Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#18801) mynames válasza CHaooSS (#18800) üzenetére


mynames
senior tag

Na az nekem is kell. Főleg amióta one shoot-olta full HP-ről az E75-öm. Bizony , golddal 1750-et sebez! Csak lestem!
---
Majd mikor már sokaknak lesz akkor majd kapni fog egy nerf-et. A KV1s és az E75, E100 nerfjén sem tudok napirendre térni...Igaz csak az első 2 van meg (fullosan, 3 skilles legénységgel), de nagyon bosszant.

[ Szerkesztve ]

(#18802) Bingisz válasza mynames (#18801) üzenetére


Bingisz
addikt

Mivel HESH, ezért csak akkor sebez akkorát, hogyha gyenge pontodat lőtte meg., mint egy arty.
Amúgy mit nerfeltek az E100-on?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18803) munnergep


munnergep
senior tag

1400 xp-t kaptam a vesztes csatára.

Szaros Valley pályán nem tudtam többet kihozni.
A többiek pedig meditáltak és rácsodálkoztak az egerükre. Mozog...

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#18804) Cseri0058


Cseri0058
őstag

hát lehet, hogy inkább az angol td vonalat kezdem el... :D

(#18805) forras2


forras2
őstag

Mi van ma az IS-el? :U T7-es csata, 8 kilőtt lövedék, 8 találat, és 0 sebzés :U Mindenről pattanik, szó szerint mindenről :F

(#18806) Atlantis válasza Cseri0058 (#18804) üzenetére


Atlantis
veterán

Te tudod, de ha a T28Prot rettent el az amerikaiaktól, akkor az angolnál szerintem simán csak megbolondulsz...ott 4-5 "rakéta" vezet a T10-hez.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18807) csapee válasza Atlantis (#18806) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig az nagyon jo kis gep, jobban pattint mint a T30. Ha az alja el van dugva igazi terminator. Lejon kicsit tolva meg megvan a 20-21km/h is :))

Csapee

(#18808) grex4 válasza hfrici (#18789) üzenetére


grex4
aktív tag

helló.
mihez kellett ennyi gold ammo?
replay?

amugy grat. jók az ilyen körök t-29el, régebben hasonlót sikerült összesebeznem tier 8ban és oda sem kellett gold.

üdv

(#18809) Atlantis válasza csapee (#18807) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem is jó, de ahogy írták tegnap, ki kell találni, hol lesz a csata, mert ha rossz irányba indul az ember, akkor megette a fene.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18810) CptMisi


CptMisi
őstag

Üdv!

Amennyiben van köztetek olyan, aki szeretne 7v7-es ESL kupákon indulni, jelentkezzen nálam privátban, vagy a játékban(CptMisi).

Amit kérek: 13 90, t69, 50 100, esetleg is3/110 tankok közül lehetőleg minél több, minél jobb legénységgel; aktivitás hétköznap esténként(lehetőleg legalább 2 napon), vasárnap délutánonként; gyakorlókra való hajlandóság; TS3 használata.

Korábban voltak már sikerek, régi csapatommal pénznyereményig is eljutottunk a vezetésemmel és a csapattagok segítségével.

Ha valakit érdekel, keressen meg nyugodtan!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18811) Angel1981 válasza Remus389 (#18626) üzenetére


Angel1981
veterán

Úristen! :Y
Nagy Gratula!!!! :R :R

(#18812) mikron válasza forras2 (#18805) üzenetére


mikron
tag

Én tegnap voltam így az IS-el, semmit nem tudtam átlőni :U mindenről pattantam.

(#18813) hfrici válasza grex4 (#18808) üzenetére


hfrici
aktív tag

A gold azért kellett, mert egyedül maradtam a 2 artyval és az általam kilőtt 5 páciens és a 2 artyjuk is még élt. A csapatom többi tagja pedig az enyészet martalékává vált addigra, ja és közben még telefonálnom is kellett :)
A véremre szomjaztak, ezért 1 lepattanó már nagy hiba lett volna azzal a maradt 4 hp-mal :DDD

(#18814) Angel1981 válasza Bingisz (#18635) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, nagyon köszi még 1x! :R

(#18815) Sanya válasza grex4 (#18808) üzenetére


Sanya
nagyúr

200 pen, 320 átlagsebzés t7 szinten azért elég jónak mondhatő. Főleg a szemből átlőhetetlen torony jobban használható mint a tigris papírpáncélja, ami 1-1x elnyeli a t5-ök lövéseit.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#18816) Atlantis


Atlantis
veterán

Nincs esetleg valakinek infója, mi lesz a következő Big&Heavy akcióban?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18817) Djuree válasza Atlantis (#18816) üzenetére


Djuree
félisten

remélem az angol heavy ág. nagy valószínűséggel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18818) forras2 válasza Djuree (#18817) üzenetére


forras2
őstag

Én meg remélem, hogy nem :U Inkább akciózzák le az E75-t, mondjuk 50%-al, akkor talán meg tudom venni a hétvégén :D Sosenem jön össze rá a pénz, mindig elbaszom valami másra :W

(#18819) Atlantis válasza Djuree (#18817) üzenetére


Atlantis
veterán

Az nekem is jó lenne, akkor a Caernarvon-t be tudnám fejezni. Én meg arra gyanakszom, valami rizses tank lesz, azok még egyszer sem voltak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18820) Linkin válasza Atlantis (#18819) üzenetére


Linkin
senior tag

az nem lenne rossz azt lehet tudni hogy kb mikor rakják ki hogy melyik ág lessz olcsóbb?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#18821) Drenadar


Drenadar
veterán

Nah ez egy érdekes csata volt, 10 kill sajnos csak 5000dmg ... de tetszett a vége, sikerült lehoznom a kört, úgy hogy 3 tank foglalta a bázisunkat... és szerencsére nem voltak a helyzet magaslatán :D

(#18822) marked one94 válasza forras2 (#18818) üzenetére


marked one94
őstag

Az nekem is tetszene :)) vagy még a kínai tankokon lehetne valami vagy talán francia TD :D

You'll Never Walk Alone

(#18823) Djuree válasza Atlantis (#18819) üzenetére


Djuree
félisten

ja igaz, az is megeshet.

marked one94: francia td már volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18824) grex4 válasza hfrici (#18813) üzenetére


grex4
aktív tag

persze, világos!

Sanya: ez így igaz, de és? :)
Az viszont tény hogy tigrissel támogatni lehet csak, egyedül már nem hoz le semmit.

üdv

(#18825) Angel1981 válasza GeneraL_XTX (#18711) üzenetére


Angel1981
veterán

Hogyhogy mit? Mindent! :))

A KV-1 fantasztikus tank, csak el kell fogadni a lassúságát.
Meglátod, fullosan, pláne T5 csatában imádni fogod! ;)
(Csak forgasd kb. 35 fokos szögbe a testet a maximális hatékonyságért!)

(#18826) forras2 válasza Angel1981 (#18825) üzenetére


forras2
őstag

Mindenki áradozik a KV1-ről, hogy ilyen jó, olyan jó, de nekem valahogy nem megy vele :U

(#18827) Atlantis válasza Linkin (#18820) üzenetére


Atlantis
veterán

29-én jár le a mostani, de csak 1-én indul a következő, ha lesz. Szerintem péntek körül már kirakják.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18828) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

A német TD-k tényleg ennyire vakok!?
Ha leveszem a csigaszemet még rosszabb lesz!Tegnap egy csatában úgy álltam mint egy kőszobor igaz spot tank nem volt előttem!Vártam egy kicsit mire elc arra kavart és felvillantot 2 tankot is ami ott volt nem bokorban álltak amit én nem is láttam talán még mozogtak is!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#18829) CHaooSS válasza Flayer (#18828) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én nem használok egyiken se, még sincs semmi gondom.

ez általában mindn tankra így van.. előttem ( T34 el voltam ) 5-10m-re egyszer csak eltűnt és még rám is lőtt.. vicc

mondjuk ha olyan a terep és nagy a bokor + álcaháló is akkor simán elbújhatnak előtted..
bár én nem értem ezt a rendszert.. elég zavaros :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#18830) psycroptic válasza CptMisi (#18810) üzenetére


psycroptic
őstag

Szia!

A gyakorlások azok hány órakor kezdődnének/lennének megtartva?

PSNID: Tomy83PS

(#18831) Drenadar válasza CHaooSS (#18829) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem meg botrány, mikor képes a pusztában a feléd jövő e100 is eltűnni...

remélem valamikor megreformálják ezt a rendszert, valami reálisabb jobb lenne....

(#18832) v!ct0y


v!ct0y
veterán

kv4 oldalról átlőhetetlen sp vel Goldal se !!! 3-an nem tudtunk vele mit kezdeni. És ez nyilván véletlen volt.

(#18833) Atlantis válasza Flayer (#18828) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem feltétlen a tankod hibája volt, a spot rendszer bugjairól szerintem mindenki tudna bőven mesélni. Éppen ezért csigaszemet inkább csak amolyan lelki megnyugtatásként raktam néhány TD-re, de hasznosságáról egyáltalán nem vagyok meggyőződve. A rendszer maga amúgy tök jó lenne, ha a leírtak szerint működne, nem pedig találomra.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18834) Drenadar válasza v!ct0y (#18832) üzenetére


Drenadar
veterán

könyörgöm máskor weakspotot lőjj, pl ott van a hajtó kereke... ha tényleg oldalát tudod lőni akkor az elég rendesen sebzi...

(#18835) Cseri0058


Cseri0058
őstag

két egymás utáni kör a hőn szeretett kis wz-vel! :)

(#18836) CptMisi válasza psycroptic (#18830) üzenetére


CptMisi
őstag

Este 7-8 körül, de nincs kőbe vésve.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18837) CHaooSS válasza Drenadar (#18834) üzenetére


CHaooSS
őstag

Attól függ milyen messze van és, hogy megy e ... nem mindig lehet a kereket lőni, de gondolom ha hárman voltak akkor biztos közel voltak.

bár oldalról szépen tud pattogni csak hülye helyen kel lőni :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#18838) psycroptic válasza CptMisi (#18836) üzenetére


psycroptic
őstag

Küldtem egy PM-et.

PSNID: Tomy83PS

(#18839) Flayer válasza Atlantis (#18833) üzenetére


Flayer
senior tag

Hát akkor lehet leszedtem a csigaszemet!
Nekem az a véleményem inkább ne legyen egy program csilivi jobban figyeljenek a fizikára de ami itt megy ez pénzérme feldobásos fej vagy írás alapon működő rendszer nagyon rossz!
Ráadásul én elég sokat vagyok az érme rossz oldalán!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#18840) 04ahgy válasza forras2 (#18826) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem a hetedik körre meglett a Tank Ász a KV-1-gyel. Nagyon jó tank tényleg.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18841) marked one94 válasza Djuree (#18823) üzenetére


marked one94
őstag

De legyen még 1x most már nekem is van :P

You'll Never Walk Alone

(#18842) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Hát el kellett adni a T95-öt, de meglett végre !!! :DD :C

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#18843) Iron Funeral válasza CHaooSS (#18842) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi ez az ócskavas ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18844) forras2 válasza v!ct0y (#18832) üzenetére


forras2
őstag

Hát, ott nem a KV4 volt jó .... :N Szemtől szembe meg szoktam tépázni TigerB-vel, nem is kicsit. Ha egyszer pattanik rólam, akkor vége van, kicsinálom 1:1-ben :U

(#18845) Djuree válasza CHaooSS (#18842) üzenetére


Djuree
félisten

nekem még a konkerert kéne megvennem, várom az akcsiót. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18846) v!ct0y válasza forras2 (#18844) üzenetére


v!ct0y
veterán

Super Pershing ismered ezt a tankot ? Ha ismernéd akkor ezt a hsz-t nem írtad volna le..

(#18847) CHaooSS válasza Djuree (#18845) üzenetére


CHaooSS
őstag

hajrá !! :D

---

Amúgy megvan ez a 2 ritka tank... kapnom kéne ezért valami jutalmat.. :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#18848) Angel1981 válasza forras2 (#18826) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor Te a kisebbséghez tartozol, sorry.... :B
Nekem egyik kedvencem, T5-ben mindig élmény vele menni, akár nyerünk, akár vesztünk, és még T6-ban is sokszor móka! ;)

BTW.
A II. VH. lezárásának alkalmából most hétvégén nem várható ismételten valami komoly akciózás?
(Tudom, a mostani is komoly volt, de miért ne? :D).

(#18849) bullseye válasza v!ct0y (#18846) üzenetére


bullseye
addikt

SP-m van egy ideje (remélem vissza adhatom, mert nem tetszik), KV4-et most adtam el, és tényleg szeret pattintani. Szemből. Néha. Oldalról lőhető simán. Talán az RNG viccelt meg.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18850) Atlantis válasza Angel1981 (#18848) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekik májusban van a győzelem napja, a csendes-óceáni hadszíntérrel nem sokat foglalkoznak. Esetleg a SEA szerveren lehet majd valami...

CHaooSS: melyik 2 ritka tank van meg?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.