Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17451) mcwolf79 válasza CHaooSS (#17441) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem ezt a 8.6 alatt az xvm csinálta.
Mostanában 8.7 alatt még nem fordult elő (kopp-kopp)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17452) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nézd meg... utolsó lövés.. FÚÚÚÚÚ, ha 2 másodperccel több időm lett volna... :W

jgpz e100

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17453) Fel válasza CHaooSS (#17441) üzenetére


Fel
addikt

Újfajta in-game rating. Osztályozzák a teljesítményed, és ez biza most: 1, de akkora nagy, hogy nem fér be a leckekönyvbe.

-----------------------------------------------

A legújabb Ranzar videó: Kapj el ha tudsz.

(#17454) Iron Funeral válasza CHaooSS (#17452) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem ezek a linkek cirill betűs 404 errort dobnak :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17455) CHaooSS válasza Iron Funeral (#17454) üzenetére


CHaooSS
őstag

hogy-hogy ? :F

akkor: wotreplays.ru -----> jgpze100_el hallouf -ra keress rá

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17456) iwu válasza kisküzdő (#17433) üzenetére


iwu
addikt

Hát, a hozzászólásodból kiderül, hogy nem vagy rendszeres topic olvasó. Ha meg a smájlit nem ismered, az sem az én saram...
Az utolsó mondatod meg nem kommentálom, de javaslom a tükör nevű tárgyat:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17457) iwu válasza nyunyu (#17439) üzenetére


iwu
addikt

vazze, a héz elején vettem meg a 2 tigrist:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17458) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha nem akarja megadni a 300k-t a 30 kill után ( a WOT statistic szerint is 34 kill-nél járok) akkor jóváírja előbb-utóbb, vagy ha nem hajtom míg megadja akkor megy a levesbe?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17459) CHaooSS válasza mcwolf79 (#17458) üzenetére


CHaooSS
őstag

várj 1-2 órát, ha nem kaptad meg akkor írj nekik

bár ha jól tudom nem foglalkoznak ilyennel mert valakit már szépen elzavartak..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17460) CHaooSS


CHaooSS
őstag

EZ MI. SZAR SZAR SZAR :W :W

hát telibeverem mááá.. E75 alvázát se tudom átütni ez mii... normál ammo-val még 1x se ment..

most betöltöttem gold ammo-t 1 maradt mondom laza.. ERRE ez is lepattan. édes istenem

pedig jó lett volna :O :O :O

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17461) Cucuska2 válasza CHaooSS (#17460) üzenetére


Cucuska2
őstag

210 pennel egy olyan magas tankról, mint a T54E1, sosem fogod átutni. :U

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#17462) CHaooSS válasza Cucuska2 (#17461) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát ez a bajom... hihetetlen, hogy ennyit kapott... esélyem sincs így :( már nem egy csatát veszítettem el ez miatt :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17463) tbundy válasza mcwolf79 (#17458) üzenetére


tbundy
csendes tag

nekem is egyik nap a 37.re adta meg...

(#17464) marked one94 válasza tbundy (#17463) üzenetére


marked one94
őstag

Én valamelyik nap elkezdtem magamtól játszani, hogy meglegyen, de egy idő után ráuntam és nem is adtam meg még a 300k. Másnap nézem a planetwot-ot és kiderült hogy csak 29 killt csináltam. :C :O

You'll Never Walk Alone

(#17465) virkir válasza marked one94 (#17464) üzenetére


virkir
veterán

kiderült hogy csak 29 killt csináltam.
mint en tegnap :W
meg egy kort kellett volna menni, a fenebe

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17466) mcwolf79 válasza marked one94 (#17464) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én már a 36.-nál voltam, de éjfél után azt mondtam, tegyétek oda a 300k-t ,ahova gondolom :((

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17467) Habib[HUN] válasza mcwolf79 (#17451) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nekem is előjön a hiba. Fixen akkor amikor kínait lövök. Ha utána más nemzet tankját lövöm eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#17468) mcwolf79 válasza Habib[HUN] (#17467) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én kb. 3 napja tettem fel megint az xvm-et ,de még nem jött elő a hiba.
(pedig letoltam jópár meccset)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17469) Fel válasza mcwolf79 (#17466) üzenetére


Fel
addikt

Akkor sokadjára még egyszer: Anniversary Missions
"Appetite for Destruction

Destroy 30 enemy vehicles over 24 hours.

Only random battles
This mission can only be completed once per day.
Only vehicles of tier IV and above count.

300,000 credits"

Lőhetsz ki akármennyit naponta, ha csak 29 tier 4+ köztük, akkor már nem kapsz semmit.

Érdekes módon nekem eddig még mindig jött a +300k kredit azután a csata után, amelyikben meglett a 30. frag.. Ugyanígy a +1 nap prémiummal sem volt gond.

(#17470) mcwolf79 válasza Fel (#17469) üzenetére


mcwolf79
veterán

Még egyszer:
- Én eddig csak random battle-t nyomtam
- Nincs Tier 5 alatti tankom
- Ezeket délelőtt és éjfél lözött lövöldöztem össze (persze nem egyhuzamban, hanem hosszabb-rövidebb szünetekkel)

Szóval nem nálam van a hiba. Eddig nekem is mindig beadta, csak tegnap volt valami gebasz :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17471) #43783936 válasza mcwolf79 (#17470) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a hét elején sikerült belefutnom, hogy a 32. killre adta meg.
Másnap ismét 32 killem volt, de arra nem adott semmit.
Tegnap este ismét csak a 32.-re adta meg.
Kezdéskor fel szoktam írni hogy mennyivel indulok, így biztos nem számolom félre.
Bár én a LearnToPlay-t is nyomom, de annak a killjeit nem szoktam beleszámolni.

[ Szerkesztve ]

(#17472) sith7


sith7
nagyúr

Valami tuti van, mert én írom a killeket, és tegnap volt a 3. nap zsinórban, hogy a 29. - re már megadta

(#17473) dorka16


dorka16
aktív tag

ISU-152-nek a BL10-es ágyú alap lőszere mennyire üt át "mindent"? Mert a BL9S-nek a gold ammoja nem üt annyit elvileg. Persze a tűzgyorsasága kicsi de ha a legtöbb tankot viszi szemből akkor elviselem.

[ Szerkesztve ]

(#17474) bullseye válasza dorka16 (#17473) üzenetére


bullseye
addikt

Pattantam már vele panzer 38 na-ról, és nem is túl pontos, de szépeket tud ütni, ha jó napja van.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17475) marked one94 válasza dorka16 (#17473) üzenetére


marked one94
őstag

Ugyan úgy célozni kell vele, nem elég az auto aim és kész.

You'll Never Walk Alone

(#17476) HungAryan válasza dorka16 (#17473) üzenetére


HungAryan
tag

A BL9S-t nem érdemes kifejleszteni, annyi XP-böl már majdnem megvan a BL10, ami sokkal nagyobb megállító erövel rendelkezik.

WT account: Cpt_Hungarian

(#17477) dorka16 válasza HungAryan (#17476) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én is így gondoltam. Köszi.

(#17478) hfrici


hfrici
aktív tag

Őrjárat :))

(#17479) iwu válasza hfrici (#17478) üzenetére


iwu
addikt

:C

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17480) #43783936 válasza hfrici (#17478) üzenetére


#43783936
törölt tag

:R :C

(#17481) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Lehet volt mär ,de berakom hätha .: Tank biatlont szervez Oroszorszäg

ezek tenyleg odäg vannak a tankokkal :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17482) bullseye válasza jozefgucci1 (#17481) üzenetére


bullseye
addikt

Milyen eredeti ötlet...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17483) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ezt hogy csinálta?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#17484) Antonius1978 válasza mcwolf79 (#17470) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, szerintem az tortent veled, hogy a kilott tankok nem estek bele a 24 oraba. Ilyen egyszeru a magyarazat.
Az elso adag tankot, mondjuk 20at kilottel szervervaltas elott, a tobbi 10et utanna, igy aznap csak 10et lottel ki a szervervaltas szerint.Maskepp nem lehet, nekem mindig azonnal megadja a 300 ezret.

(#17485) L-e-f-i-e válasza zozimoto (#17483) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez valószínűleg egy bug, láttunk már ilyet másnál is ő nem tud kijönni kilőni ti meg nem tudtok bemenni valahogy beszorult a textúra mögé...

=^-^=

(#17486) Sanya


Sanya
nagyúr

Én most vettem egy jagdtigert :)
Ventillátor, töltésgyorsító mellé ti mit raknátok fel kiegészítőnek?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17487) grex4


grex4
aktív tag

Tudja valaki hogy mikor lesz javítva ez a tárgyak sziluettje mögül lövéskor eléd csapódó lövedék bug? Tökéletesen a célkeresztben van az ellenség, és magad elé lősz. Minden pályán egy csomó helyen előfordul és ilyenkor ki se rajzolja az ellen körvonalát. Egyik pályán a fél tankomat ki kellett dugnom hogy tudjak lőni ami qrva zavaró. 2-3 peccsel ezelőttig nem volt ilyen! gondolom tudjátok miről beszélek..

Sanya: nincs magas szintű td-m, de valszeg venti helyett álcaháló és periszkóp illik. Ha jó a töltés akkor töltésgyorsító helyére tenném a ventit, persze csak akkor ha nagyon jó az álcád hogy maxos legyen.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#17488) marked one94 válasza Sanya (#17486) üzenetére


marked one94
őstag

Periszkóp! :K

You'll Never Walk Alone

(#17489) #43783936 válasza Sanya (#17486) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csigaszemet.
Én még az ltp-re is át szoktam tenni csata előtt. :D
Ártani nem árt.
TD-nél pedig különösen hasznos az a kis plusz látótáv.

(#17490) zozimoto válasza L-e-f-i-e (#17485) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Így történt. :D

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#17491) mefistofeles

Skacok! Nem igazán értem a fegyverek paramétereit. Van ugye (többek között) a páncélátütés és a sebzés. Hogy lehet az, hogy két löveg közül (az egyik a másik továbbfejlesztett változata) az egyiknek a sebzése a másiknak a páncélátütése lényegesen jobb? A többi paraméterben nincs, vagy kicsi a különbség. Melyik értéket érdemes jobban figyelni?
Ha az egyiknek kisseb a páncélátütése akkor, hogy a manóba lehet több a sebzése?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17492) CHaooSS válasza mefistofeles (#17491) üzenetére


CHaooSS
őstag

mindenképp az átütés.. hiába sebez az egyik 490-et, ha nem üti át a páncélt..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17493) dorka16


dorka16
aktív tag

Ez a Jagdphanter micsoda csalódás nekem. Ez a 105-ös ágyú valami szánalom. 200-as páncélátütése van a stock lőszernek de szerintem a közelébe nincsen. A SU100-as szintjét sem éri el. Állandóan pattan meg csak kritikal hitet lő. A saját Tierjében egy nagy nulla ez a tank. Remélem a kettes jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17494) mefistofeles válasza CHaooSS (#17492) üzenetére

Pont ez az ami számomra elég érthetetlen. Itt nincsenek gyalogosok, szóval hogy lehet (vagy másként, mi értelme) a nagyobb sebzésnek ha kissebb a páncélátütés? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17495) marked one94 válasza dorka16 (#17493) üzenetére


marked one94
őstag

Én meg úgy éreztem hogy amíg nem került fel rá a 105 mm ágyú egy használhatatlan vacak volt. Ez azért durva kijelentés hogy a t7ben egy nulla lenne, mert pont hogy nem...

You'll Never Walk Alone

(#17496) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Egy igazi ritkaság megszerezve :
Kifejlesztve:FV4202 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 180000. Elköltött szabad tapasztalat: 0.

(#17497) CHaooSS válasza Habib[HUN] (#17496) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nagyon jó tank. én szeretem ! :DDD

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#17498) Stauffenberg válasza mefistofeles (#17494) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha már ismered a tankok gyenge pontjait és azokra sózol oda (kisebb átütéssel is átmegy), akkor sokkal nagyobb pusztítást végez.

Egyébként van olyan, hogy az adott ágyúba csak HE lövedéket lehet betölteni, aminek alacsonyabb az átütési képessége és nagyobb a rombolás, de nem is feltétlenül kell átütnie a páncélt, mert így is sebez (modult, legénységet meg pláne). Például az M4 Sherman 105mm-es ágyúja is ilyen, ami mellesleg brutális (prémium lőszerrel a pen is nagyobb, szinte bármit átvisz és kegyetlenül nagyot szól, Tier 5-ös közepes tankokat sem nehéz egyetlen lövéssel elpukkantani).

(#17499) mefistofeles válasza Stauffenberg (#17498) üzenetére

Köszönöm a részletes választ!
kb. én is erre jutottam, csak elsőre kissé furcsa volt a szitu......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17500) CHaooSS válasza Stauffenberg (#17498) üzenetére


CHaooSS
őstag

persze alacsonyabb szinteken lehet ezt játszani..

feljebb már csak SU/ISU 152, meg még E 100-al szoktam HE-t használni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.