Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#18851) Djuree válasza CHaooSS (#18847) üzenetére


Djuree
félisten

jó a konkerer egyébként?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18852) Angel1981 válasza Atlantis (#18850) üzenetére


Angel1981
veterán

Kár.... :(

(#18853) CHaooSS válasza Djuree (#18851) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem tetszett..

viszonylag elég gyors, a páncéljában sincs panasz viszont stock ként elég szenvedős.. bár minden stock tank ilyen...

9-es löveggel kicsit sebez ami elég kellemetlen tud lenni, de amint kimaxolod biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#18854) 04ahgy válasza Atlantis (#18850) üzenetére


04ahgy
nagyúr

De csak történt erre felé is valami nevezetes esemény, szeptember elején. Mondjuk a VH kirobbanása, az igen fontos esemény tankos szemmel. Szóval lehetne akció. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18855) Atlantis válasza 04ahgy (#18854) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, de ez a "nevezetes esemény" szerintem nem ad okot rá, hogy ünnepeljék...ebben a hónapban amúgy sem panaszkodhatunk, kijutott a jóból rendesen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18856) Angel1981 válasza Atlantis (#18855) üzenetére


Angel1981
veterán

"ebben a hónapban amúgy sem panaszkodhatunk, kijutott a jóból rendesen."

Igen, ez így igaz! :K

De azért jó lenne még megfejelni egy hajrával! :))

(#18857) 04ahgy válasza Atlantis (#18855) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem is kértem, hogy az eseményt ünnepeljék. :D Mindössze akciózzanak, hisz ez az esemény nagyban közrejátszott abban, hogy most ennyi és ilyen tank létezik.
És nem is augusztusban kell az akció, tudom, hogy sok volt. Szeptember 1-től nekem megfelel. :DDD

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18858) L4mie


L4mie
veterán

Hali! Aki Bétázik:

SP-n milyen változások lettek végül, olvastam a patchnote-t de igazság szerint csak a páncélzatát érintő változásokat írták :S pen-t nem változtatják?
Vannak tapasztalatok az új kínai prem tankokról?
Érdemes lehet majd leváltani rájuk az SP-t? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#18859) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, tesztszerverre csak úgy lehet menni, hogy letöltöm a kliens feltelepitem majd kliens egy eltérő helyre eredeti wot könyvtártól, és hagyom hogy letöltse? Torrentet engedélyezzem beállitásokban vagy inkább ne?

Esetleg olyat nem lehet, hogy egy komplett installert letöltök vagy a jelenlegi wot könyvtárat átmásolom és ahhoz letölti a frissitéseket? :)

Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#18860) Enzolord válasza L4mie (#18858) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a baj, hogy a kínai prémek csak a 2. tesztfázisban kerülnek bele a játékba, addig nem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18861) sith7 válasza L4mie (#18858) üzenetére


sith7
nagyúr

Úgy olvastam, hogy 1:1 - ben nem fogod tudni az SP - t lecserélni az új tankok valamelyikére, mivel azok csak Shop - ból lesznek elérhetők, az aranyat pedig a játékban kapod vissza, ergo, ha kell az új tank, akkor oda Eur kell ... :U

(#18862) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Érdemes egyébként befizetni erre a Premium accountra? Ha jól látom kb 3000ft egy hónap. Van értelme?

(#18863) bullseye válasza GeneraL_XTX (#18862) üzenetére


bullseye
addikt

ha van rá pénzed, és játszol rendszeresen akkor van. 50 százalékkal több xp, több credit.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18864) mynames válasza GeneraL_XTX (#18862) üzenetére


mynames
senior tag

Hát szerintem van. Tier 7-8 fölött prém nélkül fejleszteni jóval lassúbb. Farmolni viszont jól lehet a t5-6 ban de akkor ugye az megint csak a magasabb tierű tankoktól veszi el az időt..

(#18865) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!
Remélem tud valaki segíteni..
Jacktor mod pack-et használok, de szerintem nem a maximális a kamera zoom.
Hogy lehetne megbütykölni, hogy tényleg sniper szerűen rá tudjak közelíteni az ellenségre?
Feltettem mellé egy másik add-on.t, hogy hátha az segít, de sajnos csak rosszabb lett. (pl csak shift-re zoom-olt be rendesen, stb)
Ötlet? :R

(#18866) L4mie válasza sith7 (#18861) üzenetére


L4mie
veterán

Jah igen, amúgy szerintem egy ideig meglennék prem tank nélkül, aztán néha bekerülnek ingame shopba is ezek a cuccok, igazság szerint elsősorban az SP balanszolására lennék kíváncsi.
Ha nagyon elcseszik /szegény csigát/ akkor dobnám.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#18867) #35692544 válasza L4mie (#18866) üzenetére


#35692544
törölt tag

azon a szaron csak javítani tudnának
+ sebesség meg + átütés
ahogy lehet adom vissza nekeik inkább veszek valami 6-os vagy 7-es prémet belőle

(#18868) sith7 válasza #35692544 (#18867) üzenetére


sith7
nagyúr

csak meg ne bánd ...

(#18869) Drenadar válasza sith7 (#18868) üzenetére


Drenadar
veterán

jah lehet tényleg soha többet nem lehet venni és egyszer csak javítanak rajta :D

(#18870) #35692544 válasza sith7 (#18868) üzenetére


#35692544
törölt tag

ja ;)
de mi van ha azt bánon hogy nem adtam vissza :U

most nagyon utálom
mióta 4400 lett bele az arany a 2400 helyett azóta nem is viszek magammal de így meg használhatatlan 8-9 heavyk ellen

[ Szerkesztve ]

(#18871) [HUN]Dani válasza L4mie (#18858) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

magyarsrac

(#18872) Drenadar válasza #35692544 (#18870) üzenetére


Drenadar
veterán

ha jól tudom ugyanakkora a pen mint az IS6-nál... azzal pedig ki lehet nyírni könnyedén a 8as heavyket... akkor nem értem mi a baj a SPvel.

(#18873) Enzolord válasza Drenadar (#18872) üzenetére


Enzolord
addikt

Kisebb a penje, átlag 5-tel, ha jól rémlik....
És az Is6tal sem olyan sima kinyírni a tier 8 heavyket,.. :)
Annyira nem nagy az a pen...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18874) L4mie válasza [HUN]Dani (#18871) üzenetére


L4mie
veterán

Hát ez nem nagy változás.
sebaj, inkább kis buffnak tűnik mint nerfnek

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#18875) yarsley válasza Enzolord (#18873) üzenetére


yarsley
aktív tag

Pont Emiatt dontottem JT88 mellett. amig elotted vannak az ellenfelek, addig eleg jol lehet oket paritani.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#18876) #35692544 válasza [HUN]Dani (#18871) üzenetére


#35692544
törölt tag

az a baj hogy a 38-at kizsírozott szakadékba hátszéllel tudja
betonon egyenesen 24-25km/h fű olyan 20 köröl mocsárba meg emelkedőre 10-11

az is3-at szemből csak a tetején lövi be vagy ha nagyon rád van osztva a random faktor de az 100 csatábol 1-2
max ha az oldalába tudsz menni de ezzel a csigával az nem megy

[ Szerkesztve ]

(#18877) yarsley válasza yarsley (#18875) üzenetére


yarsley
aktív tag

*apritan... WTB fel oras edit :O

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#18878) Enzolord válasza yarsley (#18875) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is tervezem lecserélni rá SP-t...:)
Nem az igazi...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18879) nihill


nihill
őstag

Az másnál is így van, hogy a hétvégi event vége nem esik egybe a következő nap elejével?
Ma reggel 7 után én még 3 tankot is le tudtam ötszörözni, mielőtt *2-re váltott volna vissza a többinél.

(#18880) dfsz34 válasza yarsley (#18875) üzenetére


dfsz34
őstag

Én is vettem most az ákcióban, de nem vagyok hasra esve a JT88-tól. Vannak bizonyos helyek, ahol lehet vele jól hasat rejteni és ha éppen ott van nagyobb csetepaté, akkor szép sebzést kiosztani, de egyébként sok negatív tulajdonsága van., amellett, hogy a frontját a 8-sok átlövik golddal, akár egy T69 is. Tehát leginkább akkor van elemében, ha elég jó a saját csapatod és tudja tartani az ellenséget, akit te segíthetsz nekik aprítani. Oldalt, hátat lehet vele jól lőni, csak kell hozzá ellenfél, akik hajlandóak mutatni, szemből viszont nagyon keresni kell a gyenge pontot és a gondom itt az, hogy papíron nagyon pontos a löveg, de ha éppen a program sz.pó ágra tett, akkor esetleg csak minden harmadik lövésem megy oda, ahova szeretném és a többi meg mindenfele.

Máskülönben nem sokat tudsz a csatához hozzátenni, arról nem is beszélve, ha egyedül hagynak, akkor szinte bármi ki tud végezni, ami megy legalább 30-t, mert annyira lomha és annyira nehezen fordul.

Ez a sok kicsit sebzek de gyorsan elv nem igazán életképes már tier7-8 csatáktól, mert az ellenfél ritkán olyan ostoba, hogy egy helyben megvárja, amig te lövöldözöd. Ha leláncolod, az működhet, de a kis javítót mindenki ismeri már és gyakran meglépnek még úgy is.

A kredithozam végül is jó, de szerintem egy T34 vagy su12244 vagy panther m10 többet tud hozni helyes játékstílussal. A többi 8-ast nem ismerem, csak ezeket, de ezek nekem sokkal jobban hoznak, mint a JT8.8, pedig 1450 az átlagsebzésem vele, ami annyira nem rossz, de a JT88 túl sokszor marad ott reménytelen helyzetben, amikor nem tudok vele semmit sem kezdeni, mert a helyváltoztatáshoz lassú, ha rámegyek az ellenre, akkor kilövik a hasát, de pillanatok alatt megkerülnek. Mondjuk egy előnye van, hogy ezzel nagyon kell gondolkodni előre, mit csinálok, mert ha nem jó helyen vagyok, akkor korrigálni már nem lehet.

(#18881) CHaooSS


CHaooSS
őstag

sírtam a röhögéstől már.

ugye bementem egy lerombolt épületbe és az ablakon kukucskálok. jön 3 E100, mondom segítsen valaki mert nekem kampec.. szarnak rám.. na de a hülyék megálltak az ablak előtt és úgy próbáltak kilőni XDDD ide oda mentek, de egyiknek se volt esze, hogy megkerüljön.. mind a 3 ról levettem full hp-t majd egyik rájött, hogy jönni kéne .. na rám jön, de szegényt kilőttem.. a másik kettő még mindig ott bohóckodott XD

hát ilyet... :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#18882) FoBCRaistlin válasza [HUN]Dani (#18871) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ez kb semmilyen módosítás. Máshoz nem fognak nyúlni? PL spaced armor részek, esetleg lemezek döntési szöge.

Eddig nem akartam soha semmit a "szopóágra" fogni de a minap elég érdekes dolog történt velem...
ferdi, top ágyú, elég közelről lövöldöztem, a komplett torony kilógott 3 tanknak is. Kb 6 lövés ment el egymás után Japánba meg vissza. Vagy máshogy fogalmazva 6 lövés ment el úgy az ellen buksija fölött mint Sergio ramos büntetője...
Nem is az hogy rikosé, vagy 0 sebzés vagy anyámkínja, hanem sztem a célzókörben nem volt ahova ment a skuló.

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18883) 04ahgy válasza dfsz34 (#18880) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A Löwe kredithozama sem egy másodlagos tényező ám... A KV-5-ről szintén ne is beszéljünk.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18884) Angel1981 válasza FoBCRaistlin (#18882) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez bennem is felmerült!
Ezek a módosítások valahogy túl minimálisak ahhoz mérten, amilyen hajcihő volt / van körülötte!
(Kivesszük a boltból, aki akarja, majd visszaválthatja, stb.)

(#18885) FoBCRaistlin válasza FoBCRaistlin (#18882) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Aki nem tudná...

Angel1981: tuti ilyesmi lesz, csak sutyiban. Eddig azért tényleg elég komoly mennyiségű lövést be lehetett nyelni vele. Rendesen tudott róla pattogni a nép, meg 0dmg-t lőni. Azon szoktam röhögni, hogy némelyik csatában olyan volt szegény Persi mint az ementáli, és még ment :D

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18886) mynames válasza FoBCRaistlin (#18885) üzenetére


mynames
senior tag

hatalmas!!!! :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#18887) yarsley válasza dfsz34 (#18880) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mindegyik premiumnak van gyenge pontja.
T-34 es Lowe gyakran t10-ek kozott szerencsetlenkedik.
SU-122-44 -nek draga a loszere, es pillanatok alatt el lehet lovoldozni a profitot, ha meszebbre probalsz loni, vagy egy jo helyen allo T8-T9-re. (+ low HP, + majdnem zero gun depression)
Panther: 150 pen tier 7 ben, lol. Mondjuk a regi vk 3002 DB-vel is azt az agyut hasznaltam, de ugy erzem az egy nagysagrendel jobb tank mint az a al-panther.

Egyebkent en regebben sokkal jobb beveteleket kaptam JT-vel,de valamikor 8.6 tajekan lenerfeltek... :(

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#18888) echterion válasza v!ct0y (#18832) üzenetére


echterion
nagyúr

Jaj, de ismerős ez a sztori. Pár csata erejéig az ötös szorzó miatt elővettem, hát semmit se változott, minden nap elsőre nyertem vele, de nem én voltam a döntő tényező.

Aki meg ezek hallatán hitetlenkedik, az nem használta még ezt a tankot gold nélkül.

**********

(#18889) bimbilla09


bimbilla09
tag

Sziasztok!

Problémám van a játék telepítésével.
Még anno a 8.6-os installert szedtem le. Újra lett rakva a gép, de ez a telepítő megmaradt. Felrakom, a 8.6-ot és gondoltam majd a launcher leszedi azt a pár száz megát ami a 8.7, de az egész játékot (5.5giga) akarja leszedni.

Van valami megoldás erre a problémára?
Előre is köszi.

(#18890) Stauffenberg válasza bimbilla09 (#18889) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam már 5-6 update óta műveli, hogy:

- Frissítést leszedi
- Frissítést telepíti
- Frissítést ellenőrzi
- Frissítés nem tetszik neki
- Újra leszedi az EGÉSZ kliens
- Újra telepíti az EGÉSZ klienst
- Telepítést ellenőrzi
- Végre tetszik neki

Még az a szerencse, hogy gyors a netem és csak negyed órát rabol el az életemből ez a töketlenkedés. Amúgy egyetlen add-on sincs telepítve a játékhoz, tehát ez nem lehet okozója annak, hogy sosem képes csak simán frissíteni és miért szedi le a frissítést követően az egész klienst újra.

(#18891) sith7 válasza #35692544 (#18870) üzenetére


sith7
nagyúr

Soha nem lőttem SP - vel gold - ot, és közelről az IS3 orrát is be lehet lőni, persze szerencse is kell hozzá

Arra gondoltam a megbánásban, hogy bármit lehet rá mondani, de azt nem, hogy nem hozza a manit ... ha van 8-10 találat, akkor a 70k - 90k mani nem olyan rossz

(#18892) bimbilla09 válasza Stauffenberg (#18890) üzenetére


bimbilla09
tag

tehat szedhetem le az egeszet. nagyszeru.

(#18893) Stauffenberg válasza bimbilla09 (#18892) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hagyd, hogy a launcher leszedje magának és kész. Sajnos nem tudsz vele mit tenni. Talán valakinek van tippje, hogy mivel lehet elérni, hogy elfogadja a frissítést és ne akarja az egész klienst újra leszedni.

(#18894) Drenadar válasza sith7 (#18891) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem sem célszerű prémium tankkal ellőni a bevételt :D különben minek is játszik vele az ember? Mazochizmusból? :D

Mondjuk szívesen kipróbálnám az IS-6-ot az IS8 motorjával és top ágyújával :)

(#18895) sith7 válasza Drenadar (#18894) üzenetére


sith7
nagyúr

én meg az SP - t az M103 ágyújával :DDD

(#18896) Enzolord válasza sith7 (#18895) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor merjünk nagyot álmodni, A PZ1C-t a T110E3 Front, a Maus oldal és hát páncéljával, a Fv215b 183 ágyújával, szintén a PZ1C töltési és táras rendszerével...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18897) sith7 válasza Enzolord (#18896) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez se rossz

Tesztszerveren nem engedi, hogy az SP - vel menjek :U

(#18898) myckey válasza Enzolord (#18896) üzenetére


myckey
veterán

meg sugárhajtás,lézerágyú és hőkövető rakéta nem-e kéne rá esetleg? :U
:)) :D

ja meg lövedékelhárító rendszer. :C

meg egy hangszóró,amiből szóna az adideadidit
a legskilleseb ellenfélnek pedig SP járna
:K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18899) sith7 válasza sith7 (#18897) üzenetére


sith7
nagyúr

A T-34-3, és az 112 viszont megjelent a megvásárolt tankok között, pedig én nem vettem meg egyiket se !!! :Y

Ezért nem lehet már az SP - t tolni ?
Megkezdődött a teszt2 ?

(#18900) Enzolord válasza myckey (#18898) üzenetére


Enzolord
addikt

Na jó, a PZ1C mind a négy oldalára rászigszallagozni egy halálcsillagot, és kész... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.