Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#18601) Iratus bug


Iratus bug
tag

Teszt szerveren jimbo célkereszt és damage panel senkienek nem működik, vagy csak nekem? Hol találok működő verziót?

Ha a KV-1S-től elveszik a második 122mm-es löveget akkor az a tank olyan lest t8 csatában, mint az M6. Megbaszhatod vele magadat! Ezt a két tankor pedig 85-90%-ban pakolja oda.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#18602) Chris0321 válasza Iratus bug (#18601) üzenetére


Chris0321
addikt

Frissítések után általában nem szokott működni jópár mod, mikor kijön a frissítés már szoktak lenni használhatóak.

(#18603) scyllarus válasza Iratus bug (#18601) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha valóban elveszik, és megkapja a 100-ast helyette, akkor visszaveszem :) Ugyanaz az átütés, kisebb alpha, de nagyobb ROF és pontosság: szeretni fogom.
A KV-13 meg nagyon jó tank, ha nem T8-9-es a csata. Kár, hogy 80%-ban az... És ott nem gyenge, hanem használhatatlan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18604) Iron Funeral válasza vhw (#18573) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A csajok jó táncot jártak+kód is lett. Mi kell még? :DD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18605) Iratus bug válasza Chris0321 (#18602) üzenetére


Iratus bug
tag

Idáig nem jelentkezett nálam ez a probléma. 8.3 óta simán átmásolom a következő verzió könyvtárába a modokat és működött. Teszt szerveres WoT esetében is.

@scyllarus - Nem tudom... Én a majdnem 5 skilles KV-1S-el 400 méterről is 80%-ban eltalálom az ellenfelet, pontosságra nincs okom panaszkodni. T8 csatában is hozni szoktam az átlag 1000 dmg-t, ha elveszik azt a jó kis 122mm-est akkor nem tudom... Amúgy két 122mm-es van, remélem az elsőre gondoltak, az kivehetik! :D

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#18606) dorka16


dorka16
aktív tag

Szét fogom törni a monitort. Már belebokszoltam egyet, hogy lerepült.
1 órája állok 29 killen!!!!!!!!!! 6 órája játszok 55 csata lement és nem tudom megcsinálni a 30 killt!!! 1 hete 40 csata után 70 killem volt. Megőrülök.

(#18607) Gyuri27 válasza dorka16 (#18606) üzenetére


Gyuri27
félisten

Válts szervert!

Amd - Radeon - Ryzen

(#18608) dorka16


dorka16
aktív tag

23:55 minden tankom csatában és 29 kill. Az utolsó malinkova 37mp-ig tartott.

(#18609) Chris0321 válasza dorka16 (#18608) üzenetére


Chris0321
addikt

7 órakor vált a szerver. Én Churchillel hoztam le az utolsó 9 kill-t, volt olyan csata amiben 5 összejött.

(#18610) dorka16 válasza Chris0321 (#18609) üzenetére


dorka16
aktív tag

Mindegy meg van a 30. T34-85-el beszaladtam foglalni hátha jön egy könnyű tank. Jött. Persze 2 lövés után maradt neki 1%-a hátha kilövi valaki más. 6 és fél óra játék, 60 csata. Ez a wot pályafutásom mélypontja. Ha valaki meséli nem hiszem el. Ja és úgy, hogy 26/34 az arányom tehát még nem is olyan vészes. De amikor malinkovan 5-en lőnek 30mp a kezdés után.....
A monitor mindenesetre megúszta.

(#18611) balintka válasza dorka16 (#18610) üzenetére


balintka
addikt

Ma nekem is olyan csaták voltak, h nem hittem el. Röhej ez a játék, így ahogy van.

(#18612) marked one94 válasza balintka (#18611) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem meg pont fordítva volt, tegnap voltak olyan csaták, hogy sírtam meg én is béna voltam, ma meg szinte mindet nyertem és egész jó köröket mentem. Mondjuk tegnap elégé pingelt is a játék.

You'll Never Walk Alone

(#18613) echterion


echterion
nagyúr

Pedig csak ötszörözni akartam, mert már minden megvolt szinte, ami a garázsomban van. Ráadásul a "kedvenc" helyemen, kampinovkán. :))
Szerintem érdemes belenézni, a végén csak mi maradtunk, artik.

replay


[ Szerkesztve ]

**********

(#18614) virkir válasza Iratus bug (#18601) üzenetére


virkir
veterán

Meg a teszt kezdete elott leirtak, hogy a mostani mod-ok nem fugnak mukodni

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18615) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#18596) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem mar regota a kedvencem.Igaz, akkor meg 59 volt a sebessege.Kisse zavar, hogy leszedtek 50re, de hat ez van...Erdekes, mert ha 7es szintre tett be, neha el tudtam vele donteni a csata sorsat.
Az az erzesem, hogy 6os szinten nekem is a T34/85 a kedvencem a kozepes tankok kozul.

(#18616) xtmod


xtmod
senior tag

a wg már lop is. pár napja vettem 1 hónapos álcafestést az egyik tankomra. szépen lelopták róla...

(#18617) Remus389


Remus389
veterán

zaftos kör

[link]
ezüst: 85044

XP: 8540 (!)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#18618) bullseye


bullseye
addikt

59-16-ra melyik ágyút javasoljátok?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18619) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok, ha valaki szeretne egy M22 Locust -t és egy + garázshelyet dobjon privit. Jelenleg van 3 db kódom.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#18620) munnergep válasza bullseye (#18618) üzenetére


munnergep
senior tag

Nem tudom melyiket erdemes, de engem halalra idegesit, mikor 2 masodpercenkent hatulrol cseszeget, mint egy bagzo nyul.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#18621) #43783936 válasza Kelvin (#18619) üzenetére


#43783936
törölt tag

Küldöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#18622) octopus666


octopus666
tag

Most már biztos, ha bejön 8.8 azonnal eladom a VK3601H pocsék lett :F eddig élvezet volt vele játszani, most meg egy rémálom :K

(#18623) Kelvin válasza Kelvin (#18619) üzenetére


Kelvin
őstag

Elfogyott :(

Eddig egy ember jelzett vissza, hogy megkapta. Remélem többieknek is működött.

Ma is lesz még 5 darab ha minden jól megy, illetve 200g-s kis kód mert elértem a 4000g-s limitet. Majd írok este.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#18624) virkir válasza Kelvin (#18623) üzenetére


virkir
veterán

Ha szedel össze még, elfogadnék egyet én is. :R

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18625) kisküzdő válasza Kelvin (#18623) üzenetére


kisküzdő
tag

Köszönöm szépen :R

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#18626) Remus389


Remus389
veterán

Abszolút Rekord XP!!

12890!!! XP!!!

a Pantherus-szal! Nagyon jó sniper tank!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#18627) Bingisz válasza zserrbo (#18600) üzenetére


Bingisz
addikt

Őszintén kérdem, hogy az ami hasonló a KV-1S-ben és a Su100y-ban?
Mert szerintem annyi, hogy mind a kettő szovjet.
A KV-1S top lövegét a sok sírás miatt cserélik, csak a kis noobok nem tudják, hogy így megteremtik a legjobb tier6 medet...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18628) Angel1981


Angel1981
veterán

Kinek mi a tapasztalata az ARL 44el?
Elképedtem, amikor stat nézegetés közben megláttam a top gun penjét! :Y

(#18629) kisküzdő


kisküzdő
tag

"Pedotanker" :Y Első köröm vele

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2013. augusztus 25. 10:00:52
Jármű: M22 Locust
Szerzett tapasztalat: 2 095 (x5)
Szerzett kredit: 15 122
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "3. osztály"

Küldetés teljesítve! Jutalom:
Felszerelés hozzáadva: Doboz Cola (x1), Csokoládé (x1)

(50% legények)

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#18630) Bingisz válasza Angel1981 (#18628) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon sok a célzásideje, de aki francia tankkal akar játszani, annak úgy is hozzá kell szoknia.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18631) Gyuri27 válasza Kelvin (#18619) üzenetére


Gyuri27
félisten

Be jó lett volna. Szimpatikus tanknak néz ki. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18632) Re-Tech válasza echterion (#18613) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

ehh, inkább akkor írj, ha spot dmgből lesz meg az Ász :D

Más, mindenkihez:
Van egy 450%os német E-50M med legénységem (4ik skill 50%on) és erősen fontolóra vettem a BiA kiosztását.
Elfogadnék pár tippet mi legyen a végleges leosztás.

Alap BiA mindenkinek, az utolsó skill az 50%os
Parancsnok: 6ik érzés, javítás, ezermester, szeretnek hullani az embereim
Lövész: halálos szem, javítás, pillanatkép
Vezető: megelőző karbantartás, irányított ütközés, javítás
Rádiós: helyzetfelismerés, javítás, álca (lol)
Töltő: biztonságos elhelyezés, javítás, álca (lol)

Szeretnének sokat rammolni, és messziről sinperkedni.
Repeszpáncél, töltésgyorsító és periszkóp a jelenlegi setup.

ötlet / vasaslat ?

(#18633) Szepi1979 válasza Kelvin (#18619) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én is köszöntem!

“ nem kell mindig nyerni “

(#18634) Angel1981 válasza scyllarus (#18580) üzenetére


Angel1981
veterán

Én írtam korábban, hogy még valszeg aug. 30.án is jönni fognak az ilyen kérdések! :))

Bingisz: ha csak ennyi, az nem gond! :) Sok orosz tanknak is ennyi, azokkal meg már játszom egy ideje. :)
Páncél legalább szemből megfelelő?

[ Szerkesztve ]

(#18635) Bingisz válasza Angel1981 (#18634) üzenetére


Bingisz
addikt

Elég jó. Alapból döntött a páncél ami sok mindent pattint. Viszont ezt még lehet fokozni azzal, hogy egy emelkedőn felfelé állsz meg, így még pattogósabb lesz, és mivel nagyon jó a gun depression ezért vissza is tudsz lőni. Szóval jó kis tank.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18636) Remus389


Remus389
veterán

[link]

ez sem lett éppen rossz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#18637) grunge


grunge
addikt

A hülyék miatt élvezhetetlen a játék. Első kör, de elég is volt.

Defeat
Battle: Karelia 2013. augusztus 25. 10:17:04
Vehicle: E-100
Experience received: 1 940
Credits received: 128 603

Mission completed! Award:
Equipment added: Pudding and Tea (x1), Case of Cola (x1), Chocolate (x1)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#18638) Remus389 válasza grunge (#18637) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem nem élvezhetetlen

XP 4458, kár hogy nem ez lett a x5-ös köröm ;] az 22290 XP egyetlen csata alatt :DDD

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#18639) scyllarus válasza Bingisz (#18627) üzenetére


scyllarus
veterán

Abszolút egyetértek! Már régóta nézegettem, hogy miért nincs rá a KV-1 ágyújánál jobb, de nem a 122-es, mert akkor nagyon jó lenne. (Én a T-34-85 top lövegét vizionáltam rá). Akkor tuti bérlete lesz a garázsban.

Egyébként, ha délután ráérek nézni a streamet, nekem is lesz átadó Locust kódom. Ami egyébként nagyon jó kis tank, elsőre 50%-os srácokkal is remek volt, pedig nem kedvelem a lightokat. Ha meglesz a kód, szólok.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18640) Tenken


Tenken
őstag

vége

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#18641) AVarice


AVarice
tag

http://worldofwarplanes.eu/gamescom/qr/4943682

Ez gyors volt...

[ Szerkesztve ]

(#18642) echterion válasza Re-Tech (#18632) üzenetére


echterion
nagyúr

Hehe, a végén még engem küldtek spotolni, mikor már csak 3-an voltunk, de kihaltak, mielőtt bármit is spotolhattam volna. :))

Más: mivel nekem nem jön meg semmilyen kód az indára, megköszönném, ha valaki megdobna a Locust-tal. :R

**********

(#18643) scyllarus válasza echterion (#18642) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem megjött mindegyik. Igaz, én még a régi, vipmail-es címet adom meg, de ugye az az indamail már egy ideje. Elvileg a 17:20-assal meglesz a 3. (a most következő kettőnél nem leszek itthon), ha addig nem kapsz, félreteszem neked.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18644) echterion válasza scyllarus (#18643) üzenetére


echterion
nagyúr

Tegnap dél óta nem jöttek meg, így biztos nem jön. Ez nekem még nagyon régről van meg, még a vipmail előtti korszakból, amikor még különböző utótagokat lehetett megadni a mail címnek, így lett totalcar-os.
Előre is köszönöm. :R

**********

(#18645) Kakumix


Kakumix
senior tag

Most jöttem rá, hogy itt volt az asztal alatt egy másik monitor, most rákötöttem azt is a gépre és lehet játszani mellette :)

ui.: mivel Cseri0058-től tudok erről a dologról, őt bevállaltam, hogy beküldöm az ő emailjét is.

Legyen szép napod!

(#18646) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Biztos ekönyveltetek már "nyafogónak" de kérem magyarázza meg nekem egy profi, hogy mire használható egy Pz III.A ? Scout tanknak lassú (minden elmegy mellettem) a csatákiosztásban kb. az uccsó három helyen vagyok mindig (tehát tier V-ösök jönnek nekem) azt mondanom sem kell, hogy megkarcolni se tudom őket (még az én kategóriámat is nehezen) az én dobozomat viszont minden szétlövik (bármi) max. 2 lövésből......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18647) Re-Tech válasza mefistofeles (#18646) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

free XP

(#18648) Kakumix válasza mefistofeles (#18646) üzenetére


Kakumix
senior tag

Light tank, elvileg felderíteni, artyt kilőni, bázist foglalni és nem utolsó sorban spotolásra kellene használni a tankocskádat. De ne aggódj, a következő tankok sem (Pz II/IV) sem lesznek jobbak, pedig azok már mediumok.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#18649) scyllarus válasza mefistofeles (#18646) üzenetére


scyllarus
veterán

Túl kell élni. A sima PzIII utána sokkal jobb.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18650) mefistofeles válasza Kakumix (#18648) üzenetére


mefistofeles
addikt

Mondjuk, hogy ezt tudom, de kérlek mond el azokhoz a tevékenységekhez amiket leírtál nem kellene egy kis szunyogtól legalább sebesség? Gyakorlatilag MINDEN leelőz a csatában!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.