Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17251) iwu válasza mefistofeles (#17247) üzenetére


iwu
addikt

Aranyért extrát nem tudsz venni, csak ezüstért, ami adott mindenkinek. max fullos tankot, amiknek vannak előnyei, hátrányai szerintem.
A prém fiók csak a fejlődés gyorsításában segít.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17252) Bingisz válasza mefistofeles (#17247) üzenetére


Bingisz
addikt

"Ahogy észrevettem aranyért gyakorlatilag bármit megvehetsz a tankodra. Tehát ha együtt kezdek egy kb. hasonló tudású játékossal aki fizet, akkor a csatatéren könnyen összefuthat az én alap tankom az ő fullos, mindenféle kiegészítőkkel felszerelt tankjával. Innen azért érdekelne, hogy miért is nincs előnye az efféle játékosnak velem szemben?"
Mindent megvehetsz te is creditért.

Az, hogy van mindenkinek egy kis aranya?
Közülünk elég sokan játszanak már több mint két éve a játékkal. Ennyi játékidőért egy kis támogatás a fejlesztőknek, szerintem nem egy nagy dolog. Amúgy garázshelyet, prémiumot és prémium tankot csak goldért lehet venni. Garázsból meg sosincs elég...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17253) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Összejött egy kvájt gud kör a Batman-el.
[link]
20k mecs után végre meglett a Fadin medál is :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#17254) Vitiris válasza Vitiris (#17248) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ez a mod nem jött volna létre ha nincs NoMaXx! Köszönet az ötletért!

(#17255) mefistofeles válasza Tenken (#17250) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ezért is írtam hasonló tudású játékosról....
Mint mindenhol itt is mindenkinek meg van a párja még ha soha nem is találkozik vele. De az nyilvánvaló, hogy behozhatatlan előnyt élvez velem szemben. Nem tudom te pénzért vagy ingyen játszol de tisztában vagy azzal, hogy egy átlagos csatakiosztás esetén mennyi idő felmaxolni pl. egy Churchillt? Mikor én megvettem akkor tele volt a fórum azzal, hogy milyen jó kis tank, milyen jó páncélzattal és top ágyúval tud rombolni is rendesen stb. Nos nekem ebből az jött le, hogy olyan lassú mint a csiga, gyakorlatilag mindenki átlőtte aki szembe jött és a top ágyúhoz nem tudom hány száz játék kellet volna....... Mivel végig szoptam vele (ez biztos az én hibám) annyira frusztrált a vele való játék, hogy eladtam. Én ha játszok egy játékkal akkor élvezni akarom, felhőtlenül szórakoznék. Nem az a célom, hogy fogakat összeszorítva, görcsösen nyomjam a vesztes csatákat 120 tp-ért hátha két hónap alatt összejön a top ágyú!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17256) iwu válasza Iron Funeral (#17253) üzenetére


iwu
addikt

grat!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17257) iwu válasza mefistofeles (#17255) üzenetére


iwu
addikt

és ez igaz az angol heavy ágra végig, nekem már a cs7 van, de dettó szívás...
Nekem a kv-2 volt ez a fíling, azt adtam el egyedül kimaxolás nélkül...
De menj rá a kv-1 kv-1s ágra, azokkal már lehet élvezni a játékot abban a tierben :)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17258) mefistofeles válasza Bingisz (#17252) üzenetére


mefistofeles
addikt

Úgy látszik nem jött át amit akartam.
Semmi bajom azokkal akik akár több tízezret is költenek a játékra és természetesen a fejlesztőktől sem sajnálom a pénzt, csak az zavar, hogy egy úton-útfélen ingyenesnek reklámozott játékban ennyire nem figyelnek arra, hogy mindkét típusú játékos (fizetős-nem fizetős) élvezze és élvezhesse a csatározást!
Volt olyan játék (igaz csak egy) ahol ezt tökéletesen megoldották......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17259) Stauffenberg válasza mefistofeles (#17255) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"De az nyilvánvaló, hogy behozhatatlan előnyt élvez velem szemben."

Te miről beszélsz? Ugyan azzal a játékkal játszunk? Nem aranyért lehet fejleszteni a tankot, hanem XP és kredit kombóért, amit a teljesítményed után kapsz. Arannyal is lehet ilyeneket váltani, de brutálisan drága lenne (olcsóbb lenne még egy 50 eurós prémium tankot is megvenni és mielőtt erre is kitérünk: A prémium tankok általában gyengébbek is kicsit, mint az azonos tierben lévő ingyenes társaik).

Mindenkinek egyformán játszania kell, csak aki fizet az +50% kreditet és XP-t kap (meg vehet garázshelyet, szakaszolhat három fővel, indíthat klánt, stb). És semmi olyat nem ér el a fizető, mint aki ingyen játszik. Nem tudom milyen behozhatatlan hátrányról beszélsz, de ez zagyvaság.

"Én ha játszok egy játékkal akkor élvezni akarom, felhőtlenül szórakoznék."

Másokat meg nem riaszt el a kihívás és megküzdenek azért, hogy kimaxoljanak egy tankot. Ha neked ez már Tier 5-ben sem megy, akkor jobb ha maradsz a Loltraktor mellett, mert Tier 8-9-ről tovább haladni már prémiummal is jó sok cumit jelent.

"Nem az a célom, hogy fogakat összeszorítva, görcsösen nyomjam a vesztes csatákat 120 tp-ért hátha két hónap alatt összejön a top ágyú!"

Ezért kell megtanulni játszani. Idővel növekszik a hatékonyságod és egy-egy csatában háromszor-négyszer annyi XP és kredit is összejön, mint kezdő korodban. Így van ez rendjén. Tanulni kell, nem megfutamodni. Pont az a baj sok játékkal, hogy csattogós lepke szinten van, pont annyi türelem és kitartás kell hozzájuk...

"csak az zavar, hogy egy úton-útfélen ingyenesnek reklámozott játékban ennyire nem figyelnek arra, hogy mindkét típusú játékos (fizetős-nem fizetős) élvezze és élvezhesse a csatározást!"

Érdekes. Én már hónapok óta nem váltottam prémiumot, mert most nincs annyi időm játszani. Mostanában jobban élvezem tier 6 körül a csatákat (VK3601H, M18 Hellcat, KV-1S). Nagyon jó fun tankok és jól is hozzák a pénz. A magasabb tierben lévő tankokat csak pár körre viszem ki, rendszerint nullára jön ki a mérleg velük.

Pedig az elmondásod alapján nem kéne élveznem... :)

[ Szerkesztve ]

(#17260) Bingisz válasza mefistofeles (#17258) üzenetére


Bingisz
addikt

Én egyetlen egyszer fizettem, a KV5-ért, hogy meg tudjam venni a tier 10 tankjaimat. Kihúztam 6 ágat fizetett prémium nélkül (egyszer nyertem egy hónapot + az ingyen prémium napok alatt van prémem) és nem érzem, hogy hátrányban lennék, a fizetősökkel szemben, pedig már 15 k csatám van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17261) sutyi^ válasza mefistofeles (#17258) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ugyan azokat a modulokat rakhatod fel te is, vehetsz prémium lőszert is sima creditért. Normál fiókkal viszont lassabban lehet haladni felfelé, és nyilván kevesebb a befolyojó pénz. Ennyi a hátránya az ingyen játszóknak.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#17262) mefistofeles válasza Stauffenberg (#17259) üzenetére


mefistofeles
addikt

Oké a mit miért témában van még mit tanulnom (bár én sosem fogok efféléket igénybe venni)....

"Nem tudom milyen behozhatatlan hátrányról beszélsz"
Te magad írtad....."..csak aki fizet az +50% kreditet és XP-t kap .." nos innen kezdve hol behozható ez az előny? Ha csak az a helyzet nem áll elő, hogy az ingyen játszó egy géniusz, a pénzes pedig a játék történetének leg bénább játékosa akkor mira a nem befizetős kimaxol egy tankot addigra a fizetős kb. 2 tier szintel feljebb van!
Most persze olyan ideális esetről beszélünk, mikor nagyjából azonos időt töltenek a játékkal és hasonló képességüek!

Már ne is haragudj de az, hogy Te nem fizetsz hónapok óta az csak akkor lenne érdekes, ha az említett tankjaidat most fejlesztenéd. De gondolom ezek már kifejlesztett top tankok. Ha két azonos tank találkozik a pályán akkor persze, hogy lényegtelen az, hogy ki fizetett. (bár még ott van a prémium lőszer)

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17263) Bingisz válasza mefistofeles (#17262) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért a WG nem a szeretetszolgálat, valamiből nekik is meg kell élniük..... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17264) Djuree válasza Vitiris (#17248) üzenetére


Djuree
félisten

a sárgák a harmadik csapat vagy mi :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17265) mefistofeles válasza Bingisz (#17263) üzenetére


mefistofeles
addikt

Könyörgöm!
Értsd már meg, hogy nem sajnálom tőlük a pénzt! De egy alapjaiban ingyenes játékban jobban kéne figyelniük azokra is akiknek reklámozzák magukat........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17266) Vitiris válasza Djuree (#17264) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem :D én úgy állitottam be a sonart az xvmben hogy sárgán mutassa a felspotolt de eltűnt ellenségek utolsó pozicióját :D Ezt jobban látom! :)

(#17267) Tenken válasza mefistofeles (#17255) üzenetére


Tenken
őstag

Nem kell 120 tp-s csatákban szívni. Kell vinni vagy 5-6 ágat, akkor mindig lesz olyan tankod ahol már 100as legénység és tele modulok lesznek és csak a következő tankot kell feloldani. Egy félkész tankkal csak a duplákat szabad letolni, ha nem vagy ellensége saját magadnak...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#17268) marked one94


marked one94
őstag

Elkezdtem volna írni, de rájöttem közbe, hogy felesleges magyarázkodni...

You'll Never Walk Alone

(#17269) sutyi^ válasza mefistofeles (#17262) üzenetére


sutyi^
senior tag

Az a helyzet, hogy én 9-es szintig elfarmoltam gond nélkül prémium nélkül. 5-ös és 6-os tankokkal lehet tökéletesen pénzt termelni. Nulláról indulni nehéz mert alacsony szinten nem sok pénzt ad, és a tankok és modulok ára majdnem exponenciálisan növekszik. Viszont amint az ember eléri a midtier járgányokat az sokat segít.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#17270) Bingisz válasza mefistofeles (#17265) üzenetére


Bingisz
addikt

De könyörgöm mit adjanak még az ingyenes játékosoknak?
Valamit mégis csak kapniuk kell a fizetős játékosoknak, de látom ezt nehéz megérteni...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17271) Stauffenberg válasza mefistofeles (#17262) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az általam beszélt magyar nyelvben mást jelent a behozhatatlan. Azt például biztosan nem jelenti, hogy lassabban, de ugyan azt elérheted.

Amúgy meg ez nem lóverseny, kit érdekel, hogy a fizető játékos gyorsabban eléri a kívánt tankot? Ez miben változtat a TE játékélményeden vagy a csatatéren tapasztalt erőviszonyokon?

Egyébként anno amikor először elértem a Tier 8-at, addig nem váltottam prémiumot egyszer sem. Még a KV-3-mat is ingyen húztam ki maximumra, ingyen vettem meg a KV-4-et és csak valamikor utána vettem először prémiumot.

De nehogy azt hidd, hogy a prémiummal nudli teljesítmény mellett gyorsan lehet haladni. A +50% miatt az alap XP nagyon sokat számít. Aki jól játszik, annak sokkal nagyobb a +50%, mint annak aki gyík. Igen, fizetsz, de még akkor is számít a teljesítményed.

Ha te a Churchillel csatánként 120 XP-t érsz el, akkor azon a prémium sem sokat segít, mert 180 XP-vel sem érsz sokat. Ellenben ha mondjuk 300 XP-t kapsz alapból, akkor prémiummal már 450 XP üti a markod.

Ha fizetsz, ha nem, teljesítményre és befektetett energiára akkor is van szükséged. Az számít a legtöbbet, hogy mekkora XP-t és kreditet kapsz alapból.

(#17272) MZsoltee válasza mefistofeles (#17265) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ha topban akarsz játszani több munkába kerül, mi gond van ezzel?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#17273) iwu válasza mefistofeles (#17262) üzenetére


iwu
addikt

de a 2 tierrel feljebb van, nem vele fog összehozni az mm, hanem a te tiereddel...illetve volt itt egy ábra nemrég, hogy melyik tank, milyen tierbe mehet. de ez nem prém függő.
Nekem van prém fiókom, mert egyszerűen türelmetlen voltam a lassú haladáshoz, meg ennyit megérdemel a fejlesztő cég is.
DE azon kívül, hogy gyorsabban haladok, nincs más előnyöm. Előbb maxolom a tankot, előbb rak nagyobbak közé...

#17267) Tenken ez a lényeg!:)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17274) Angel1981 válasza mefistofeles (#17262) üzenetére


Angel1981
veterán

"..csak aki fizet az +50% kreditet és XP-t kap .." nos innen kezdve hol behozható ez az előny?"
Nem onnan indult a vita, hogy a csatatéren hol az előnye a prémium játékosnak?

Ahogy írták itt páran; aki fizet, gyorsabban fejlődik, de a csatatéren semmi előnyt nem élvez a nem fizetős játékossal szemben, ugyanakkora eséllyel futsz össze olyan fizetős emberrel, akinek top tankja van, erős legénységgel, mint aki ugyanezt nem fizetős módon tette meg.

A WG is egy cég, pénzből él, persze, hogy nem fog teljesen ugyanolyan "jogokat" adni a nem fizetős embereknek, mint a fizetősöknek, mert célja, hogy minél többen fizessenek.
Szerintem jól meg van oldva a dolog!
Meg egyébként is, egy átlag játék 8-10.000 Ft, a vele való átlagos játékidő 10-20 óra.
Ha leosztod, nagyságrendileg 400-1000 Ft-ot fizetsz egy óráért, ezzel a játékkal, ha sokat játszol, még ennél is sokkal olcsóbb a szórakozás, válthatsz akár több 10.000 Ft-ért is aranyat.

Itt az én példám; legutóbbi nagy játékélményem a Metro: Last light.
Nagyon szerettem, de végigvittem 8 óra alatt, de annyi, szerintem év vége előtt nem veszem elő újra, ezzel szemben a WoT-t minden nap elővenném pár órára, ha lenne rá időm, de nincs, általában csak hétvégén tudom játszani, akkor viszont mindig kedvem van rá.

Más.
Panaszkodsz a Churchillre. Én korábban adtam tanácsokat, hogy hogyan használd, mert nekem nagyon bejött, de választ nem kaptam rá - egyáltalán elolvastad? :F

[ Szerkesztve ]

(#17275) HungAryan válasza mefistofeles (#17262) üzenetére


HungAryan
tag

Jelenleg a 50% bónuszon kívül semmi előnyt nem élvez az, aki prémiummal játszik.
Ez akkora hatalmas előny?

Egyetlen dolgot nyer az, aki prémiummal játszik: időt.
Mindenki döntse el, hogy megéri-e neki. Folyamatosan teszik elérhetővé kreditért a dolgokat, amit az is meg tud vásárolni, aki soha az életben egy vasat sem fizetett a játékért.

WT account: Cpt_Hungarian

(#17276) atis123 válasza iwu (#17257) üzenetére


atis123
tag

Hát az azért túlzás hogy nagyon élvezetes. A KV-1S borzasztó szenvedés a toronyig, meg a VI-os ágyuig, és utána sem egy leányálom az a 17 ezer TP a Top ágyuig.
Tigris II is szenvedés volt, de ott már a második ágyuval lehetett boldogulni, a Tigrisnél is hamar ki lehetett farmolni.

De nagy általánosságban el lehet mondani, hogy a stock tank mindig szenvedés, csak kérdés meddig.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#17277) sith7


sith7
nagyúr

Az amerikai revolvertáras tankok mennyiben másabbak, mint az adott tier - beli francia megfelelőjük ?

pl.:
AMX 50 100 vs T69 stb.

(#17278) atis123 válasza Tenken (#17267) üzenetére


atis123
tag

Félkész tankkal szakaszozni kell :). Nagyon sokat segít.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#17279) Stauffenberg válasza atis123 (#17276) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem a T20 alapesetben nagyon szenvedős volt... sem a sebességét, sem az erejét nem lehetett kihasználni. Majdnem fel is adtam (akkor még nem volt prémiumom), de végül ki lett maxolva és nagyon megszerettem, pedig nagyon szarul indult a kapcsolatunk. Aztán prémium nélkül lett meg a majdnem 100.000 XP a Pershingre, mert elrepült vele az idő. Nem is néztem hol tartok, csak csíptem vele a játékot. :) Prémiummal meg a pénzt is szépen hozza. Sosem adnám el, inkább veszek plusz garázshelyet. :D

(#17280) Angel1981 válasza sith7 (#17277) üzenetére


Angel1981
veterán

(#17281) Atlantis válasza sith7 (#17277) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem a legjobb összehasonlítási alap, az egyik heavy, a másik med. A francia 6-ot lő, de lassabban tölt (tárat is és a lövések között is) és céloz, az amerikai 4-et lő, de azt jó gyorsan. Mozgásra mondjuk ez a kettő hasonló, de T9-ben már a francia gépek mozgékonyabbak, mint az amerikai "párjuk", viszont ott már kiegyenlítődik a töltési idő. Páncélja T8-ban jellemzően egyiknek sincs, de talán az amerikai mégis többet pattint.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17282) iwu válasza atis123 (#17276) üzenetére


iwu
addikt

nem tom, nekem a kv-1s hamar összejött, most a 2 hetes tigrissel nem boldogulok:P
kinek melyik fexik jobban :B :B :B

(#17280) Angel1981 ez ám a link:D

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17283) munnergep


munnergep
senior tag

Mostanában nem szoktam rinyálni, már leszoktam róla.
55%-os winrate-el tolom, tegnap óta valami nagyon furi.
Ma még nem nyertem.
Tegnap asszem 20%-os lett a winrate-em. Kb. 40 meccs ment le. A múltkor linkeltem egy képet, ahol 6 meccs alatt 3000-es wn6-ot paszíroztam ki magamból, tehát hülye nem vagyok.
Lehetséges az, hogy 10k csata után legyen egy olyan nap, hogy leduplázni sem tudom a tankjaimat?
Vagy elért a saját prémium átkom? Eddig akármilyen prémium tankot vettem, 1 hét után eladtam a francba, mert egyrészt nem szerettem őket, másrészt a többi tankommal is minden statom romlani kezdett. Tegnap vettem egy E-25öt. Stuggal 60% wr, ezzel eddig 0%. Pedig lövök mindenkit halomra és imádom.
Na mindegy, ez a saját hülyeségem.
Muszáj volt leírnom.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#17284) jimmy74 válasza sith7 (#17277) üzenetére


jimmy74
őstag

Ez a pár amiben szerintem a francia jobb!A 9 és 10-ben messze jobb az amcsi és még elég jó is a hullja főleg a 10-esnek.Talán most az egyik ha nem a legjobb tank a T-57 a játékban.Kár hogy nincsenek még meg,még csak a T-71 lesz meg lassan... :U

WoT:jimmbo

(#17285) Imilenni válasza Angel1981 (#17274) üzenetére


Imilenni
addikt

Hogy játszottad végig?
Nekem tegnap sikerült úgy hogy 1-2 embert öltem..akit muszáj volt..
HC Ranger-ben próbáltad már? :DDD

Press "F" to pay respects.

(#17287) Angel1981 válasza Imilenni (#17285) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát hogy?
Easyn! *bitch please :D
Majd legközelebb normalon! ;)

(#17288) Vitiris válasza B4 (#17286) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Lehet! De nincs a listán! És még csak utalás sincs rá!
Az xvm minimap főleg illegális lenne.

1. mert spotot mutat
2. mert teljespályás irányzékot

Orosz fórumon a hivatalosan is fent van ez a mod! Most megnéztem! Nincs lezárva!

(#17289) Vitiris válasza B4 (#17286) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen tudom hogy volt! és van Uragan csinálta! És most is foglalkozik vele! Övé a hivatalos orosz forum is! :)

Ami más hogy a pyton egy kicsit lagmentesebb lett, és az xvm minimap flashben a zöld tankview ki lett cserélve piros vonalra.

(#17290) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat mindenkinek

(#17292) Bingisz válasza B4 (#17286) üzenetére


Bingisz
addikt

Ennyi fals dolgot, honnan sikerült összeszedned? :F
Az új motor csak a vizuális élményvilágot fogja feltupírozni, amihez hozzájön a kliens oldali fizika. A "csalások" meg a szerver-kliens kommunikációból kinyert adatokból vannak, és nem a motor hibájából.
A WG nem egy játékot akar csinálni a háromból, hanem közös fájlstruktúrát akar létrehozni, egy közös login programmal. (A loginnál lehet majd választani, hogy melyik játékba akarsz belépni.)

"Személyes vélemény az, hogy ha ilyen linkeket másolgatsz föl akkor játékbeli WR eredményeket már fölösleges, mert ezekkel a csalásokkal bárki el tudja érni!"
No comment...(plusz néhány Star Trek facepalm...)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17294) Tenken válasza B4 (#17293) üzenetére


Tenken
őstag

Nekem általában arra már nem szokott időm lenni egy párbaj közepén, hogy azt is nézegessem, épp mire néz a csöve az ellenfelemnek. Szerintem ez már az a fajta mod ami inkább hátrány. Egy idő után a túl sok info közt elveszel. Nem ad annyit, hogy érdemben javítana a százalékos wr eredményemen.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#17295) Stauffenberg válasza B4 (#17293) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én nem emlékszem olyan nyilatkozatra, hogy tankok, hajók és repülők együtt, egyetlen küzdelemben fognak harcolni. Bár lehet csak én siklottam el felette.

Azt annál inkább olvastam, hogy közös infrastruktúrát alakítanának ki a három játékhoz, tehát egyetlen account kell majd mindegyikhez, ha egyikben vásárolsz prémiumot, akkor az összesben lesz prémiumod, ha egyikben felveszel barát listára valakit, akkor a többiben is ott lesz, chatelhetsz úgy a haveroddal, hogy ő WoT-ban van, te meg Warplanes-ben. Én még itt vagyok leragadva, meg ott, hogy határozottan cáfolják, hogy ez a hajók, tankok, repülők közös csatáját jelentené, de ha van forrásod (nem pletyka, hanem hivatalosan megerősített közlemény), amiben ez máshogy jön le, azt várom. :)

(#17296) Bingisz válasza B4 (#17293) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyszerűen csinálni kell egy olyan gun modellt, amin van egy hosszú lézer. Ezt minden játékmotornál meg lehet csinálni, nem a Bigworld hibája.

SerB hetek óta azzal trollkodik, hogy milyen hülye ötlet a hajós-tankos-repcsis játékokat egybegyúrni. Az előbb leírtam, hogy mit tervez a WG, nem írom le még egyszer.

Savanyú a szőlő, hogy nincs meg az 50% winrate?
lüke te vagy az?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17297) Vitiris válasza B4 (#17291) üzenetére


Vitiris
aktív tag

1. Senki nem linkelget!
2. Továbbra is mondod ami nem igaz! Mutasd hol illegális! Vagy hol csalás!
3. Honnan veszed hogy én használom? 6 fajta célkeresztet szerkeszgettem már és egy rakás addont de a felét sem használom!
4. Az illegális módokat és azoknak a fórumbejegyzéseit zárolja a WG! Az orosz és a többi forumon is!

A deggies, és a Meltymap célkeresztek is majd 3 hónap zároláson voltak a hivatalos mod oldalon. Mondván hogy a penetráció mérésével előnyhöz lehet jutni! De onnantól kezdve hogy mindenki elérheti. Ráadásúl hivatalosan maxzoomal! :)

Elég világos a WG állásfoglalása hogy miket nem tartalmazhatnak a mód-k! Mi a határ!
Na pont ez nincs benne! Azért is megy 1,5 éve ez a mod főleg az oroszoknál.

5. Az ellenőrző mechanizmus anticheat mint olyan nem létezik csak legenda! Egy file kerül felküldésre a wg-hez az a Pyton.log. Abból meg semmi nem derül ki!

Az illegális addonokat forumon közzétéve, illetve programozásilag kizárva blokkolják! Illetve ha valaki feltesz egy
olyan youtube videót amin látszik hogy egy léser sight jön ki a csőből!
Annó volt egy cheat ami nagy vihart kavart ami egy WG baki miatt volt lehetséges hogy a töltény útvonalát mutatta. kirajzolta. Ezt már megoldották. Ha majd az is kizárás lesz hogy te lásd merre fordul az ellenség a minimappon. Akkor kiszedik vagy lekódolják hogy az adatfolyamba ne kerüljön le a kliensre, illetve ne az számolja ki.

Annyira egyszerű a script hogy 10sor az egész.

És még 1x mondom! Senkim nem vagy! Hogy csalással vádolj főleg észérvek nélkül. Vagy akárki mást!
És szólj ha én majd azzal dicsekszem itt hogy ilyen olyan pro gamer vagyok!
Ettől az addontól sem lesz az senki, Aki hülye az így is az!

Aki akarja használja aki nem az nem! Ez ennyire egyszerű! De nem te vagy a bírája a dolognak! Vagy ha igen ott az orosz forum és írd le nekik!

(#17298) sutyi^ válasza sith7 (#17277) üzenetére


sutyi^
senior tag

Kevesebb lövés, gyorsabban tölt újra.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#17299) Vitiris válasza B4 (#17293) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Na ebből látni hogy nem is tudod miről beszélsz! :D

Kevered a szezont a fazonnal! A laser sight tiltott! A minimap nem! Az XVM alaból használja.

Elárulom neked új motor sem lesz!

(#17300) Vitiris válasza Tenken (#17294) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Pontosan erről van szó! És mint írtam FPS-t is eszik!
Aki akarja használja aki nem az nem! Ennyi. Hogy bármelyik módtól neked a Winrated megugrik azt megnézném :) mivel csapatjátékról van szó! Ha valaki egyszer csinálna egy olyan addont ami mindig epic játékosokkal rak egybe, tuti használnám :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.