Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17951) Stauffenberg válasza dorka16 (#17925) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is volt már néhány team kill, de soha nem szándékosan. Sokszor jelentettek már fel barmok, akik bemásztak elém mikor lőttem, ők meg elhaláloztak emiatt. De a WG adminok tuti megnézik a replay-t, hogy valóban jogos-e.

Egyszer bekékültem, mert egy barom scout úgy belém vágódott 70+ km/h tempóval, hogy belehalt. De egyik társam sem szedett le (top tank voltam, gondolom kellettem a csapatnak).

Egyetlen szándékos csapattárs kilövésem volt, amikor a barma azzal szórakozott, hogy kitol a fedezék mögül, aztán mikor bújtam volna vissza, akkor lelőtte a lánctalpam. Ezen annyira felhúztam magam, hogy kilőttem a szemetet, majd visszatolattam és kitoltam az ő roncsát fedezéknek. Feljelentett, de nem történt semmi.

(#17952) nyunyu válasza kisküzdő (#17950) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha szereted a kihivast, akkor nem rossz TD.
Gyors, mozgekony, egesz pontosan lo messzire, csak a franya pen tul keves, meg lefele sem nagyon tud loni, igy a dombos palyak nem fekszenek neki.

Utana a SU-101 joval nagyobb szopas.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17953) sith7


sith7
nagyúr

Ezen a tesztszerveren már a nerfelt / buffolt SP - t lehet majd kipróbálni ?

(#17954) Plasticbomb válasza Angel1981 (#17947) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A teszt szerver kliens egy teljes különálló kliens. Csak a teszt szerverre lehet vele felmenni. És a teszt szerverre csak ezzel lehet felmenni.

SU-100M1, biztos tűrhető lesz, ha meglesz rá a nygobbik ágyú, akicsivel, hát, hogy is mondjam.. nem tetszett nekem eddig. Most, hogy megvegyem gyorsan a T54E1et, eladtam, És mostmár, hoyg megvan a T54E1-re a nagy ágyú, hamarosan ki is farmolom újra az árát.. és visszaveszem. Ha már belekezdtem abba az ágba, akkor végig viszem. De előtte befejezem az OB268 farmot, meg a T57 Heavy farmot. Meg T110E4 ágat, t8tól. Huh, mennyi tank van hátra, aminek most nekiálltam..:P

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#17955) Angel1981 válasza Stauffenberg (#17951) üzenetére


Angel1981
veterán

És saját magát nem jelentette fel? :U

Bevallom, nekem ennél alacsonyabb az ingereküszöböm, bár továbbra is két kezemen meg tudom számolni, hogy hány szándékos teamkillem volt.
(A legutóbbi 3 napja, amikor minden esetben megvárta, hogy lesebbezzem az ellenfél hp-jának 90%-át, majd mögülem megadta a kegyelemdöfést, addig nem csinált semmit. A 4. ilyen fraglopása után bepöccentem, és kinyírtam. Ez az augusztusi 30 frages mission tényleg sok bosszúságot is okozhat....)

Plasticbomb: ok, köszi szépen - sejtettem, hogy így van! :)

[ Szerkesztve ]

(#17956) #43783936


#43783936
törölt tag

Meglepődtem egy picit.
Volt egy partim Volverine-nal, ahol összehoztam három sebzést és egy killt.
Mivel mennem kellett, azért kiléptem a játékból amikor a csapatunk 6-7 tagja az utolsó túlélő ellent hajkurászta.
Most belépek és az fogad, hogy győzelem és kaptam érte 176 xp-t a duplázással. :F
Ha az első percben kilőnek, már akkor többet szokott adni ha győz a csapat :W

(#17957) Djuree válasza #43783936 (#17956) üzenetére


Djuree
félisten

asszem ha élsz még és kilépsz játék közben azt bünteti újabban. sokan csinálták ezt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17958) kisküzdő válasza nyunyu (#17952) üzenetére


kisküzdő
tag

nyunyu Plasticbomb Kösz az információt. :R Bár még mindig hezitálok.ISU már megvolt de eladtam Szóval szeretném tovább vinni ezt az ágat de most határozottan bizonytalan lettem. :DDD

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#17959) AlexWolf válasza Djuree (#17948) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem mondtam, hogy nem érdemelte meg :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#17960) #43783936 válasza Djuree (#17957) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azt megérteném, ha passzív lettem volna, de így............ :W

(#17961) Tenken válasza Stauffenberg (#17951) üzenetére


Tenken
őstag

Nem hiszem, hogy foglalkoznak ám vele. Ha valaki rövid időn belül rengeteg ticketet kap esetleg rámozdulnak, de 1-1 meccs miatt senki nem kap semmit szerintem.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#17962) csoki válasza Djuree (#17957) üzenetére


csoki
senior tag

újabban? :F
én amióta játszok, így van szerintem (pedig 0.6.6 körül kezdtem) :D

(#17963) Stauffenberg válasza Angel1981 (#17955) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem érezte szükségét. Szerinte ő semmi rosszat nem csinált, hiszen nem ölt meg... :D Csak kilökött az ellenséges tűzbe és leláncolt, ez szerinte oké volt, hiszen nem ölt meg. Ezt vagy ötször elmondta, hogy azért vagyok szemét, mert ő csak ezeket csinálta és nem ölt meg, én viszont igen, ezért jár a report. :D

(#17964) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Változtattak valmit a Tiger-ekkel?
Nem úgy volt ,hogy a Tiger P lassabb volt nagyobb páncéllal?
Most nézem, hogy a P-s gyorsabb is ,és páncélozottabb is?
Akkor mi szól a "sima" Tiger mellett?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17965) g85j válasza sith7 (#17953) üzenetére


g85j
tag

Úgy látom neked is nagy vessző paripád a(z) SP! ;)

Minap én is mentem vele egy brutál kört, amit a múltkor hiányoltam. prémmel asszem +80k volt, úgy, hogy 8 db gold lőszer is ellőttem.
Este feldobom a screenshot-ot róla....

(#17964) mcwolf79: A neve szól mellette, és az utána következő vasak....

[ Szerkesztve ]

(#17966) druGh1 válasza Djuree (#17949) üzenetére


druGh1
csendes tag

A HUNS-nak nincs alklánja :)

(#17967) sith7 válasza g85j (#17965) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem vesszőparipám, hanem sok emberrel ellentétben, nekem tetszik az a tank, és félek, hogy a változtatás után már nem fog tetszeni :(((

Prém tankkal gold ammo - t lőni ? :N ;)
Én egyet se lőttem még vele

Told csak fel :K

(#17968) Angel1981 válasza Stauffenberg (#17963) üzenetére


Angel1981
veterán

Gyökér.... :(((

Nekem a másik eset, amikor csata legelején 2x is meglőtt hátulról, egyszer sem sebzett (szeretlek Matilda! :D), de a másodikra már visszalőttem fegyelmező céllal, erre értetlenkedés, meg mondja, hogy a nem ő volt - szerintem damage indicatorról nem hallott :P - aztán megvárta, hogy újra a frontvonalra koncentráljak, akkor megint meglőtt, erre kivégezem, írja, hogy feljelent, és "szólt a barátainak is hogy jelentsenek fel".
Ekkor osztanék ki egy taslit szívesen a kölykének - merthogy teljesen egyértelmű, hogy az!

[ Szerkesztve ]

(#17969) Scheffer válasza Djuree (#17949) üzenetére


Scheffer
tag

Jót nevettem, köszönöm. :)

(#17970) g85j válasza sith7 (#17967) üzenetére


g85j
tag

Néha nagyon kell a gold, szerintem pont azon a pár találaton múlt az egész, de halál komolyan.
Iszonyat izgalmas volt, Támadás módban a végén ketten maradtunk a csaptunkban talán egy T34-essel, szemben egy IS nem full hp-s.
Kb. 5 mp-vel vége előtt egyet bevertem neki, a T34 pedig két másodperccel a vége előtt levágta....
Ha nem lövök a kritikus helyzetekben goldot, akkor tutira nem értem volna el addig, mert már alig volt hp-m. És akkor a T34 egy lövése nem lett volna elég az IS ellen.

(#17971) iwu


iwu
addikt

az köcsögség, hogy ha az m5 sztyui nak tier 8ban szóltam, hogy menjen spottolni, mert ő kempelt leghátul mögöttünk?
Majd szóltam megint 30mp múlva, hogy, 3, újabb 30 mp 2, újabb 30mp tk?:P
lecsengettem a 15K-t érte :K

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#17972) Stauffenberg válasza iwu (#17971) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én a kínai M5 Stuartnál akadtam el, mert rólam köztudott, hogy rühellem a scout szerepet... :D Más játékát nem akarom rontani, így inkább feladtam, azóta sincs kínai tankom. Sokszor van, hogy csak "átutazóban" vannak játékosok egy olyan tankon amivel nem szeretnek, nem tudnak játszani.

Szerintem amit te tapasztaltál az semmivel sem rosszabb, mint azok akik csak berohannak a csata elején az ellenséges bázisra. Csak ki akarnak termelni gyorsan elég XP-t, hogy tovább haladjanak végre és ne kelljen scoutolni úgy igazából.

(#17973) virkir válasza iwu (#17971) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz egy ponton túl már nem :D
Itt az na-t kérleltem, hogy takarodjon mines-on az északi dombról lefele spot-olni.
Nem ment.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17974) Stauffenberg válasza virkir (#17973) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

És a bokorban kempelő nehéz tankokat is kilövöd ha nem mennek? :)

Én inkább dicsérgetni szoktam őket. Mindig megmondom nekik, hogy ne aggódjanak nem rajtuk múlik a vereség és amúgy is eddig egész életükben hazudtak nekik, hogy böfögésen és fingáson kívül egyébre is szükség van az eredmények eléréséhez. :)

Sosem értik miért mondom... :(

(#17975) Plasticbomb válasza Stauffenberg (#17974) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ezt írd le nekem angolul kérlek.:))

Én mindig azt írom nekik, hogy : Maybe do something??? Hátha érthető, mit gondolok...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#17976) erikke17


erikke17
őstag

Egysejtűek:

Nem sikerült csak az objectet meg a is8-at leszorzózni 11 csatából 9 vesztve..
A 59-16 akkor egy fos tank hogy az fáj.. Ágyúja ritkaszar semmit nem lehet vele sebezni hátulról.. tigris nem tudtam mással volt elfoglalva fenekével szépen szemben álltam és csak pattogott.. 85 átlagpen t6-ban gratulálok wg, hajamra kenhetem hogy autoloaderes..

Milyen minievent van, hogy ma első nyert csatám után objectel kaptam egy kólát? meg mindig ad +9000 körüli creditet hogy: for event..

Kerestem wg oldalán de nem találtam.. o.O

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#17977) mikron


mikron
tag

egy laza kör kv-1-el :D top gun-t erre már kaptam :D

(#17978) xenom0rph válasza mikron (#17977) üzenetére


xenom0rph
őstag

Top Gun 5 killre? Az nem csak 6 killtől van? Vagy én tudom rosszul :s

halahala

(#17979) csoki válasza erikke17 (#17976) üzenetére


csoki
senior tag

59-16-ra: stock gun-nak 112-es penje van, igaz nem autoloaderes meg kevesebbet sebez de legalább sebez (+ könnyebb + pontosabb is papíron) :)
meg amúgyis light tank szóval nem a sebzés a feladatod, hanem a spot.

[ Szerkesztve ]

(#17980) Angel1981 válasza erikke17 (#17976) üzenetére


Angel1981
veterán

"Milyen minievent van, hogy ma első nyert csatám után objectel kaptam egy kólát? meg mindig ad +9000 körüli creditet hogy: for event.."

Parancsolj :)

xenom0rph: 6 killtől van. :)

[ Szerkesztve ]

(#17981) yarsley


yarsley
aktív tag

A taplo parasztsagot ne dicsoitsuk mar. A scout majd eldonti hogy hol mikor es mennyit scoutol. Ha annyira szeretnel egy scout tankal jatszani akkor valaszd azt csata elott.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#17982) DVlad


DVlad
őstag

(#17983) xenom0rph válasza DVlad (#17982) üzenetére


xenom0rph
őstag

Viccesnek vicces, ezzel csak egy gond van, az pedig nem más mint ,hogy egyesek nincsenek tisztában a drift szó jelentésével.

halahala

(#17984) erikke17 válasza csoki (#17979) üzenetére


erikke17
őstag

Tisztában vagyok vele hogy scout tank vagyok, de ha már valami mögé besurranok kitudja osztani egy két maflást, rengetegszer úgy záródik a csata, hogy nyerünk és 0 sebzés :D
Az lesz ahogy irod visszakerül a stock ágyú.. :)

B]Angel1981 - oopsz ez elkerült figyelmem :D Köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#17985) DVlad válasza xenom0rph (#17983) üzenetére


DVlad
őstag

Azt hiszem a szöveg ebben az esetben teljesen mellékes, elhanyagolható.

(#17986) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Gyors kérdésem lenne. Az normális, hogy a Tier IV Pz.Kpfw 38t(n)A harci járművemmel IS-3/KV-4 ellen kell nyomulnom? 15-ből 8-9 is-3/kv-4, 3-4 Tier 6, többi az én csoportom.
Kissé kezd idegesíteni, hogy 30 partiból legalább 22-24 ilyen vas izék ellen irányul. Kb kis polák vs. BMV m5 a méretarány, 20-50 tp-t lehet gyűjteni egy ilyen partin :W
Agyaltam némi arany beszerzésén, de ilyen feltételekkel....... Max a Tier 2-3-ban van esélyem tartósan.
Másnak is ilyen a felhozatal?

(#17987) Máté94 válasza t.imi (#17986) üzenetére


Máté94
addikt

Scout tank vagy, őket bedobálja a nagyok közé. Az a feladatod, hogy spottolj a többieknek.

(#17988) Kakumix válasza t.imi (#17986) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha nem tetszik a szerep vegyél másik tankot vagy nagy levegő és csak szívj míg összejön a PzIV-re az XP. Mint korábban is írták a feladatod nem az, hogy kilődd a nagy tankokat, hanem, hogy óvatosan (vagy őrült módjára beszálguldva a pályát és gyorsan meghalva :) ) felderítsd, így megmutatva a csapatodnak őket, akik ha sebzik a spotolásodnak (felderítésednek) köszönhetően a tankokat, te is kapsz XP-t érte.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#17989) octopus666


octopus666
tag

Sajnos a 38t(n)A szívásra termett :D jobb ha szabad XP -ből tovább lépsz, mivel iszonyat lerontja a statisztikádat. Amúgy ma ismét sok agyhalott van. :C

[ Szerkesztve ]

(#17990) t.imi válasza Máté94 (#17987) üzenetére


t.imi
addikt

Okosabb lettem, köszönöm. Ez a light tank eléggé zűrös ahogy [nézem], csoportot kell hamar válltani. :)

(#17991) Chris0321 válasza t.imi (#17990) üzenetére


Chris0321
addikt

Mivel minden ágon vannak scout tankok az elején jobban jársz ha utána olvasol a témának, megnézel pár replayt, figyeled a többi scoutot a csatában mit csinálnak.

(#17992) #43783936 válasza t.imi (#17990) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pár napja t-34-el kellett scoutolnom, mert rám osztotta az mm a mozgó cél szerepét.
A triplázásnak hála, 3000 xp fölött hozott a csata.
Utálom a scout szerepet, de idomulni kell az aktuális felálláshoz.

(#17993) g85j válasza sith7 (#17967) üzenetére


g85j
tag

Ez volt a múlt pénteki jól sikerült kör a(z) SP-el:

Remélem jól töltöttem fel....

(#17994) grex4


grex4
aktív tag

Holnaptól lesznek még eventek!
féláras felszerelés juhhéy

üdv

(#17995) Chris0321 válasza grex4 (#17994) üzenetére


Chris0321
addikt

Király, végre bespájzolhatok és kipróbálhatom az E-100-am.

(#17996) xenom0rph válasza grex4 (#17994) üzenetére


xenom0rph
őstag

x5 xp, fincsi *.*

halahala

(#17997) t.imi


t.imi
addikt

Köszönöm a bőséges infót. :R Rohantam egy kőrt, kaptam 800xp-t. Kezdésnek nem rossz.Én is úútálom a célpont szerepét, már csak 13000 kell és meg van a IV-es :Y

(#17998) Bingisz válasza Chris0321 (#17995) üzenetére


Bingisz
addikt

A Siemkawagenre csak periszkóp, fejlesztett optika, és álcaháló rakható.
Valamint csak 75%-os legények tudják használni :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17999) 04ahgy válasza erikke17 (#17984) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Láttam én már Tier9 csatában T71-et a nyert csatában TOP XP-t szerezni, 0, azaz nulla sebzéssel!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18000) nihill


nihill
őstag

A JT8,8-ra mit rakjak a töltésgyorsító és periszkóp mellé? A venti és a szerszámos láda között gondolkodom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.