Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#184551) Gyuri27 válasza kchryss (#184545) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap előtti 33+-t megfejeltem egy tegnapi 36%-al. Adja a game adja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#184552) Jokerdapro válasza kchryss (#184550) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az M4-nél mindegy hogy melyik tornyot használja az ember a troll gun mellé? (Valami rémlik, hogy melyik a tuti összeállítás de az lehet a következő tankra vonatkozik. :U )

(#184553) KISDUCK válasza Kelvin (#184527) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ő ha előfizetek primre akkor megvehetem az amxet 40% kesvezménnyel és véglegesen megkapom a twiches tigrist is? Az első hónap twichen még ingyenes?

(#184554) e-newsee válasza Jokerdapro (#184552) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem az E2-re gondolsz, annál kell az alap torony a troll gun mellé.
A sima M4-et én a 76mm-es köpködővel használom. A trollra nem éreztem rá, mert annyira nem jó a páncél, hogy sokáig kint hagyjam, amíg céloz. Legalábbis nálam nem működött, de én noob vagyok. Meg mindenki más. A kisebb löveggel viszont jól adja nálam. A látótávja elég beteg tud lenni, ha arra gyúr az ember. Nem egyszer nyomtam vele többezres spotokat. Volt, amikor előbb spotoltam szoporovkán, mint az előrébb lévő bokorban álló light.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184555) DVlad válasza kchryss (#184547) üzenetére


DVlad
őstag

Így igaz. Grazie mille! :D

(#184548) BÁ Nutrition
Kb. 26.000
Én igen. :D

(#184556) Jokerdapro válasza e-newsee (#184554) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Áhhh valóban. :K Nállam még kupálódnak a legények, még nekem se adja annyira. Érdekes a pz4h troll gunja jobban adta, bár a cél itt is a 3gm. (Szigorúan repesszel! ;] )

(#184557) Imilenni


Imilenni
addikt

Kíváncsi lennék erre az új 7-es Tiger II MM-jére, még a legelső meccsben is T8ban voltam, párat jtászottam már vele és általában T9-be kerül :(
Kár hogy nem orosz oldalra tették ;]

Press "F" to pay respects.

(#184558) ollie válasza KISDUCK (#184553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem kapod meg véglegesen a tankot, csak addig lesz meg, amíg él a twitch prime előfizetésed.

***

(#184559) ollie válasza Imilenni (#184557) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Többnyire bottom tier voltam vele én is.

***

(#184560) joergie válasza kchryss (#184545) üzenetére


joergie
őstag

Ha nem lett volna világos a blackmarket event üzenete, a játék ciklusának utolsó stádiumába lépett. :R Gomboljuk le az utolsó filléreket a még aktív játékosokról, mielőtt lehúzzuk a rolót amíg még van kivel játszaniuk.
Bár ez a pénzlegombolósdi ment már egy ideje(talán az obj252-vel kezdődött meg végleg és egyértelműen), az hogy kreditért adnak tier8 prémium tankot, amire remélhetőleg pénzért veszik a kreditet, azt hiszem ez már a vég, és bármilyen fejlődés értéke a játékban a nullához konvergál.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#184561) h1mpi válasza joergie (#184560) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos minden eljut erre a szintre, sokat már Ők sem költenek rá, nem véletlen

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#184562) Pug válasza joergie (#184560) üzenetére


Pug
veterán

Nem tudom, szerintem ez egy nagyon jó PR és value added event volt a játéknak ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#184563) #77646080 válasza joergie (#184560) üzenetére


#77646080
törölt tag

Idővel ki fog derülni, igazad van-e. Lehetséges, hogy igen, ám egyáltalán nem biztos. Lassan 6 éve játszom, ebből az utóbbi 4 úgy telt el, hogy TS-en, fórumokon stb. mindig akad(t) valaki, aki temette a játékot.

(#184562) Pug

Hasonlóan látom én is.

[ Szerkesztve ]

(#184564) inferno88 válasza joergie (#184560) üzenetére


inferno88
őstag

Azért még nem kell magunkat összeszarni szerintem. A játékosok által tipikusan lesajnált tankokat szórtak ki és a játék gazdaságát most fel is pörgetik, mert többszázmillió arany és több milliárd kredit ment a levesbe. Előbbit tipikusan pénzért lehet majd pótolni, utóbbit meg minél több játékkal. Ahhoz, hogy én visszaállítsam a régi tankállományom pl. (kelleni fog leértékeléseket nem számítva) kb. 50+ millió.

Egyébként régebben azt a tippet írtam, hogy ha elfogy a szufla a WOT EU-ból és lehúznák a szervereket a rolón, akkor valószínűleg lehet majd kérni az accountok átmigrálását a RU-ra, mert nem hülyék ők sem és az egyik RU szerver pedig ha jól emlékszem itt van fizikailag valahol.

Twitch téma: Elvittem egy körre a kis AMX 13 57-et. Ez egy gépágyú, csak lestem, hogy milyen gyorsan szórja ki a skulókat és ahhoz képest egész gyors az újratöltés, szóval 3700-ért megvettem. Van hozzá 25 darab 5x XP, amivel a legények még gyorsabban fejlődnek majd. A parancsokasszony 4-5 skilles, de a kit sxrabszolgája csak két skillen van.

A King Tigerrel egyetlen kört mentem eddig, de első ránézésre nem lesz ez rossz. Sidescrape alkalmas, illetve kisebb átütésű tankok ellen egész jó a frontja.

Még a buli a twitch-ben, hogy most is kaptam 10 darab 5x XP-t, ami jó lesz Tiger II kifullozásához és az E75 kifejlesztés gyorsítására.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#184565) Yofej75 válasza joergie (#184560) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Van jópár tank amit nem kevés black market eventbe belapátolhatnak (ja, nem...a lapátolást kifelé végzik, hogy legyen pénzük lóvéra).
Akkor kell elgondolkodni amikor jön kreditért (vagy aranyért) az IS-8 (szilvásgombóc verzió) és/vagy a Leviathan :DD
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#184566) Jokerdapro válasza joergie (#184560) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az én meglátásom az, hogy kisajtolták az összes kreditet mindenkiből. Ennek lehet akár az is az oka, hogy felöörgessék a játékot, akár frontlinet akár a sima randomot. Ezt az iszonyat kredit mennyiséget vissza akarják szerezni a játékosok, ez pedig csak farmolással vagy gold váltással lehet. A wg mindkettővel jól jár... azt meg ne feledjük el, hogy a wg marketing osztálya mindig kitűnő munkát végez. :K (magán vélemény, annyira azért még nincs vég veszély. :) )

Szerk: ohh látom más is úgy gondolja ahogy én. :K

Szerk2: inferno88 a 13 57-nek nem véletlen a varrógép a beceneve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#184567) jano_77 válasza Jokerdapro (#184566) üzenetére


jano_77
nagyúr

"mindenkiből" - hát speciel én egy árva petákot (kredit, gold) nem költöttem a black fergeteges piacon. :N
Megmaradt a 22.6 milla kreditem és a még több mint 30K goldom :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#184568) dokee78


dokee78
félisten

Mi a mai D-nap küldetés?

(#184569) #77646080 válasza dokee78 (#184568) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ellenséges jármű megsebzése 7 vagy 10 alkalommal.

Attól függően, hogy történelmi tankkal teljesíted-e.

[ Szerkesztve ]

(#184570) jano_77 válasza #77646080 (#184569) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha nem minden nap játszom, ezeket ugye visszamenőlegesen is lehet teljesíteni? Mondjuk eljutottam az 5-ik napig - asszem, nem biztos - de azóta nem mentem, akkor most ha este fellépek, tudom teljesíteni az eltelt pl 3 napot? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#184571) #77646080 válasza jano_77 (#184570) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szerintem igen, lehetséges.

A fiam fiókjában a második nap este kezdtem és engedte egymás után a 2 napot teljesíteni.

(#184572) Atti777 válasza kchryss (#184545) üzenetére


Atti777
senior tag

"Van valami lista róla, hogy milyen jutalmakat lehet kapni ezzel az új csata utáni jutalom rendszerrel?"

Ennyit találtam:
"The Reward for Merit drops in five rounds and can be small or large. The first four Rewards that you receive will be small, while the fifth is a large one with more valuable items. Upon earning the fifth Reward, the cycle starts anew.

Full list of items that you can receive:

Vehicle blueprint fragments — at least one in each Reward
Days of Premium Account
Free Experience
Garage slots
Credits
Equipment
Consumables
Equipment or crew Directives
Crew skins"

[link]

Egyébként én is kaptam 1 prémium napot a héten, meg 2 coated optics-ot is (meg végre egy használható tervrajz darabot is a Standard B-hez)

Путин, иди нахуй!

(#184573) dokee78 válasza #77646080 (#184569) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.

(#184574) Barret001 válasza jano_77 (#184570) üzenetére


Barret001
addikt

Én megcsináltam visszamenőleg.

(#184575) Jokerdapro válasza jano_77 (#184567) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

"Majdnem mindenkiből" így a helyes. +te is befizetted már a részed ezek nélkül is. ;)

(#184576) jano_77 válasza Jokerdapro (#184575) üzenetére


jano_77
nagyúr

mondjuk ez utóbbi sajnos nagyon is igaz, kár lenne vitába szállnom vele ;) :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#184577) e-newsee válasza joergie (#184560) üzenetére


e-newsee
addikt

Én amúgy pont azt látom az utóbbi időszakban, hogy sokat fejlődött a cég hozzáállása a játékosokhoz. Oké, az alap dolgok megvannak, úgymint pénzéhség, meg prémium tankok futószalagon, de több olyan dolgon is fejlesztettek, amiket mindenki várt régóta.
A teljesség igénye nélkül:
Frontline, ranked battle módok rendszeressé tétele,
karácsonyi eventben a bevált recept megtartása, plusz a tavalyi album befejezésének lehetősége,
tervrajz töredékek,
prémium előfizetés reformja,
új MM (ami valljuk be, már egész használható)
tankok testreszabhatósága, és új camok (a festegetésért fekete pont, de hát ez a trend ma, nekem is van kék tankom :B ),
új térképek (oké-oké, megosztóak, de legalább vannak),
grand battle tier 8-ban is
új (elég jól optimalizált) játék motor tisztességes több magos támogatással,
pár új tank ág (lengyel, olasz, és a svéd közepes)
új kampány,
új toborzóprogram.
És ez csak az utóbbi másfél év.

Plusz a jövőbeni tervezetek:
lőszer reform,
teljes tank rebalansz, kezdve az alacsony tierű közepesek HP-jával
csapatsebzés kivétele a randomból is
és biztos, hogy dolgoznak még más fejlesztési fán is, csak még nem tudjuk.

Szerintem nem veszett még el a játék. Én továbbra is azt mondom, hogy az utolsó előtti pillanatban ugyan, de kezdenek észhez térni kicsit. A trendekkel meg sajnos haladni kell, és az sok pénzbe kerül. Csak ezt nekünk, akik más rendszerben kezdtük, kicsit nehezebb megemészteni. Aki viszont most kezdi, és túl tudja tenni magát az alsóbb szintek rémálmán, azt be tudja szippantani ugyanúgy a játék, ahogy anno minket. És vagy apát nyaggatja pénzért, vagy erre költi a diákmelóval megkeresett pénzét. (Vagy rágott almára, és a maradékot tolja bele a WoT-ba. ;] )

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184578) inferno88 válasza e-newsee (#184577) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem a prém reformmal és többi dologgal most lépett igazán jó útra a WG, jó lett volna, ha hamarabb meglépi.

Semper fi!

(#184579) nanus válasza e-newsee (#184577) üzenetére


nanus
senior tag

"csapatsebzés kivétele a randomból is" többé nem leszek kitiltva :DD

(#184580) e-newsee válasza nanus (#184579) üzenetére


e-newsee
addikt

Ne reménykedj, a szikláról még lelökheted. ;]
Plusz a pletyik alapján az artynál a kábítás megmaradna, de talán még a splash dmg is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#184581) Bobyjack válasza e-newsee (#184577) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Tök jól összefoglaltad! Ha mélyen magába néz mindenki láthatja, hogy sokat fejlődött a WG.

(#184582) Barret001 válasza e-newsee (#184580) üzenetére


Barret001
addikt

És még ott az ütközés is! Szóval aki akar,talál megoldást :) És még néhány,amit kihagytam.
59000 ember játszik most.Nem kevés ez?

[ Szerkesztve ]

(#184583) egyedülülő


egyedülülő
őstag

A játék, ahogy Skill is mondta többször, még nagyon messze van a végétől.. Magam is úgy gondolom, hogy egy jó 8-10 év van még a játékban. Bőven jók a számok és egyre jobbak az eventek is Nagyon sok pénzt locsolnak el a játékosok mai napig a játékra, magamat is beleértve. Szóval mindenki megnyugodhat szerintem.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#184584) Jokerdapro válasza Bobyjack (#184581) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Így van! , csak sajna a wot közösség jó része olyan toxic, hogy egyszerűbb zsigerből szarozni, meg köpködni mint ezeket belátni. :U

(#184585) Gyuri27 válasza Bobyjack (#184581) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az utolsó 3 nap annyi volt a wr hogy ha minden csatába belépek oszt ott hagyom akkor se lett volna kevesebb.
Szóval ja. Sokat fejlődött.

Amd - Radeon - Ryzen

(#184586) inferno88 válasza Gyuri27 (#184585) üzenetére


inferno88
őstag

Ennek mégis mi köze a játék állapotához?
Nem kötekedésből, de dobsz egy nevet, akár privátban?

Semper fi!

(#184587) Gyuri27 válasza inferno88 (#184586) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi köze ahhoz, hogy szopó roller van? Szar az mm? Igazad van. Semmi köze hozzá.
Párszor ki lett már irva nyilvánosan. Keresgélj.

Amd - Radeon - Ryzen

(#184588) inferno88 válasza Gyuri27 (#184587) üzenetére


inferno88
őstag

Nem lehet, hogy túlságosan hamar törsz előre és hamar meghalsz, ami miatt nincs akkora ráhatásod a csata kimenetére? Mert amúgy nem rossz ez a stat, csak talán az agresszió a sok vagy a helyzetfelismerés - minimap figyelés a kevés.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#184589) Gyuri27 válasza inferno88 (#184588) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja. 3 napja én vagyok hülye. Előtte nem azelőtt megint.
Amivel megyek mostanság ax az heavy, conq az heavy. Meg arty és td.
Light meg med nincs (kivéve m10). Szal ja. Szaladok előre.

Amd - Radeon - Ryzen

(#184590) ddt500hu válasza inferno88 (#184588) üzenetére


ddt500hu
veterán

Amióta csak arty meg fun azóta a 2280-as WN8-am lement 1400-ra. Lightal berohanok állandóan és jé meghalok. :U
Oda kell figyelni.

(#184591) inferno88 válasza ddt500hu (#184590) üzenetére


inferno88
őstag

Mondjuk szerintem a WN8 annyira nem érdekes. A WR jobban visszaadja szerintem, hogy mekkora hatással vagy a csatára.

Semper fi!

(#184592) Bobyjack válasza Barret001 (#184582) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Hétköznap délután munkaidőben, 2-kor? Szerintem az a meglepő, hogy ennyien tudnak játszani ilyenkor.

(#184585) Gyuri27: Nem hinném, hogy ez a játék hibája. Nem hiszek konteókban. Pénz feldobással is tudsz egymás után tíz fejet dobni, a játékban is tudsz tízszer egymás után kikapni. Van ilyen. Sok csatát mentem ezzel a játékkal, folymatos siker és hullámvölgy szériákkal. Nekem az lenne a meglepő, ha folyamatosan ugyanazt az eredményt érném el.

(#184591) inferno88: Igazad van végső soron a WR a legfontosabb mérője egy játékos képességeinek. De nagy számú mintán a WR és a WN8 jól kéz a kézben jár, megfeleltethetők egymásnak.

[ Szerkesztve ]

(#184593) ddt500hu válasza inferno88 (#184591) üzenetére


ddt500hu
veterán

Érdekes. Az stabil. 55.87 volt most 55.81. Már mint az elmúlt 30 nap.

(#184594) xAttilax válasza Gyuri27 (#184585) üzenetére


xAttilax
senior tag

a WR-el nincs nagyon gondom, pedig már tök egyedül játszom le azt a keveset, inkább a tudás kopik nálam erősen :))

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#184595) Bobyjack válasza xAttilax (#184594) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezt milyen tankokkal mented? Milyen OP 8-as tankkal sebzel majdnem 2k-t és még csak a kék közepén vagy? SU-130PM, Scorp G?

(#184596) Barret001 válasza xAttilax (#184594) üzenetére


Barret001
addikt

Hasonlóan jól megy nekem is! Ja nem :D

(#184597) Viktoár válasza Barret001 (#184596) üzenetére


Viktoár
addikt

Valaki magyarázza meg az alábbi "anomáliát" . Elkezdtem játszani, lejátszottam 25 csatát amiből 13 győzelem.

Mivel volt még időm így beaktíváltam pár tartalékot. Ezután 7 meccsből 6 bukó. Ha most valaki azt meri mondani hogy véletlen az tényleg nem látja a fától az erdőt. :DDD

Üdv:Viktor

(#184598) inferno88 válasza Viktoár (#184597) üzenetére


inferno88
őstag

Véletlen, a látásom egész jó. Ilyen a szerencséd, illetve mint már többször is leírtam, valószínűleg ráizgulsz a boost tényére és ezért máshogy játszol, ennyi. Nem kell ide összeesküvés.

Semper fi!

(#184599) Viktoár válasza inferno88 (#184598) üzenetére


Viktoár
addikt

Ráizgulok a boostra? :D Hát van amire ráizgulok de annak köze nincs a wot-hoz. :C

De még ha így is lenne,szerinted mennyire számít a wr-be hogy hogyan játszom? Vagy úgy gondolod hogyha jól játszom akkor mindig nyerek? :D

Üdv:Viktor

(#184600) ooloo válasza Gyuri27 (#184589) üzenetére


ooloo
őstag

Nem vagy nyeretlen kétéves , mégis folyamatosan rácsodálkozol a hullámzó teljesítményedre . A játék ad és elvesz ... ilyen egyszerű . Ne morgolódj . ;) Inkább gyorsan tudd le a sz@r csatákat , és élvezd a nyertes köröket .

Ja... jó hétvégét mindegykinek !

Barret001 : Mit akarsz .. elég jó statisztika . Sokan ennek is örülnének . :DDD
Amúgy 30 csatából nem lehet megfelelő mintát venni . Oda min. 100 csata kell(ene) .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.