hogy nincs páncélja és hogy nagyon nagyon rossz a lövege.

(#184837) German_TD: ez nem az én véleményem, ez az általános vélemény a tankról

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#184840) Viktoár


Viktoár
addikt

A jagdtigert azért nem szeretem mert nincs páncélja, motor és ammorack érzékeny. A jagdpanzinak azért van páncélja ha nem is sok de jobban használható mint az elődje.

Illetve a jagdtiger lövege engem nem győzött meg annak ellenére hogy sokan ájuldoznak tőle. Személy szerint a T95-öt sokkal de sokkal jobb td-nek tartom mint a jagdtigert és a lövege is sokkal pontosabb nálam. Pedig papíron szinte mindenben rosszabb a T95. :)

Megfogom venni a jagdpanzit hátha beválik, csak még nem akarok ennyit költeni.

Üdv:Viktor

(#184841) h1mpi válasza Viktoár (#184840) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja csak azt felejted el, hogy itt már a többi vas is 10-es :0

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#184842) KisApám


KisApám
addikt

Akkor marad a Ferdinánd :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#184843) Raysen623


Raysen623
addikt

Én nem tudom mit csináltak a WG háza táján, de az IS-M teljesen használhatatlan. Napok óta 0 sebzéssel tudok csak vele játszani, aminek nem sok értelme van ha nyerünk, mert nyerünk hogy rohadjon meg. Felszorozza a semmit.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#184844) Yofej75 válasza Raysen623 (#184843) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Most szerelik össze az IS-N-t, az IS-M emiatt már kuka...:DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#184845) #77646080 válasza h1mpi (#184839) üzenetére


#77646080
törölt tag

Tisztában vagyok vele, hogy ez az általános vélemény.

Amire reagáltam: a te egy szem válaszod. De mindegy is, próbálja ki, akkor fogja látni, hogy neki működik-e. Vagyunk páran, akiknek igen. :)

(#184846) kchryss válasza Warton (#184786) üzenetére


kchryss
addikt

Skill most kapta meg a streamer pajzsot amit QB évek óta használ. ;]

(#184847) Imilenni


Imilenni
addikt

Ez után a skill4ltu videó után tényleg van, aki elhiszi hogy nem tudnak belenyúlni a játékba/ RNG-be? :U :DDD

Press "F" to pay respects.

(#184848) ooloo válasza KisApám (#184842) üzenetére


ooloo
őstag

Az egy nagyon ütős darab ... A páncéljára nem mindig lehet alapozni , de a löveg viszonylag gyorsan tölt és veszettül pontos . ;]

Imilenni : Hogy a bánatba ne hinnének egyesek ezek után is a játék tisztaságában .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#184849) #77646080 válasza Imilenni (#184847) üzenetére


#77646080
törölt tag

van, aki elhiszi hogy nem tudnak belenyúlni a játékba?

Azt, hogy a fejlesztő bele tud-e nyúlni a saját termékébe, eddig soha, senki nem kérdőjelezte meg. Az RNG is egy általuk létrehozott érték.

(#184850) Imilenni válasza #77646080 (#184849) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, nem is így értettem :U
Egy kis plusz ide, egy kis minusz oda. S máris bevonzották a jól fizető játékost. Vicc az egész...

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.