Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#18051) mikron válasza jano_77 (#18046) üzenetére


mikron
tag

Bizony sajnos erről szól a fáma :U

(#18052) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valaki így reggel szakasz? :U

(#18053) SoulReaver válasza g85j (#18049) üzenetére


SoulReaver
veterán

kempelni nehéz tankkal a legszarabb taktika... Viszont mára kiégtem, E-75 -el folyamatosan olyan t10 csatákba dobál, h esélytelen nyerni, és annyira sok a gyökér, hogy nem is érdekli, h a másiknak segítség kellene, inkább meghúzódik a ház mögött és várja a halált. nagyon szar a színvonal, de nem lehet vele mit kezdeni sajnos... :S

Csak összekellene dobni egy 100-adot, h mindenki tudjon a másikkal kommunikálni, mert így randomba... egyedül... esélytelen nyerni. ma 12- 3 csatám volt nyerő..

(#18054) cifram


cifram
csendes tag

Most hogy végre le vannak akciózva a felszerelések, mit ajánlanátok a köv. tankokra?

AMX 50 100 (stabilizátor van jelenleg)
AMX 50 120 (erre is vettem stabilizátort reggel)
E75 (töltésgyorsító van már)
Tiger II
Tiger

Előre is köszi.

WoT: NorHasso

(#18055) Bingisz válasza cifram (#18054) üzenetére


Bingisz
addikt

A két franciára stabilizátor, célzásgyorsító, venti.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18056) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

A T29-re mi lenne a célszerű felszerelés szerintetek? Az m6 legénységét mikor érné meg átültetni a T29-be?

Üdv

Akciók:
http://wotinfo.hu/index.php/item/571-gamescom-special-kulonleges-ajanlat

Djuree: Ne felejtsd el, hogy a nőkkel mindig jóban kell lenni, mert náluk van az összes pina! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#18057) Angel1981 válasza Djuree (#18050) üzenetére


Angel1981
veterán

"meg örüljön h jól járt velem, nem iszok, nem cigizek, nem bulizok...csak wot-ozok. "

Nálam is pont ez a helyzet! :)) ;)

(#18058) Flayer válasza SoulReaver (#18053) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!
Kisebb tierben is ez a divat most!
A másik dolog én alig várom vége legyen ennek 30 tankos killnek olyan szinten mennek a kill lopásra,hogy az már elviselhetetlen!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#18059) virkir válasza cifram (#18054) üzenetére


virkir
veterán

A francicát már írták.
Német/US nehézre: venti+rammer+stabilizátor (amelyikre felmegy)
Orosz nehézre: mint fent de a ventit lehet célzásgyorsítóra cserélni pl az IS-3-on (nekem jobban bejött).

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18060) Angel1981 válasza SoulReaver (#18053) üzenetére


Angel1981
veterán

"kempelni nehéz tankkal a legszarabb taktika..."

Nem értünk egyet, vannak kifejezetten "sniper heavy"-k, pl. angolok, és németek.
A másik meg; magas kill, meg win7, meg stb. ratinget folyamatos közelharcolással max. az ászok tudnak összeszedni, másoknak marad a campelés sniperkedés.

(#18061) Bingisz


Bingisz
addikt

Még mindig az egyik legnagyobb fun tank:

De a német tankok ugye sajnos nerfelt sz@rok... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18062) t.imi válasza #43783936 (#18044) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm.
4gb mellett is kilőtted a fölös appokat? Bár, a fene tudja mi a fölösleges az op.ban. Csak a külső wifi kárty aktiv meg a panda2012. Asztal animációk kilőve.
Win7 64 van fönt.
+ ez nem az offtopik :B

(#18063) sith7


sith7
nagyúr

Tesztszerver már megy ?
SP - t próbálta már valaki, hogy mi változott ? :B

(#18064) SoulReaver válasza Angel1981 (#18060) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor én ász vagyok ;] :B

(#18065) #43783936 válasza t.imi (#18062) üzenetére


#43783936
törölt tag

A panda is lehet a bűnös.
Elég komoly az erőforrásigénye.

(#18066) psycroptic válasza Djuree (#18030) üzenetére


psycroptic
őstag

Óóóóóóóóóó! Ilyen nekem is volt. Nem nézte jó szemmel, hogy a gép előtt ülök és tankozok. Ezért vettünk még egy gépet és azóta ő is tankozik... :P Már úgy tud káromkodni játék közben, mint egy kocsis... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#18067) Angel1981 válasza SoulReaver (#18064) üzenetére


Angel1981
veterán

Mindjárt gondoltam! :)) ;)

(#18068) Macka válasza SoulReaver (#18053) üzenetére


Macka
veterán

Nálam tgnap ugyanez volt. T57heavy és Is4 arra várt egy szikla mögé bújva, hogy IS3-mal 300 Hp-vel én spotoljak nekik.

(#18069) Enzolord válasza Djuree (#18026) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor annyi plusz házi melót kell csinálnod, hogy ne legyen ideje téged bizergálni..
Főzz valamit, azt a nők szeretik, és használj hozzá 10-15 különböző edényt...
Kicsit morzsálj, akkor 2 naponta elkezd porszívózni, addig is játszhatsz..
Nekem ezek beváltak.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18070) Djuree válasza Angel1981 (#18060) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap foch 155-el kempeltem a bázison, láttam szükség lesz rám védekezésnél, nagyon nyomott vissza minket az ellen, az egyik oldalon fel is morzsolódtunk.
szidtak h mit kempelek a bázison. mondom ezt bammeg. első lövés is-4 odavan, második lövés foch 155 odavan, harmadik lövés t110e4 odavan. ezt kempelem bammeg! aztán elindultam a másik megmaradt leonkkal és kilőttük a megmaradt artyt :DDD ezután már nem szidtak. :DD
szval néha jó kempelni ha a helyzet ugy hozza...

Enzolord: á majd megbeszélem én vele, alkalmazkodjon kicsit ő is. ő meg állandóan a tv előtt ül, engem meg az nem érdekel, nincs egy értelmes műsor.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18071) t.imi válasza #43783936 (#18065) üzenetére


t.imi
addikt

Megy a kukába. Még jó hogy pc world-ös. Nagyon köszi még egyszer.

(#18072) Angel1981


Angel1981
veterán

Megy már a 8.8 tesztszeró?
Próbálta valaki?

(#18073) Fel válasza Angel1981 (#18072) üzenetére


Fel
addikt

Nem.

(#18074) CHaooSS válasza Angel1981 (#18072) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#18075) Memphis79 válasza psycroptic (#18066) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
A legjobb taktika!Ezt kellene csinálni Djuree-nak is...
Én is csináltam egy profilt az asszonynak,hogy ugyan próbálja már ki (tudtam,hogy függő lesz )-én meg az asszony miatt kezdtem el az Is ágat.Sőt az Kv-1S-t hamarabb fullosra húzta mint én-persze többet is játszott :)
Innentől meg nem néz fura szemmel mikor mondom,hogy a 30kill meg a 2-3X kötelező minden nap.
MÁS:ez a processzoros dolog,hogy is jó pontosan melyik magot használja a játék?Nekem most mind a 4 mag be van pipálva...

Origin:Memphis79HUN

(#18076) nyunyu válasza dorka16 (#18036) üzenetére


nyunyu
félisten

tiszta alsót

Ennyire bonyolult beszorni a goncoket a mosogepbe, nyakononteni mososzerrel, tekerni egyet a programvalaszto kapcsolon, es megnyomni a start gombot?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18077) dorka16


dorka16
aktív tag

Hát 1 óra alatt nem sikerült leötszöröznöm az 5 db tankomat. :W 2-őt sikerült az egyik kemény 1100 pontot ért, a másik 1600-at A harmadik ami már elitre van fejlesztve így nem kell neki az XP na az persze meg sem állt 4000 pontig.

(#18078) dorka16 válasza nyunyu (#18076) üzenetére


dorka16
aktív tag

Látom megtaláltad a mondandóm lényegi részét. Gratulálok hozzá.

(#18079) Reaper


Reaper
őstag

Lehet én értelmezem megint rosszul a dolgokat, de ugye mától minden tier 7 tank 30%kal olcsóbb, kivéve a prémek, és az spgk. Nomármost vettem egy IS-t végre akciósan, vennék egy T-43-at, viszont az még mindig 950k, és tegnap is ennyi volt. :F

(#18080) Djuree válasza Reaper (#18079) üzenetére


Djuree
félisten

az már az akciós ár. :K
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18081) Angel1981 válasza Memphis79 (#18075) üzenetére


Angel1981
veterán

És nincs vita, hogy kié legyen a gép?
Vagy szakaszba nyomjátok? :D

Fel és Chaoss: nem megy, nagy nem próbáltátok? :D
Komolyra fordítva, gondolom az előbbi, mert a WoT honlapján sincs közölve még, hogy elindult a tesztszerver.

(#18082) Fel válasza Reaper (#18079) üzenetére


Fel
addikt

Az már az akciós ár. A rendes ára 1,3M körül lenne.
Tegnap azért volt ugyanennyi, mert már 19-e óta akciós a T-43: Random draw (T-43, 19th August to 26th August)

(#18083) Reaper válasza Fel (#18082) üzenetére


Reaper
őstag

és @Djuree Köszi :)
Akkor csak fáj, hogy ilyen csóró vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18084) Memphis79 válasza Angel1981 (#18081) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Nincs vita mert ameddig melózom addig ő játszik utána meg én.Max.húzom egy kicsit az övét is 5X-nél,hogy több xpt kapjon-De volt már,hogy fejlesztett nekem is amit nagyon untam már :)

Origin:Memphis79HUN

(#18085) mcwolf79 válasza dorka16 (#18077) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is ugyanígy jártam a Patton-nal.
Már alig vártam, hogy összejöjjön az XP a top fegyverre, na majd mondom most.
Bedobott olyan meccsbe, hogy a tápláléklánc alján voltam. Mondjuk hibáztram is, de ZÉRÓ pontot csináltam. Csak a sima győzelemért járó pontot, és 2 scout pontot 5-szöröztem le.
Nem voltam boldog :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18086) janimilan


janimilan
csendes tag

Ma nem panaszkodhatom:

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#18087) Enzolord válasza Djuree (#18070) üzenetére


Enzolord
addikt

Én a szex megvonást alkalmazom, ha nem hagy... :C :C :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18088) Angel1981 válasza Memphis79 (#18084) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez aztán a kooperáció! :D :R

Enzolord: és műkszik? Mert ilyesmit az esetek 99%-ban pont hogy a csajok alkalmaznak - és általában sikerrel! :P :D

[ Szerkesztve ]

(#18089) cifram


cifram
csendes tag

Akkor én hogy jártam.
Reggel 07:02-kor beléptem, nézem csak dupla a szorzó, nincs még akciózva a felszerelés.
AMX 50 100 csata. Top sebzés, 2 kill, győzelem. 2* XP
Mentem még egy kört, utána nézem, hogy minden más tanknál már az 5*-ös virít és már akciósak a cumók. Ennyi, ezt bebuktam.

WoT: NorHasso

(#18090) Enzolord válasza Angel1981 (#18088) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát éppen működik, csak azután le kell dobni a nagy mellényt és pitizni, de addig nincs gond...:)

On, nem tudja valaki, hogy a tömörített textúra csomagoknál melyiket érdemes letölteni gyengébb gépre?
75%os vagy a 25/3/ satöbbi? Képek alapján nem egyértelmű...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18091) Memphis79 válasza Angel1981 (#18088) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Bizony!rakjuk össze amink van :)

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#18092) Ispy


Ispy
veterán

Ezt a rohadék AT2-es tankot egyszerűen nem tudom szemből átlőni, sem M4-el, sem T1-el, minden lövésem lepattan.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#18093) mcwolf79


mcwolf79
veterán




Nem nyertünk. Nem rajtam múlt. Faintos ez a top gun a Patton-hoz. Hát ha még meglesz a top motor is hozzá, és akkor még mobilisabb leszek.
I <3 Patton.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18094) Djuree válasza Enzolord (#18087) üzenetére


Djuree
félisten

az nem jó, mert akkor magamtól is megvonom, ami nagyon nem jó. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18095) Angel1981 válasza Ispy (#18092) üzenetére


Angel1981
veterán

Lődd a parancsnoki kupolát, vagy HE-vel a lövegpajzsot!
Én ezt követem, és sem Churchillel, sem KV-1-el nem ellenfél már!

(#18096) Enzolord válasza Djuree (#18094) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem mondtam, hogy könnyű lesz... A sötét oldal nem hatalmasabb, de simább, könnyebben járható. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18097) wanted5


wanted5
őstag

Hi!

Gondoltam szólok, hogy óvatosan a support-tal, meg a ticket-ezéssel. Tegnap megkértem őket, hogy töröljék ki a mobil számomat, amit egy kis bizonygatás után, hogy tényleg enyém az account meg is tettek, de ezzel együtt megváltoztatták a jelszavamat is (bár nem tudom, hogy miért).
Így most nem tudok belépni gyakorlatilag sehova. Annyi szerencsém van, hogy használni szoktam a "remember me" funkciót, így a weboldalon bejelentkezve maradtam (különben kukázhatnám az accomat) és tudtam küldeni egy másik ticket-et, hogy csináljanak valamit.
Most válaszra várok egy régóta várt special napon 5x szorzókkal stb.. -.-

[ Szerkesztve ]

(#18098) Flayer


Flayer
senior tag

Ha gondoljátok csinálhatunk egy új topikot!
Neve pedig legyen:
WOT miatt sexmegvonásban lévő hölgyek és urak lelkisegély topik!!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#18099) Enzolord válasza Flayer (#18098) üzenetére


Enzolord
addikt

Supportálom..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18100) v!ct0y válasza wanted5 (#18097) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azt nem értem, hogyha megváltoztatták a jelszavadat akkor hogyan tudtál bejelentkezni ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.