Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#18251) v!ct0y válasza Mcray (#18248) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én nem tudom. így megfelel ?

(#18252) Mcray válasza Djuree (#18249) üzenetére


Mcray
senior tag

Elvileg PH-s tehát reménykedtem benne, hogy ha más nem is, de Ő látja és reagál.

Ezt a reakciót, hogy nem tudja senki, tegnap is szívesen vettem volna.

v!ct0y

Meg, köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18253) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Nem szeretnék senki érzéseibe belegázolni, így előre is elnézést, ha mégis...

...de csak szerintem utal egyfajta morbid humorra, hogy a német gépek buffolása a 0.8.8-as, avagy "88"-as patchben történik? :B

Nevermind...

(#18254) Enzolord válasza Mcray (#18248) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért nem írsz Rá játékban, és kérdezed meg a nevét?
Vagy tiltó listára tett? Vagy miért keresed...
BTW én sem ismerem...

(#18253) LZs?! Rémeket látsz.. :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18255) Mcray válasza Enzolord (#18254) üzenetére


Mcray
senior tag

Jó okom van, hogy nem ott keresem...Fogalmazzunk úgy, hogy nem kérek a WG megfigyeléséből (Akár van pm figyelés, akár nincs)

De ma már fel tudok menni TS-re és megkeresem ott a srácot, igaz már tárgytalan, ami miatt kellett volna beszélnem vele.

LZS :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18256) mikron


mikron
tag

Obj.416 simán kigyújtható elöről Tigrissel :D

(#18257) V.Dave


V.Dave
senior tag

Győzelem!
Csata: Lakeville 2013. augusztus 23. 11:33:32
Jármű: Dicker Max
Szerzett tapasztalat: 895
Szerzett kredit: 39 785

Küldetés teljesítve! Jutalom:
Felszerelés hozzáadva: Csokoládé (x1)

mi ez a küldetés és hol tudok róla meg többet?

Xiaomi mi 8 6/128

(#18258) Enzolord válasza V.Dave (#18257) üzenetére


Enzolord
addikt

A Honlapon.. :) Minden nemzetből az első kilőtt tank után kapsz szotyi ropi csokit...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18259) dorka16 válasza octopus666 (#18243) üzenetére


dorka16
aktív tag

12 győzelem, 7 vereség.

(#18260) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Szasztok!

Fullos Fredi után milyen lesz a Stock JT?
Tegnap sikerült kiszedni. Hát nem pont az 5X-es körömben mentem egy Top gunt?! :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#18261) krysztyan válasza LZs?! (#18253) üzenetére


krysztyan
tag

Erre még nem is gondoltam, de érdekes meglátás! :Y :DD

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#18262) Fel


Fel
addikt

Hmm... Ez az Object 140 még kisebb, és laposabb, mint a T-62A..

Így néz ki a szovjet tech tree:

És az átvariált német:

Az E-50, E-50M párosnál tényleg 150 mm lett az UFP..

Azt, hogy ne árassza el a játékot a két új kínai prémium tank egészen jól megoldották.. Én konkrétan sem a tech tree-n, sem a boltban nem látom őket... :U :D

(#18263) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nyah, friss hír, a KV-1S a 8.9-ben bukja a 122mm-es D-2-5T ágyút és kap helyette egy 100 millist (nem D-10T)

A T57 heavy és a Foch is nerfelve lesz. Tehát még egyszer, ezek a 8.9-ben lesznek!!

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18264) Cseri0058 válasza octopus666 (#18243) üzenetére


Cseri0058
őstag

nekem az első 14 csatám győzelem volt! :)
a végére pedig 17-3 lett :)

(#18265) Enzolord válasza GrooveHero (#18263) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezek az infók honnan? Tudsz dobni egy linket?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18266) GrooveHero válasza Enzolord (#18265) üzenetére


GrooveHero
addikt

tessék

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18267) bullseye válasza LZs?! (#18253) üzenetére


bullseye
addikt

:C

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18268) Enzolord válasza GrooveHero (#18266) üzenetére


Enzolord
addikt

:R
akkor hagyom is a T54E1-et a csába, és marad az 50B mint táras...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18269) sith7 válasza Fel (#18262) üzenetére


sith7
nagyúr

SP milyen lett ? :U :F

(#18270) Bingisz válasza Fel (#18262) üzenetére


Bingisz
addikt

Honnan indul a T54-ből az új tízes med?
Az újabb ágyúból?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18271) Djuree válasza GrooveHero (#18263) üzenetére


Djuree
félisten

a foch 155 vagy sima foch? bár a sima foch nem volt túl űber, de kapják be, hagyják békén a 155-ösöm. :DD az jó ahogy van.,..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18272) Djuree válasza sith7 (#18269) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen!:

bocs, nem hagyhattam ki. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18273) Enzolord válasza Bingisz (#18270) üzenetére


Enzolord
addikt

A másik tier 9esből..

(#18272) Djuree :C :C :C

Most látom csak az aláírásod a Family Guy Star Wars részéből van... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18274) sith7 válasza Djuree (#18272) üzenetére


sith7
nagyúr

ne már .... :O

töröld ki a képet :D

(#18275) Bingisz válasza Enzolord (#18273) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs is másik tier9-es... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18276) myckey válasza Djuree (#18272) üzenetére


myckey
veterán

bazmá me!
felnőtt oldalról átkattintok ide :B
:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18277) Enzolord válasza Bingisz (#18275) üzenetére


Enzolord
addikt

Az ágyúra gondoltam, mint Tier 9.. :C :C

(#18276) myckey Hát nem cukcsi, mind a 40 kilójával? :)
Szerintem a Super Pircing is lesz ilyen ratyi nerf után...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18278) Angel1981 válasza GrooveHero (#18263) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy legyen, mert a KV-1S-re rá is fért a nerf! :P

(#18279) Djuree válasza sith7 (#18274) üzenetére


Djuree
félisten

bocs, nem akartam senkinek a lelkébe gázolni. :D már nem tudom törölni, lejárt a szerkesztési idő. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18280) Remus389 válasza Djuree (#18272) üzenetére


Remus389
veterán

helyes fijú

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#18281) mikron


mikron
tag

VK3601 H :F mint egy reumás csiga úgy megy :K ami jó azt miért ........ el ??????? :W

(#18282) Fel válasza Bingisz (#18270) üzenetére


Fel
addikt

Igen.

---------------------------------------------------

Hozzányúltak a Szerviz ablakhoz, de nem kellett volna. Eddig nem volt vele semmi bajom, de most kissé idegesítő a lőszerek kiosztása. Állandóan visszaugrik az alap mennyiségekre, ha valami egyebet állítgatok. Föntről lefelé szoktam haladni. Bepipálom a javítást, auto feltöltést, kiosztom a lőszert, átállítom a gold-kredit izét, majd fogyócikkek. Na ez itt most már nem megy...

(#18283) bullseye válasza Djuree (#18279) üzenetére


bullseye
addikt

moderákat megkéred, kiveszik :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18284) GrooveHero válasza sith7 (#18269) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt hallottam, illetve olvastam, hogy a nerf mellett valami kis buffot is kapni fog, gondolom a mozgására gondoltak.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18285) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Object 140= T-62A+gun depression :Y :R

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18286) Eagle16 válasza Iron Funeral (#18285) üzenetére


Eagle16
addikt

1 fokkal több, az azért nem olyan sok. Cserébe a kupolája nem olyan védett, mint a 62-esen.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#18287) Iron Funeral válasza Eagle16 (#18286) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jóval használhatóbbnak tűnik.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18288) nihill válasza Bingisz (#18219) üzenetére


nihill
őstag

Ettől még a 7 éves fiam statja is bőven jobb.
"Maximum destroyed in battle: 4 LTP" ezt a tankot most kaptuk, 10k+ csatában eddig kire lövöldözött ez, ha még a 4 kill se volt meg?

(#18289) munnergep


munnergep
senior tag

Tegnap 77%-os volt a napi wr-em, ma 0. Elfelejtettem biztos játszani.
Hagyom is ma a 'csába, inkább megnézem a teszt szervert.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#18290) Cseri0058


Cseri0058
őstag

14:10 körül lesz kód osztás a shown!!!!!!!

(#18291) Angel1981 válasza mikron (#18281) üzenetére


Angel1981
veterán

Azért, mert cserébe csinálnak mást, ami tápos, akkor arra szabadul rá a sok játékos, eltöltenek újabb heteket / hónapokat a játékkal, és költik az aranyon váltott free xp-t.
Aztán azokat is nerfelik, és megint csinálnak újakat, és így tovább.
Üzleti szempontból tök érthető, hogy folyamatosan variálnak a tankokkal, és hogy az újak kicsivel mindig erősebbek, majd nerfelve lesznek.
Igaz, hogy ennek nem sok játékos örül, de amíg ilyen népszerű a játék, addig nem is fognak változtatni ezen a mentalitáson...

(#18292) GrooveHero


GrooveHero
addikt

És ráadásul a prémium tankok csak a test2-ben lesznek elérhetőek, most még nem rakták bele, megakadályozandó a sok 8-as prem. csatát.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18293) Garold válasza Cseri0058 (#18290) üzenetére


Garold
senior tag

Milyen kód osztás és hol??

Más: végre rászántam magam és újra nekifogtam pár hónap kihagyás után a WOT-nak, tegnap sikerült az IS3-al 400 xp-t 5x-ni, a mai szerencsére kicsit jobban sikerült. Kár hogy nincs róla replayem. :(((

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#18294) Enzolord válasza GrooveHero (#18292) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is bementem tesztre, hogy megnézzem az új orosz medet, Tier 10 csatában a 30ból 20 obj volt, ez várható is volt, de hogy valaki IS3mal jöjjön be, az azért durva... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18295) Cseri0058 válasza Garold (#18293) üzenetére


Cseri0058
őstag

majd dobok linket.

[ Szerkesztve ]

(#18296) GrooveHero válasza Enzolord (#18294) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mos mé, azt is ki kell próbálni, biztos megy szépen sorjában, lehet IS-nél tart és IS-7 kell neki majd a végén. Bár tény, én sem szoktam végigmenni egyesével az ágakon, hanem csak a 10-es próbálom ki, mert elvileg úgyis az a legjobb :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18297) sith7 válasza GrooveHero (#18292) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor ma még ki se lehet próbálni, hogy milyen lesz az új SP ?

(#18298) GrooveHero válasza sith7 (#18297) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt nem tudom, a szöveg alapján:

hese are the new vehicle stats. Be advised: 112 and T-34-3 are NOT in the 8.8 test and right now it looks like it’s intentional (in process of confirming). Apparently, WG strategy is not to release them for testing, people are supposed to buy them straight from the shop. They might appear in second 8.8 test iteration. I will post their 8.8 stats later, once I datamine them.

Mivel a szöveg folytatásában lévő tankok között nincs benne a 112 és a T-34-3, ezért ilyen a szövegkörnyezet. Az SP-ről szintén semmi hír

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18299) Fel válasza sith7 (#18297) üzenetére


Fel
addikt

Már ki lehet próbálni, a ZuppaPershing megvehető. A kínaiakra gondolhatott, mert azokat nem lehet megvenni egyelőre.
(Amúgy nem néztem, hogy milyen lett a T26. Nekem nincs, úgyhogy nem nagyon mozgat.)

--------------------------------------------------

Ezek a szovjet közepesek érdekesek...
Az A-43-mal nem mentem még, de nem tűnik nagy eresztésnek. Két löveg közül lehet választani: 57 mm-es ZiS-4 és 76 mm-es S-34 (vagy S-54?).

Az A-44 nálam erősen karcolgatja a használhatatlan x@r megjelölést. Gyk. nincs lövegkitérítés, nem csak előre, de elforgatott toronynál sem. Elől a motor, sérülékeny lőszerrekesz..

Az O.416 inkább egy light tank. Kísértetiesen hasonlít az ELC AMX-re.. A tornyát nem lehet körbeforgatni, mert csak kb. 85°-ban mozog. A páncélzat is csak jelképes. Viszont jó lövege van, a 100 mm-es M63 személyében, ami kb. ugyanazt tudja, mint a T-54 D-10T2C-je, csak tier 8-on..

A modokról annyit, hogy a mostaniakat lehet kidobni. Kipróbálgattam több mindent is, de nem működtek. Nem akad ki tőlük a játék, hanem csak egyszerűen nem észleli őket.

[ Szerkesztve ]

(#18300) v!ct0y válasza sith7 (#18297) üzenetére


v!ct0y
veterán

1500hp 40es végsebesség..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.