Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17101) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Istenem mikor érem már meg, hogy a selejtes emberek elkerülnek. Előbb mentem egy olyan csatát, hogy az ellenféltől halt csak meg 2 ember és ennyi elfoglaltuk a bázist. Most meg Mines-on egyedül én megyek a kis dombra védem onnan a 2 artynkat majd pár perc várakozás után (addig is próbáltam lőni a hegyen lévőket) elindúltam előre majd egy revolvertáras senki 9es amcsi tank kilőtt 3 egymás utáni lövésből. Írom neki, hogy noskill, mert annak tartom az összes revolveres tankot (kivéve a t71-et mert felfedezőnek tökéletes). Erre küld egy üzenetet a játék után a szintén revolveres haverja, hogy nekem nincs semmi skillem, mert én kempelek egy kő mögött egész játék alatt :/ Az nem zavarta volna gondolom, ha én se megyek a dombra és bejönnek 5-en és seggbe kúrják a csapatot, mert nem lehetett tudni van-e arra valaki. Majd persze a gyávákhoz híven tiltólistára tesz, nehogy válaszolhassak neki. Komolyan mondom kellene egy tiltó lista, amire az ilyen barmokat felrakhatnám és többet egy játékba se kerüljek velük.

(#17102) belaazallat válasza GrooveHero (#16772) üzenetére


belaazallat
addikt

"Az eltávolított Panther motorokért nem jár majd free xp kompenzáció"

Az oké, hogy nem jár free xp, de legalább normál xp-be oda adhatnák!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17103) zserrbo válasza belaazallat (#17102) üzenetére


zserrbo
aktív tag

De újabban ez a módi, most már van elég játékosuk, innentől fogva le lehet szarni az embert.

(#17104) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nem is olyan rossz ez a tank, kezdek ráérezni.. Megérte eladni érte az IS4-et.. úgy is csak a garázsban rozsdásodott

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17105) Enzolord


Enzolord
addikt

Na, a reggeli szerver szopacs után a szolgáltatóm döntött úgy, hogy elég volt, megálltam a dombtetőn, mondom mi a pits, erre látom pirosan világít a Skynet jelző, mondom ó minő boldogság...
Szóval este megint megpróbálom összevadászni a 3 kilót a killekért..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17106) mcwolf79 válasza Enzolord (#17105) üzenetére


mcwolf79
veterán

Valami elektromágneses vihar lehet, mert az én netem is 1,5 hete ba**axik. Random időközönként szakadozik, kimaradnak csomagok. 2-3 az még ugye nem észrevehető, de mikor már 15-20 marad ki, akkor én is csak azt látom, hogy megmerevedik a kép, hang az megy tovább. Ilyenkor szoktam késztetést érezni ,hogy belevágjak szerencsétlen vétlen monitorba. Különösen "öröm" az ilyen duplázós meccsen :W

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17107) Enzolord válasza mcwolf79 (#17106) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos nálam egy befizetés maradt el.. :DD :DD

De orvosoltam..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17108) belaazallat válasza zserrbo (#17103) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha egy T-28 kis tanknál megcsinálták korábban, meg ha jól Tévedek a Su-85-ön, akkor most miért nem lehet?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17109) virkir válasza zserrbo (#17101) üzenetére


virkir
veterán

Van neked bármilyen autoloader-es tankod legalább 2-300 csatával?
Csak mert ennyire markáns véleményed van róluk.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17110) sith7 válasza zserrbo (#17101) üzenetére


sith7
nagyúr

Azzal tisztában vagy, hogy pl. az AMX 50 100, ventivel, bia - val, 100% - os legénységgel 47 mp körüli reload - dal rendelkezik ?

Nem olyan egyszerű egy táras tankkal játszani, mint azt egyesek gondolják, amíg van lőszer, oké, amíg van melletted, előtted valaki, akinek a takarásából lövöldözöl, oké, de amint egyedül maradsz, reload van, ott véged van.

Arról nem is beszélve, hogy pl. az AMX sorozat azt a szót, hogy pattintani nem ismeri nagyon :(

Pont, hogy ezekhez kell a "skill" és a jó helyzetfelismerés

[ Szerkesztve ]

(#17111) Angel1981 válasza CHaooSS (#17104) üzenetére


Angel1981
veterán

Mi a baj az IS-4-el?
Nagyon távoli tervként szerepelne a megszerzése, ezért kérdem.
(Persze nem a Te véleményed lesz a döntő, csak gyűjtöm az infókat / tapasztalatokat. :) ).

Köszi előre is!

(#17112) GrooveHero válasza belaazallat (#17108) üzenetére


GrooveHero
addikt

Volt egy olyan is, ahol a kedves júzer megkérdezte, hogy igen, régen olyan szokás volt, hogy kaptak az emberkék valamit cserébe, és pont a T-28 és SU-85 példát hozta fel ő is. De most kapunk egy lovat részletekben. Először egy nagy lóf@szt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17113) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok, lehet hogy lemaradtam valamilyen versenyről, de mire lehet random csatában 300 000-et nyerni? (Az ELC ha jól tudom nem számít szuper premium tanknak :D )

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#17114) g85j válasza sith7 (#17110) üzenetére


g85j
tag

Ja, nekem "eleinte" nem is nagyon ment vele, mindenkit szét akartam szedni az első tárral.....
Aztán a fél perces csaták sokasága után már kezdtem megszokni, de nem tartozott a kedvenc tankjaim közé.
Pedig pattog az, mint a loltraktorról egy 10-es TD. ;]

(#17115) jano_77


jano_77
nagyúr

4477dmg és 5 kill - 20/20 találati arány - nem volt elég (Tiger II), hogy nyerjünk.....15:7-re kikaptunk.....öröm az ilyen csapatokkal együtt játszani! :O az, hogy az ÁSZ-hoz kevés volt már nem is lepődöm meg :((
a végén 1 vs 8 maradtam. :((( (az ellennél a legjobb is 2600dmg szerzett) jaaa...és ez lehetett volna a duplázó köröm....most majd biztos leduplázok egy 600dmg-es kört. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#17116) MZsoltee válasza malnabokor (#17113) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ha megvan a 30 killed egy nap akkor kapsz 300k-t. Ebben a csatában lett meg a 30. killed.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#17117) 04ahgy válasza jano_77 (#17115) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Velem is előfordul ilyen, ne szívd mellre. A vesztes csata általában nem elég az ászhoz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17118) v!ct0y válasza jano_77 (#17115) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem 9 se volt elég annak idején IS-el...

(#17119) Achill3uS


Achill3uS
veterán

mai OMG díjas csata szerintem :D :W

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#17120) CptMisi válasza Angel1981 (#17111) üzenetére


CptMisi
őstag

Arra figyelj, hogy ha az IS-4 az első orosz heavy vonalad, akkor az ST-1-nél lehetnek problémáid, mert a KV-4 lövegét ki is dobhatod, ST-1-en pedig D25-T-vel szedheted össze a BL-9-et, majd azzal a tornyot, és a top löveget. Ellenben ha IS-8on megszerzed a toplöveget, akkor egy teherbírás növelő+a torony freexp-ből, és mehet fel a toplöveg, de ha ezt nem is, IS-3on ki lehet fejleszteni a BL-9et, ami azért mégis barátibb. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17121) Angel1981 válasza CptMisi (#17120) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi, igen tudom, hogy az IS vonalon a modulok jobban kompatibilisek a különböző szinten lévő tankokkal, ezt bekalkuláltam. ;)

(#17122) Steelheart2 válasza CptMisi (#17120) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én is ugy csináltam.Az Is-3 at kifulloztam,igy jöhet az St-1 is.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#17123) sith7 válasza g85j (#17114) üzenetére


sith7
nagyúr

én kifejlesztettem fullosra, aztán eladtam, ... aztán visszavettem .... aztán megint eladtam :B ... de valahol tudat alatt mégiscsak kellene :P

Pedig pattog az, mint a loltraktorról egy 10-es TD
:C

(#17124) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Az miért lehet, hogy az utolsó 7 napra vetítve minden értékem zöld, kivéve kettőt. Ezek: Win Rate: (-0.18%) és az Avg. base capture: (-0.02).
Hogy lehet piros a wr, ha minden + és zöld, kivéve a foglalást?

(#17125) 04ahgy válasza Achill3uS (#17119) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az ellenfeletek top IS-3-as sofőrjével találkoztam már én is, jól tolta akkor is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17126) virkir válasza DVlad (#17124) üzenetére


virkir
veterán

Az a kis írásjel nem tűnt fel?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17127) yarsley


yarsley
aktív tag

Ha mar az IS-4 szoba kerult, a front mikor lett nerfelve? Hivatalosan 140mm-nek kene lenne, ennek ellenere tankviewerben nekem 100-nak tunik...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#17128) balintka


balintka
addikt

Én ezt a rajzot kaptam a barátnőmtől (Revell Sd.Kfz. 10/5 makett dobozképe):

(#17129) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hali,

Ha jól tudom lehet a barátunkkal egy csatába kerülni? Ehhez pontosan mit is kell csinálni? :F Ha jól emlékszem ,csak 2+ fő felett kell prémium ehhez ugye?

halahala

(#17130) Enzolord válasza xenom0rph (#17129) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, szakaszban toljátok, de ha jól tudom, már 3hoz se kell prém...
Meg kell hívni a másikat..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17131) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na ki a király ?!?! :DDD

Fogalmam sincs miért kaptam ennyit

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17132) #43783936 válasza CHaooSS (#17131) üzenetére


#43783936
törölt tag

Meglett a napi 30 kill, és erre adta a 300000-et.

(#17133) CHaooSS válasza #43783936 (#17132) üzenetére


CHaooSS
őstag

30 kill? mióta van ez? :F Mindenről lemaradok :W :DDD

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17134) Drenadar válasza CHaooSS (#17133) üzenetére


Drenadar
veterán

ez ugye csak vicc? :D

(#17135) CHaooSS válasza Drenadar (#17134) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nézi a halál ezeket a szarokat, csak játszok azt kész :D

napi 5-10 csatát lenyomok azt csókolom

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17136) Drenadar válasza CHaooSS (#17135) üzenetére


Drenadar
veterán

csak a fórumon meg kb mindig fent vagy és napjában 3x valaki ezt megkérdezi...

(#17137) L-e-f-i-e válasza Drenadar (#17136) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Végülis csak laza 4 Milliót lehetett eddig összeszedni semmi erőlködés nélkül :D

=^-^=

(#17138) Fel


Fel
addikt

Úgy látom még nem volt, úgyhogy bedobom a köztudatba: Itt a legújabb ASAP videó, a 8.8-ról van benne egészen sok infó.:
- Új in-game missons, objectives (Mint pl. most a 30 kill = 300k kredit)
- Átdolgozott "Service Records" panel (játékbeli statisztika).
- Az új szovjet medek
- Német tank rebalansz
- Kínai prémumok
- Új map, ill. helyesebben mapok (Tundra, Komarin, Swamp, Serene Coast)
- Zuppa Pershing változások
- Nemzetenként egyedi hangok (német tankból német szövegelés, stb...)

[ Szerkesztve ]

(#17139) CHaooSS válasza Drenadar (#17136) üzenetére


CHaooSS
őstag

Annyi mindent írnak, hogy lehetetlen követni.. :N
átgörgetem az oldalt és amit fontosnak találok elolvasom..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17140) Djuree


Djuree
félisten

beszart a server megint :W
fasz ezekbe a köcsögökbe...ezért fizetem őket? :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17141) Bingisz válasza Djuree (#17140) üzenetére


Bingisz
addikt

Megtanulhatnátok már hogy az EU2-őn kell játszani.... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17142) CHaooSS válasza Djuree (#17140) üzenetére


CHaooSS
őstag

Valaki vasvillával kényszerít, hogy fizess? ez csak a te döntésed :D

én tőlem egy büdös vasat nem látnak már ezek a szemetek... :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17143) [HUN]Dani válasza Fel (#17138) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Swampot régen szerettem, örülök, hogy visszakerül.

magyarsrac

(#17144) sith7 válasza Fel (#17138) üzenetére


sith7
nagyúr

Zuppa Pershing változások

Mit is mondott róla ? :B

(#17145) Djuree válasza Bingisz (#17141) üzenetére


Djuree
félisten

automatával játszok mindig, egyszer ide tesz egyszer oda...

CHaooSS: nem vasvillával, ak47-essel. :DDD én se akarok már rá költeni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17146) CHaooSS válasza Djuree (#17145) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hiába fizettem ki több 10 ezret az évek alatt és mindig csak a szopóág, szópóág (((
Akkor szopat a játék amikor csak tud :W

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17147) Fel válasza sith7 (#17144) üzenetére


Fel
addikt

Megváltoztatják a páncélzatát, és még pár egyéb tulajdonságát. Ha nem teszik el lehet adni aranyért. (Gyk. ugyanazt amit eddig is tudtunk)
A videóban szerepel, de szerintem a mostani verziós adatai látszanak (RU3 szerverről készült a részlet).

[ Szerkesztve ]

(#17148) marked one94 válasza CHaooSS (#17146) üzenetére


marked one94
őstag

Ezzel most azt akarod mondani hogy ha fizettél érte akkor téged nem lehet a játékba szopóágra tenni? Ami mondjuk alapból hülyeség mert ilyen nincs. :U

You'll Never Walk Alone

(#17149) virkir válasza marked one94 (#17148) üzenetére


virkir
veterán

Nem szopóág az tényleg nincs.
A játék csak finoman figyelmeztet, hogy van élet a WoT-on kívül is.
Mint tegnap miután elmentél és 122-44-el három körből kétszer T9-be rakott a maradék meg T8.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17150) CHaooSS válasza marked one94 (#17148) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem azt mondom, de ha már nekik fizettem kb. 30 ezret akkor ne szopasson halálra a játék......
nem véletlen h 1 hete majdnem csak 40% alatti csatákba vagyok.. itt valami nem stimmel..

ma is jgpz e 100-al lepattanok T69 ről.. majd kigyulladok és ammo rack..

következő csatában 2x gyújtanak ki...

majd egy 2000 + eff. el rendelkező 3 tagú szakasz öngyilkos akcióba kezdett és 1 perc után meghaltak..

egymásra lövöldöznek, vakarják a seggüket... hát ha ez normális :W

------------------------------
virkir

van élet a WoT-on kívül mivel már egy éve van, hogy napi max 5-10 csata oszt csókolom..

ha rossz idő van és semmi film akkor nyomok ilyen 30 csatát de akkor tuti h 30% fölé nem megy a W/L

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.