Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17351) mikron válasza Bingisz (#17340) üzenetére


mikron
tag

T-43 jó kis gép :K :U

(#17352) Reaper válasza PR0JECTNR56 (#17343) üzenetére


Reaper
őstag

és @Chris0321 Köszi! :R

(#17353) mikron


mikron
tag

Ha kilő az ellenség kultúra kipattan :D :D ;]

(#17354) Chris0321 válasza Reaper (#17352) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen. Van magyar oldal is amire kiírják, ha gond lenne az angol nyelv de annak nem tudom a nevét.

(#17355) Drenadar válasza csaba17 (#17335) üzenetére


Drenadar
veterán

nem lényeg hányas szintű tankot szedsz ki, az a lényeg milyen tankkal csinálod :)

(#17356) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

WarThunder techtree elég érdekes, ha ez igaz. Mi az i*tenharagjának van benne mobil légvédelmi ág? Tán' csak nem lesz benne vmi légi támogatás (pl Typhoonok) amit csata közben le kell majd szedegetni? :)

(#17357) dorka16


dorka16
aktív tag

Ettől a rohadt Erlenbergtől megőrülök. Minden második csatám ott van. :W

(#17358) L-e-f-i-e válasza dorka16 (#17357) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Kinek a pap, kinek a papné, imádom azt a mapot :D

=^-^=

(#17359) Fel válasza erikke17 (#17344) üzenetére


Fel
addikt

Ahogy a kolléga is írta, ez itt most csak szomorú, de nem fail...

Ha ezen a szovjet heavy ágon kezd az ember fia, akkor biza így jár. Ezért is nem értem miért mindig ezt az ágat ajánlgatják a kezdőknek.. :U Tök szívás pedig, hogy nincs "örökíthető" modul egyik tankról a másikra átlépve. KV-3-on kifejlesztjük a jó öreg D-25T-t és jópajtásunk lesz egész tier 9-ig, míg a másik ágon az IS-3-mal megszerzett BL-9-cel röhögve indulunk csatába az IS-8-on..

Dettó ugyanez a szitu a németeknél a Maus ágán:

Ez sem igazán az a vonal, aminek elsőként kell nekiugrani.

Skyhunter: Szerintem ez továbbra sem a WT topic.. Van neki sajátja: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17360) octopus666 válasza dorka16 (#17357) üzenetére


octopus666
tag

Nem is tudom mikor játszottam azon a pályán :U általában Himmelsdorf, Ensk, Siegfried Line, pályára dob mindig, nekem meg ezek jönnek ki a könyökömön ;]

(#17361) Stigma.HC válasza Fel (#17359) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

És még így is látni néha IS-8-at D-25T löveggel szerelve :)) Ki érti ezt?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17362) biacsia


biacsia
tag

Valaki feltette már a kérdést, hogy az M103-on nem érdemes kifejleszteni a top löveget, mert a T110E5-ön az a kezdő puska? Ez így 60.000 xp spórolás lehet. Igaz?

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#17363) Drenadar válasza biacsia (#17362) üzenetére


Drenadar
veterán

nem :D
mindig érdemes kifejleszteni a top löveget, jobban hoz vele élvezetesebb a játék. Tény, hogy soknak tűnik de sokkal szenvedősebb a kis löveggel kifarmolni azt a maradék 100 ezret... vagy mennyit is?

(#17364) Remus389 válasza biacsia (#17362) üzenetére


Remus389
veterán

80000 XP sporolas, mert a torony közt sincs különbség

én azért kifejlesztem..

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#17365) Chris0321 válasza biacsia (#17362) üzenetére


Chris0321
addikt

A lánctalpat és a rádiót sem kötelezőés az 30.000 xp, de sokkal használhatóbb a tank ha minden ki van fejlesztve. Mivel a T110 185.000 xp(http://www.wotdb.info szerint nem vagyok belépve a játékba) ami elég sok és szerintem nem éri meg olyan tankkal szenvedni amiről a legjobb modulok hiányoznak.

(#17366) biacsia válasza Remus389 (#17364) üzenetére


biacsia
tag

Köszönöm! :)
Azért gondoltam, mert az m103 utolsó két ágyúja között elenyésző a különbség (+15 pen.;+0,1 lövés /perc) a 60k xp meg 1/3-ad t110e5 :) Aránytalannak érzem. Kíváncsi voltam/vagyok mit gondoltok!
#17365) Chris0321 : Persze a többi dolog egyértelmű, hogy megéri. A fent említett dolog miatt érdekel.

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#17367) Simi37


Simi37
őstag

Hogyan lehet olyanra h máshogy nézzen ki a célzás meg a %-okat kiírja sbt? :F ? mint HUNdani vagy mint erikke17 képe. pl itt egy kép:

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#17368) sith7 válasza g85j (#17319) üzenetére


sith7
nagyúr

Azért annyira nem szar, még gold nélkül is lehet használni :R

Legyen most egy vesztett meccs, tegnapi ... sebzést nézd :B

(#17369) Chris0321 válasza biacsia (#17366) üzenetére


Chris0321
addikt

Minden egyes + mm átütés jól jön főleg ha tier 10-ben egy komolyabb páncélzatú ellenféllel futsz össze. Jó, prém lőszerrel is lehet tolni, de azzal jóval drágább.

(#17370) Cucuska2 válasza biacsia (#17366) üzenetére


Cucuska2
őstag

Aim time, az, amiben verhetetlen a jobb ágyú.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#17371) Cseri0058 válasza Simi37 (#17367) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ez az xvm. Mindent megtalálsz a wothungary.hu oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#17372) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Valaki szakasz? OROSZ SZERVER
csak van egy magyar :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17373) erikke17 válasza Bingisz (#17350) üzenetére


erikke17
őstag

Habár igaz, na de köszönöm szépen azzal az ágyúval T10-be.. :D

Fel - Azért ez sem piskóta.. karcolni tud vele? :D

Simi37 - Beállitásokban tudod, ott ahol a célzókeresztet is állitod csak a másik fülön. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#17374) maross


maross
veterán

Jopar kod erejeig, barkit be szeretnetek csalni a jatekba, tudok adni bundlebol megmaradt 1500 aranyas wot invite kodot az uj aldozatnak, csak dobjatok egy privit. Csak azoknak, akik regelni akarnak, es csak egyet, nem tovabbertekesitesre. Koszi!

szerk: Your World of Tanks Invite Code: 6BN7RV7GH7HC6P (have fun :) )

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17375) Imilenni


Imilenni
addikt

Prémium tank feeling :D

Press "F" to pay respects.

(#17376) Patrick76496 válasza CHaooSS (#17323) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ezt a videót nézd meg, van benne pár hasonló érdekes eset. :K

Szerk: Kb 2:50-nél kezdődik az a rész, amikor a lövedékek átmennek az ellenséges tankokon, és a csapattársat találják el. Szerencsés vagy, hogy veled nem ilyen történt.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#17377) Spenike válasza biacsia (#17366) üzenetére


Spenike
tag

Hali

Ha rám hallgatsz akkor nem kell a legnagyobb fegyó bőven elég az előtte lévő én is úgy tolom !
és ugye spórolsz 60k xp-t ha meg ki fejleszted a köv járgányt meg lesz a top löveg is ,)

(#17378) gyík001 válasza Cseri0058 (#17341) üzenetére


gyík001
csendes tag

Sziasztok! Kellene nekem egy kis segítség! Nekem laggol az egesz ugyanúgy full és min grafikan. Gep portalanitva, vga-hoz legujabb driver telepítve. VGA: Ati HD 6780, CPU: core i5. Ahogy húzom a kurzort akkor is van lagg. Ezzel mit tudnek kezdeni? Köszönöm előre is a segítségeteket! Ja és fps 40-80. Ping 40 korul van.

(#17379) Djuree válasza gyík001 (#17378) üzenetére


Djuree
félisten

milyen win? mikor volt újratelepítve? ha 1 évnél idősebb nem ártana lehet újrahúzni csontra a gépet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17380) Djuree válasza biacsia (#17362) üzenetére


Djuree
félisten

nem érdemes, szinte ugyanazt tudja. én se fejlesztem ki, nincs sok értelme.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17381) mikron


mikron
tag

Karbantartás :U

(#17382) Djuree válasza mikron (#17381) üzenetére


Djuree
félisten

mennyé melózni! :P
amúgy meg örülj h van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17383) szbalogh válasza mikron (#17381) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt meg hogy? Én akkor még játszottam ... bár EU1-en.

Nick: HE_Storm

(#17384) virkir válasza mikron (#17381) üzenetére


virkir
veterán

Mint minde nap amiota megy a jatek :U

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17385) Djuree válasza virkir (#17384) üzenetére


Djuree
félisten

most miért mondod? még csak 2 éve megy! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17386) Enzolord


Enzolord
addikt

kíváncsi vagyok, hogy a hétvégi safari akció keretein belül a Maus is akciós lesz e, mert azt írja a honlap, hogy minden állat után elnevezett tank kap kedvezményt..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17387) grex4 válasza Enzolord (#17386) üzenetére


grex4
aktív tag

(#17388) Enzolord válasza grex4 (#17387) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha kilövöd, kapsz +5000 kreditet...
Ez igen érdekes akció lesz...

Ja, de ez a Jenkiknél lesz....

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17389) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az miért van, hogy újraképzésnél, ha van pl. 2x100 %-os skill, 1 db 4x %-os skill újraképzésnél kírja a 2x100 + a 4x -néhány %, de miután újraképzem, a 3. skillt teljesen elveszi :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17390) g85j válasza sith7 (#17368) üzenetére


g85j
tag

Az szép!
Néha nekem is beszalad 1-1 ilyen kör vele. De akkor valami ultra szerencsés helyen kell vele mozognom. (Bár mostanság egyre több, kezdem megszokni, hogy már nem első soros tank.)
Mert néha még az IS3 oldala is képes pattintani, az elejéről meg nem is beszélve....8-as heavyvel szemben, rögtön 2-es gomb :N
De inkább próbálom a puhatestű 7-es estleg 6-osokat csipegetni vele.
A front pedig......hát nem olyan, mint volt, pont amiért anno megvettem.

(#17391) sith7 válasza g85j (#17390) üzenetére


sith7
nagyúr

Kiváncsi vagyok nagyon, hogy mit fognak változtatni ...sokakkal ellentétben nekem tetszik ez a tank :B , remélem nem teszik teljesen tönkre :O

(#17392) xtmod


xtmod
senior tag

üdv.

felraktam ezt a k-roy féle mod packot. a betöltés végén a modulok frissítésénél várakozik. ez normális?

(#17393) Imilenni válasza grex4 (#17387) üzenetére


Imilenni
addikt

az IS széria miért nem szerepel köztük? :F

Press "F" to pay respects.

(#17394) csapee válasza mcwolf79 (#17389) üzenetére


csapee
senior tag

Ugy tudom valahany szazalekot a teljes skill utan elvesz ha atkepzed.

Csapee

(#17395) mcwolf79 válasza csapee (#17394) üzenetére


mcwolf79
veterán

De a 3. skill 40 % felett volt,és teljesen elvette.
Sőt a 2. skill is lement 99 %-ra :O

Csak eldobattam vele. Ugyanabban a tankban akartam hagyni, csak átképezni.
És ez már nem először fordult elő :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17396) Drenadar válasza mcwolf79 (#17389) üzenetére


Drenadar
veterán

csak eldobattad vele a képzettséget vagy más tankba tetted át a legénységet?

vagy milyen újraképzésről beszélsz tul kép?

Ha eldobattad vele és nem goldért persze hogy elveszi :D ez az ára... de alul írja is hogy hány százalék lesz a képzés után...

[ Szerkesztve ]

(#17397) jano_77


jano_77
nagyúr

Árulja el nekem vki nagyon szépen kérem, hogy hogyan fordulhat elő az, hogy hetek óta tök mind1 mit csinálok - kikapcsolom a gépet, újra indítom a játékot -, vagy tök mind1 melyik szerveren vagyok az idióták mindig az én csapatomba kerülnek?!? Mind1 mennyit sebzek vagy ölök, mert mire feleszmélek, már egyedül maradtam az ellenféllel! :O :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#17398) xtmod válasza jano_77 (#17397) üzenetére


xtmod
senior tag

ismerős. :D

(#17399) AlexWolf válasza jano_77 (#17397) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hetek óta nem játszom...a "no women no cry" után szabadon: "No wot no cry" én most így érzem. :)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#17400) Enzolord válasza xtmod (#17392) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem ezt a garázsmod miatt csinálta még az elején...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.